mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 382  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 08:24 
Cytuj  
POWAZNA SPRAWA ;>

Mialem wlaczonego worda z plikiem .doc i po niespodziewanym zamknieciu kompa nagle zniknal...calkiem. Ktos ma pomysl jak to odzyskac?: O


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 08:30 
Cytuj  
Szukam programu do ogladania filmow na androida. Zna ktos dobry player odtwarzajacy popularne formaty i obslugujacy napisy?


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 214
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 10:25 
Cytuj  
ja tak jeszcze do tematu routerów, bo jestem w tym zielony strasznie. Używam NETGEAR WGR614EE. Generalnie na razie jestem zadowolony, no poza tym ze w ciągu roku 3 razy się wyjebal i musialem siec stawiac na nowo. Co byscie polecili, kiedy tego będę miał dość ?


_________________
Obrazek

"Człowiek to jest zwierz
Gorszy od Hieny jest
Bo zabijanie jest dla niego piękne!..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 11:34 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Ja tam uwazam, ze jesli ma DLinka, to niech go uzywa. Jak mu padnie (albo zacznie go wkurwiac), niech kupi Linksysa WRT54G i juz. Ja tak zrobilem ;)

X.

PS. Dawaj Mendol (9999) +1!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 17:59 
Cytuj  
Mam win7, od jakiegoś czasu nie mogę się pozbyć paska Skype'a na pasku na dole, nie mogę go za cchiny do traya tylko zrobić. Możecie mi powiedzieć jak to zrobić? bo mi miejsce zajmuje i jest nie dość że w trayu to jeszcze na pasku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 18:05 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Mam win7, od jakiegoś czasu nie mogę się pozbyć paska Skype'a na pasku na dole, nie mogę go za cchiny do traya tylko zrobić. Możecie mi powiedzieć jak to zrobić? bo mi miejsce zajmuje i jest nie dość że w trayu to jeszcze na pasku.


Reinstall? :-(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 19:59 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Mam win7, od jakiegoś czasu nie mogę się pozbyć paska Skype'a na pasku na dole, nie mogę go za cchiny do traya tylko zrobić. Możecie mi powiedzieć jak to zrobić? bo mi miejsce zajmuje i jest nie dość że w trayu to jeszcze na pasku.


Reinstall? :-(


haha to Ci wyszło :). Chyba coś po prostu źle ustawiłem ostatnio ; / skype'a przeinstaluje O-o.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 20:03 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
haha to Ci wyszło :). Chyba coś po prostu źle ustawiłem ostatnio ; / skype'a przeinstaluje O-o.

Przeciez to ci napisal. Trzeba ci wszystko wprost i lopata tlumaczyc?
Reinstall Skypa.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 139
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 20:28 
Cytuj  
Delight908 napisał(a):
ja tak jeszcze do tematu routerów, bo jestem w tym zielony strasznie. Używam NETGEAR WGR614EE. Generalnie na razie jestem zadowolony, no poza tym ze w ciągu roku 3 razy się wyjebal i musialem siec stawiac na nowo. Co byscie polecili, kiedy tego będę miał dość ?



Linksys WAG200G, bardzo popularny, niezawodny.
Minusem jest brak możliwości ograniczania transferu z poziomu routera, oraz brak możliwości ustawienia DMZ na pełny zakres portów ( o ile ktoś w ogóle używa DMZ).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2010, 20:38 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
haha to Ci wyszło :). Chyba coś po prostu źle ustawiłem ostatnio ; / skype'a przeinstaluje O-o.

Przeciez to ci napisal. Trzeba ci wszystko wprost i lopata tlumaczyc?
Reinstall Skypa.

X.


Ostatnio był temat z ojczulkiem o reinstallacji windowsa :) myslałem, że o to mu chodziło.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2010, 09:52 
Cytuj  
Pytanie , mam podłączony PC do TV przez scart a chcę połączyć przez przejściówkę dvi-hdmi , obraz wyświetla się w 1080 ale nie mam dzwięku , rozumiem że muszę podłaczyć kartę graf. ( Asusu gf260 TOP ) do spdif out na płycie głównej ( Asus P5q deluxe ) , na karcie jest 2 pinowe na płycie głównej 3 pinowe , wszystkie kable jakie mogę kupić maja 3 piny.

Próbowałem podłaczyć dzwiek do tv przez "czincze" bo na stronie producenta pisze że można ale dzwieku nadal nie ma.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2010, 10:34 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Pytanie , mam podłączony PC do TV przez scart a chcę połączyć przez przejściówkę dvi-hdmi , obraz wyświetla się w 1080 ale nie mam dzwięku , rozumiem że muszę podłaczyć kartę graf. ( Asusu gf260 TOP ) do spdif out na płycie głównej ( Asus P5q deluxe ) , na karcie jest 2 pinowe na płycie głównej 3 pinowe , wszystkie kable jakie mogę kupić maja 3 piny.

Próbowałem podłaczyć dzwiek do tv przez "czincze" bo na stronie producenta pisze że można ale dzwieku nadal nie ma.


Jeśli dvi masz na grafie lub w tv to prześlesz tylko obraz, wiec musisz podłączyć osobno dźwięk do tv z karty dźwiękowej/integry na płycie głównej zwykłymi czinczami stereo.
spdif to cyfrowy format i wątpię by takie wejście miał tv bo wtedy musiałby mieć dekodery, a to najczęściej jest w amplitunerach lub zestawach audio/video.
Dźwięk z grafy można podłączyć wyłącznie jeśli masz na niej wyjście HDMI 1.3b i tv tez takie ma ewentualnie jesli ma tv tylko dvi to tam dajesz przejściówkę i krótkim kabelkami podłączasz osobno.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2010, 18:01 
Cytuj  
Mam tv Sony bravia 32EX402, w instrukcji ze strony sony pisze że mozna podłączyć przejściówką dvi-hdmi i dzwięk osobno czincze ale niestety to rozwiązanie nie działa , karta ma w sobie wejście spdif in a na płycie głównej jest spdif out które się łączy i wtedy idzie dzwięk przez kabel dvi-hdmi jak tu :

http://www.hardwaresecrets.com/article/600/2

na samym dole są zdjęcia , problemem jest to że nie mogę dostac nigdzie takiego kabla a w komplecie nie było.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2010, 21:20 
Cytuj  
Poszukaj lub dorob sobie kabel 2 <=> 2 taki jak sie podpina pod plyte glowna np swiatelka lub naped optyczny pod dzwiekowke. Ja do swojego bylego Asusowego GTS'a dostalem tj tutaj http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/stolarczyk/hdmi/asus/kabelki.jpg Z jednej strony byl 4 (2 puste) a z drugiej 2 pod grafike.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2010, 03:41 
Cytuj  
Mam 2 lewe ręce , dorobienie odpada :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2010, 09:19 
Cytuj  
Ale czy TV ma wejście hdmi razem z dźwiękiem ?
Jesli nie to nic nie zdziałasz na jednym kablu i musisz to ciągnąć osobno.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 maja 2010, 09:23 
Cytuj  
A są takie ? To jaki sens jest w ogóle wstawiać HDMI do tv skoro by dźwięku nie odbierał ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2010, 09:26 
Cytuj  
Mam tak skonstruowane umeblowanie w pokoju, że nie mogę na kinie domowym dobrze słyszeć dźwięku z gier, filmy i tak oglądam na kanapie.

I teraz tak, mam biurko dosyć duże, chciałem kupić jakiś fajny zestaw 2.0, żądne subwoofery nie wchodzą w grę bo nie jest potrzebny, ma dobrze walnąć bas z takiego głośnika, nic więcej nie potrzebuje w stylu drżenia biurka czy okien, od tego mam kino :).

Myślałem o 2 zestawach głośników,

http://www.allegro.pl/item1011744096_sz ... alony.html

http://www.allegro.pl/item1018038954_gl ... hi_fi.html

Te drugie idealnie by pasowały do kina. Ale 1-sze pewno też fajnie grają, miał ktoś styczność z nimi?

A drugie pytanie, to czy jak podłącze pod jacka takie głośniki, a w karcie dalej będzie podłączone spdif (na amplitunerze oczywiście nie będzie nic grało bo zmienię kanał) to czy może się stać coś z kartą przez to, że 2 sloty będą zajęte non stop? będę oglądać film to po prostu przełączę jacka na spdif, to akurat nie problem w win7 jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2010, 09:31 
Cytuj  
Chwila. HDMI to obraz i dzwiek w jednym kablu zawsze. Jesli z obu stron jest hdmi to dzwiek jest. Jesli z jednej strony jest DVI cyfrowe, to dzwiek trzeba prowadzic oddzielnie, zazwyczaj samodzielnym kablem z karty muzycznej do audio in w TV (ja tak mam zrobione). Jesli z jednej strony jest DVI analogowe, to z drugiej strony nie bedzie sygnalu, i trzeba uzyc wtedy kabla DVI-DSub (VGA), pod warunkiem, ze TV ma wejscie PC (i tez uzyc samodzielnego kabla do dzwieku).

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 maja 2010, 09:35 
Cytuj  
Mnie się podobają drugie. Tylko mają jedną wadę - potencjometry z tyłu obudowy. Co za geniusz to wymyślił w głośnikach do kompa ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 382  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.