mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 lis 2012, 22:41 
Cytuj  
Ja dzis dostalem Note 2. Przesiadka z ip 3gs. Tel jest mega, wyświetlacz, bebechy, rysik. Bałem sie na początku ze bedzie za duzy, ale gdzie tam, do kieszeni miesci sie lekko i w rece, o dziwo trzyma sie lepiej niz iphone. Po polowie dnia kontaktu z androidem musze stwierdzic Android > IOS i to grubo. Cena dobra, udalo dostac mi sie z hurtowni za 2200zl a w sklepie 2700zl:)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2012, 05:40 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Z taką ceną (599 euro) za wybrakowany telefon to LG może spierdalać. :)

No nic, na szczęście alternatywa jest ogromna więc fona kupią raczej tylko ci, którzy będą mieli dostęp do Google play.

Dziwne, w UK wersja 16gb ma kosztowac ~280 funtow. Powaznie sie zastanawiam nad sprzedaza sgs 3 i przesiadka na nexusa. I czemu wybrakowany? Wiekszosc recenzji jakie wyszly w ostatnich dniach jest bardzo pozytywna, jedyny minus to brak LTE i mozliwosci wsadzenia wiekszej karty pamieci
http://www.androidpolice.com/2012/11/07 ... -deserves/


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2012, 15:46 
Cytuj  
Brak LTE, brak wymienialnej baterii (czas pracy baterii pozostawia do życzenia), brak slotu na karty pamięci, mało wytrzymała obudowa, słaba kamera.

Za 280 funtów Day 1 raczej się opłaca. Za 599 euro imo nie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2012, 21:48 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
...ciach... Przesiadka z ip 3gs. ....ciach.... Po polowie dnia kontaktu z androidem musze stwierdzic Android > IOS i to grubo.


rotfl... porównywanie modelu telefonu sprzed 4 lat z najnowszym sprzętem :lol:
Weź do ręki iphona 5 i samsunga SG1 i... ZONK!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 lis 2012, 23:46 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Nyx napisał(a):
...ciach... Przesiadka z ip 3gs. ....ciach.... Po polowie dnia kontaktu z androidem musze stwierdzic Android > IOS i to grubo.


rotfl... porównywanie modelu telefonu sprzed 4 lat z najnowszym sprzętem :lol:
Weź do ręki iphona 5 i samsunga SG1 i... ZONK!


Naucz sie czytac apfelowy frustracie, nigdzie nie porównuje tych tel tylko wyrazilem swoją opinię o Note 2. Jeżeli chodzi o porównania to Note 2 > ip5


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2012, 00:11 
Cytuj  
przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś - specjalnie zacytowałem :lol:

Może mi doradzisz co lepsze geforce czy radeon na przykładzie HD6850 i MX-200?!? Z chęcią przeczytam :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2012, 00:54 
Cytuj  
Ja pierdole... :D Mark srlsy, przeliteruj sobie post Nyxa bo widze ze albo zatraciles umiejetnosc czytania ze zrozumieniem albo zdecydowanie za duzo pijesz.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2012, 14:00 
Cytuj  
Kurwa fanoboje to jednak mają nasrane, co za różnica czy ktoś woli ios czy androida? Niech sobie kurwa go używa!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2012, 09:45 
Cytuj  
Kod:
Rynek urządzeń mobilnych rośnie, a smartfony sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Zmienia się jednak rozkład sił, bo w siłę rośnie system mobilny Google'a. W ubiegłym roku o tej porze Gartner wyliczył, że Android zainstalowany jest był 52,5% sprzedanych w trzecim kwartale smartfonów, a z najnowszych badań wynika, że zagarnął sobie aż 72,4% rynku. Czyim kosztem?

Nieznacznie, bo z 15 do 13,9% spadł udział systemu iOS, ale w obliczu takiego tempa wzrostu sprzedaży smartfonów w ogóle Apple raczej nie ma się czym przejmować. Z 16,9 do 2% spadł Symbian, czego oczywiście wszyscy się spodziewają od przynajmniej półtora roku. W tarapatach jest za to RIM, bo BlackBerry w rankingach spada na głowę, nawet w biznesie. Jeszcze w kwietniu 2011 jeżynki stanowiły 26,1% rynku, rok temu 11%, najnowsze badania Gartnera mówią z kolei, że zaledwie 6% sprzedanych w tym kwartale smartfonów wyszło z fabryk RIM.

Nie tylko Android zyskuje - w górę pną się także Windows Phone i Bada, choć oczywiście na mniejszą skalę. Udział w tynku systemu Microsoftu podskoczył z 1,5% do 2,4% (ponad 4 miliony sprzedanych urządzeń w ciągu kwartału), Samsunga zaś z 2,2% do 3%. Sukces Androida dodatkowo zyskuje na wadze kiedy zauważymy, że w porównaniu do zeszłego roku w ogóle wszystkich smartfonów sprzedało się o 47% więcej. A idą Święta...

Warto też zwrócić uwagę na to, że Samsung zostawia innych producentów smartfonów coraz bardziej w tyle. Smartfonów kupujemy coraz więcej, ale rynek telefonów komórkowych w ogóle nieco się przez ostatni rok skurczył. Niemniej jednak, 22,9% sprzedanych telefonów stanowiły urządzenia Samsunga, 19,2% Nokii, 5,5% firmy Apple. Zaskakująco mały udział mają RIM (2,1%) oraz Motorola i HTC (po 2%).

Jeszcze jedna rzecz zaskoczyła analityków. Niespodziewanie dobrze sprzedają się Nokie z linii Asha i prawdopodobnie dzięki temu Nokia jeszcze nie wypadła poza pierwszą dziesiątkę producentów smartfonów.


Żródło: http://www.gartner.com/it/page.jsp?id=2237315


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2012, 10:19 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Ja pierdole... :D Mark srlsy, przeliteruj sobie post Nyxa bo widze ze albo zatraciles umiejetnosc czytania ze zrozumieniem albo zdecydowanie za duzo pijesz.



Nyx napisał tylko, że po przesiadce stwierdził, że jest lepszy. Dlaczego jest lepszy, czemu jest lepszy, w czym jest lepszy?

IP5 jest obecnie o wiele wydajniejszy niż SGS II, czy to w otwieraniu stron czy to w grach. Tutaj to już bardziej kwestia tego, czy wolisz jabłko czy gruszkę - mowa o customizacji i polityce.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2012, 10:36 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Dlaczego jest lepszy, czemu jest lepszy, w czym jest lepszy?

Dla niego jest lepszy. I kropka. Chcesz dyskutowac o gustach i indywidualnych preferencjach?

X.

PS. Jak zwykle czytanie ze zrozumieniem i rozroznianie s2 od note2.

DLA MNIE (drukowanymi, zebys szybciej zrozumial) Note 2 jest lepszy od iP5 pod wzgledem wydajnosci, funkcjonalnosci, sprzetu i wielkosci. Wystarczy?


_________________
http://zaginiony.net

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 15 lis 2012, 10:36 
Cytuj  
Nie sgs 2 a sg note 2, nie wiem jak wygladaja testy porównawcze, ale 1.6 ghz quad core i 2 gb ramu robi wrazenie. W praktyce tel dziala jak błyskawica nawet z androidem zmodyfikowany przez samsunga.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2012, 10:41 
Cytuj  
Note 2 pojawil sie w Komputroniku za 2499. Podejrzewam, ze do swiat jeszcze stanieje :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2012, 14:07 
Cytuj  
Xanth, po kiego kija komuś opinia typu "dla mnie ten telefon jest lepszy". Co to wnosi poza jednym głupi krótkim zdaniem twierdzącym?

Jak ktoś wyraża opinie, to niech chociaż napiszę krótko dlaczego. Nikt nie wymaga pisania mega recenzji. Nikt nie chce tutaj dyskutować o gustach i preferencjach.

IP5 to po prostu iphone - żadna rewolucja. Nikt tu nie napisał, że jest to najlepszy telefon pod słońcem(ale najwydajniejszy tak). Niestety musze obalić twój mit o wydajności - Apple's A6 1Ghz (auto underclock/overclock 800mhz-1.3Ghz) jest ciągle najwydajniejszy.

Twój post był strasznie gburowaty. Za stary chyba już jesteś.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2012, 17:05 
Cytuj  
Bo ja ogolnie dla trolli i fanbojow jestem gburowaty.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2012, 00:38 
Cytuj  
Pytanie z tyłka :D
Poszukuję oferty na kartę z internetem w smartfonie.
Żeby można było odbierać telefony, internet jak najtaniej, jak najszybciej, bez limitów albo z takim limitem, żebym nie musiał o nim myśleć.
Kiedyś były jakieś oferty - dzwonią do ciebie akwizytorzy to za każdą minutę rozmowy dostajesz n groszy wirtualnych na swoje konto. Jest coś nadal w ten deseń? Najlepiej wymienialne na pakiety transferu - tak żeby nie trzeba było nawet konta uzupełniać :P

Istnieje coś takiego czy żaden operator się nie pokusił? ;>


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2012, 18:10 
Cytuj  
to tak jak kupowanie mercedesa i przerabianie na gaz, a w temacie, nie wiem czy takie dziadowanie jest dostępne u jakiegoś operatora ale dośc fajne oferty ma aktualnie play redbull i virgin


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2012, 18:15 
Cytuj  
Kupilem sobie szajsa s2 i ma to byc dodatkowy tel. Tylko do odbierania, nagrywania rozmow i siedzenia w necie. Do dzwonienia nadal nokia 6303, a glowny smartfon to milestonka z qwerty.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2012, 18:54 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Kupilem sobie szajsa s2 i ma to byc dodatkowy tel. Tylko do odbierania, nagrywania rozmow i siedzenia w necie. Do dzwonienia nadal nokia 6303, a glowny smartfon to milestonka z qwerty.

biedny jesteś. 3 telefony nosisz? przykro mi szczerze.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2012, 21:30 
Cytuj  
W tczewie to symbol wysokiego statusu jak lacznie twoje telefony sa 'sprytniejsze' od wlasciciela. nasz Tczewiak osiagnal to juz przy trzecim. Grats.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.