mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 16:04 
Cytuj  
Cytuj:
nie wiem co Oyci3C rozumie przez "Jest już stosowny temat o kompikach." wiec daje to tutaj.

W jakim temacie się protestuję?? :P


OK nie mogę sprzedać tego kompa, a na śmietnik go nie wywalę więc pomyślałem, że może go "zupgradeje" :D

Myślę o nowym starym Procku ale nie wiem jakiego, nie jestem wstanie odczytać diagramu na stronie producenta płyty głównej co mogę do niej wsadzić. a co nie.

Z prockiem myślę o nowej grafie 8800GT był cudowny przez 2 lata teraz naprawdę brakuje mu mocy.

Możecie polecić jakieś dobre tanie monitory??

Link do płyty głównej:

http://www.gigabyte.pl/products/mb/spec ... s3_10.html

Na nowy CPU i grafe mam budżet 200Euro.

Specyfikacje tego co teraz mam: :wink:

Pamięć:

Corsair Dominator 8GB (4x2GB) DDR2 XMS2 PC2-8500C5 TwinX Supplied with Airflow Fan

Procek:

AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6000 3.00GHz

Zasilacz:

Corsair TX 650W ATX SLi Compliant Power Supply (CMPSU-650TXUK)

Płyta główna:

Gigabyte GA-MA770-DS3 AMD 770 (Socket AM2) PCI-Express DDR2

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.