mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 382  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2010, 21:49 
Cytuj  
noasz napisał(a):
przenioslem, ale rozpakowac nie chce bo pisze ze dysk za maly, a przekonwertowac dysk z fat32 na ntfs bez straty danych sie chyba nie da?
bez problemu
np:
convert D: /fs:ntfs

http://technet.microsoft.com/en-us/libr ... 56984.aspx

odwrotnie się tak łatwo nie da


_________________
psn

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 8 lis 2010, 21:56 
Cytuj  
dzieki wielkie ;)


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 14:57 
Cytuj  
Mam problem z usb, gdy podłączam np myszkę muszę wyłączyć kompa żeby ją wykryło. To samo tyczy się niektórych pendrivow. Ktoś wie co moze byc nie tak?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 23:44 
Cytuj  
Ajajaj, mam problem. Otóż, zauważyłem przed chwilą, że moja stacja dysków w laptopie, nie czyta mi TYLKO płyt DVD i to z filmami (sprawdzałem na razie tylko oryginalne, ale nie wiem czy to ma coś do rzeczy, huh ). Laptop, to Asus K61IC/K70IC a stacja zowie się tak: Slimtype DVD A DS8A3S SCSI CdRom Device.

Nie próbowałem jeszcze nic z tym robić. Poczytałem troche w necie na ten temat i wiem, że powinienem zaktualizować sterowniki ( próbowałem robić to automatycznie za pomocą windowsa i wykazało, że są aktualne ) albo przeinstalować CD-ROM czy postawić cały system od nowa.


Dodam, że stacja jeszcze kilka dni temu działała normalnie i w zasadzie nie przypominam sobie, by coś się złego z laptopem działo ( żadnych mechanicznych uszkodzeń itp )

Any ideas? Ktoś się z tym wcześniej spotkał?


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2010, 15:53 
Cytuj  
Zepsuło się. Chyba.


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 lis 2010, 17:02 
Cytuj  
Win7 x64 nie wykrywa canona 550d ;(
Sterowniki ze strony producenta, jakieś chuje muje, dzikie węże z płytki dodanej do aparatu i wciąż nic.
Podpinam aparat a on go nie wykrywa nawet jako noname sprzęt usb, po prostu nic się nie dzieje. Manager urządzeń nic nie widzi.

Any ideas?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2010, 22:27 
Cytuj  
Takie pytanie...

Czy sa rozmiary sluchawek?

Niektore sluchawki sa zwyczajnie za duze albo za male na uszy poprzez co jest dyskomfort, chcialbym cos dopasowac (nie idac do sklepu i nie stojac pod wystawka godzine).


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 11:20 
Cytuj  
niestety nie ma rozmiarow sluchawek, wszystkie trzeba przymierzyc, sry. Jedyna roznica, ktora mozesz sobie na stronie sprawdzic czy sa konstrukcji otwartej , czy zamknietej.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 11:36 
Cytuj  
Większość słuchawek ma regulacje wielkości, część ma też dodatkowo regulacje nacisku ale rozmiarów nie widziałem nigdy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 13:44 
Cytuj  
Mam problem z moim ftp z ktorego korzystalem bez problemu przez 10 lat.

Wyskakuje mi error: 550 cant change directory.

Co z tym zrobic?

*

Posty: 142
Dołączył(a): 9.11.2010
Offline
PostNapisane: 16 lis 2010, 13:30 
Cytuj  
Mam nagrany 4-kanalowy wav. W winampie odpala sie bez problemu natomiast windows media player (najnowsza wersja) nie chce go odtworzyc. Mam komunikat "Do odtworzenia pliku wymagany jest koder-dekoder audio".

Gdzie znajde i jakie kodeki sa potrzebne by to odtworzyc?

**

Posty: 294
Dołączył(a): 24.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2010, 19:43 
Cytuj  
Witam posiadam router 802.11b/g Wireless Broadband Router i mam problem taki ze internet nie odbiera w jednym z moich laptopow,w stacjonarnym i innym laptopie wszystko dziala jak nalezy. Nie wiem co mam zrobic,pewnie cos mam skonfigurowac ale co?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2010, 19:56 
Cytuj  
gloom napisał(a):
Witam posiadam router 802.11b/g Wireless Broadband Router i mam problem taki ze internet nie odbiera w jednym z moich laptopow,w stacjonarnym i innym laptopie wszystko dziala jak nalezy. Nie wiem co mam zrobic,pewnie cos mam skonfigurowac ale co?


Spaprane wifii w lapku?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 11:59 
Cytuj  
Czym wyczyścić gruntownie lapka. Będę sprzedawał zapewne wkrótce i chciałbym doprowadzić go stanu jako takiego czystego. Chodzi mi dokładnie o obudowę, tudzież ekran i oczywiście syf pomiędzy klawiszami. Obędzie się bez rozkręcania?


_________________
LaMoon#2988

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 17:11 
Cytuj  
Podlaczylem sobie dzisiaj LCD pod PC poprzez kabel D-sub.
Wszystko dzialalo az postanowilem cos pozmieniac w catalyst center. Namieszalem z rozdzielczosciami chyba.

Teraz widze czesc puplitu na TV i nic poza tym. Brak ikonek itd. Ktos wie w czym moglem dac dupy ?


Edited: Dobra, poradzilem sobie - aczkolwiek nie do konca.

Umiem juz zamienic wyswietlanie. Np na monitorze nie mam nic, ale za to pracuje na LCD.

Sek w tym ze wczesniej mialem sklonowane. I na obu ekranach bylo to samo. Tak czy owak film moge juz ogladac :)


_________________
Be cool,be Ziolo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2010, 19:12 
Cytuj  
mam problema

uzywam karty tl-wn422g rev 1 ktora obsluguje tryb soft AP

problem w tym ze jak przelaczam adapter w ten tryb to nie mam neta
, wpisywanie danych z ipconfig na sztywno nic nie dalo , karta wysyla jakies ramki ale zadnej nie odbiera

chcialem podlaczyc zewnetrzne urzadzenia WIFI do tego soft AP jak moje PDA czy psp ale wszystko sie konczy na wykryciu ap , nie pobiera nawet IP

da sie cos z tym zrobic czy bez routera czy innych gowien sie nie obejdzie?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 20 lis 2010, 15:01 
Cytuj  
Chce kupic fajna karte dzwiekowa i glsoniki 5.1/7.1

Cos polecacie ??

Max,500zl

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2010, 21:46 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
mam problema

uzywam karty tl-wn422g rev 1 ktora obsluguje tryb soft AP

problem w tym ze jak przelaczam adapter w ten tryb to nie mam neta
, wpisywanie danych z ipconfig na sztywno nic nie dalo , karta wysyla jakies ramki ale zadnej nie odbiera

chcialem podlaczyc zewnetrzne urzadzenia WIFI do tego soft AP jak moje PDA czy psp ale wszystko sie konczy na wykryciu ap , nie pobiera nawet IP

da sie cos z tym zrobic czy bez routera czy innych gowien sie nie obejdzie?



Po 1 nie napisałeś jaki system. W Viscie tego nie zrobisz ale już piszę co i jak.

W kompie z którego korzystasz powinienec mieć dwa adaptery (twoja karta WiFi i karta sieciowa przez którą masz dostęp do neta). Musisz zbridgować to połączenie (wifi z sieciówką) i potem urychomić TWCU gdzie skonfigurujesz to gówienko pod USB jako Access Point(W TWCU będziesz mial opcję zbridgowania tego adaptera).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2010, 16:00 
Cytuj  
Cosik mi Winamp nie chce grać plików flac. Any ideas ?

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 lis 2010, 16:03 
Cytuj  
to masz zainstalowane http://downloads.sourceforge.net/flac/flac-1.2.1b.exe?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 382  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.