mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 382  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2009, 15:54 
Cytuj  
NOD32 chyba nie ma darmowej wersji. Nie wiem po co placic za soft do domowego zastosowania, jak jest calkiem przywoita oferta darmowych progamow.

W kwestii sudedita mialem na mysli manipulacje napisami i obrazem w trakcie wyswietlania. Subedit ma bardzo uzyteczne menu do tego. Mam Media Player Classic i jest on dosc ubogi w tym zakresie, ale moze taka wersja. KM Player nie znam, sprawdze.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2009, 16:37 
Cytuj  
Sprawdź, przerobiłem ogrom tych odtwarzaczy i najlepszy jest KM Player, a mam dosyć wygórowane wymagania w tym zakresie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2009, 16:37 
Cytuj  
ok dzieki
to jeszcze jedno pytanie
jakis program do postawienia ftp ? w miare prosty w obsludze tak zebym nie musial spedzac 2 tygodni na nauce


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 paź 2009, 16:46 
Cytuj  
serv-u.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2009, 17:43 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
NOD32 chyba nie ma darmowej wersji. Nie wiem po co placic za soft do domowego zastosowania, jak jest calkiem przywoita oferta darmowych progamow.

W kwestii sudedita mialem na mysli manipulacje napisami i obrazem w trakcie wyswietlania. Subedit ma bardzo uzyteczne menu do tego. Mam Media Player Classic i jest on dosc ubogi w tym zakresie, ale moze taka wersja. KM Player nie znam, sprawdze.


pytajacy nie powiedzial czy ma byc darmowy czy nie..:)
zreszta wiesz jak jest 'jest 'platny' ale jest i bezplatny' zalezy co kto lubi

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2009, 18:10 
Cytuj  
BTW, jeden z lepszych tematów na tym forum.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2009, 18:56 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
ok dzieki
to jeszcze jedno pytanie
jakis program do postawienia ftp ? w miare prosty w obsludze tak zebym nie musial spedzac 2 tygodni na nauce


cesar ftp (obecna v0.99)

antywirus: kaspersky, nod32, avg
avasta kijem nie dotykaj
możesz też sprawdzić najnowszego nortona 2009,
Mimo zmiany architektury i odchudzenia softu (bo ten kombajn sie udławił po prostu) nie wiem czy pozytywne opinie w necie to propaganda

W każdym bądź razie 3 wymienione przeze mnie to czołówka.
Co innego pakiety internet security.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 paź 2009, 20:21 
Cytuj  
CCCP (Combined Community Codec Pack), zawiera wszelkie potrzebne filtry i media player classic home cinema, jedynie do h264 lepiej dorzucic coreavc... w settings cccp jedynie odznaczasz h264 po instalacji coreavc


z antywirow pod w7 uzywam nod32 64bit wersje, dziala bez problemow.


co do manipulowania napisami, masz aegisub do ass i srt, a do wszystkich innych subtitleworkshop.

albo chcesz dobry player, albo chcesz sie bawic napisami...

@sobtainer: mpc obsluguje poprawnie matroske juz dobre kilka lat ;) nie wiem co w tym nadzwyczajnego... no chyba ze reszta playerow nadal ma z tym klopoty po tylu latach


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 paź 2009, 22:15 
Cytuj  
ja tam używam k-lite codec pack od kilku dobrych lat i zdecydowanie polecam. Zero problemów i wszystko ładnie działa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 paź 2009, 23:26 
Cytuj  
joshe napisał(a):
możesz też sprawdzić najnowszego nortona 2009

Norton Internet Security 2010. Mniejszy, prawie nie zajmuje zasobow i dziala w Win7 (w przeciwienstwie do 2009). Ewentualnie dla tych co nie lubia dlubac Norton 360 v.3 albo Symantec Endpoint Protection 11.05.
W porownaniu ze starymi Nortonami niebo, a ziemia.

X.

PS. A kodeki to tylko z www.codecguide.com ;)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2009, 00:09 
Cytuj  
CCCP jest powszechnie uznawanym standardem wsrod grup subujacych anime... a kazdy kto siedzial troche w anime moze zauwazyc ze uzywali matroski i h.264 jak warez grupy nawet nie wiedzialy co to jest ;)

anyway, k-lite niema jakichs adware czy innych smieci ? ;p


cccp 4tw ;p


releasy anime sa zawsze do przodu pod wzgledem technologii w porownaniu z warezem :P


5+ lat temu juz uzywali matroski, teraz h264 + ass w mkv sa standardem przy releasach anime, niestety nadal mniej popularne w warez releasach...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2009, 00:36 
Cytuj  
tez uzywam k-lite od kilku lat i 0 problemow z czymkolwiek

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2009, 02:14 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
cccp 4tw ;p


I aye. kilka lat z cccp i problemow niet.


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2009, 07:33 
Cytuj  
ashton prosilem cie juz wiele razy, skoncz pierdolic na tematy, o ktorych nie masz pojecia.


anyway cccp + wmpc na stacjonarce i laptopie, xmbc na htpc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2009, 08:44 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
joshe napisał(a):
możesz też sprawdzić najnowszego nortona 2009

Norton Internet Security 2010. Mniejszy, prawie nie zajmuje zasobow i dziala w Win7 (w przeciwienstwie do 2009). Ewentualnie dla tych co nie lubia dlubac Norton 360 v.3 albo Symantec Endpoint Protection 11.05.
W porownaniu ze starymi Nortonami niebo, a ziemia.
ostatnio zamieniłem endpointa na antivirus 2010 symanteca (kosztuje 65zł).
rewelacja, chodzi to jak wczesne wersja nod32.

wróciłem do symanteca po lekturze http://www.av-comparatives.org/
kaspersky w odstawce.

Cytuj:
k-lite niema jakichs adware czy innych smieci

nie ma, ma ze 4 wersje różniące sie stopniem zaawansowania i ilości rzeczy (polecam wersje standard). używam od kilku lat. nigdy nie miałem kłopotu z niczym.
tu sa róznice:
http://www.codecguide.com/download_kl.htm


_________________
psn

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2009, 09:12 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ashton prosilem cie juz wiele razy, skoncz pierdolic na tematy, o ktorych nie masz pojecia.


było by to dobre gdyby nie 2ga część posta.

Mendol napisał(a):
anyway cccp + wmpc na stacjonarce i laptopie, xmbc na htpc.


Nie ma to jak najpierw kogoś zwyzywać, że się nie zna a później przyznać mu rację.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2009, 09:31 
Cytuj  
moze gdybys wysilil sie troche to bys zrozumial do czego sie to odnosilo.
a tak daruj juz sobie :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2009, 12:40 
Cytuj  
Moze ty bys sobie juz darowal co?

Wlatujesz z piana na pyszczku do wiekszosci topicow i wybierasz sobie jakas osobe po ktorej bedziesz jechal? Jak narazie to jedyna osoba chuja sie na czymkolwiek znajaca jestes ty.

Ashton jakiby niebyl potrafi przynajmniej napisac cos konstruktywnego i nie przepelnionego zalewajaca cie chyba na okraglo zolcia.

Tak wiec plz skoncz pierdolic na tematy o ktorych nie masz pojecia a jak masz pojecie to to pokaz. 50 razy lepiej czyta sie osoby uwazane za 100% trolli niz ciebie.

Daj sobie tez spokoj z cieglym mowieniem kto, gdzie, o czym i kiedy moze pisac bo (na szczescie bo by sie troche chujowo i smutno zrobilo na tym forum) nie masz na to monopolu. Popros Beasta o moda - bedziesz sobie kasowal nie pasujace ci posty (wszytkie oprocz swoich lol? ) - napewno dostarczy ci to sporo radosci.

"moze gdybys wysilil sie troche to bys zrozumial do czego sie to odnosilo. " Przypuszczalnie odnosi sie to do tego ze Ashton zaczal pisac o warezach a Mendol uwaza sie za pro warezowca (lolz) bo nagrywal gry na xboxa sciagane z torrentow. Pozazdroscic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2009, 13:00 
Cytuj  
w sumie to polecam zebys zapoznal sie z trescia wlasnych postow :)

.mkv nie jest standardem poniewaz, nie jest jeszcze obslugiwane przez wiekszosc stacjonarnych odtwarzaczy dvd/divx. mozna je wiec albo konwertowac albo odtwarzac na komputerze. warto to wziac pod uwage ashton, bo jednak wiekszosc ludzi oglada filmy fabularne a nie anime.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2009, 13:14 
Cytuj  
Mkv nie jest obslugiwany przez wiekszosc odtwarzaczy z prostego powodu, kontener mkv jest przeznaczony glownie do hd video, a wiekszosc standardowych odtwarzaczy rozdzielczosci hd video nie obsluguje. Za to praktycznie kazdy odtwarzacz divx ktory ma obsluge hd obsluguje takze kontener mkv (wraz z roznymi mutacjami h.264).

X.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 382  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.