mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 16:24 
Cytuj  
embe napisał(a):
lub optyczne.


Yep, ale ma jedną wadę. Kable nie mogą być wygięte, więc trzeba zrobić tak, aby był jak najkrótszy lub kupić 2metrowego ze 200PLN :).

Także myślę, że Coaxial jest najlepszym wyborem jeżeli chodzi o PC/Amplitunerek. Creative nawet specjalne przejściówki zrobił, można je obejrzeć na stronce creative'a.

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 16:26 
Cytuj  
no a do obrazu? musze przekazac obraz i dzwiek z dwoch konsol + htpc.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 16:29 
Cytuj  
Boom, zgniotłeś mnie.

Niewatpliwie.

"napisałem 140 złotych, więc chyba logiczne że to nie jest XFI?"

->

"Nie zgadzam się z tym, że xfi extreme audio za 140 zyli nie dorównuje prawdziwemu prockowi xfi."

Wiec nie pograzaj sie i nie pieprz wiecej bzdur, bo stajesz sie niebezpieczny dla portfeli osob, ktore przez swoja glupote sie ciebie posluchaja i kupia sprzet, ktory im polecasz. Ogolnie rekomendujesz karte dzwiekowa z serii X-Fi, ktora technologicznie nie ma z owa seria nic wspolnego i placi sie za nia drozej tylko i wylacznie dlatego, ze jest w pudelku z napisem X-Fi. RufeN lepiej by wyszedl, gdyby po prostu kupil sobie to okrojone Audigy, ktore jest tansze o te paredziesiat zl. A X-Fi Audio ~ okrojone Audigy wlasnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 16:35 
Cytuj  
Poczekaj Konrad, to proszę wytłumacz mi jakie karty z serii o nazwie XFI to prawdziwe XFI a jakie nie? bo naprawdę zgłupiałem teraz i sam nie wiem co ja mam a czego nie mam...

A tak w ogóle, to nie polecałem nikomu żadnej z kart tylko wyrażałem swoją opinię na temat jednej z nich i pisałem o swoich odczuciach. Poza tym, dalej mi nie odpowiedziałeś na pytania które Ci zadałem...

konrador napisał(a):
Ogolnie rekomendujesz karte dzwiekowa z serii X-Fi, ktora technologicznie nie ma z owa seria nic wspolnego i placi sie za nia drozej tylko i wylacznie dlatego, ze jest w pudelku z napisem X-Fi.


Tak? to pokaż mi tańszą kartę z nazwą XFI od Extreme Audio.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 16:46 
Cytuj  
abey napisał(a):
no a do obrazu? musze przekazac obraz i dzwiek z dwoch konsol + htpc.


A co ma wspolnego karta dzwiekowa z obrazem, podlaczasz jak chcesz w tv ustawiasz zrodlo dzwieku i po klopocie.
Poporstu hdmi jest uniwersalnym polaczeniem cyfrowym i nic nie przeszkadza by podlaczyc inaczej dzwieku.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 16:47 
Cytuj  
Sprawnie funkcjonujacego narzadu sluchu na pewno nie. Nie masz tez karty z chipem stosowanym w kartach serii X-Fi, nie wspominajac o reszcie elementow. Masz najgorsza mozliwa budget wersje karty Creative oferujacej mizerna jak na karty niezintegrowane jakosc dzwieku, ktora zostala przemianowana na X-Fi, zeby mozna ja bylo sprzedawac drozej niz dotychczas, w celu wyrwania pieniedzy od frajerow niezorientowanych w temacie.

Jesli chcesz sie dowiedziec czegos nt. reszty kart X-Fi, to doczytaj sobie w internecie. Ja nie bede dla ciebie esejow pisal, bo jest to strata czasu - ty i tak wiesz swoje. Chcialem tylko przestrzec innych uzytkownikow, ktorzy moga posluchac sie twoich rad w kwestii sprzetu. Tak jak mowilem, najtansza pelna i opcja jesli chodzi o karty X-Fi (oraz w tym przedziale cenowym) jest Xtreme Music.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 16:49 
Cytuj  
Ok, w takim razie jestes malo tolerancyjny wobec ludzi ktorzy nieraz sie czegos chca dowiedziec na forach.

I przypominam Ci,ze nie rekomendowalem tej karty nikomu na tym forum tylko pisalem o swoich odczuciach.

konrador napisał(a):
Sprawnie funkcjonujacego narzadu sluchu na pewno nie


Proszę Cię, myślę że aktualnie to Ty bardziej się pogrążasz. Jeżeli ktoś piszę o tym, ze soft do XFI pod Vistą nie chodzi i nie można sobie regulować opcjami karty dźwiękowej i to jest dla niego dramat, to raczej bym był za tym że to Ty słuchu kolego nie masz. A sam właśnie takie coś napisałeś, że nie ma softu do Visty porządnego. No straszna sprawa, nie ma softu i nie można cmss3d włączyć :).

Bosze... co za człowiek. I odpowiedź na moje pytania które Ci zadałem, bo dalej nie mam odpowiedzi mistrzu.


Ostatnio edytowano 21 gru 2008, 17:03 przez Sobtainer, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 16:52 
Cytuj  
embe no ma duzo bo w xboxie o ile sie nie myle jesli podlacze dla jakosci obrazu do tv po hdmi to nie mam juz mozliwosci podlaczenia dzwieku czyms innym.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 17:04 
Cytuj  
W wiekszosci urzadzen jesli podlaczysz sie cyfrowo, to wyjscia analogowe sa wylaczane sprzetowo.

X.

PS. W X360 mozna sie posilkowac takim kablem
http://www.pixmania.com/gra-kabel-hdmi- ... jvart.html
Mamy wtedy i HDMI i dodatkowe wyjscie audio.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 17:14 
Cytuj  
dzieki xanth.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 17:18 
Cytuj  
Ja mam to rozwiazane inaczej. X360 do TV po HDMI, a od TV do wzmacniacza przez RCA. Warunek: TV musi miec niezalezne wyjscie audio :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 17:21 
Cytuj  
niezaleznie? bleh. to jednak wole chyba ampli z hdmi i miec to z baski ;-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 17:45 
Cytuj  
to ja wrócę do tematu przeze mnie poruszonego:
http://www.komputronik.pl/Karty_muzyczn ... ,id,46960/
takie coś jest w takim razie optymalnym zakupem wśród tanich kart? :roll:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 17:53 
Cytuj  
Jeżeli ktoś piszę o tym, ze soft do XFI pod Vistą nie chodzi i nie można sobie regulować opcjami karty dźwiękowej i to jest dla niego dramat, to raczej bym był za tym że to Ty słuchu kolego nie masz.

A jedno oczywiscie wynika z drugiego.

Nie wysylaj mi PM-ow, bo nie chce mi sie z toba dysutowac. Udowodnilem, ze nie wiesz o czym mowisz, i ze nie masz racji. Dalsza wymiane zdan z toba, w ktorej bedziesz sie staral odwrocic kota ogonem zadajac jakies glupie, niezwiazane z tematem pytania, uwazam za strate czasu.


RufeN - nie. O tym pisze caly czas. Xtreme Audio = low-end karta z nalepka X-Fi. Xtreme Music to najtansze sensowne rozwiazanie jesli chodzi o X-Fi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 17:53 
Cytuj  
Nie, obsługuje dosłownie wszystko ta karta, na poziomie Dolby i DTS, ale Konrador w tym temacie stwierdził, że ta karta jest do dupy i jest to najgorsza z możliwych nie zintegrowanych kart.

Zapytaj się go, on Ci powie co i jak, tylko jak ma przyjść do konkretnych odpowiedzi, chowa głowę w piasek i ich nie udziela.

Ja Ci ją polecam, a jeżeli uważasz, że Mr. Konrador wszechwiedzący wie lepiej to jej nie kupuj.

Cytuj:
Nie wysylaj mi PM-ow, bo nie chce mi sie z toba dysutowac. Udowodnilem, ze nie wiesz o czym mowisz, i ze nie masz racji. Dalsza wymiane zdan z toba, w ktorej bedziesz sie staral odwrocic kota ogonem zadajac jakies glupie, niezwiazane z tematem pytania, uwazam za strate czasu.


Udowodniłeś, przecież Ci przyznałem rację. Tylko że nie umiesz mi odpowiedzieć na proste pytania które już wcześniej zadałem.

Udowodnij mi proszę i nie tylko mi, dlaczego xfi audio to kiepski wybór? słucham, tylko nie pisz mi czasami o sofcie, bo się zbłaźnisz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 18:01 
Cytuj  
Kurwa mac az zabiore glos bo nie moge.

Dlatego jest gorszym wyborem bo kupujesz totalny low-end z serii z nalepka, ktora ma swiadczyc o czyms innym.

Tak ciezko to zrozumiec?

Nie wprowadzaj ludzi w blad jak nie masz pojecia o czym piszesz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 18:04 
Cytuj  
Low end który obsługuje najważniejsze ścieżki dźwiękowe filmów na normalnym poziomie?

To jest dla Was low end? a co jest high endem? więcej regulacji w consoli Creative'a?

Dobra, nie chce mi się dalej dyskutować w tym temacie. Wygraliście, idźcie sobie kupić lepsze karty z lepszymi opcjami w konsoli.

Karty XFI mają multum opcji, co czyni z nich karty z fajnymi możliwościami ustawiania dźwięku. Jeżeli odpalasz film w DTS czy Dolby, to takie możliwości nie mają znaczenia, bo dźwięk będzie ten sam, czy Wy tego pojąć nie umiecie? nie rozumiecie tego? jeżeli tego nie rozumiecie, tzn. że nie macie pojęcia o czym mówicie. Dźwięk Dolby czy DTS zawsze będzie taki sam, najważniejsze są tu głośniki i amplituner. Ja od samego początku o tym trąbie, tylko Wy tego nie czaicie chyba. Najważniejsze, żeby to karta dekodowała do amplitunera, reszta nie ma kompletnie znaczenia.

Dla mnie EoT. Pozdrawiam serdecznie pasjonatow CMSSi Crystalizer.


Ostatnio edytowano 21 gru 2008, 18:11 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 18:09 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Kurwa mac az zabiore glos bo nie moge.

Dlatego jest gorszym wyborem bo kupujesz totalny low-end z serii z nalepka, ktora ma swiadczyc o czyms innym.

Tak ciezko to zrozumiec?

Nie wprowadzaj ludzi w blad jak nie masz pojecia o czym piszesz.


JA pierdole ale jesli karta spelnia kogos oczekiwania i swoje zadanie w 100% to po chuj przeplacac? Zeby mozna bylo flexnac na forum "heh ja mam prawdziwe Xfi". LOL

Kupujesz lowend i tezplacisz za niego odpowiednio mniej wiec nie widze w czym problem. Ofc Konrador jakis ma ale on tak ma zawsze i pisanie o innych jako o ignorantach przychodzi mu bardzo latwo obojetnie czy chodzi o sprzet czy o MMORPG wystarczy poczytac jego posty.

Sob daj sobie spokoj - nie ma sensu - naprawde. Poczytaj posty pana Konradora i zastanow sie czy dyskusja z nim ma sens.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 18:12 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Sob daj sobie spokoj - nie ma sensu - naprawde. Poczytaj posty pana Konradora i zastanow sie czy dyskusja z nim ma sens.


Nie mają sensu, człowiek próbuje wytłumaczyć o co chodzi o zostaje sprowadzony do dna.

Dlatego jeszcze raz wkleję imba Kondradorowi który pozjadał wszelkie rozumy nie mając pojęcia o DD i DTS.

Karty XFI mają multum opcji, co czyni z nich karty z fajnymi możliwościami ustawiania dźwięku. Jeżeli odpalasz film w DTS czy Dolby, to takie możliwości nie mają znaczenia, bo dźwięk będzie ten sam, czy Wy tego pojąć nie umiecie? nie rozumiecie tego? jeżeli tego nie rozumiecie, tzn. że nie macie pojęcia o czym mówicie. Dźwięk Dolby czy DTS zawsze będzie taki sam, najważniejsze są tu głośniki i amplituner. Ja od samego początku o tym trąbie, tylko Wy tego nie czaicie chyba. Najważniejsze, żeby to karta dekodowała do amplitunera, reszta nie ma kompletnie znaczenia.

A to że się pomyliłem w nazewnictwie kart, nie ma kompletnie znaczenia, bo pisałem o DD i DTS!

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 18:26 
Cytuj  
Gdyby byl sezon polowan na debili, to juz by was dawno ktos odstrzelil.

Macie obrazki, bo juz inaczej nie potrafie.


Obrazek vs. Obrazek


Tak jak Xtreme Audio ~150zl vs. Xtreme Music ~180zl.

Jestescie w stanie zauwazyc roznice?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.