mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 21:02 
Cytuj  
Podczepiam sie pod pytanie Aenima, jak wrazenia Zematis ? Zastanawiam sie czy przejsc na N z c+, na hbo mi kompletnie nie zalezy.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 05:44 
Cytuj  
Jest szybki, Ci ktorzy maja Philipsy szczegolnie 3030 (ja mam 6060 czy jakos tak) to wiedza o czym mowie, byl duzy poslizg miedzy przejsciem.
Guide to nigdy mi nie dzialal jak nalezy, albo godziny byly od czapy. Albo sie program nie zgadzal...

Jakosc sygnalu jest lepsza niz C+ chociaz obecnie nie mam LCD to i tak mam wrazenie ze lepiej to wyglada.

Dekoder jest dobrej jakosci, tylko duzy. Jest znacznie wiekszy od Philipsa i u mnie to problem bo stal na TV a ten juz nie ustoi. Nawet ten zwykly ma wejscia na RJ45, USB itd. mozna wpiac dysk zew. ale poki zablokowane chyba bo jak wpialem to nic sie nie dzialo.
Soft dekodera jest zablokowany. Tak jak C+ z ta roznica ze tu sie nie da nic kombinowac bo dekoder jest w dzierzawe...
NIby nic, ale np. nie obsluzy 2 satelitow. a FTA sa wybrane.

Kanaly, jak kanaly. Czesc to sygnal testowy, wiekszosc jak C+ zadnych rewelacji. No moze w przyszlosci dadza cos nowego ekstra.

Jest tanio, jest dobrze. Ale moze byc lepiej. Reasumujac za ta kase to jest bardzo dobrze.
Czekam tylko na nowy dekoder z dyskiem. Bo to bedzie moja nowa zabawka. Dodam ze tylko ten nowy dekoder bedzie obslugiwal VoD! (chyba ze cos zrobia z dyskami zew.)
Wiec jak ktos sie nastawia na tanie VoD STB za 99pln to sorry ale nic z tego.

Ach, pilot jest taki sobie. Ergonomiczny. Ale nic nadzwyczajnego. Cos pokroju pilotow Sony do TV.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 12:17 
Cytuj  
Orientujesz sie w jakim formacie beda nagrywane programy na ten dysk 250gb ? tzn ile mniej wiecej godzin nagran ten dysk pomiesci ? Wlasnie sie zastanawiam nad ta opcja z dekoderem gdzie jest ten hdd.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 13:13 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Orientujesz sie w jakim formacie beda nagrywane programy na ten dysk 250gb ?

Napewno bedzie zaszyfrowane i bez mozliwosci skopiowania na inny nosnik. HDD w "n" jest tylko do VoD.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 13:47 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
h34t napisał(a):
Orientujesz sie w jakim formacie beda nagrywane programy na ten dysk 250gb ?

Napewno bedzie zaszyfrowane i bez mozliwosci skopiowania na inny nosnik. HDD w "n" jest tylko do VoD.

X.


Nie interesuje mne w zaden sposob powielanie tego co mozna nagrac tylko sie zastanawiam ile ten dysk pomiesci nagran :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 15:27 
Cytuj  
Mozna w miare oszacowac.
Film jakosci "TV" w formacie MPEG to zajmie jakies 2gb-3gb (choc nie jestem pewien z tym HDTV), jezeli posiada to kompresje jak xvid to wiadomo ze z 1,5gb max.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 18:40 
Cytuj  
Na 99% mpg2 (DVD), gdyz tak jest kodowany obraz w digi sat. Z tym, ze HD z racji rozdzielczosci bedzie zajmowac duzo wiecej miejsca niz zwykly film.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 19:13 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
h34t napisał(a):
Orientujesz sie w jakim formacie beda nagrywane programy na ten dysk 250gb ?

Napewno bedzie zaszyfrowane i bez mozliwosci skopiowania na inny nosnik. HDD w "n" jest tylko do VoD.

X.

Nie tylko do VoD, jeszcze do PVR. Ale i tak caly material bedzie pewnie na DRMach, bo TV musi miec to cud zlacze obslugujace DRMemy...

Nie wiem nic o tym nowym STB procz tego co inni. Ten co teraz daja to zwykly dekoder. Ktory ma sporo funkcji poblokowanych. Bez ingerencji w soft nic sie nie zrobi a to odpada. Kara za uszkodzenie jest bolesna.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 19:13 
Cytuj  
No to max do 5gb. No chyba ze film dluzszy niz te 90min itp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 23:32 
Cytuj  
dekoder bedzie miec 170 gb z 250 dostepne dla uzytkownika , nie tylko VoD , bedzie mozna nagrywac jakikolwiek program i ogladac sobie kiedy sie chce

N boxy sa duzo lepsze od crapu z cyfry , maja dobre przetworniki do upscale rozdzielczosci nawet w zwyklych TV , dlatego nie dziwie sie ze Zemo zauwazyl poprawe obrazu w stosunku do syfry

VoD to glowna linia ofensywna na HBO i Canal+ , filmy beda dostepne conajmniej miesiac przed premierami w wyzej wymienionych kanalach


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2006, 23:46 
Cytuj  
Canal+ w standardzie HDTV w listopadzie click

może lepiej poczekać na konkurentów


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 00:12 
Cytuj  
Teraz zadzwon to C+ i zapytaj sie, czy moga dostarczyc ci dekoder obslugujacy HDTV ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 05:34 
Cytuj  
redruM napisał(a):
Canal+ w standardzie HDTV w listopadzie click

może lepiej poczekać na konkurentów

C+ jest drogie, ja placilem 150pln za full. Z czego ogladalem moze 5 kanalow raz na tydzien. Wole placic 50pln za mniej ale za kanaly ktore chociaz czasem ogladam.
Zal mi troche HBO, ale ostatnio i tak szajs lecial.Zreszta HBO i HBo2 to wieczne powtorki...

VoD mnie zgrzewa. Ale PVR juz nie, zawsze mi brakowalo tego ze chce isc po piwku do kibelka a leci ciekawy film. Teraz cykne guzik o po sprawie.
Tylko zamowienia na ten nowy dekoder spore, pewni zabraknie...

No nic pora do pracy sie zbierac!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 07:13 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Mozna w miare oszacowac.
Film jakosci "TV" w formacie MPEG to zajmie jakies 2gb-3gb (choc nie jestem pewien z tym HDTV), jezeli posiada to kompresje jak xvid to wiadomo ze z 1,5gb max.


Przykladowy filmik sciagany z torrenta hdtv Wladca Pierscionkow powiedzmy czesc Druzyna Pierscionka to ok 8.2 GB.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 20:01 
Cytuj  
Zem ty masz jakis podstawowy pakiet?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 paź 2006, 20:13 
Cytuj  
Nie ma czegos takiego, wybierasz z palety.

Ja wybralem hity filmowe , sport i moto kultura nauka i swiat te sa po 16 pln kazdy i style muzyka moda czy jakos tak za 10pln razem 58pln.

Ta moda to tylko dlatego ze jest tam mtv i viva a ja lubie czasem klipy poogladac. Sport tylko dla tvn turbo heh.

Oferta skromna, ale za ta kase.

C+ zazyczyla sobie 3 mieszczenego wypowiedzenia. Wiec do stycznia mam jeszcze C+ i bule za nia. Gnoje zaptaly czemu umowe rozwiazuje, jak powiedzialem ze do n ide to koles tylko "rozumiem". Zero prob zatrzymania abonenta ktory byl od momentu wprowadzenia Wizji TV a potem C+...

Tak im zalezy... heh
edit:
aha teraz mam pakiet cinemax za free do lutego w promo a potem bedzie po 10 wiec dojade do 68 co i tak jest mniej niz 150 za C+

edit:
ten cinemax to nawet do konca 2007 nie do lutego, to nie wiem co mam do lutego heh chyba jakis pakiet w Orange heh sorry. Jestem na zwolnieniu w domu chory,mam goraczke ^_^
edit:
najtaniej mozesz miec za 20pln i nawet nie jest tak zle masz wszystko co potrzeba zeby miec TV a za 26 mozesz miec nawet pakiet filmowy. takze warto imho.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2006, 00:10 
Cytuj  
./me nastepny szczesliwy posiadacz N :)
Zemo ladnie zownowales syfre gratz :] , przytachalem pudlo do domu z mysla ze dodzwonie sie gdzies w sobote na ich infolinie i aktywuje Nboxa
ale o dziwo przywitala mnie mila panienka wszystko ladnie wytlumaczyla , przeprosila z 10 razy jakby cos nie gralo i przykazala zebym dzwonil wtedy bo maja obsluge 24/h . Tylko ze obowiazuje normalna taryfa tel. wiec nie czatujcie z telefonistkami cyberkow za dlugo :wink:

Dekoder jest banalnie prosty w podlaczeniu i intuicyjny w obsludze
soft dziala bajecznie szyko , do dzis pamietam jak sie wkurwialem na wolno dzialajace gowna z C+ , do tego mozna go updatowac . Pilot jest uniwersalny bo ma przyciski do PvR i VoD .

Pakiet podstawowy tam sie nazywa informacyjny ale jak Zemo napisal trzeba i tak wybrac co najmniej 2 pakiety , narazie oferta rzeczywiscie skromna z uwagi ze sporo programow nie jest jeszcze uruchomionych , jutro startuje Comedy Central . Dekoder z VoD narazie to biala plama nic nie wiadomo o sposobach dystrybucji nie mozna sie na niego zapisac , wiecej szczegolow w polowie Listopada .

Wreszcie cos wyszlo dla ludzi , nie dosc ze HDTV to jeszcze za takie smieszne pieniadze , moj abonament to bedzie 32 zl , mniej niz bym placil za gowniana kablowke ze spoldzielni

jak bierzecie N to dajcie w umowie wzmianke ze wymieniacie na N recorder , to do niczego nie zobowiazuje a moze pozwoli im na dokladniejsze badanie rynku i rzuca wiecej dekoderow na start , ze zwyklymi N boxami byla straszna bieda po premierze , dzis do Media nam przytachali 3 pudla wypelnione dekoderami , zeszly w jeden wieczor


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2006, 07:23 
Cytuj  
No z dekoderami to bida ogolnie. Ale nie jest zle.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2006, 13:06 
Cytuj  
moze tez potestuje ta platforme...
umowa na ile?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2006, 14:24 
Cytuj  
Jak to na ile? Czas nieokreslony... pokazalem date podpisania umowy z Wizja TV i starczylo hehe

Ja jestem VIP abonent ^_^

edit
a serio mowiac to nie ma promo z lojalka AFAIK


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.