mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 11:30 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
No ale jak ja już pisałem , na pc gram właśnie w fps/rts/mmo/rpg , na konsoli w platformówki/bijatyki/sportowe/jrpg/tpp/exclusivy i mi to odpowiada :-)

To dla mnie dwie różne formy rozrywki na PC np nie pogram z gorszą połowa razem a na konsoli już tak :-)

Może za duży casual się ze mnie zrobił z wiekiem ;-)

Oczywiscie, ze to tylko kwestia preferencji. W sumie to ja grywam tylko w te gatunki co wymienilem plus strzelanki, wiec chyba konsole nie mialy szans na starcie. Tez myslalem, ze zrobilem sie podstarzaly i zacznie mnie krecic granie na konsoli na kanapie. Moj problem jest chyba gdzies indziej, zwyczajnie gry juz mnie nudza. Ponad dwadziescia lat doswiadczenia w graniu, wiec chyba stalem sie bardziej wymagajacy i zbyt szanuje swoj wolny czas, zeby grac w pierdolki jump and shoot jak Uncharted, chocby nie wiem jak dobrze byly zrobione. Ale grunt to sie dobrze bawic przy grach, na sile do swojego zdania przekonywal nie bede. :)


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 11:35 
Cytuj  
Ja natomiast z wiekiem stalem sie chyba mniej wymagajacy. Po podobnie jak Tor-Bled-Nam 20+ letnim stazu w grach powracam do prostej rozgrywki ala Moon Patrol czyli wlasnie Uncharted i inne konsolowe gry akcji. Fun jest jak kiedys. Znudzily mi sie wszystkie "ambitne" dziela :< ...

T.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 11:36 
Cytuj  
No mnie też zaczęły nudzić ale odżyłem na konsoli :-) ja tam lubię sobie popykać w platformówki bo nie musze za duzo tu mysleć po całym dniu pracy


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 14:16 
Cytuj  
Słyszałem o tym, że psn chce wprowadzic abonament a xbox od blura zaczynajac (ograniczony, ale jednak) multi dla silverow. No source tho...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 16:57 
Cytuj  
Sony coś przebąkuje, że PSN ma być płatny, ale z zastrzeżeniem, że funkcjonalności które obecnie są darmowe pozostaną takie.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 12:35 
Cytuj  
Odsmażyłem obiad.

Tak więc jestem skołowany. Ilu ludzi tyle opinii. Na samym wstępie zaznaczam że nie miałem jak do tej pory kontaktów z konsolami dlatego jestem w tym temacie zupełnie zielonym.

Mianowicie chciałbym ów nabyć. I tutaj nasuwa się odwieczne pytanie. Jaką? Jedni mówią że brać x360 ponieważ ma lepsze gry, można grać na piratach, ma lepszy net że tak powiem i gry są tańsze.
Drudzy mówią że nic tylko PS3. Przede wszystkim jest to nowa konsola, lepiej wykonana, może i mniej gier i są one droższe niż na x360 ale z drugiej strony są można powiedzieć dedykowane dla niej z czego x360 dubluje tytuły z PCta. Do tego posiada czytnik płyt Blue-Ray jako taki bonus. No i net za dramo gdzie x360 ma płatny.

Kurcze sam nie wiem. Co poradzicie?


_________________
LaMoon#2988

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 12:43 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Odsmażyłem obiad.



Jedni mówią że brać x360 ponieważ ma lepsze gry, ma lepszy net że tak powiem i gry są tańsze.




Kto cie takimi glupotami karmi?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 12:46 
Cytuj  
Poproszę troszek jaśniej. Jak pisałem na początku nie miałem nigdy konsoli ani się tym nie interere dlatego muszę bazować na opinii ludzi którzy mają coś do powiedzenia nt.

A że to głupota, nie powiem że nie :]


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 12:47 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Odsmażyłem obiad.

Tak więc jestem skołowany. Ilu ludzi tyle opinii. Na samym wstępie zaznaczam że nie miałem jak do tej pory kontaktów z konsolami dlatego jestem w tym temacie zupełnie zielonym.

Mianowicie chciałbym ów nabyć. I tutaj nasuwa się odwieczne pytanie. Jaką? Jedni mówią że brać x360 ponieważ ma lepsze gry, można grać na piratach, ma lepszy net że tak powiem i gry są tańsze.
Drudzy mówią że nic tylko PS3. Przede wszystkim jest to nowa konsola, lepiej wykonana, może i mniej gier i są one droższe niż na x360 ale z drugiej strony są można powiedzieć dedykowane dla niej z czego x360 dubluje tytuły z PCta. Do tego posiada czytnik płyt Blue-Ray jako taki bonus. No i net za dramo gdzie x360 ma płatny.

Kurcze sam nie wiem. Co poradzicie?


Jeszcze rok temu bym ci napisal, ze obie konsole maja swoje zalety. Na dzien dzisiejszy sie nie zastanawiaj - bierz PS3. Xbox jest w impasie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 12:53 
Cytuj  
No właśnie. Znajomek pracuje w RTV i powiedział że u niego w robocie jak już ktoś ma konsole to tylko PS3. I to właśnie on odradzał mi branie xpudła. Z kolei drugi ciągle mi mieli w głowie że tylko xbox bo na ps3 jest mniej gier i nie odpalę piratów :) Nie żebym chciał odpalać tylko cytuję opinię ;)


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 13:01 
Cytuj  
PS3.

Opinie o Xbox w większości są pozytywne i zachęcające głównie przez fakt możliwości odpalania nielegalnego softu.

Zastanawiałem się czy kupić sobie X jako drugą konsolę, nawet ją sobie od kolegi pożyczyłem. Niestety nie widzę żadnych plusów, które mnie powinny przekonać.


Ostatnio edytowano 9 kwi 2010, 13:03 przez Oyci3C, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 13:03 
Cytuj  
A Ty Oyci3C mówiłeś że się na konsolach nie znasz ;)


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 13:05 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
A Ty Oyci3C mówiłeś że się na konsolach nie znasz ;)


Ja na konsolach zęby zjadłem i zjadam od wczesnych lat 90. Do 2000 roku miałem każdą konsolę jaka wyszła na rynku (a tych co nie miałem to pożyczałem i testowałem jak Jaguar).

Nie widzę po prostu sensu w posiadaniu Xbox.

A piraty? Nie obchodzą mnie i tak nie mam czasu na granie więc jeden - dwa tytuły na ps3 wystarczają mi na długie tygodnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 13:14 
Cytuj  
Bierz PS3. Posiadalem obie konsole i duzo fajniej wykonana jest PS3. DO tego wiecej ficzerow. Ale jak sie zastanawiasz czy Ci potrzebna konsola to sobie odpusc. Ja sie pozbylem obu. Malo ciekawych gier, gorsza grafa. Jedyny plus to granie na tv z padem, ktory w niektorych tytulach jest wygodniejszy. Rozwazam zakup x360 od kumpla, ktory chce mi opchnac to za 3 stowy, zeby lezal w szafie i raz na pol roku dla jakiegos RDD wyciagnal. Chyba, ze masz kiepskiego PC.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 13:16 
Cytuj  
To co Tor-Bled-Nam opisuje też się po części zgadza.

Mnie do konsoli przekonały exclusives oraz fakt, że zawsze jakaś konsola u mnie stała. :<

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 13:20 
Cytuj  
Trochę się pospieszyłeś Tor ze sprzedażą PS3,
filmy w bluray!


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 13:24 
Cytuj  
Z żonką albo dzieciakiem można na 2 pady pograć to też duży + konsol. Trzeba uważać żeby nie stworzyć potwora z żony a z dziecka nolajfa :]


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 13:32 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Trochę się pospieszyłeś Tor ze sprzedażą PS3,
filmy w bluray!

Filmy ogladam z kompa tylko. 720p w zupelnosci wystarcza. Konsole sa nie dla mnie zwyczajnie. Moze next gen mnie czyms zaciekawi.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 19:27 
Cytuj  
http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,7 ... .html?bo=1


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 10:10 
Cytuj  
Dobra przyszła pora i na mnie chyba.
Tak pomyślałem ,że na święta może bym sobie sprawił jakąs konsole bo w sumie tanie to jest teraz,ale tutaj pytanie.
Jakie gry są tutaj warte polecenia?
Jestem kompletnie zielony w temacie konsol ,nigdy nie grałem na żadnej chyba.

Na kompie też gram głównie w mmo,rpg ,ale tak myśle ze jakbym się wygodnie walnął na fotel z padem w łapce to moze w jakieś fpsy czy tam assassin cready bym coś pograł.

Jak wygląda polonizacja gier na konsole ? widziałem ze np skyrim nie ma nawet napisow oO

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.