mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 18:03 
Cytuj  
btw. byłem właśnie w sklepie i oglądałem XBOXy (zastanawiam się czy sobie nie kupić), XBOX360 reklamuje 300 tytułami gier. Więc nie 150 a 300 (z drugiej strony ciekawe ile z tych 300 to minigierki do ściągnięcia z sieci za niewielką opłatą).

Półka z grami na PS3 nadal świeci pustkami. O ile na XBOX-a są 3 stojaki po 4-5 rzędów i zapchane po korek, to na PS3 są 3 małe półeczki, w tym połowa to filmy Bluray, a druga połowa to reinnasance/motorcross, gdzieniegdzie jest coś nowego.
Dawno nie chodziłem po sklepach (kuźwa ostatnio pracowałem po 60-70h/week) i na serio w okresie przedświątecznym spodziewałem się czegoś innego.. To co ujrzałem to tragedia dla PS3.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 19:12 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Od paru dni nosze sie z zamiarem kupna konsoli (...)


Jeśli takie tytuły jak Metal Gear Solid 4 (czekaj, wróć, rewind...METAL GEAR SOLID 4), Tekken 6, Final Fantasy XIII, LittleBigPlanet, Killzone 2, Motorstorm, Uncharted itd. nie robią na tobie żadnego wrażenia to spokojnie bierz X360, masa devsów poszła w multiplatform (Capcom goddamn u) i masz zapewniony konkretny dopływ mocnych pozycji (*cough* Burnout Paradise 25 stycznia *cough*) także na białym__awaryjnym_przegrzewającym_sie_klocku.

Bluray cie nie kręci? Ale w końcu zacznie bo BD wchodzi na scene i wymusza postęp :) Miałbyś wydatek na BD player z głowy. Co do wstecznej kompatybilności - daj spokój, PS2 miał to samo ale nigdy mi przez myśl nie przeszło żeby odpalić coś starego. Z opinii znajomych wiem że tu historia się powtarza (starocie odrzucają pixelozą na kilometr)

Wszystko zależy od tego jakie gry wolisz.

PS3 to jedyna opcja


_________________
you are already dead

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 19:42 
Cytuj  
niekompatybilnosc wsteczna jest zła.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 20:06 
Cytuj  
enhu z calym szacunkiem ale naprawde nie mam do czynienia z konsolami od wczoraj i jesli posiadanie wlasnego zdania nazywasz byciem fanboiem to ok. na szczescie jebie mnie to ;-)
marek po raz 10 powtarzam, nie liczy sie kurwa ILOSC ale jakosc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 20:12 
Cytuj  
Ale gdzie ta jakość ?

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 01:36 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
enhu z calym szacunkiem ale naprawde nie mam do czynienia z konsolami od wczoraj i jesli posiadanie wlasnego zdania nazywasz byciem fanboiem to ok. na szczescie jebie mnie to ;-)
marek po raz 10 powtarzam, nie liczy sie kurwa ILOSC ale jakosc.


Zadna nowoscia nie jest ze wiele gier chodzi gorzej na ps3 niz na xboxie wiec o jakiej jakosci mowisz?


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 01:49 
Cytuj  
ale jaka jakość?
aktualnie jest co najmniej kilkanascie dobrych i bardzo dobrych tytułow na XBOX-a, na PS3 oprócz 2: Motorcross i Reinnasance nie ma nic w co można pograć.
więc gdzie ta jakość? w grach których nie ma, ale może kiedyś się ukażą?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 08:23 
Cytuj  
kilkanascie dobrych i bardzo dobrych? prosze cie. ja rozumiem ze posucha na rynku mmorpg powoduje ze gramy we wszystko co mozliwe ale bez przesady.
ale konczac w tej chwili zakup x360 jest na pewno lepszym pomyslem, ja mam zamiar poczekac do wakacji i wtedy wybrac xbox albo ps3, a za rok dokupic to czego bedzie brakowalo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 11:09 
Cytuj  
redruM napisał(a):
Jeśli takie tytuły jak ... nie robią na tobie żadnego wrażenia to spokojnie bierz X360 [...] także na białym__awaryjnym_przegrzewającym_sie_klocku.

Moj klocek jest czarny i poki co w miare cichy i niezbyt goracy. Sa na X360 inne tytuly, w ktore chetnie pogram, pozatym konsola ma byc dla mnie (mojej rodziny i moich dzieci) prostym narzedziem do grania, od bardziej zaawansowanych rzeczy mam pecety ;)

Cytuj:
Bluray cie nie kręci? Ale w końcu zacznie bo BD wchodzi na scene i wymusza postęp

Jak Bluray zacznie mnie krecic, to kupie dodatkowy naped do X360 (ktory jest juz zapowiedziany), poki co jest mi zbedny.

Tak, kupilem X360Elite.

A jak juz mamy sie bic, kto jest lepszy, to i ja wrzuce pare kamykow do naszego ogrodka ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

X.

PS. Jutro wchodzi na X360 update dashboarda z obsluga divxow ;)


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 12:03 
Cytuj  
no i beda dzialaly divxy ktore sciagniesz z sieci? gry tez kupujesz oryginalne?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 12:11 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no i beda dzialaly divxy ktore sciagniesz z sieci?

A dlaczego maja nie dzialac? Ma byc pelna obsluga najnowszego kodeka divx i xvid, a skad pochodza filmy, to juz kodeka nie interesuje przeciez ;)

Cytuj:
gry tez kupujesz oryginalne?

Tak.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 12:17 
Cytuj  
nie interesuje? no nie sadze, mysle ze moze to wygladac inaczej.
podziwiam ludzi ktorzy na konsole kupuja oryginaly, mnie niestety nigdy nie bylo stac na to zeby kupowac co miesiac 5 gier na xboxa czy ps2.

anyway daj znac jutro co z tymi divxami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 12:23 
Cytuj  
Kupuje gre, zeby w nia grac, a nie ogladac. Na grzyba mi 5 gier w miesiacu? Zeby lezaly na polce? ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 12:55 
Cytuj  
Xanth Uncharted widziales? :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 13:53 
Cytuj  
Widzialem tyle co ty, czyli jakies filmiki i obrazki.
Generalnie podtrzymuje swoje stanowisko: jesli nie zalezy ci na odtwarzaczu Bluray, to PS3 nie ma sensu kupowac dla 2 czy 3 tytulow gier ktore moglyby cie zainteresowac. Skaler DVD po HDMI obie konsole maja taki sam, divxy od jutra na X360 (na PS3 w zapowiedziach, ale nie wiadomo na kiedy). Architektura sprzetowa i wydajnosciowa podobna (i please, nie piszcie o pseudo 9 corowym Cellu, tylko zapoznajcie sie dokladniej z parametrami PS3, sa prawie identyczne jak X360, w paru miejscach przewaga w jedna, w paru w druga strone).
A najbardziej w plecy dla PS3 da od przyszlego roku to, ze Sony wycofuje sie z kompatybilnosci wstecznej i wszystkie nowe konsole beda jej pozbawione (hehe, pewnie dlatego, ze malo gier i nikt ich nie chce robic).

X.

PS. Lista zmian w jutrzejszym update X360:
http://www.xbox.com/en-US/support/syste ... atures.htm


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 17:16 
Cytuj  
7 z 8 spe jest dla uzytku programistow i to nie sa pelnoprawne rdzenie nikt tak nie pisal :) . Cell jest naprawde mocny ale RSX niestety jest daleko w tyle , widzialem filmiki i obrazki czytalem recenzje Uncharted generalnie ludzie prawie zgodnie uwazaja ze to najladniejsza gra na konsole jaka powstala i jedyna slabosc to nedzny 12 lifespan . Dlatego nie ma co sie sprzeczac , gry na ps3 jak sa dobre to sa zalosnie krotkie , trzeba czekac na killery , co do BC to wycieli emotion engine ale nie jest powiedziane ze nie bedzie dostepna z poziomu software


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 gru 2007, 20:13 
Cytuj  
No i sa divxy i xvidy na Xpudlo. Bez problemy smigaja wszystkie moje filmy (no prawie, mam pare w divx3, a x360 ma obsluge od divx5 w gore). Tyle ze napisy obsluguje jedynie w formacie Xsub, ale ponoc w nastepnej aktualizacji maja dac support do txtowych napisow. Za to udalo mi sie podlaczyc pudlo do windows media library na pececie i wsie filmy z komputera mam na xboxie dostepne po sieci ;)

X.

PS. Moj XBL gametag to "Xanth i Margo", dla zainteresowanych ;)


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 23:24 
Cytuj  
Odpowiedz na pytanie autora tego watku jest jedna sluszna: licza sie gry. Kazdemu kto przymierza sie do kupna konsoli i wybiera pomiedzy X360 i PS3 niech poszuka listy gier, ktore wyszly do dzisiaj i dopiero maja wyjsc w przyszlym roku na obie te platformy i zdecyduje w co chce zagrac, a nastepnie wybierze konsole - proste. Polecam chociazby najnowszy artykul z tego cyklu:

http://www.gamepro.com/gamepro/internat ... 1148.shtml

Przejrzec wydane juz tytuly mozna chociazby na Gamespocie.

Sporo gier oczywiscie pojawi sie na obu platformach, ale sa tez exclusivy, ktore dla jednych beda wystarczajaca pokusa do kupna danej konsoli. Ja osobiscie ponad rok temu kupilem X360 z mysla o jednej grze - Mass Effect. Od paru dni gram wlasnie w ME i jestem zachwycony, fantastyczna gra, dla ktorej warto bylo kupic X360. A na horyzoncie sa rownie fenomenalne tytuly na ta konsole bedace exclusivami: Too Human, Alan Wake, Halo Wars. I sa to tytuly, ktore przemawiaja do mnie bardziej niz exclusivy na PS3: nowy Tekken, MGS4 czy Killzone 2.

Wiec tak jak mowilem: spojrzcie na gry, a potem zdecydujcie co kupic, nigdy odwrotnie.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 23:38 
Cytuj  
widziałem dzisiaj super kierownice do xboxa, stylizowana na tą z Ferrari f599 gtb w media markt, miałem ją kupić ale zauważyłem, że kosztuje 499.99 :|


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2007, 11:14 
Cytuj  
Xanth, moglbys pokrotce napisac co trzeba zrobic na pc zeby widziec filmy na xboxie?


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.