mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 10:26 
Cytuj  
ja sie chyba jednak zglosze do serwisu z tym romem.
jakos sobie nie ufam hehe.

xanth ty w koncu zainstalowales oficjalny rom?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 10:57 
Cytuj  
Aktualnie mam oficjalny polski niebrandowany SAHJ3 :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 11:10 
Cytuj  
no to nic. musze tylko jakis komputer z xp znalezc teraz.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 13:39 
Cytuj  
Cytuj:
PS. Tak exodus, to bardzo dziwne, prawda? Ale faktem jest, ze w iPhone bluetooth sluzy TYLKO do podlazcania sluchawek. Nie wierzysz? Sam sprawdz


Rozumiem cie, ale do czego oprocz przesylania pierdol typu dzwonki miedzy telefonami sluzy bluetooth i nie da sie zastapic wifi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 13:45 
Cytuj  
wysylania dokumentow do telefou. ebookow.
updejtow. softu.
wielu innych rzeczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 13:59 
Cytuj  
http://www.fkn.pl/6,3685,1507649,1,1,artykul.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 15:39 
Cytuj  
exodus napisał(a):
Rozumiem cie, ale do czego oprocz przesylania pierdol typu dzwonki miedzy telefonami sluzy bluetooth i nie da sie zastapic wifi.

Wyobraz sobie, ze niekiedy nie mam pod reka laptopa z modemem GSM, tylko takiego z bluetoothem, a musze podlaczyc sie do sieci. I teraz mam wybor: targac ze soba kabelek, czy nie targac? ;)
Nie mowiac juz o synchronizacji komorki z komputerem, chocby kalendarz w Outlooku. Nie zawsze wiem, co mi tam asystentka wpisala, a zagladac nie zawsze mam czas. A tu wystarczy szybka synchronizacja i caly kalendarz mam przy sobie.
A nawet taka pierdola, jak szybka fotka gdzies czemus, i co? Znow mam kabel wyciagac z szafy? Fakt, majac iPhona bym musial ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 15:46 
Cytuj  
NO i mam juz omnie ^^

I badla mi bateria ;/ podlaczylem do ladowaki i przycik power swieci sie na czerwone, a do tego nie moge wlczyc telefonu?
Ide dalej zglebiac instrukcje ;p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 15:50 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
exodus napisał(a):
Rozumiem cie, ale do czego oprocz przesylania pierdol typu dzwonki miedzy telefonami sluzy bluetooth i nie da sie zastapic wifi.

Wyobraz sobie, ze niekiedy nie mam pod reka laptopa z modemem GSM, tylko takiego z bluetoothem, a musze podlaczyc sie do sieci. I teraz mam wybor: targac ze soba kabelek, czy nie targac? ;)
Nie mowiac juz o synchronizacji komorki z komputerem, chocby kalendarz w Outlooku. Nie zawsze wiem, co mi tam asystentka wpisala, a zagladac nie zawsze mam czas. A tu wystarczy szybka synchronizacja i caly kalendarz mam przy sobie.
A nawet taka pierdola, jak szybka fotka gdzies czemus, i co? Znow mam kabel wyciagac z szafy? Fakt, majac iPhona bym musial ;)

X.


valid argument, iphone wogole nie potrafi jako modem sluzyc afaik.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 15:52 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
NO i mam juz omnie ^^

I badla mi bateria ;/ podlaczylem do ladowaki i przycik power swieci sie na czerwone, a do tego nie moge wlczyc telefonu?
Ide dalej zglebiac instrukcje ;p


Jak ja wyladujesz do 0 laduj tak dlugo az lampka z czerwonej zmieni sie na zielona.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 15:53 
Cytuj  
Dla tych, ktorzy spodziewaja sie po iPhone bog wie czego, maly zimny prysznic, jeden z komentarzy do wyzej zalinkowanego artykulu, dosc celny zreszta:

Tan telefon jest bardzo fajny jeżeli chodzi o design (choć wymaga jakiejś ochorny, bo inaczej plastykowa obudowa przestane być sliczna po kilku dniach) i świetny interfejs. ALE:

ABSOLUTNIE NIE JEST TO TELEFON BIZNESOWY!

Pełno w nim DEBILNYCH, ograniczonych rozwiązań, nie głupich, a po prostu debilnych!

Miejsce I: Autouzupełnianie np. smsów... słownik SAM wstawia poprawki (BRAK MOŻLIWOŚCI REZYGNACJI Z PODPOWIEDZI a to przecież jest w najprostszych komórkach), często sugerując słowa angielskie pomimo wybranego języka polskiego interfejsu. Żeby je odrzucić, trzeba oderwać palce od i tak bardzo niewygodnej klawiatury i kliknąć błędną podpowiedź. Ponieważ w 8 przypadkach na 10 nie zdążysz zauważyć, że jest jakaś podpowiedź i sam wstawi się jakiś idiotyzm... trzeba się ciągle cofać i wpisywać powtórnie... TO NAJGŁUPSZE ROZWIĄZANIE JAKIE WIDZIAŁEM W KOMPUTERZE!!!

INNE :
- brak możliwości forwardowania (przesyłania dalej) smsów i brak możliwości kopiowania smsów czegokolwiek (oprócz numeru tel. gdy program sam wykryje, że w smsie zapisano kontakt.!)
Czasem wyślesz do kogoś smsa, potem chcesz ten sam wysłać jeszcze do kogoś... I NIE MOŻESZ, musisz go mozolnie przepisać!!!
- Brak copy/paste - w całym systemie
- IDIOTYCZNA, bardzo niewygodna klawiatura ( może dziecko pisałoby wygodnie, tylko w Safari się odwraca z ekranem i klawisze się powiększają . wtedy da się pisać. Zupełny niewypał)
- Bark możliwości usunięcia pojedynczego smsa z historii - tylko wszystkie razem (jeśli ze znajomym gadasz 30 x o d.Maryni, a w jednym smsie podaje Ci numer konta... to nie możesz zachować tylko tego jednego smsa, albo usunąć tylko jednego.. Żeby zona nie widziała :))!
- Brak opcji potwierdzeń dostarczenia smsów!!!!! (ważne dla ludzi wysyłających np. Powiadomienia.. a wiele firm tak robi)
- Brak godzin połączeń w historii (poza dzisiejszym dniem)
- Usuwanie tylko całej listy ostatnich połączeń ( nie można wywalić tylko kilku nieważnych)
- Brak możliwości regulacji blokady ekranu, wygaszania ekranu brak wielu bardziej zaawansowanych możliwości konfiguracji wielkości czcionek itp ..
w całym systemie)
- Zmuszanie do przechodzenia przez Apple Store przed a
ktywacją (za co ściąga się opłatę), poza tym... Apple Store... większość aplikacji to bzdety za 0,79 Euro (to już moja subiektywna ocena)
- automatyczne łączenie się z GPRSem... bez zgody użytkownika (pogoda)
- fałszywy GPS... myli się o kilka ulic.. bo to triangulacja GSm, a nieGPS.. (TO ZWYKŁE KŁAMSTWO MARKETINGOWE, nie umywa się do żadnej znanej mi nawigacji.. ZUPEŁNA KLAPA).
- BRAK MOŻLIWOŚCI PRZECHOWYWANIA I OTWIERANIA DOKUMENTÓW !!! (właściwie jest ale w tym celu trzeba POSTAWIĆ NA AJFONIE SERWER, uruchomić wifi np. w domu itp .!!!... Dla normalnego użytkownika zupełnie niepraktyczne!!!)
- Brak wielowątkowości.. Trzeba (oprócz ipoda i mp3) wyjść z programu żeby włączyć inny ŻENADA!!!!
- Przy włączaniu zawsze blokada klawiatury dodatkowe kilka gestów za każdym razem po co?.... Gdy tel. np.. Leży na biurku i używa się go co 5-10 minut?... Ciągle odblokowujesz i odblokowujesz.. No chyba, że wyłączysz blokadę zupełnie.. Ale wtedy hihi ..ekran też się nie wyłączy i bateria stopnieje w oczach GLUPOTA!

- Mówi się, ze firma Microxxx działa monopolistycznie, ale przecież to, co robi Apple, to szczyt wszystkiego. Zniechęcające, mnie zniechęciło minęły już chyba czasy, gdy marka przesłaniała wszystkie inne walory, a raczej ich BRAK DLA MNIE MINEŁY. Dlatego przestrzegam wszystkich, którzy jeszcze nie dali się na tę zabawkę złapać.

Nie wiem, jak inne osoby skuszone obietnicami możliwości biznesowego wykorzystania "ajfona", ale ja uważam, że wymienione przeze mnie wady.. Całkowicie eliminują ten tel. jako biznesowy.. Chyba, że to taki biznes.. Na pokaz.. Za 1 PLN hihi.. dla szpanu wtedy polecam, ale nie do poważnych zastosowań!! :)


Zrodlo:
http://www.fkn.pl/1,236,8,48475182,1310 ... forum.html

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 112
Dołączył(a): 9.12.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 16:10 
Cytuj  
Sony Ericsson to sa prawdziwe telefony, nigdy sie na nich nie zawiodlem, nawet najtansze modele sa bardzo przyjazne w uzytkowaniu.

iPhone juz sie nie oplaca wystarczy spojzec na modele telefonow w przyszlym roku, sa o wiele bardziej zawansowane od iPhona.

http://tech.msn.com/products/slideshow. ... ageindex=2

ps. Nokis to syf :wink: (musialem to napisa)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 16:17 
Cytuj  
A wracajac do interface, moja Omnia wyglada aktualnie dokladnie tak (tyle, ze po polsku):

Obrazek

Oczywiscie pod spodem siedzi nadal WM, ale tu sie o wiele wygodniej obsluguje palcem, szczegolnie zawartosc menu start :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 16:22 
Cytuj  
Fumoffu napisał(a):
Sony Ericsson to sa prawdziwe telefony, nigdy sie na nich nie zawiodlem, nawet najtansze modele sa bardzo przyjazne w uzytkowaniu.

iPhone juz sie nie oplaca wystarczy spojzec na modele telefonow w przyszlym roku, sa o wiele bardziej zawansowane od iPhona.

http://tech.msn.com/products/slideshow. ... ageindex=2

ps. Nokis to syf :wink: (musialem to napisa)


Po czym to wnosisz? Cala moja firma jedzie na Nokii i nigdy nikt nie narzekal. Ja z kolei znam zle opinie o Soniaczach.

Idac ta droga niczego nigdy nie kupisz, bo za 2 lata beda zapoewiedzi telefonow/PDA, ktore zniszcza te fajne co beda za rok.

Grow up, newb.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 16:31 
Cytuj  
A ta omnia to jak dlugo powinna sie ladowac za pierwszym razem?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 16:37 
Cytuj  
Nacisnij power i przytrzymaj 5 sekund. Mozesz ladowac w czasie pracy, w pelni naladowana zaswieci ci guzik power na zielono :)
Laduje sie 2-3 godziny.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 16:41 
Cytuj  
Hmmm nie wiem jak teraz sytuacja wyglada z bateriami na rynku ale ja nadal wyznaje zasade pierwszych kilku ladowan od zera przy wylaczonym telefonie/notebooku/nawigacji/etc.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 16:41 
Cytuj  
w salnie mowili ze pierwsze ladowanie powinno trwac 20h, to prawda?
bo z tego co wiem "formatowania baterii" na wspolnczesnych bateriach jest zbende.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 16:43 
Cytuj  
Nieeeee 20h to przeasada i faktycznie w obecnych czasach jest to zbedne.

Ale tak jak napisalem: od 0 z lampki red na green przy wylaczonym urzadzeniu. Nie zaszkodzi, a w razie czego mozesz tylko wyjsc na plus. Zrob tak kilka razy z poczatku i potem mozesz o tym zapomniec i ladowac z ladowarki albo kabla USB.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 16:50 
Cytuj  
Pamietaj, dzisiejsze baterie nie lubia rozladowywania do zera, to skraca ich zywotnosc. Laduj, jak bedziesz mial baterie 20-30%. Do tego zmien rom na conajmniej wersje HJ1, poprawi ci sie czas trzymania baterii (mi przy standardowym uzywaniu telefonu, czyli pare rozmow, pare smsow, od czasu do czasu muzyka przez bt i Omnia trzyma kolo 5-6 dni) :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.