mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 08:44 
Cytuj  
ja nie dostalem updejtu z 2.3 na sgs plus

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 08:52 
Cytuj  
ja po zakupie w tmobile zainstalowalem odina w telefonie, rom na karte sd i po 5 minutach byłem niebrandowany


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 08:57 
Cytuj  
@Mendol No to jest trochę słabe. Z drugiej strony czytałem o problemach IP3GS po updajcie do IOS5. Wydajność nie była zadowalająca. Może lepiej nie dawać możliwości niż dać tylko na papierze. Kwestia też czy rozwijać os wraz z postępem mocy obliczeniowej, czy dbać o wydajność i kompatybilność ze starszym sprzętem. Zarówno Apple, Samsung jak i inni co rok wydają nowe modele i wmawiają klientom, że muszą je mieć.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 09:00 
Cytuj  
generalnie to mialbym to gdzies, gdyby nie to, ze niestety widac znaczne roznice w dzialaniu poszczegolnych wersji.
i wkurwia mnie fakt, ze kupujac telefon, majac abonament musze kombinowac zeby 'poprawiac' telefon.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 12:44 
Cytuj  
http://mistrzowie.org/466517/Ladowanie

;) W sam raz dla fanów.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 12:50 
Cytuj  
Patentują coś co już istnieje dla innych telefonów (i w sumie dla iP chyba też).
Już 2 lata temu czytałem o zabawce podłączanej zamiast ładowarki.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 12:50 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Patentują coś co już istnieje dla innych telefonów

Tez mi nowina. Oni tak robią od dawna.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 12:57 
Cytuj  
Ogólnie jest masę patentów na rzeczy, które są czasami od dłuuugich lat na rynku.
Zjebane jest to, żeby potem taki patent obalić to trzeba przebyć często bardzo długi i kosztowny proces, który nie gwarantuje sukcesu.
Co jest korzystne dla trolli patentowych i dużych korporacji, a nie dla rozwoju i dobra społeczeństwa.

Jedna z olbrzymich wad systemu patentowego. W takich przypadkach obalanie patentu powinno być prostą tania decyzją administracyjną.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 13:04 
Cytuj  
W temacie troli patentowych:
http://en.wikipedia.org/wiki/Intellectual_Ventures

Intratny biznes, kto dziś się przejmuje dobrem społecznym i rozwojem.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 13:16 
Cytuj  
Przyjdzie mar i wam wytłumaczy, że tak trzeba ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 16:58 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ja nie dostalem updejtu z 2.3 na sgs plus


No niestety,dostalismy tylko value pack o funkcjonalnosci podobnej do 4.0


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 22:34 
Cytuj  
Polecam Nova Launcher za 0.80zl ostatni dzień wyprzedaży. Dzis posiedzialem nad nim godzine i wreszcie ogarnąłem aplikacje bez wyciagania ich na ekrany. Super.


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 23:26 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Kupowałem sgs 2 z wersją systemu 2.3. Dostałem update do 4, więc chyba jednak nie jest tak jak piszesz do końca. Nie wspomnę że różnica kosmetyczna. Ip3 dostanie update to ios 6, skoro apple tak dba o starsze modele?

no sgs2 to poprzednia generacja nowszy jest tylko sgs3 wiec cizko porownywac do iphona 3gs po drodze jest jeszcze 5, 4s i 4 wiec jednak generacja wiecej.
Wogole to powiedzieli ze sgs1 nie dostanie aktualizacji bo jest za slaby zeby uciagnac najnowszego androida + ich zjebany touchwiz:P
I ile po premierze 4 dostal aktualizacje sgs2? Nie chce mi sie szukac ale domyslalm sie ze pewnie pare miesiecy conajmniej?
Sorry ale troche niefajnie wygaldaja te statystyki http://developer.android.com/about/dash ... index.html i powinni cos z tym zrobic.
Zanim nawet polowa telefonow dostanie update do najnowszej wersji to oni juz zdaza zawsze wypuscic nowa :P
Do tego na androidzie sieci komorkowe lubia dorzucic swojego gowna(aplikacji brandingu) i trzeba czekac jeszcze dluzej. No ok macie racje ze nie trzeba mozna sie bawic samemu wgrywac co sie chce i jak ktos to lubi to jest to nawet plus. Ale mi sie juz nie chce wole jak wszystko dziala od razu i telefon ma zawsze najnowsze oprogramowanie bez kombinowania i czekania.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 06:28 
Cytuj  
No bida z tymi aktualizacjami, ale taka cena faktu ze masz setki urzadzen, wybierasz jaki ci pasuje i to tego wlasnie spora zasluga jest ze ceny smartfonow z Andro spadaja bardzo szybko. Nie wiem naprawde jak mozna uzywac jako przeciw argumentu ze cena jakiegos urzadzenia szybko spada, srsly... komus przez to nie staje ze fonik za ktory dal pol roku temu 2000zl, spadl do 1500zl? a po roku do 1k?

btw. http://www.engadget.com/2012/09/24/sams ... ne-tablet/


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 08:41 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Kupowałem sgs 2 z wersją systemu 2.3. Dostałem update do 4, więc chyba jednak nie jest tak jak piszesz do końca. Nie wspomnę że różnica kosmetyczna. Ip3 dostanie update to ios 6, skoro apple tak dba o starsze modele?

no sgs2 to poprzednia generacja nowszy jest tylko sgs3 wiec cizko porownywac do iphona 3gs po drodze jest jeszcze 5, 4s i 4 wiec jednak generacja wiecej.


Nie porównywałem SGS22 do IP3GS. Jestem pewien, że 4 i 4s dostaną update do nowej wersji systemu. Pytałem, czy 3GS również dostanie bo jest odpowiednikiem SGS jak rozumiem. Jeśli chodziłby dobrze na najnowszej wersji to potwierdzałoby, że Apple ma lepsze wsparcie pod tym względem.

@Ravushimo Pewnie chodzi o to, że przy odsprzedaży sporo się traci. Więc chyba zrozumiałem, że jeśli telefon trzyma cenę to plus. A co do spadku cen to jak nie kupujesz na premierze to nie tracisz tak dużo. Mój tel jest w sklepie gdzie kupowałem jakieś 20% tańszy niż rok temu.


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 09:42 
Cytuj  
Jeśli która zmienia sprzęt często to fakt może boleć, tyle że mark sam pisał o tym że telefony bierze z abonamentu. Sam zawsze poprzedni telefon zostawiam sobie jako rezerwa gdyby padł nowy albo oddaje dzieciakom z rodziny. ;)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 10:44 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Vercin napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Kupowałem sgs 2 z wersją systemu 2.3. Dostałem update do 4, więc chyba jednak nie jest tak jak piszesz do końca. Nie wspomnę że różnica kosmetyczna. Ip3 dostanie update to ios 6, skoro apple tak dba o starsze modele?

no sgs2 to poprzednia generacja nowszy jest tylko sgs3 wiec cizko porownywac do iphona 3gs po drodze jest jeszcze 5, 4s i 4 wiec jednak generacja wiecej.


Nie porównywałem SGS22 do IP3GS. Jestem pewien, że 4 i 4s dostaną update do nowej wersji systemu. Pytałem, czy 3GS również dostanie bo jest odpowiednikiem SGS jak rozumiem. Jeśli chodziłby dobrze na najnowszej wersji to potwierdzałoby, że Apple ma lepsze wsparcie pod tym względem.

@Ravushimo Pewnie chodzi o to, że przy odsprzedaży sporo się traci. Więc chyba zrozumiałem, że jeśli telefon trzyma cenę to plus. A co do spadku cen to jak nie kupujesz na premierze to nie tracisz tak dużo. Mój tel jest w sklepie gdzie kupowałem jakieś 20% tańszy niż rok temu.


No wlasnie 3gs niejest odpowiednikiem sgs bo jak mowie jest sgs, sgs2, sgs3 i tylko dwie generacje dostaja update i to spozniony o miesiace a iphone masz 4, 4s ,5 i wszystkie trzy generacje dostaje update od razu po jego wypuszczeniu przez apple. Seria galaxy s to chyba i tak jest calkiem niezle wspierana jak na androida.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 10:56 
Cytuj  
4 i 4s to jedna generacja.
To tak samo jak SGS2 i SGS2+


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 11:00 
Cytuj  
Kolejne problemy nowego produktu apple
:
http://techcrunch.com/2012/09/26/the-ip ... rple-haze/


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 11:09 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
4 i 4s to jedna generacja.
To tak samo jak SGS2 i SGS2+

nie?
iphone 4 wydali June 24, 2010, 4s October 4, 2011 To pelnoprawna nowa generacja na dany rok.
Ale nie bede sie spieral jesli wolisz to powiem ze kazdy iphone jest wspierany minimum 3 lata podczas ktorych dostaje updaty wszystkie na bierzaco.
Android? rok albo w najlepszym przypadku dwa lata z opoznieniem kazdej aktualizacji o miesiace.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.