mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 16:20 
Cytuj  
Cytuj:
scythe kama bay i takie sprytne cos montowane pod karte graficzne co wydmuchuje powietrze


:P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 16:22 
Cytuj  
lol zobacz edit postu powyzej :lol:

edit: aha, ninja delete, no ladnie :D


Ostatnio edytowano 20 gru 2007, 16:23 przez Mac, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 16:23 
Cytuj  
aaaa, a pokaz to sprytne coś, ja też chce takie :wink:

EDIT: :P


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 16:26 
Cytuj  
O tu masz:
http://www.4max.com.pl/default.asp?g=31 ... odukt=2340

Btw dzieki za pomoc, i za probe flame'u tez bo sie niezle usmialem. :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 16:45 
Cytuj  
Fajny temat, a ze mam problem od jakiegos czasu to tez opisze problem jaki mam.
Od pewnego czasu pojawiaja mi sie na ekranie jasnozielone pixele, ktore o dziwo robiac skrena pozostaja na zdjeciu, podczas przewijania strony pozostaje po nich slad, slady znikaja po zamknieciu okna czy innych elementow, co najdziwniejsze sa zawsze w tym samym miejscu ale jak wlacze np WoW lub inna gre to znikaja, za to w grach trace czesc tekstur, znikaja, robia sie przezroczyste lub szare, nawet grafika w 3dmarku rozwala sie jak w grach, wystarczy jednak zminimalizowac gre i wszystko jest na chwile ok, czasami na minute, czasami na godzine.
Temperatura w kompie jak wczesniej nie przekracza w obciazeniu rdzen grafy 45, procek podobnie, wszystko wyczyszczone i sprawdzone czy pamieci na grafie tez chlodne, zasilacz jest ok, drivery wymieniane juz wielokrotnie na stare i nowe, directx tez, czyszczony rejestr ze smieci divx, nvidia itd, osiagi kompa niezmienily sie.

System Vista x64, grafa gf7300gt.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 17:40 
Cytuj  
Mac napisał(a):
O tu masz:
http://www.4max.com.pl/default.asp?g=31 ... odukt=2340

Btw dzieki za pomoc, i za probe flame'u tez bo sie niezle usmialem. :lol:
naprawde myślałem że coś ćpasz bo nie widziałem tego i :P moja wina
ale powiedz mi bo ja noob jestem, to taka 8800 wciąga tym grilem z tyłu a wypycha coolerem ?
bo ja zawsze myslałem ze odwrotnie tzn wciaga coolerem i wypycha ciepłe grilem pcia :P

chyba że to urzadzenie poprostu zaklada że ogólnie jest ciepło w obudowie i poprostu wypycha ciepłe.

ja planuje 12cm wiatrak wciagajacy powietrze na dole burty zeby karta miala skad brac zimne powietrze


_________________
psn

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 18:30 
Cytuj  
embe napisał(a):
(...)
System Vista x64, (...)


ja bym to skomentowal: "ciesz sie, ze nie szczeka" :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 18:45 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
embe napisał(a):
(...)
System Vista x64, (...)


ja bym to skomentowal: "ciesz sie, ze nie szczeka" :)


Nie jest tak zle, mam juz prawie rok, a problem z grafa od 3 tygodni chyba, ale plusy w wydajnosci sa wieksze, no i odpukac nie marwie se tak bardzo juz o wpychajace sie syfy do kompa, ale to juz kwestja lenistwa bo na xp tez sie dalo system zrobic ok ale wymagal wypieszczenia :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 19:41 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ale powiedz mi bo ja noob jestem, to taka 8800 wciąga tym grilem z tyłu a wypycha coolerem ?
bo ja zawsze myslałem ze odwrotnie tzn wciaga coolerem i wypycha ciepłe grilem pcia :P


Nie wiem tbh. :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.