mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 08:29 
Cytuj  
chlopaki kupcie plazmy, zostawcie te biedne lcd, ktore srednio sie nadaja na tv w spokoju. gwarantuje wam, ze bedziecie zadowoleni.
chyba, ze kupujecie od razu dekoder n + ogladacie filmy dvd/divx. to lcd wam w miare wystarczy ;-p

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 09:16 
Cytuj  
tylko plazmy maja problemy z green ghosting w grach (gaz zielony jest najwolniejszy) , do tego wypalaja sie niestety ( w lcd nie ma za bardzo co sie wypalic ) , chociaz musze przyznac ze kontrasty na plazmach > lcd

beast serio rozwaz cos z ambilight , w grach czy normalnym ogladaniu tv , wrazenia sa niesamowite

mendolku sorry nie gadam o pieniadzach na forum o grach komputerowych :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 09:34 
Cytuj  
aldatha a gdzie maja niby problem z green ghosting? bo serio pogralem w kilka gier na x360 i nie zauwazylem tego efektu na swoim panasie :-)
wypalaja sie? prawda, natomiast teraz plazmy maja zywotnosc okolo 60 000 godzin wiec nie jest to problemem ;-p

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 09:38 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No Plazma to inna bajka Mendol, także nie spamuj tu o tym ;p tylko o panelach LCD ;p.

A co do jakości analogu. Ja Cię bardzo proszę, ale nie przekonasz mnie w żaden sposób :], HD>all i koniec gadania. Zacieram łapska tylko, żeby szybciej to wprowadzali z większością dostępnych programów.
Aktualnie mam: tvp hd, canal+film hd, canal+sporthd, tvn hd i filmbox hd i nie przełączam ich w ogóle :]. A jak piłka nożna w dolby digital miażdży ;p omg.


Skad masz TVN HD i TVP HD? Cholerna cyfra+ moglaby je w koncu wprowadzic :har:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 10:08 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
No Plazma to inna bajka Mendol, także nie spamuj tu o tym ;p tylko o panelach LCD ;p.

A co do jakości analogu. Ja Cię bardzo proszę, ale nie przekonasz mnie w żaden sposób :], HD>all i koniec gadania. Zacieram łapska tylko, żeby szybciej to wprowadzali z większością dostępnych programów.
Aktualnie mam: tvp hd, canal+film hd, canal+sporthd, tvn hd i filmbox hd i nie przełączam ich w ogóle :]. A jak piłka nożna w dolby digital miażdży ;p omg.


Skad masz TVN HD i TVP HD? Cholerna cyfra+ moglaby je w koncu wprowadzic :har:


Moja kablówka w mieście. TVN trochę przegina, bo 16/9 tylko na ich produkcjach są, i nie jest to 1080p ale 720p. Ale jest ok. Za to TVP HD>all. Wszystkie programy w Dolby Digital, nawet publicystyczne. Nie mówiąc już o Lidze Mistrzów:).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 12:47 
Cytuj  
GIEF!!!! Niektore mecze w TVP wygladaja na LCD jak transmisje z Kazachstanu nadawane przez przekaznik z Pakistanu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 17:07 
Cytuj  
Cytuj:
tylko plazmy maja problemy z green ghosting w grach


Dawno się tak nie uśmiałem. No tak jak sie kupuje pseudo plazmy typu LG, Samsung to się nie dziwie. Tak na prawdę plazmy to w kolejności od najlepszej: Pioneer - Panasonic - Hitachi.


Ps. Jeżeli, któryś z was zakupi TV 40+ i bedzie to LCD, i co gorzej marki Samsung zaliczy Faila roku. Najlepszy z najgorszych (mowa tu o lcd) to Sharp jak cos.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2008, 10:03 
Cytuj  
Nyx,

widzę że jesteś osobą która pozjadała wszystkie rozumy.
Dla mnie jest to temat rzeka, część osób pewno ma swoje firmy którym ufa, część ma inne firmy. Także wypowiadanie się w tym temacie i segregowanie miejsc dla plazm jest kompletnie bezsensu.

Każdy high endowy TV wyświetla znakomicie TV HD, różnią się tylko kontrastem. Jak ktoś kupuje full hd 50 cali TV do analogowej TV to już popełnia faila.
Ja 2 tygodnie chodziłem niezadowolony z zakupu, dopóki nie podłączyłem HD TV, wtedy dopiero mi się oczka zaświeciły i westchnąłem z ulgą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2008, 11:38 
Cytuj  
ja kupilem tv do x360. i telewizje analogowa plazma wyswietla bez zadnych problemow :-)
i niestety sob, nie chcem ale muszem, zgodzic sie z Nyx'em.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2008, 13:56 
Cytuj  
To zrób zdjęcie tej Twojej TV analogowej, ja Ci zrobię HD. Mednol sorry, ale mendolujesz teraz strasznie :] widziałeś w ogóle HD TV kiedyś? bo z Twoich postów wynika, że się zatrzymałeś na analogu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2008, 14:38 
Cytuj  
http://www.agito.pl/telewizory-plazmowe ... 32565.html chyba się na ten model zdecyduje.
Fajny stosunek/cena jakosc


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2008, 16:37 
Cytuj  
... wiesz co sob czasami brakuje mi slow.
ja odnosze sie tylko do twojego pierdolenia, ze telewizji analogowej nie da sie ogladac. skoncz juz wiec i daruj sobie bo masz takie pojecie o tym temacie jak ja o warcrafcie.
a przypuszczam, ze filmow hd obejrzalem troche wiecej od ciebie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 lis 2008, 17:06 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
To zrób zdjęcie tej Twojej TV analogowej, ja Ci zrobię HD. Mednol sorry, ale mendolujesz teraz strasznie :] widziałeś w ogóle HD TV kiedyś? bo z Twoich postów wynika, że się zatrzymałeś na analogu.


Tak widziałem, ba nawet po zakupie swojej plazmy postawiłem go kolo TV lcd (Philips 40) mojego starszego. Powiem tak, obraz hd i analogowy wygląda dużo lepiej na plazmie.

Poza tym, ja też jak Mendol kupiłem TV specjalnie pod xboxa

Ps Aenima dobry wybór, a jeżeli zależało by ci na bajerach i wyglądzie polecam ten model Link

Edit: Naprawione:)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead


Ostatnio edytowano 8 lis 2008, 19:11 przez Nyx, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2008, 19:02 
Cytuj  
link popsuty:<


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2008, 19:56 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ze telewizji analogowej nie da sie ogladac


bo nie da. EoT.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2008, 01:50 
Cytuj  
na TWOIM LCD moze sie nie da kretynie.
na plazmie nie problemow.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 lis 2008, 03:12 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Mendol napisał(a):
ze telewizji analogowej nie da sie ogladac


bo nie da. EoT.


Chcesz screena obrazu z analogowki na plazmie?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2008, 14:08 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Mendol napisał(a):
ze telewizji analogowej nie da sie ogladac


bo nie da. EoT.


Zrozum to ze na plazmie sie da i wyglada to wcale nie najgorzej.
Ja mam osiedlowa kablowke podpieta do Panasonica 42cale (plazma) i nie narzekam.
BTW do sklepu przyszedlem z zamiarem kupna LCD - dobrze ze sprzedawca byl Ok i jak uslyszal co chce podpiac do TV doradzial mi jednak pazme bo z LCD bym sie pocial chyba. :-)

BTW 2 Na plazmie obraz jest lepszej jakoscie wlasciwie niezaleznie od zrodla i jakosci sygnalu bo poprostu technologia jkest lepsza. No chyba ze masz LCD za 10k ale i tak plazma za 5k go kladzie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2008, 14:58 
Cytuj  
Tak jak napisal Kabraxis, nie da sie technologicznie przeskoczyc jakosci obrazu na plazmie zadnemu LCD. Dlaczego wiec na sile starasz sie wmowic, ze cos jest lepsze jesli NIE jest?

Plazma ma jedna wade - wypala sie. Ale to chyba nie grozi nikomu bo kto oglada TV 24/7/365. No i zzera wiecej pradu.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 23:23 
Cytuj  
Ja mam 2 pytania:
po co w TV LCD 100Hz?
dlaczego plazma lepiej wyswietla telewizję analogową? (wszyscy mają problemy z wyprodukowaniem jakiegoś w miarę dobrego przetwornika analogowo-cyfrowego do TV LCD??).

DO plazm jestem generalnie zrażony, jakieś 10 lat temu widziałem pseudo-plazmę która wypaliła się już na wystawie w centrum handlowym (miała od ch.. ghostów i innych ciekawych pozostałości) - nie sądzę by stała tam 60 000h..., a TV analogowej i tak praktycznie nie oglądam.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.