mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 52  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2012, 07:27 
Cytuj  
Mendol,a mozesz zalatwic bezproblemowa wysylke dwoch sztuk? :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lip 2012, 08:12 
Cytuj  
moge :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2012, 08:31 
Cytuj  
Dobra to robimy zapisy u Mendola. :D


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2012, 08:41 
Cytuj  
Mendol stawia? :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lip 2012, 08:43 
Cytuj  
piwo znajomym :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2012, 21:26 
Cytuj  
Jakby ktoś jeszcze optował - to zostaje mi jedna sztuka (z rozpędu zamówiłem za dużo ;)
Akurat dzisiaj wysłali, więc orderu nie mogę cancelnąć a zwracać mi się nie chcę..

koszt 199.99GBP + 23GBP za TNT Europe Express (to najtańszy kurier jaki znalazłem - tracking i 2-3dni na dostawę) liczone po aktualnym uśrednionym kursie.
Przesyłkę najprawdopodobniej będę mógł wysłać dopiero w poniedziałek (bo na 90% dostanę ją w piątek, na 10% w czwartek - wtedy wyślę w piatek).

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 09:24 
Cytuj  
ktos sie bawil acerem iconia 510 ?
tegra 3, 32gb, microusb i microsd do 32gb - to daje 64 gb przy bardzo wydajnym procku i swietnej cenie - myslalem glownie o podgladzie i szybkiej edycji zdjec + typowe uzytkowanie ale to ma matryce tft (skads ta niska cena musi byc) wiec jest troche w tyle za konkurencja - pytanie czy ten ekran jest dosc dobry zeby zeby poprawnie eksponowac fotografie?


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 10:33 
Cytuj  
Trigger - ekran jest OK, na pewno lepszy niz w chinczykach typu Archos, gdzie wyswietlacz to po prostu tragedia.
Teraz jest mnostwo przecen na tablety ze starej generacji - ta iconia byla za 249GBP, w takiej samej cenie widzialem asusa transformer, etc.

Btw. Jestem pod wrazeniem TNT - wczoraj ok. 15 odebrali przesylke, o 19 byla na Stanstead, 3am w Liege, 6am w Warszawie, i juz jedzie z kurierem pod domowy adres. Masakratycznie szybko.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 16:13 
Cytuj  
Mark, prosze o recenzje Nexusa! :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 10:27 
Cytuj  
Rufen - ja tego nie używam.
Nawet nie rozpakowałem - a chciałem, bo pudełko jest zaplombowane.
Po prostu wysyłałem kilku znajomym z Polski.

Generalnie (z tego co czytałem na forach) są jakieś lekkie issues z niedopasowaną obudową i coś tam potrafi być nie halo z wyświetlaczem. Musiałbyś poczytać na forach, bo to nie jest ipad = brak cymbałów-hejterów, produkujących setki postów w różnych miejscach np. o 35 stopniach na obudowie tableta w stresie. Ponoć bardzo dobry sprzęcik w rewelacyjnej cenie.

btw. 2 znajomych mi się teraz burzy bo nie dostało ode mnie rachunku i twierdzą, że gwarancja jest bez tego nie ważna? Problem w tym, że ja nie mam rachunku, nawet z kasy fiskalnej.. bo go nie dostałem. Ukochane papierki... Ja z PC World-a dostałem tylko kartkę z adresem zwrotnym na naklejce i instrukcją jak odesłać gdybym był niezadowolony. A z Tesco - nie dostałem nic. I mam teraz big problem :/
Dobrze, że nie chcą faktury VAT-owskiej bo tu się na to czeka nawet 4-6 tygodni (szukałem w necie odnośnie PC World) - rozliczać się można z nieimiennych rachunków więc praktycznie nikt tego nie używa. Zresztą jakbym im podał te polskie nipy, regony etc. to chyba by się załamali psychicznie...

btw. aktualnie w promocji samsung galaxy tab 10.1" w cenie 249GBP. Jakby ktoś optował to 23GBP przesyłka. Z tym, że to jakaś wersja refurbished, ale z gwarancją i stan "as new".


Ostatnio edytowano 28 lip 2012, 10:34 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 10:32 
Cytuj  
No ja się nie dziwię. Ja też jak coś kupuję nowego to chcę dowód zakupu, właśnie dla potrzeb gwarancji.
Nawet odsprzedać można korzystniej jak jeszcze trochę gwarancji zostało.

Ogólnie dziwna sprawa, jak kupuję coś przez neta nowego ze sklepów to zawsze dostaję fakturę albo conajmniej paragon i to bez proszenia.

Nawet jak z UK sprowadzałem lapka kiedyś to też fakturę miałem wrzuconą do pudełka.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 10:36 
Cytuj  
zależy jaki sklep
np. części komputerowe kupuję w scan.co.uk
i tam zawsze dostaję fakturę VAT + pierdylion innych papierów.
Bo to oni są gwarantami - więc nawet numery seryjne mam pospisywane.

Te duże sieci typu Tesco/Asda/PcWorld/Currys/ etc. mają wyjebane bo oni tylko sprzedają, nie zajmują się serwisowaniem i nie ponoszą kosztów gwarancji. Zwracasz bo popsute (mają Cię w bazie danych, ze kupywałeś - nr. orderu np.) i przysyłają Ci nowy. Już tak robiłem.
Tu też gwarantem jest producent (nie Tesco czy PC World), powinna być imho opcja by zarejestrować taki sprzęt na ich stronce i tyle.


Nexus 7 limited warranty
The Nexus 7 is manufactured by ASUSTeK Computer Inc. ASUS provides a limited 12 month warranty for the Nexus 7. Please refer to the warranty card in the Nexus 7 packaging or ASUS for details on the ASUS limited warranty.


Karta gwarancyjna jest w środku. Imho powinna wystarczyć nawet w Polsce.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 10:44 
Cytuj  
No niby tak, ja kupowałem z jakiegoś chyba małego sklepu tzn. koleś miał tysiące komentarzy, ale sklep to nie była sieciówka raczej.

Z drugiej strony gwarantem też nie był on, a Dell i całą gwarancje przez Della Polska załatwiałem bezproblemowo.

edit: to już twoi znajomi niech sobie zadzwonią lub wyślą maila / ticket z opisem co mają i najlepiej zdjęciem tej karty i będą wiedzieli czy mają gwarancję czy nie.
Jest jakaś data na tej karcie gwarancyjnej? Bo jak nic nie ma to skąd ma Asus wiedzieć od kiedy te 12 miesięcy liczyć?
Właśnie dlatego jest często dowód zakupu wymagany.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 11:10 
Cytuj  
w sumie nigdy sie nie interesowalem jakos tabletami. W sumie mozecie podac pare argumentow na chuj mi to? ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 11:38 
Cytuj  
jeśli nie używasz go w pracy lub do pracy to podstawowe pytanie, czy masz czas na zabawę tabletem


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 11:39 
Cytuj  
Dokładnie, jeżeli nawet nie wiesz do czego miałby ci tablet służyć, to możesz być w 100% przekonany, że jest ci on zbędny.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 11:45 
Cytuj  
to to jest narzedzie do pracy? a nie wynalazek dla nowobogackich? ;p

w sumie to tak myslalem, ze mi akurat jest niepotrzebny. Ale w takim razie do czego to cudo sie glownie wykorzystuje?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 11:47 
Cytuj  
Do rzeczy które możesz wygodniej i efektywniej robić na komputerze ewentualnie znacznie bardziej mobilnie na telefonie.

Dla mnie tablety to atm useless gadżet, dopóki nie dodadzą instant reakcję na dotyk która umożliwi rysowanie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 12:01 
Cytuj  
tablety są świetne do sprzedaży mobilnej, vanseling, przedstawiciele, szybkie prezentacje u klienta produktów, oferty, realizacja zamówień i wiele wiele rzeczy, to jest świetne narzędzie, do zabawy też ale raczej do zapełniania wolnego czasu typu dojazd pociągiem czy autobusem do pracy itp, w domu można też zrobić z tabletu fajne centrum medialne do sterowania wszystkim, zdalny dostęp do urządzeń w domu jak monitoring, ogrzewanie, otwieranie garażu nawet :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 13:22 
Cytuj  
imo tablet to dobre narzędzie dla osób starszych do "poruszania się po sieci", gdy komputer ich totalnie przerasta.

Taki galaxy 10.1 z androidem imo jak znalazł i net przez wifi. Intuicyjny interfejs, wszystko na dotyk itd, już małe dzieci sobie radzą z tym towarem. Ewentualnie można pomyśleć w takim przypadku na ipadem. Oba w gruncie rzeczy różnią się dla mnie tylko softem, a jedyne co potrzebne to na dobrą sprawę zainstalowany skype i przeglądarka.

a tak jak ktoś wspomniał to tab chyba tylko do podróży ma sens, czytania ebooków, prezentacji itp, ew student sobie pogra na wykładzie/obejrzy film itp.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.