mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 21:41 
Cytuj  
konrador napisał(a):
A czym miala sie ta zwiekszona dokladnosc objawiac, nie rozumiem? DPI przy tych zwiekszanych wciaz (juz w zasadzie niepotrzebnie) wartosciach, ma jedynie wplyw na zwiekszenie czulosci myszy - a po przeskoczeniu na nowa mysz (do ktorej jestes nieprzyzwyczajony) i zwiekszeniu predkosci obracania sie/poruszania kursorem nie liczylbym raczej na zwiekszenie dokladnosci/precyzji. .

Po przesiadce z myszki 500dpi i jakims tam niskim probkowaniu, na daethaddera spodziewalem sie wiekszej precyzji ruchow, nic takiego nie zauwazylem, a przynajmniej ja nie potrafie nia poruszac precyzyjniej niz moja stara myszka. Szybkosc poruszania owszem jest sporo wieksza. Ogolnie oczywiscie na plus, bo przy zwiekszonej szybkosci mam podobna dokladnosc, ale spodziewalem sie wiekszej roznicy.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 22:09 
Cytuj  
konrador napisał(a):
bez względu na to co myślisz mam prawo polecac to co mi sie podoba

Tak, do czyszczenia monitorow LCD mozesz sobie polecic pumex - oczywiscie. Z tym ze tyle samo bedzie to mialo sensu, co polecanie beznadziejnej myszki laserowej za dwiescie zlotych do gier, gdy tymczasem prawie za polowe tej ceny mozna dostac najbardziej zaawansowane technologicznie myszki tworzone specjalnie z mysla o grach.


Ahaehahehahehahehaehaehahehahehaeha @ pumex.

A z drugiej strony Desh jest znany z najzajebistszej konfiguracji komputerowej bo ja ma i wszyscy inni maja miec. GG jesli wyznacznikiem jakosci oraz zastosowan jest cena. Con daj se spokoj - nie wytlumaczysz.

MX1000 to crap. Juz wole MS Optical Mouse.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 22:20 
Cytuj  
In before Desh post "mam w dupie to co myślicie o mnie i o moim sprzęcie".

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 22:29 
Cytuj  
hint: czytaj tylko posty konradora.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 23:43 
Cytuj  
Logitech MX Revolution <33
Jak dla mnie idealna mycha ,2 scrole + 3 dodatkowe przyciski + szybkieeeeeeeeeeeeeeeeeee przewijanie

polecam :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 23:54 
Cytuj  
Macie i sobie zbindujecie nawet Power Off na klawiaturce ahehea ;<

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2008, 06:40 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Po przesiadce z myszki 500dpi i jakims tam niskim probkowaniu, na daethaddera spodziewalem sie wiekszej precyzji ruchow, nic takiego nie zauwazylem,
własnie dlatego wybrałem mysz z najwiekszą ilościa przycisków, a nie w najnowszej technologii :wink:
wole mieć co wciskać niż posiadać ukrytą technologię


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2008, 08:17 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Po przesiadce z myszki 500dpi i jakims tam niskim probkowaniu, na daethaddera spodziewalem sie wiekszej precyzji ruchow, nic takiego nie zauwazylem,
własnie dlatego wybrałem mysz z najwiekszą ilościa przycisków, a nie w najnowszej technologii :wink:
wole mieć co wciskać niż posiadać ukrytą technologię


To nie jest ukryta technologia.

Trzeba potrafic to wykorzystac i/oraz grac na troche innym poziomie np. w FPS niz amatorski zeby odczuc roznice w accuracy po zmianie np. samej podkladki, a co dopiero myszki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2008, 09:45 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Po przesiadce z myszki 500dpi i jakims tam niskim probkowaniu, na daethaddera spodziewalem sie wiekszej precyzji ruchow, nic takiego nie zauwazylem,
własnie dlatego wybrałem mysz z najwiekszą ilościa przycisków, a nie w najnowszej technologii :wink:
wole mieć co wciskać niż posiadać ukrytą technologię

I to chyba najlepsze wyjscie, jesli sie nie gra na jakims uber poziomie w fspy. Tyle, ze ja mam jakis dziwny sposob trzymania mychy, za dupe ze tak powiem :) i nie siegam kciukiem w deathadderze do przycisku blizej kabla. Chyba musze w koncu oddac ja na gwarancje, chociaz ladnie wyglada. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2008, 11:43 
Cytuj  
Koniec koncow wybralem Diamondback 3G-glownie zawazyly na tym 2 przyciski wiecej, oraz to, ze mimo wszystko trzymanie myszki palcami jest wygodniejsze niz cala lapa (wydawalo mi sie odwrotnie, ale po porownaniu wyszlo, ze na myszce, ktora sie trzymia cala lapa, reka meczy sie po paru minutach, moze to kwestia przyzwyczajenia, zreszta nvm). Myszki od Desha nie wybralem, bo
a) nie chce wydawac tyle kasy (zawsze te 70zl)
b)wole zdecydowanie popularniejsze i cieszace sie wieksza renoma razery
(teraz mam logitecha i jakos mi nie podpasowal, moze to kwestia tego ze to bezprzewodowka).
Dziekuje wszystkim za pomoc.
Pozdrawiam.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2008, 18:31 
Cytuj  
wybralem Diamondback 3G-glownie zawazyly na tym 2 przyciski wiecej

Z tych przyciskow raczej nie skorzystasz, bo sa zlokalizowane po prawej stronie myszki, a malym palcem raczej srednio sie cokolwiek wciska. Uznalbym je raczej za uklon w strone leworecznych uzytkownikow niz cos, co mozna byloby swobodnie wykorzystac podczas gry bez robienia wygibasow reka.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2008, 20:09 
Cytuj  
Małym palcem da się bardzo sprawnie operować, wystarczy 2-3 tygodnie treningu ;p


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 10:18 
Cytuj  
zgodze sie z deshem. gralem na mx1000 w daoca i pare innych gier.
nie nadaje sie do battlefielda czy cod'a, jednak do mmorpg jest naprawde calkiem fajna (wlasnie mam zamiar ja zabrac z pracy do domu i sprawdzic w warhamerku).
plus ma taki, ze mozna wykorzystac 7-8 przyciskow.
3 pod kciukiem, 4/5 na gorze. jest duza, ciezka i reka wygodnie na niej siedzi.
fakt do fpsow razer wymiata, ale w przypadku mmorpg mx spokojnie daje rade.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 12:40 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
zgodze sie z deshem. gralem na mx1000 w daoca i pare innych gier.
nie nadaje sie do battlefielda czy cod'a, jednak do mmorpg jest naprawde calkiem fajna (wlasnie mam zamiar ja zabrac z pracy do domu i sprawdzic w warhamerku).
nie wiem czy masz dostęp do wersji bluetooth, ja mam radiową i to jest ta starsza. podobno ta bluetooth jest lepiej wyważona - jeżeli to ma dla Ciebie znaczenie.

ja sie przyzwyczaiłem, ale MX1000 jest cieższa z przodu - oczywiście G9 nadal jest w szufladzie.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 12:54 
Cytuj  
hehe tez mam radiowa ;-) uzywalem dopoki nie kupilem razera, a mx wzialem do pracy. ale dzisiaj potestuje i zobaczymy czy sie sprawdzi.
generalnie na starosc mam problem z obslugiwaniem wielu klawiszy na raz :-)
np. srednio wygodne jest dla mnie uzywanie skilli z alt/ctrl/shift.

musze tylko ew. jakas podkladke kupic bo mam jakas za 8zl.
g9 wyglada ciekawie ale jest jednak troche malutka.
a lape mam jak bochen chleba

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 15:34 
Cytuj  
MX1000 jak i inne radiowki ma polling rate 75hz wiec granie na nich mija sie z sensem, zapomnij o trafnych flickshotach/trackingu a dodajac jeszcze delay z ts czy tam ventrillo - healowi czy wytimowanemu nuke'owi powiedz bibuy. G9 jak i inne lasery to lotto kompatybilnosc z podkladka (np material QPADa jest ok z wyjatkiem gdy wzor zawiera kolor czerwony), dorzuc do tego zuzycie procesora przy kazdym ruchu (strasznie upierdliwe jesli powoduje framedrop).

Pozostaje tylko mysz optyczna, dlatego wlasnie razer zaraz po egzemplarzu laserowym wrocil do optyka w postaci DA, ktory do tego ma dobre sterowniki. 3G niby ma ten sam swietny sensor tylko ze inne opakowanie, mimo tego bralbym DA - nie widzialem po prostu zadnej dobrze zrobionej recenzji czy opinii, ktorej bym zaufal traktujacej zarowno o jego sensorze czy sterownikach.


_________________
[ i rooted crap here ]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2008, 16:12 
Cytuj  
mam obydwie.
sprawdze czy faktycznie w przypadku mmorpg ma to znaczenie.
imo zadnego. nie klikam myszka skilli.
razer przyda sie w dfo.
do war'a styka mx, jesli chodzi o predkosc.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 17:57 
Cytuj  
pojawiła się nowa mycha, może się okazać bardzo fajna do mmo

SteelSeries World of Warcraft MMO Gaming Mouse :E
http://pclab.pl/news34015.html

ObrazekObrazekObrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 18:01 
Cytuj  
fajna. chyba kupie :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 18:58 
Cytuj  
Heh tez o niej myslalem ale chyba na Microsoft SideWinder X8 sie skusze bo bluetrack i "przewodowo-bezprzewodowa" :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.