mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 17:58 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Netbook służy jak nazwa wskazuje do netu, więc spokojnie popracujesz, tylko licz się z tym, że na procku 1,6ghz np. taki ff będzie trochę zmulony z taką ilością zakładek + flash.


ja dalej czekam na dodatki do chrome, bo wydaje się bardziej przystosowany do pracy z netbookiem, działa dużo szybciej od ff'a czy opery

przydał by się adblock i remove it permanently :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 19:37 
Cytuj  
sa to stronki bukmacherow - jest troche flasha u niektorych,ale bez przesady, ogolnie raczej maja prosta budowe. do ich obslugi na codzien uzywam chrome i tak, i sadze,ze na netbooku chrome tez bedzie sensowna przegladarka - daje dosyc duzo miejsca na ekranie :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 22:41 
Cytuj  
do tego jest szybka, chociaż bardzo szybko zżera wolne megabajty na dysku C:, rano odpalając kompa mam 740mb wolnego, a pod wieczór już tylko ~200

szkoda też, że na razie tempu nie da się przerzucić na inny dysk bądź ewentualnie na ramdrive

Mimo mniejszej pojemności dalej uważam, że dysk SSD > zwykły hdd w sprzęcie portable, jadąc samochodem i korzystając z netbooka jako navi nie muszę się chociaż przejmować tym, czy przypadkiem kolejna dziura na drodze nie będzie ostatnim tchnieniem mojego sprzętu :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 13:16 
Cytuj  
biore tego Eee z 2GB ram, w przyszlym tygodniu - no chyba,ze wyszlo cos lepszego od tej pory w podobnej cenie ~1500zl, to prosilbym o sugestie ;)
sprzet bedzie chodzil z myszka i modemem play, jako narzedzie do grania zakladow sportowych, gdy nie mam dostepu do PC - mam dosyc zapierdalania z ponad 3kg laptopa i ladowarka.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 14:06 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
biore tego Eee z 2GB ram, w przyszlym tygodniu - no chyba,ze wyszlo cos lepszego od tej pory w podobnej cenie ~1500zl, to prosilbym o sugestie ;)
sprzet bedzie chodzil z myszka i modemem play, jako narzedzie do grania zakladow sportowych, gdy nie mam dostepu do PC - mam dosyc zapierdalania z ponad 3kg laptopa i ladowarka.


na razie czekamy na l33t platformę nvidia ion, później to zobaczymy :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 18:36 
Cytuj  
Ja tam ostatnio kupilem Samsunga nc10 za 1300 zl nowke. Poczatkowo chcialem go kupic tylko na wakacje bo wyjezdzam, a po powrocie sprzedac. Jednak po paru godzinach stwierdzilem, ze za chuja go nie oddam.
Cos pieknego po prostu ;)

Lekki, zgrabny, przyjemny, nie zamula. Czas pracy na baterii 6h spokojnie. Touchpad moglby byc troche wiekszy, ale dokupilem do niego myche wireless bo na touchpadzie nie chce mi sie wyczyniac gestow.
Planuje mu wrzucic 2gb ramu po wakacjach i zostawic sobie go jako mobilna zabawke ;)

RufeN z tego co sie orientuje wlasnie to chyba samsung wlasnie lepszy ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 20:32 
Cytuj  
Loki napisał(a):
Ja tam ostatnio kupilem Samsunga nc10 za 1300 zl nowke. Poczatkowo chcialem go kupic tylko na wakacje bo wyjezdzam, a po powrocie sprzedac. Jednak po paru godzinach stwierdzilem, ze za chuja go nie oddam.
Cos pieknego po prostu ;)

Lekki, zgrabny, przyjemny, nie zamula. Czas pracy na baterii 6h spokojnie. Touchpad moglby byc troche wiekszy, ale dokupilem do niego myche wireless bo na touchpadzie nie chce mi sie wyczyniac gestow.
Planuje mu wrzucic 2gb ramu po wakacjach i zostawic sobie go jako mobilna zabawke ;)

RufeN z tego co sie orientuje wlasnie to chyba samsung wlasnie lepszy ;)

ok, tyle,ze gdzie to za 1300zl mozna dostac?:P
w komputroniku mi dzisiaj polecili,abym zaczekal tydzien na Eee 1000HE - ma dluzszy czas pracy na baterii. przy czym nie wiem juz czy nie zaoszczedzic troche kasy i nie wziac MSI Wind (ponoc ciagnie 5-6h na standardowej baterii+jest lzejsze niz Eee).


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 21:42 
Cytuj  
Mialem w reku MSI i powiem ze skubaniec jest b.lekki i pracuje sie na nim nawet dosc przyjemnie no i nie jest to kolejny Eee jaki kazdy (prawie) ma.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 22:01 
Cytuj  
Loki napisał(a):
Ja tam ostatnio kupilem Samsunga nc10
jak oceniasz wielkośc i wygode klawiatury. dużo piszesz na nim ?


_________________
psn

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 22:58 
Cytuj  
KomaNczos napisał(a):
Mialem w reku MSI i powiem ze skubaniec jest b.lekki i pracuje sie na nim nawet dosc przyjemnie no i nie jest to kolejny Eee jaki kazdy (prawie) ma.


właściwie to większość osób ma msi i acery

a poza tym tylko eee ma odpowiedniej wielkości touchpad i do tego ma multitouch


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 23:51 
Cytuj  
Ja czekam na wersje tabletowa. Za bardzo sie przyzwyczailem do obrotowego, dotykowego ekranu, potrzebuje jedynie cos mniejszego niz 12" i trzymajacego dluzej na baterii niz 3h :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 23:55 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Ja czekam na wersje tabletowa. Za bardzo sie przyzwyczailem do obrotowego, dotykowego ekranu, potrzebuje jedynie cos mniejszego niz 12" i trzymajacego dluzej na baterii niz 3h :)

X.


ano t91 fajna sprawa, ja mojego eee wymienię na 'nowszy model' jak pojawi się nowa seria na bazie nvidii ion, nie dość że przyzwoicie będzie trzymać na baterii to do tego będzie h4x szybkie jak na taką małą maszynkę plus windows 7 ulpc edition :wink:


edit:

dla nie obeznanych w temacie platforma ion to combo Atoma i Geforce 9400M w formie ultraportable z wyjątkowo niskim spożyciem energii

linky: http://www.nvidia.com/object/sff_ion.html


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 02:23 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Loki napisał(a):
Ja tam ostatnio kupilem Samsunga nc10
jak oceniasz wielkośc i wygode klawiatury. dużo piszesz na nim ?


dosc duzo na nim pisze. Klawiatura wlasnie zostala oceniona w Samsungu jako jedna z najlepszych, jak nie najlepsza (nie pamietam juz) wsrod netbookow. Wg mnie pisze sie bardzo wygodnie, klawisze sa dobrze rozstawione i wystarczajaco duze.

Co do dostania netbooka za 1300zl, to allegro ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 09:19 
Cytuj  
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj ... /5778.html calkiem fajny test, ciekawe,ze opisuja w czerwcu Eee, ktory dopiero w przyszlym tygodniu ma sie pojawic w komputroniku w sprzedazy :)

w sumie to czekam jeszcze na odpowiedzi na pare pytan, ktore wyslalem do dziewczyny mojego kumpla -uzytkowniczki MSI Wind, i jesli odpowiedzi beda dla mnie satysfakcjonujace, to biore MSI.
btw fajny pomysl na koncu tego tekstu mieli z polecanymi aplikacjami na netbooka - ten virtual desktop wydaje sie byc swietna sprawa.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 10:44 
Cytuj  
MSI ma mniejsza klawe z tego co kojarze.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 10:57 
Cytuj  
Loki napisał(a):
MSI ma mniejsza klawe z tego co kojarze.

to ma byc komp do grania zakladow sportowych gdy jestem poza domem - nawet przyciski rodem z kalkulatora bym przezyl ;)
co do tego 1,3k to okazyjnie musiales trafic, bo teraz ~1,5k stoja na allegro te NC10.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 11:59 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Loki napisał(a):
MSI ma mniejsza klawe z tego co kojarze.

to ma byc komp do grania zakladow sportowych gdy jestem poza domem - nawet przyciski rodem z kalkulatora bym przezyl ;)
co do tego 1,3k to okazyjnie musiales trafic, bo teraz ~1,5k stoja na allegro te NC10.


no fakt udalo mi sie, ale bylo to miesiac temu moze. Od tego czasu widzialem 2 razy taka sama okazje wiec warto polowac na allegro mysle ;)

http://www.allegro.pl/item689928670_netbook_samsung_nc10_nowy_najtaniej_windows_xp.html

powiem Ci ze to jest zajebista okazja. 300-400 zaoszczedzone

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 12:27 
Cytuj  
A ja mam pytanie, czy ktos juz planuje wydanie netbooka/malego laptopa z dotykowym ekranem z Windowsem 7 ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2010, 09:19 
Cytuj  
udalo sie komus odpalic na podlaczonym do netbooka z GMA950 monitorze rozdzialke 1920x1200? niby jest to mozliwe, ale chcialbym sie spytac o wrazenia z pracy na takiej rozdzialce z takiego sprzetu.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2010, 08:12 
Cytuj  
Planuje kupic netbooka w ciagu tygodnia, przydaloby mi sie troche info w tym temacie.

cena 1200-1400zl

Dobrze by chodzil szybko, odpalal filmy 720p h264 bez problemow, ale teraz wiekszosc ma dual core wiec chyba to nie bedzie problemem ?

Bateria by dlugo chodzila pod obciazeniem, wiec produkty z ion chyba odpadaja.

Dobrze by bylo zeby sprzet byl wytrzymaly.

Jakies rady ?

Produkt ma przedewszystkim sluzyc do czytania mang, ebookow, ogladania anime w hd ;)

a i namiary na tanie sklepy tez beda mile widziane ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.