mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 19:11 
Cytuj  
Wlasnie dostalem informacje prasowa z firmy zajmujacej sie PRem Toshiby:

Cytuj:
Warszawa, 5 czerwca 2007 r. – Toshiba, Dział Systemów Komputerowych, poinformowała o rozszerzeniu podstawowej gwarancji o dodatkową usługę – serwis u klienta. Specjalnie uruchomiony serwis, ma działać niczym „pogotowie techniczne”, które w ciągu 1 dnia przybywa na miejsce do klienta – biura bądź domu – z odpowiednimi częściami, w celu naprawy sprzętu.
W przypadku awarii wystarczy zgłosić usterkę za pomocą infolinii serwisu, by otrzymać diagnozę na odległość i szybkie wsparcie serwisowe w ciągu 1 dnia od zgłoszenia. Pracownik infolinii rejestruje zgłoszenie, wprowadzi historię naprawy i skoordynuje działania umawiając serwis na odpowiednią godzinę, dostosowaną do potrzeb Klienta. Serwis działa w dni powszednie, wyłączając święta publiczne.
Użytkownik wykupując dodatkową usługę – „serwis u klienta”, poza szybką interwencją ze strony serwisu w razie nagłych usterek, może także rozszerzyć gwarancję sprzętu przedłużając ją nawet do trzech lat. Dzięki temu może bezpiecznie użytkować komputer w wybranym przez siebie okresie.
Na notebooki objęte 2-letnią gwarancją Toshiba oferuje rok, dwa, bądź dodatkowo aż trzy lata serwisu u klienta. Na notebooki objęte 3 letnią gwarancją – rok lub trzy lata serwisu u klienta. Klienci, którzy wykupią usługę serwisu w dowolnym punkcie sprzedaży, otrzymują specjalną gwarancję z płytą i broszurę informacyjną, na której zawarte są informacje dotyczące okresu i warunków gwarancji. Z tyłu broszury znajduje się wdrukowany numer usługi, niezbędny do rejestracji w serwisie.
Usługa została uruchomiona od 1 czerwca w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech. W Polsce serwis obejmuje 15 głównych miast (Warszawę, Bielsko-Białą, Wrocław, Katowice, Kraków, Rzeszów, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Lublin, Łódź, Suwałki, Białystok, Toruń, Olsztyn) i obowiązuje
w obrębie promienia 75 km.


To moze troche poprawic serwis Toshiby :) Ciekawe jak to bedzie dzialac w praktyce.


pozdrawiam

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 11:02 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Do tej serii nalezy najwieksza ilosc podserii ktore sa polka najnizsza (np seria A100, L30). Pozatym, jesli Satellite to najwyzsza polka to jak umiescisz serie Tecra, Satellite Pro czy Quosimio? Ja bym raczej nazwal satellity laptopami domowymi.


faktycznie, nie dopowiedziałem do końca jak z tymi seriami
w pełni się zgadzam z powyższym.

A serwis...jak to w polsce: kto najtańszy ten wygrywa
a co rusz to każdy rzuca siekierami na serwisy laptopów bo tną w h# niemiłosiernie
I całkiem nierzadko się trafia że laptop z serwisu trafia z powrotem do właściciela w jeszcze gorszym stanie aniżeli został wysłany.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 12:21 
Cytuj  
lutus napisał(a):
na razie go nie ma nawet w ofercie adax'a ( jest wersja nie PRO), a pewnie bedzie kosztowac ponad 4k, bo wersja bez PRO kosztuje 3,5k zl


Wlasnie dowiadywalem sie w adaxie o cene tego notebooka w konfiguracji o ktorej mowilem. Podobno ma wynosic dla end-usera 3599 czyli... o 100pln wiecej niz zwykly inBook z oferty na stronie :o Jesli tak faktycznie bedzie to moze to byc jedna z ciekawszych ofert na rynku.


pozdrawiam

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 23:55 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
.... Co prawda DVD mi nie dziala juz od paru miesiecy, ale jakos nie moge sie zebrac i pozbawic sie na pare tygodni kompa :)



pozdrawiam


mam ten sam problem ze swoim asusem, od paru miesiecy zbieram sie na zareklamowanie napedu dvd, slyszalem ze sporo mieli reklamacji napedow w zeszlym roku heh- podobno wymieniaja na zupelnie inne,duzo lepsze. Mam taki sredniopolkowy A6KM z GF Go 7300 i 1gb ramu - w sumie dosc przyzwoicie sie na tym gra - vanguarda nie testowalem, WoW chodzi gladko, eq2 dosc przyzwoicie na srednich detalach aczkolwiek czuje sie sie pewien niedosyt (ze tak to lagodnie ujme ;P) szczegolnie jak na ekranie naprawde cos sie dzieje i postaci tlum. Podejrzewam ze dobry notebook w troche lepszej konfiguracji i potezniejsza grafa jak najbardziej nadaje sie do dosc komfortowego grania i nie mowimy tu o maszynach za 10k. Njawazniejsze zeby oprocz myszki podlaczyc do tego dobra klawe, zabijcie mnie ale nie ma dla mnie grania na klawie z notebooka.

ale fakt faktem jak tylko warunki pozwola mam nadzieje ze juz wkrotce do celow rozrywkowych przesiadam sie na stacjonarnego PCta - na notebooku najczesciej gra sie bo sie musi (bo miejsca brak, bo nie stac na dwa kompy a notebook potrzebny do pracy, bo trzeba byc mobilnym z przyczyn zawodowych lub za granicami kraju itd) a nie dlatego ze sie chce :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 10:30 
Cytuj  
Hehehehe ja tez mam A6KM tylko ze z 512 ram :) :)


pozdrawiam

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 11:13 
Cytuj  
Wielki plus dla serwisu Asusa. W srode zadzwonilem, w czwartek przyjechal kurier i odebral notebooka, a dzis juz jest z powrotem. Nawet system mi zainstalowali ;). W opisie uszkodzenia wymienilem dvd, glosny wiatrak i plamy na lcd. Dwa pierwsze wygladaja na naprawione. Co do trzeciego nie spodziewalem sie cudow, uznanie tego za rzecz podlegajaca gwarancji wymagalo wielkiego naciagniecia umowy ;)


pozdrawiam

PS. Beast, slyszalem ze juz nie ma sensu ci sie podlizywac chwalac Asusa? ;) Spoko, o twoim nowym pracodawcy tez mam b. dobre zdanie ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.