mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 21:08 
Cytuj  
Jako apple drone (credits to iniside) nie wiesz, że świetny design produktów Apple to właśnie inspiracja bauhausem i pracami Dietera Ramsa. Także jak będziesz się chwalił na wsi jak to ci się powodzi w lądku to możesz błysnąć nowym słowem, które dzięki mnie poznałeś. I ucz się trygonometrii. :lol:


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 18:28 
Cytuj  
jak jestem w Polsce to błyskam Justinem i Ich Troje... :(
ale podziwiam niebanalny gust, wysublimowane słownictwo. Jeszcze dwa pokolenia wstecz twoja prababka odrabiała być może u mojego dziadka pańszczyzną - a teraz chłopstwo wylazło na salony i próbuje leczyć kompleksy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 20:15 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jak jestem w Polsce to błyskam Justinem i Ich Troje... :(
ale podziwiam niebanalny gust, wysublimowane słownictwo. Jeszcze dwa pokolenia wstecz twoja prababka odrabiała być może u mojego dziadka pańszczyzną - a teraz chłopstwo wylazło na salony i próbuje leczyć kompleksy.

A jak z Twoimi drugimi dziadkami? Chłopi czy szlachta?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2013, 13:37 
Cytuj  
szlachta i szlachta, błękitna krew, te sprawy.
Pytałem babcię - ponoć jakaś rodzina blendymędów robiła u nas kiedyś...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 19:52 
Cytuj  
Heheh, Kitkat :lol:
http://www.android.com/kitkat/

PS. MSPANC ;)


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 20:15 
Cytuj  
Heheh, na dole było info "learn more about KitKat", myslalem ze bedzie strona z features - a to link na strone kitKata, nie działa zresztą.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2013, 18:37 
Cytuj  
nowy ajfon 5c taki sam jak stary, tylko ze plastikowy. Gdzie marek jest marek pytam sie?


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2013, 19:41 
Cytuj  
No jeżeli Apfel mówi, że plastik jest ok, to temat zamknięty.

Japkodrony biją brawo i wszyscy są happy. Kumbaya.

Nasz forumowy czarnuch od marketingu pracujący za darmo dla korporacji nie musi zabierać głosu. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2013, 19:47 
Cytuj  
No co jak co ale ceny dojebali ładne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2013, 20:57 
Cytuj  
hmmm wrzucili w gorszą obudowę i zostawili w takiej samej cenie?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 06:41 
Cytuj  
apple daje szkło i aluminium - źle bo można zarysować a szkło zbić
samsung daje tani plastik - dobrze bo plastik jest cool, szczególnie ten tani od samsunga
apple daje tani plastik - źle bo to apple
samsung da szkło i aluminium - dobrze bo to samsung.

Razoth jeszcze kilka dnie temu pisałeś, że desing iphona to najchujowszy design na świecie. Ahh hejterstwo zawsze znajdzie powód do podniety. Bo japka drogie - więc nawet nie sprawdziwszy cen kupią 200zł droższego plastikowego zawieszającego się szajsunga... ROTFL.

Nie interesuje mnie nowy iphone - nawet go nie widziałem. Umowa mi się kończy za 1.5 roku i wtedy się rozejrzę (za czymś na iOSie oczywiście).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 07:40 
Cytuj  
http://www.wykop.pl/link/1645673/skaner ... -juz-rece/

No i dalej 4" lol


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 08:39 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

Razoth jeszcze kilka dnie temu pisałeś, że desing iphona to najchujowszy design na świecie.


Szklany design iPhona 4? Jak najbardziej i będę przy tym obstawał, aż nie zobaczę innego mainstremowego telefonu, który strzeli podobnego (lub większego) faila. Plastik z tyłu obudowy to oczywisty krok naprzód w stosunku do czwórki.

Mój komentarz tyczył się tylko i wyłącznie ludzi twojego pokroju, pracujących za darmo na wizerunek "swojej" korporacji, gloryfikując jakość i wspaniały design jabłkofonów i śmiejących się z "trzeszczącego plastikowego Samsunga".

Nagle, jak Apple robi to samo (po starej cenie ofc) to problemu nie ma. :) Zamiast standardowo zmniejszyć cenę starego modelu po wprowadzeniu nowego, to wprowadzają "nowy-stary model" który ma SZKARADNĄ PLASTIKOWĄ OBUDOWĘ.

Zgroza.

Sam osobiście nic do plastiku nie mam, wręcz przeciwnie. Najbardziej wytrzymałe telefony (Nokia z tego co się orientuję) są robione z plastiku.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 09:10 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
http://www.wykop.pl/link/1645673/skaner-odciskow-palcow-w-nowym-iphone-5s-nsa-zaciera-juz-rece/

o kur.. :wtf: Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 09:57 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=oprUI6nupfc

First Look: iPhone 5s od Jimmiego Kimmel'a

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 10:42 
Cytuj  
sula napisał(a):
Atherius napisał(a):
http://www.wykop.pl/link/1645673/skaner-odciskow-palcow-w-nowym-iphone-5s-nsa-zaciera-juz-rece/

o kur.. :wtf: Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Wiesz, dlaczego skaner jest zrobiony?
Poczytaj o skali kradzieży ifnoów w SF dla przykładu, apple zrobiło to nie dla NSA czy UOP ale dlatego, że ifony są masowo kradzione z ręki...
przestań łykać jak młody pelikan wszystko co jacyś debile wymyślą na wykopie czy onecie

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 10:59 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
sula napisał(a):
Atherius napisał(a):
http://www.wykop.pl/link/1645673/skaner-odciskow-palcow-w-nowym-iphone-5s-nsa-zaciera-juz-rece/

o kur.. :wtf: Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Wiesz, dlaczego skaner jest zrobiony?
Poczytaj o skali kradzieży ifnoów w SF dla przykładu, apple zrobiło to nie dla NSA czy UOP ale dlatego, że ifony są masowo kradzione z ręki...
przestań łykać jak młody pelikan wszystko co jacyś debile wymyślą na wykopie czy onecie

Wiem o tym, że są masowe kradzieże smartfonów w US. O ile pamiętam np. burmistrz NY też się wypowiadał w tej sprawe. Sprawa była nagłaśniana miesiące temu i padało wiele różnych propozycji - często jedna głupsza od drugiej. Mimo, tego, osobiście nie kupie smartfona z czytnikiem linii papilarnych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 11:06 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
sula napisał(a):
Atherius napisał(a):
http://www.wykop.pl/link/1645673/skaner-odciskow-palcow-w-nowym-iphone-5s-nsa-zaciera-juz-rece/

o kur.. :wtf: Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Wiesz, dlaczego skaner jest zrobiony?
Poczytaj o skali kradzieży ifnoów w SF dla przykładu, apple zrobiło to nie dla NSA czy UOP ale dlatego, że ifony są masowo kradzione z ręki...
przestań łykać jak młody pelikan wszystko co jacyś debile wymyślą na wykopie czy onecie

nie nie, to NSA wymusiło na apple, ewentualnie ukryta opcja PiS w NSA


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 11:44 
Cytuj  
Nikt na nikim nic nie wymusił.

NSA po prostu skorzysta z dodatkowej opcji.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 11:54 
Cytuj  
...walnąłem się, przecież specem od inwigilacji u nas jest PO, nawet upomnienia były z rady europy, przepraszam.

Wracając do iphona, nadal to drogie jak cholera, wielu hejtujacych tą firmę kupiłaby plastikowca jakby był tani, tak na poziomie cen innych fonów.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.