mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 10:21 
Cytuj  
pytanie - jak sie ma takie ps3 np. do total top PC teraz? ja decyzje z kupnem konsoli przesuwałem i przesuwam, aż chyba zrezygnuję... grafika w grach na PC mnie totalnie rozwala + zawsze jest to komp, a blue-ray za kilkaset złotych maja wejść jeszcze w tym roku do sprzedaży (i pewnie szybko dosyc mocno stanieją), wiec od biedy będzie można kupić.
nastawiam sie na kupno nowego PC jakoś za rok i nie sadze,aby wtedy komp za te 3-4k nie wyprzedzał ostro PS3.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 10:26 
Cytuj  
Może i trzeba poczekać. W sumie minęło już prawie 2 lata od premiery X360, myślę, że zespół od X360 nie robi sobie dwuletnich wakacji za tą kaskę ze sprzedanych kilkunastu milionów ich konsol, a nad czymś główkują.
Więc imho, jak PS3 zacznie się rozkręcać (w co wątpię, mało sprzedanych konsol -> mało gier -> mało sprzadnych konsol -> niechęć devsów do produkcji gier na niszową ;) konsolę - jeszcze mniej premier -> jeszcze mniej sprzedanych konsol itd. to Microsoft wyjedzie z nowym produktem...

Takie tylko dywagacje, ale imho Microsoft czymś nas soon zaskoczy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 10:29 
Cytuj  
wprowadzenie teraz x-boxa 360+ z nowym prockiem, lepsza grafa itd, na ktorym beda chodzic te same gry, tylko "troche lepiej" mogloby niezle wkurwic te kilkanascie milionow posiadaczy x360 :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 10:30 
Cytuj  
gry na ps3 beda za 2 lata, i tak beda ladniejsze od tych na x360.
wybor nie jest latwy, chociaz i tak stwarza mniej problemow niz xbox vs ps2.
w poprzedniej wersji xboxa mielismy xbmc co zdecydowanie podnosilo jego walory. a biorac pod uwage gry to na xboxa nie bylo jakos duzo dobrych tytulow. zreszta to samo jest w tej chwili. wedlug mnie brak prawdziwych hitow w tej chwili. sytuacje ta zmienic moze mass effect, ale to bedzie jedna gra.
ja juz dawno pogodzilem sie z faktem ze trzeba kupic i x360 i ps3. chociaz w sumie mozna sprobowac sobie odpowiedziec na pytanie jakie gry wole?
czy gran turismo, mgs, ff, god of war, front mission itd czy fable, kotor, halo.
a tak szczerze to chyba lepiej poczekac jeszcze z pol roku/rok i wtedy kupic ps3, a potem x360.
sony zawsze mialo drogie konsole, ale biorac pod uwage fakt ze w mm mozna juz kupic ps3 za 1600zl to robi sie ok powoli.
wszyscy zapominaja troche o fakcie ze x360 w standardzie wykorzystuje tylko technologie dvd, do hd dvd trzeba kupic osobny odtwarzacz.
ps3 posiada juz odtwarzacz blue-ray, ktory podobno jest zdecydowanie lepszy od xboxowego hd dvd.
i nie zgodze sie marek ze na ps3 nie bedzie gier bo sony malo konsol sprzedalo. sukces x360 w 80% polega na tym ze mozesz grac z piratow.
na ps3 jeszcze nie mozna, ale to kwestia czasu. mysle ze wtedy proporcje sprzedazy sie wyrownaja.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 10:34 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
pytanie - jak sie ma takie ps3 np. do total top PC teraz? ja decyzje z kupnem konsoli przesuwałem i przesuwam, aż chyba zrezygnuję... grafika w grach na PC mnie totalnie rozwala + zawsze jest to komp, a blue-ray za kilkaset złotych maja wejść jeszcze w tym roku do sprzedaży (i pewnie szybko dosyc mocno stanieją), wiec od biedy będzie można kupić.
nastawiam sie na kupno nowego PC jakoś za rok i nie sadze,aby wtedy komp za te 3-4k nie wyprzedzał ostro PS3.


widziałem Lost Planet na konsoli, mam Lost Planet u siebie. Różnica marginalna i to chyba mimo wszystko na korzysc PC-ta. Inna sprawa, że sama grafa kosztowała mnie tyle co cały Xbox360 ;)

Blu-Ray - nie mam pojęcia, ale czytnik HD-DVD kosztuje 99 funtów (czyli jakieś 550zł), co prawda jest to gadżet do Xbox360, ale jak znam życie pewnie są myki i możliwość podłączenia go do PC-ta.
Blu-Ray powinien kosztować bardzo podobnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 10:36 
Cytuj  
komp nigdy nie wyprzedzi konsoli tbh.
i naprawde polecam porownac sobie screeny, filmiki z pierwszych gier na ps2 a np god of war 2.
u sony widac naprawde roznice, na xboxie nie zauwazylem jakiegos szczegolnego skoku jakosci grafiki po latach.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 10:44 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
sukces x360 w 80% polega na tym ze mozesz grac z piratow.
na ps3 jeszcze nie mozna, ale to kwestia czasu. mysle ze wtedy proporcje sprzedazy sie wyrownaja.


Chyba tylko w krajach typu Polska to może mieć wpływ na wyniki sprzedażowe ....... :-?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 10:47 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Mendol napisał(a):
sukces x360 w 80% polega na tym ze mozesz grac z piratow.
na ps3 jeszcze nie mozna, ale to kwestia czasu. mysle ze wtedy proporcje sprzedazy sie wyrownaja.


Chyba tylko w krajach typu Polska to może mieć wpływ na wyniki sprzedażowe ....... :-?


będzie,będzie miało ;)
z moich kumpli, którzy maja ps2 tylko jeden dorobił się kolekcji kilkudziesięciu oryginalnych gier - cała reszta jechała na piratach...


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 10:51 
Cytuj  
no moze w stanach jest to tylko 60%. sorry mate ale tak wyglada prawda.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 10:51 
Cytuj  
Nie znam sie na konsolach zbytnio, ale zeby grac na piratach trzeba ja przerobic, right? (przynajmniej tak bylo w ps2)
Jesli tak samo jest w przypadku xboxa 360 to kompletnym debilstwem jest ta przerobka, gdyz z wlasnego doswiadczenia( i kumpli) wiem ze xbox jest 'dosyc' awaryjny.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 10:53 
Cytuj  
zmieniasz tylko firmware w odtwarzaczu dvd.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 11:12 
Cytuj  
HD-DvD umiera , wiekszosc wytworni filmowych wybralo Bluray i ten standard bardzo szybko zaczyna sie upowszechniac , zreszta jakoscia bije na ryj wszystko , nawet obraz w kinie sie chowa imo , miodne kolorki , kontrast , szczegoly , no i jest z mysla o 1080p , wyjebiesz wszystkie dvd z polki jak chociaz raz zobaczysz bluray w akcji :)

Co do Ps3 to jak prorokowalem , dopoki nie wyjda mainstreamowe gry ktore zawsze budowaly sukces tej konsoli (Finale , MGSY , killzony itd)
to sie nie bedzie sprzedawac , Sony musialo obnizyc cene , Wii zabiera za duza czesc rynku a X360 ma atm lepsza oferte , ale wraz z Ps3 masz wyjebany odtwarzacz bluray , imo warto kupic to urzadzenie chocby dlatego , bo jakosc po prostu miazdzy i gniecie wszystko

poczekajcie do Swiat , pojawia sie promocje i bedzie mozna wyrwac za calkiem przyzwoite pieniadze fajny sprzecik (konsola i LCD)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 15:35 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
gry na ps3 beda za 2 lata, i tak beda ladniejsze od tych na x360.


Najpierw musieliby zaczac sprzedawac wiecej ps3 niz ps2. hiehie

Sep/2007 ps2: 215,000 ps3: 119,000 wii: 501,000


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 15:37 
Cytuj  
Na dzien dzisiejszy to Xbox i taki posiadam. Jest wiecej gier, jest tani no i posiada mozliwosc przerobienia jesli to kogos interesuje.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 17:01 
Cytuj  
no to w sumie sprawa z Xbox360 i HD-DVD wygląda tak ładnie, że odtwarzacz HD-DVD jest opcją. Jeżeli rzeczywiście wygra blue-ray nic nie stoi na przeszkodzie by wypuscić inną "opcję" czytnik Blue-Ray. Blue-Ray nie oferuje lepszej jakości niż HD-DVD. To po prostu inny standard na zmieszczenie 30GB na jednym krążku.

czy konsola zawsze bije PC-ta. Imho jest odwrotnie. Początki konsoli, wtedy gdy rzeczywiście hardware konsoli wyprzedza hardware mocnego PC-ta jest ciężki bo programiści dopiero uczą się jak ten hardware wykorzystywać. Ergo -> gry na PC-cie z gorszym hardwarem nierzadko prezentują się równie dobrze.
Po roku, dwóch latach gdy programiści wyhaczą tricki i myki, hardware przeciętnego PC-ta przebija tą konsolę dwukrotnie. Nie muszę chyba dodawać Ergo ;)

Po drugie kto co lubi. Gry na konsolę to często prostackie zręcznościówki z fajną grafiką i zabawą na dosłownie kilka godzin. Gry na PC-ta to zupełnie inna działka. Miałem XBOX360, miałem kilka gier i 90% z nich dostarczyła mi rozrywki na jakieś ~5h. To stanowczo za mało.

Z przerabianiem X360 jest tak, że Microsoft banuje taką konsolkę online, a teraz 95% oferuje tryb online (lepszy czy gorszy) więc nie wiem czy piraty się tak rozpowszechnią jak to było za czasów PS2/XBOX-a.

Aldatha - z tego co czytam w necie mainstreamowe gry zarezerwowane do tej pory na PS wychodzą (też lub tylko) na XBOX360. Więc nie wróżę masowego switchowania na PS3 w przyszłości ;)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 17:07 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Miałem XBOX360, miałem kilka gier i 90% z nich dostarczyła mi rozrywki na jakieś ~5h. To stanowczo za mało.


To ciekawe, większość gier na PC kończy się po 5-10h


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 17:12 
Cytuj  
Ostatnio duża część gier na konsole też. Taka tendencja widać i zapotrzebowanie graczy.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 17:30 
Cytuj  
ps3 jest martwe, xbox sie sypie, kup wii :P jak nie chcesz wii to xpudlo i tak lepsze niz produkt sony

edit: co do piratow na xbox - ms banuje za mody ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 18:23 
Cytuj  
Wii to zabaweczka na imprezy a nie konsola, bo oprócz Zeldy i Metroida nic fajnego nie kojarzę.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 18:27 
Cytuj  
Będzie Super Mario Galaxy, Super Smash Bros, jest na przykład jeszcze Paper Mario. Wychodzi Okami ze sterowaniem Wiilotem (genialne rozwiązanie).


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.