mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2009, 16:10 
Cytuj  
Xboxowy idealnie lezy w rece (nie mowie o ulozeni joyow czy krzyżaku, który fakt - jest chujowy)

redruM a bez myszki mozna sobie odpuscic fpsy? :roll:
I don't think so!


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2009, 16:16 
Cytuj  
A dla mnie wlasnie pad od X'a jest za duzy, a wcale nie mam malych rak. Po prostu nie lubie jak mi cos wypycha ma maksa lape, wole miec troche luzu, jesli bede chcial go sobie delikatnie inaczej ulozyc w dloni. W przypadku Xowego pada nie masz na to szans, do tego zjebane ulozenie galek i to uczucie crapowatosci w dotyku :]
Do tego nie rozumiem po chuj ludziom ciezki pad, to nie myszka ze waga wplywa na predkosc poruszania sie, w wypadku pada im ciezszy tym bardziej sie mecza lapy trzymajac go.


_________________
.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2009, 06:32 
Cytuj  
Ciezar jest potrzebny, zeby dobrze pad lezal w dloni.
Ten od psa jest taki maly ze gdyby byl ciezki bylby jeszcze chujowszy xP
Ulozenie galek jest swietne. Jakbys mial x'a to bys pewnie wiedzial ze tylko krzyzak jest ciezki do opanowania :roll:

PS. cierpkowatosc?... :lol:


_________________
Obrazek

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 19 lut 2009, 08:02 
Cytuj  
A moja banana > wasze jabłek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2009, 13:39 
Cytuj  
Pad od Xsa mi bardzo pasuje tbh. Ale ... z drobnym wyjatkiem - jakos nie moge na nim za bardzo grac w mordobicia. W tym temacie niedoscignionym idealem pozostaje pad z PS2 ... a ten do PS3 jest chcial-nie chcial, w sumie taki sam.

Podpisano,
Szczesliwy Wlasciciel Xboxa :)
(PS3 kupie, jak GT5 wyjdzie :D)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lut 2009, 13:49 
Cytuj  
Icrom cięższe komórki też wybierasz, bo na lekkiej źle ci się wstukuje sms-y, albo lubisz czuć tą wagę przy uchu?
Pisanie, że cięższy = lepszy imho jest naprawdę trochę dziwne dla mnie.

Do tego każdy pad ma wolne przestrzenie wewnątrz, gdyby rzeczywiście waga pada miała znaczenie, to te przestrzenie byłyby wypełnione ołowiem, ale jak widać nie jest.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2009, 14:36 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Pad od Xsa mi bardzo pasuje tbh. Ale ... z drobnym wyjatkiem - jakos nie moge na nim za bardzo grac w mordobicia.


Mi sie cwierc i polkolka lepiej kreci na XBOXowym, natomiast wszelkie ciosy wymagajace wklepania pare razy okreslonego kierunku np. przod, przod czy tam tyl, przod, tyl + X lepiej sie robi na krzyzaku PSowym. Tem na XBOxowym padzie jest nieprecyzyjny i czesto zamiast przod lapie skos. Tak samo przy robieniu np. Fatality w MK lepiej sie sprawdza DUalShock.

Jako ze PRZYPUSZCZALNIE 90% ciosow w SF4 jest zerzniete z SF2 i (mam nadzieje) ze bedzie sie je wykonywalo podobnie czyli napierdalanie polokregow dla szatana.... wiec dla mnie pad Xboxowy nie bedzie problemem. Choc musze przyznac ze taki Tekken bylby dla mnie niegrywalny na XBOXowym krzyzaku.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2009, 14:44 
Cytuj  
Lol .. jak dla mnie to wlasnie Tekken byl QC festem... :) Ale moze to dlatego, ze czasami grywalem Paulem :P

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2009, 19:08 
Cytuj  
Nie no Mark sam ciezar tyle nie daje.
Dla przykladu dla pada psowego byloby to beznadziejne rozwiazanie.
Ale ten ciezar idealnie pasuje do ksztaltu xowego pada.
W padzie psowym - lekki, maly pad poprostu wydaje mi sie wkurzajacy.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2009, 15:28 
Cytuj  
No ja juz mam komplet w domu ( WII PS3 i XBOX360) i... wszystkie konsole sa cool :) Najlepiej miec wszystkie i kupowac ( grac) w gry , ktorych nie znajdziesz indziej.

Plusy PS3 do Xboxa - jest jakies pierdyliard razy ladniejszy i 2 pierdyliardy razy cichszy, ma lepszy upscale DVD, posiada BlueRay i ma fajne male pady. Full HD w niektorych grach ( choc to maly plusik).

Plusy Xboxa - zajebiscie duzo tytulow, kazdy znajdzie cos dla siebie. Mala liczba exlusivow = imo wole PC jezeli chodzi o normalne tytulu. Super Xbox Live - o wiele wiecej Arcade , ktore sa tansze i lepsze imo od PS3. Duzy fajny pad :)

Wii - jak masz qmpli ( ew babe albo dwie) - imo nie ma lepszej konsoli do zabawy + piwko. Glupie kregle + mario PArty 8 i zajety nawet caly tydzien. Niesamowite pady - tu widac nextgen w sterowaniu ( nie to co znikome uzycie accelometrow w PS3), WII mata tez jest cool. Zreszta, tak jak na poczatku WII jest for teamplay fun, not solo. ( Ach zapomnialbym, najlepsza platformowka ever - Mario Galaxy).


Tak wiec kazdy moze mowic wiele, ale konsole sa sobie imo rowne , choc im wiecej exclusive obiecuwanych od lat wychodzi w koncu na PS3 - tym bardziej szala bedzie sie przechylac na PS3. ( Tekken na xboxie bedzie 3 razy gorszy, nie mowiac o FF XXI , ktoremu pewnie utna polowe).


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2009, 15:51 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Tekken na xboxie bedzie 3 razy gorszy, nie mowiac o FF XXI , ktoremu pewnie utna polowe).


Doczepie sie tylko do tego bo to juz jest nie poparta niczym propaganda. :-)

Dlaczego Tekken ma byc 3 razy gorszy (pomijamy pada - to kwestia gustu jak juz zostalo udowodnione) ? Skoro np. Soul Calibur 4 i SF 4 sa identyczne? Konsolka smiga i radzi sobie z Soulem 4 to bez problemu poradzi sobie i z Tekkenem. Nie widze przeszkod. :-)

A jesli Lost Oddysey moze byc na 4 DVD to Finala tez jebna na 4 DVD i nic nie bedzie trzeba ucinac. Jak dotad w zadnej mutiplatformowej grze nic nie bylo ucinane mimo ze na PS3 wszystkie gry sa na BluRay.
Ewentualnie jako ze Final to movie-fest puszcza filmiki w "oczko" nizszej rozdzielczosci, ale to tylko ewentualnie bo Lost Oddysey to tez movie-fest i jest OK.

Namco i Square to nie Sony i jego oddzialy wiec jako zewnetrzne firmy nie maja zadnego interesu w wypuszczaniu gorszej technicznie czy gameplayowo wersji - w dodatku na konsole na ktorej maja o pare potencjalnych milionow ludkow wiekszy rynek zbytu. :-)

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 01:20 
Cytuj  
Jak bijatyka na xpudło to tylko Dead or Alive 4 ni huhu ;d

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 18:10 
Cytuj  
To ja "odświeżę trupka"

Ps3 slim czy Xbox 360 elite ?

PC ofc zostaje do fps /strategii ;-)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 18:14 
Cytuj  
Jeśli nie chcesz przerabiać to imo PS3.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 18:19 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Jeśli nie chcesz przerabiać to imo PS3.


Nie, nie chcę .


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 18:24 
Cytuj  
Ogólnie jeśli nie interesują Cię jakoś strasznie exclusive'y na X360, bierz PS3. Działające niemarkowe peryferia, większy dysk, darmowy MP.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 21:05 
Cytuj  
jak masz PC-ta to tylko PS3, jak nie masz to wtedy możesz się zastanawiać (bo z 2 exów rocznie robi Ci się 6) ale i tak imho wygrywa PS3 pod praktycznie każdym względem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2010, 11:25 
Cytuj  
To jeszcze pytanie , 120gb czy 250 gb versje ?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2010, 11:39 
Cytuj  
pytania marka jaka konsole wybrac, priceless.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2010, 12:15 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
To jeszcze pytanie , 120gb czy 250 gb versje ?

Poszukaj jakiejs promocji i wez co bedize. Imo dysk 120GB starczy spokojnie. Dla mnie bezdyskusyjnie PS3>X360 jesli chodzi o wykonanie konsoli, uzytkowanie jej i exclusivy. Jesli chodzi o frajde z grania to w sumie roznic nie ma. Oba pady maja male minusy, grafika w multiplatformach podobna.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.