mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 14:04 
Cytuj  
jest to zajebiste rozwiazanie. udostepnianie zasobow pc na xboxie podlaczonym do tv. szczegolnie jesli pc stoi w innym pokoju. miedzy innymi dlatego xbox zrobil taka furore. xbmc jest jednym z najlepszych softow na konsole jaki powstal .
nie wspominajac o odtwarzaniu filmow z rar'ow , itd itd.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 14:10 
Cytuj  
Mendol, daj jakiegoś linka, bo żeś mnie tym zainteresował. Może właśnie przez to zakupię xpudło ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 14:33 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Dedykowane urzadzenie do divx'ow ile kosztuje? 150zl.


manta > all :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 14:42 
Cytuj  
to na starego xboxa jest sweng :-) w sensie 1. x360 nie obsluguje jeszcze homebrew aplikacji :-/ dlatego jest po chuju fest hehe.
hm linka.
http://www.xboxmediacenter.com/

tu sa ogolne informacje, z tego co wiem (ja zainstalowalem swoja wersje z rok temu i dziala) to co miesiac wychodza jakies nowe, jak chcesz to daj znac to ci gdzies wystawie.
i prawda ze teraz mozna kupic jakas wiwe za 150zl z obsluga divx itd, ale o ile sie nie myle to 5 lat temu bylo ciezko z takim sprzetem. nawet 3 lata temu wychodzilo taniej kupic xboxa z dts, 5.1 niz kupowac odtwarzacz stacjonarny dvd/divx.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 15:18 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Mendol, daj jakiegoś linka, bo żeś mnie tym zainteresował. Może właśnie przez to zakupię xpudło ;)


http://www.xbox.com/en-US/support/syste ... dia/pc.htm

Mnie ta opcja zniecheca bo trzeba uzyc media center/media player, co pewnie wiaze sie z tym ze trzeba miec filmy "w bibliotece".
Z tego co sie orientuje PS3 widzi same zasoby sieciowe i nie trzeba konfigurowac dodatkowego shitu na pc.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 01:28 
Cytuj  
Top Ten PS3 Exclusives.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 09:12 
Cytuj  
hehehe dobre Keli :-)


Posty: 2
Dołączył(a): 15.11.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 18:42 
Cytuj  
Mam Xboxa i PS3... i wiec tak... Polecam Xboxa.. PS3 jedynie ma kilka funkcji których nie będziesz używał.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 19:46 
Cytuj  
Avator napisał(a):
Mam Xboxa i PS3... i wiec tak... Polecam Xboxa.. PS3 jedynie ma kilka funkcji których nie będziesz używał.

ale z dupy post :roll:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 22:10 
Cytuj  
nie z dupy, tylko ma rację gościu, prawda jest taka, że jedyna rzecz, która wciąga w PS3, to menu, przy czym dashboard xbox'a jest o wiele bardziej user-friendly


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 23:05 
Cytuj  
Dzisiaj zagralem w pierwsza gre na PS3 ktora mi sie naprawde spodobala.

Eye of Judgment. Bardzo fajna rzecz tylko troche droga.

Ale i tak PS3 ssie. :-)


_________________
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 23:55 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Dzisiaj zagralem w pierwsza gre na PS3 ktora mi sie naprawde spodobala.

Eye of Judgment. Bardzo fajna rzecz tylko troche droga.

Ale i tak PS3 ssie. :-)


No raczej chyba nie skoro mozna sobie drukowac karty samemu.

Enhu napisał(a):
nie z dupy, tylko ma rację gościu, prawda jest taka, że jedyna rzecz, która wciąga w PS3, to menu, przy czym dashboard xbox'a jest o wiele bardziej user-friendly


Dashboard to jedna wielka pomylka. Ani to wyglada fajnie ani to funkcjonalne, taki potworek z ktorym trzeba zyc.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2007, 23:58 
Cytuj  
ikona napisał(a):
No raczej chyba nie skoro mozna sobie drukowac karty samemu.


?

nie zrozumiałem za bardzo twojej wypowiedzi w kontekście co do quotowanego zdania.

ikona napisał(a):
Dashboard to jedna wielka pomylka. Ani to wyglada fajnie ani to funkcjonalne, taki potworek z ktorym trzeba zyc.


Najbardziej bawi mnie to, że mówi to ktoś, kto zapewne dashboard widział tylko na youtube.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 00:26 
Cytuj  
ikona napisał(a):
No raczej chyba nie skoro mozna sobie drukowac karty samemu.


Zestaw poczatkowy jest dosc drogi (ponad 300 PLN u nas - kumpel dal prawie 400 w sklepie PSX Extreme).

PSEye PODOBNO rozpoznaje drukowane karty, nie wiem nie sprawdzalem - sprawdze w weekend.
Ale IMHO kwesti miesiaca i pierwszego dodatku (packu kart) i wprowadza jakies zabezpieczenia bo przeciez na kartach beda tez zarabiac.

BTW. Gra sie naprawde fajnie, gra jest dosc skomplikowana (na trailerach wyglada to banalnie w rzeczywistosci jest dosc taktycznie i trzeba pomyslec). Widac reke mistrzow czyli Wizard Of The Coast. Niestety mam tylko 38 kart narazie wiec za duzych mozliwosci nie ma ale to kwestia czasu. Jesli wloza w to choc 10% kasy i pomyslu jaki wlozyli w MAgic The Gathering (BTW. gra sie bardzo podobnie - wlasciwie identyczny slownik pojec i machanika oraz opisy kart i zdolnosci) to bedzie bardziej niz dobrze.

PS. do klotni o dashboardzie. PS3 ma tylko jedna lepsza rzecz od Xboxa360 - naped, niestety narazie niewykorzystany. Koniec.
NO i jeszcze fajnie ze ma WiFi w standardzie. :-)

PS. W sumie ta kamerka tez jest fajna. :-P


_________________
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 00:55 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Najbardziej bawi mnie to, że mówi to ktoś, kto zapewne dashboard widział tylko na youtube.


Przyznaj sie wreszcie ze pracujesz dla MS.
No ale masz racje, jak ktos na xboxie gra na 1 profilu i tylko klika play game to faktycznie dashboard moze dawac zludzienie user friendly.
Natomiast w innych przypadkach mozna czasami niezlej kurwicy dostac.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 11:31 
Cytuj  
Mam pytanko.
Jeśli mam monitor ze złączem HDMI-HDCP to xbox'a w wer z HDMI bezproblemowo do niego podłączę prawda?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 17:20 
Cytuj  
mozna podlaczyc przez HDMI jak monitor ma HDCP poprzez zwykla przejsciowke DVI , ale niektore monitory maja problemy z skalowaniem 720p (1280x720), przy czym 1080p skalowane jest jak najbardziej w porzadku , do dyspozycji sie ma te same rozdzielczosci co po VGA , wiec mozna sobie to optymalnie skonfigurowac


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 19:40 
Cytuj  
Ale do takiego monitorka:
http://www.alstor.com.pl/pl/katalog:produkt/ip=0/ic=1165/it=5126 nie musze zamawiac zadnych dodatkowych kabli przejsciowek etc jesli biore wersje xbox'a z HDMI?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 20:48 
Cytuj  
"cough , za ta cene moglbys miec po nowym roku dobra REGZE z 120mhz
i 10 bit color-range z przyzwoita czernia (bez podswietlania led) , monitor oczywiscie umozliwia przyjmowanie kodowania HDCP po HDMI zatem nie powinno byc problemo , co najwyzej wyjustowanie obrazu jesli bedzie rozciagniety


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 21:02 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
"cough , za ta cene moglbys miec po nowym roku dobra REGZE z 120mhz


"od 3 monitorów" używam EIZO i szczerze mówiąc nie żałuje wydanej kasy


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.