mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 112
Dołączył(a): 9.12.2007
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 11:29 
Cytuj  
Ehhh Riva TNT to jest karta graficzna ktora zapisala sie juz na stale w histori :D i kazdy kto teraz jest dorosly wspomina tamte czsy z lezka w oku, a byly to super czasy komutery roziwjaly sie bardzo szybko (celeron 433 krecony do 800mhz) tak samo jak internet (modem i "mega szybki net") . Czuje sie staro HLIP

Wracajac do tematu firma co pierwsza wymysli dobre okularki dla konsoli bedzie bardzo bardzo bogata :D

Bo ja to kupie na 100%

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 15:46 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Enhu napisał(a):
SwenG napisał(a):
za czasów Rivy TNT Asusa.


sweng, nigdy nie było czegoś takiego jak Riva TNT asusa... to sie zwalo wtedy Nvidia Riva TNT :wink:

Obrazek
Dokładnie to miałem, masz na kartonie okularki.


to jest tnt2 osiołku :-?

z tego co wiem to rozmowa sie tyczyla 16mb'owej jedynki


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 15:54 
Cytuj  
Ah te czasy rivy tnt2.
Mialo sie karte i wszystko dzialalo na max detalach do czasu az sie glupi battlefield z shaderem nie pojawil :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 15:54 
Cytuj  
Ja od razu domyslilem sie, o jakiej karcie mowi Sweng. W domu nadal kurzy sie zapasowy komputer z tym cudenkiem w srodku.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 112
Dołączył(a): 9.12.2007
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 17:50 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Ah te czasy rivy tnt2.
Mialo sie karte i wszystko dzialalo na max detalach do czasu az sie glupi battlefield z shaderem nie pojawil :/


Bo to była chyba pierwsza i ostatnia karta graficzna że wyszła jako "Full wypas" i nie dało się już ulepszyć + dostępna cena podajże koło 800 zł.

Potem zaczęły się czasy gówienek GeForce 2 MX .... i GeForce 3 za 2000 zł. Ale wtedy ten postęp technologiczny powodował we mnie jakieś podekscytowanie, a teraz 4 rdzeniowe procesor GeForce 99999999999 GTXXX jakoś mnie już nie ruszają.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 18:01 
Cytuj  
Postep to byl jak sie wymienialo herculesa na ega, a potem pamietam kolorowy monitor z rodzielczoscia 640x480 za gigantyczna kase i karte dzwiekowa gravisa :)

Testowalem takie okulary lcd jakies 9 lat temu jako ciekawostke do kina domowego, wtedy standartem byly tv 29" :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 20:19 
Cytuj  
Bo to była chyba pierwsza i ostatnia karta graficzna że wyszła jako "Full wypas" i nie dało się już ulepszyć + dostępna cena podajże koło 800 zł

No to byly czasy kiedy high endowe vga byly za mniej jak 1k zl.
Wtedy dolar stal 4+zl i jakos wszystko tansze bylo, a w zeszlym roku dolar spadl do 2+zl (teraz okolo 3,5zl) i w chuj wszystko drozsze.
Nie wiem jak to mozliwe, zwlaszcza ze akceleracja 3d byla technologia pionierska w tamtych czasach i wdrazanie takich technologii jest duzo drozsze niz wrzucenie do karty x wiecej ramu i wiecej mhz z nowym shaderem robiac karte y za cene z.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 20:22 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
to jest tnt2 osiołku :-?
z tego co wiem to rozmowa sie tyczyla 16mb'owej jedynki

Sam żeś osioł jak nie domyśliłeś się o której karcie mówię ;P Wystarczyło użyć googla jak się nie ma pamięci ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 sty 2009, 16:13 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Ah te czasy rivy tnt2.
Mialo sie karte i wszystko dzialalo na max detalach do czasu az sie glupi battlefield z shaderem nie pojawil :/


Przy okazji karta nie do zajechania, używałem jej hoho i teraz nadal śmiga w kompie u siorki.

Swoja droga co do okularków 3d i WOW ;p

"World of Warcraft now supports 3-D imaging. Visit http://www.nvidia.com/object/GeForce_3D ... _Main.html for more information."

3.0.8 patch


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.