mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2013, 06:26 
Cytuj  
Ja wymieniam i wymienilem po półtora roku.
Różnica bardzo duża.
Koszt baterii w drogim sklepie mniej niż 50 zł, powiększona oryginalna 60 zł.

Moim zdaniem wyjmowana bateria jest ważna - napisałem dlaczego.
Slot na kartę jest ważny bo robię na niej backup. Jak się fon zjebie to nic mi z backupu na pamięci wewnetrznej.

Mając małe dzieci używam sgs2 bardzo intensywnie. Filmy, podcasty, fora, internet, muzyka, email - laptop do grania reszta telefon.
Nic sie nie pierdoli to co mam narzekać.

Po prostu waham się przed wyborem fona na dwa lata.
Zastanawiam się czy nie zostać z sgs2 i nie wziąść tableta od t-mobile.


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2013, 06:40 
Cytuj  
po półtorej roku to zaczynają dzwonić providerzy i oferować nowe telefony. Nie to, że bronię niewyjmowalnej baterii, ale tuż przed wymianą sprzętu nie ma sensu bawić się w nowe baterie.

A z backupem to już jakaś fobia - a jak ci karta pamięci padnie? :o W domu nie dasz rady zbackupować danych na PC?

oglądanie filmów na telefonie... o ja..

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2013, 06:59 
Cytuj  
A jeszcze jedno dwuletni fon z nową baterią lepiej się sprzedaje.
Kto kupi wypas fon z padajaca baterią.
Oczywiście rozumiem że tu sami bogacze...


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2013, 10:02 
Cytuj  
Ja mam prawie dwa lata htc evo i bateria jak trzymała 3-4 dni tak trzyma, zapewne intensywność użytkowania ma tu znaczenie, więc tak jak pisałem, wybór jest i po kłopocie, mi nie przeszkadza obecnie jeśli nie będę miał wymienialnego akku i slotu na kartę.

No i raczej wymienia się telefony co jakiś czas, a czy sprzedam drożej 50zł bo nowa bateria to słabe argumenty :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2013, 10:15 
Cytuj  
sgs2 sie pierdoli. bez rootowania i kombinacji ten telefon nie nadaje sie do zbyt wielu rzeczy - najlepiej sprawdza sie wlasnie jako zabawka dla dzieci.
bateria trzyma niecaly dzien, po aktualizacji oprogramowania, kumplowi przestala dzialac poprawnie polowa aplikacji (zwiazanych z bieganiem, chodzeniem po gorach itd.).
jedyny plus jest taki, ze to telefon firmowy, za ktory nie place.
i serio, kupowanie baterii zeby telefon dzialal? to nie komputer, w ktorym dla wlasnego widzimisie wymieniamy czesci.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2013, 10:33 
Cytuj  
Bateria w mojej 4 letniej Xperii X10 trzyma tak samo długo jak na początku. Albo się kupuje dobry sprzęt, albo kiepski. Jak bateria zaczyna padać po 1,5 roku, znaczy że mamy dziadostwo jakieś, nie telefon.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2013, 10:34 
Cytuj  
Chętnie zmienię na HTC, aby był android.
Jaki telefon jest lepszy od S4?

Ja nie bronie s2, napisałem jakie sa zalety slotu i wyjmiwanej baterii


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2013, 13:13 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Bateria w mojej 4 letniej Xperii X10 trzyma tak samo długo jak na początku. Albo się kupuje dobry sprzęt, albo kiepski. Jak bateria zaczyna padać po 1,5 roku, znaczy że mamy dziadostwo jakieś, nie telefon.


Bzdura.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2013, 13:46 
Cytuj  
+1

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2013, 14:02 
Cytuj  
Akumulator ma pewną ilość cykli ładowania i tego nie przeskoczymy, jeśli ktos katuje telefon cały czas to i ładuje częściej, więc akku padnie szybciej, sam nie wymieniam bo częściej zmieniam telefon, te dwa lata umowy wytrzyma pewnie nawet samsung.

Co jest lepsze od S4 ?

HTC ONE pod względem designu, wykonania i zastosowanych materiałów jest bezkonkurencyjny ( takie mam gusta ), jest świetna nowa motorola, sony, lg, nokia i iphone, generalnie tyle bo reszta ciekawych fonów na naszym rynku to egzotyka, a są świetne modele na rynku.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 10:48 
Cytuj  
do tego ponoć cykl ładowania baterii litowo-jonowych liczy się inaczej. Tzn. w teorii nie przeszkadza, że doładowujesz telefon z 50% do 100% - dwa takie ładowania dadzą dopiero jeden pełen cykl. W co za bardzo nie chce mi się wierzyć - imho każde doładowywanie wpływa na pojemność baterii i tyle. Oczywiście efekt "pamięci" w najnowszych bateriach został bardzo zminimalizowany, ale wciaż jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2013, 11:15 
Cytuj  
Nowe akku nie mają tego co dawniej czyli spadania pojemności aż tak szybko po każdym ładowaniu, nie ma "efektu pamięci", więc można doładowywać ile się chce, jednak zawsze pełne rozładowanie i pełne naładowanie nie niszczy aż tak akku.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 11:09 
Cytuj  
no mi sie powoli tez zbilza koniec umowy i pewnie zaraz beda dzwnic. myslalem wlasnie nad tym htc one chociaz szkoda ze te nowe telefony nie maja juz klawiatur;/ lg raczej odpada tak samo jak nokia ta nowa motorla fajna miala reklame ale tak czy siak metal w htc super sprawa. mam do dzis htc desire spadal setki razy, aluminium poobijane porysowane, telefon dziala.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 18:56 
Cytuj  
Zobaczcie:
http://www.youtube.com/watch?v=oDAw7vW7H0c

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 19:22 
Cytuj  
No to, to ja rozumiem. Troszkę podrasować design i winrar.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 19:41 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

Genialny i prosty pomysł. Szkoda, że jebnie o mur tysiąca różnych interesów i interesików.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 17:31 
Cytuj  
Proste owszem ale genialne? Raczej copy&paste rozwiazan z PC. Teraz tylko pora zeby jakas duza firma opracowala standardy ktorych reszta bedzie przestrzegac i bedzie mozna wymieniac w smartfonie karte grafiki czy dolozyc RAM.
A do tego potrzeba kasy. Duuzo kasy.

Musialby sie pomyslem zainteresowac jakis wielki miedzynarodowy koncern - google, microsoft, etc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 08:14 
Cytuj  
Poprawcie mnie.
Oglądałem troche youtube i ponieważ w htc one x da się ostatecznie baterie wymienić, brak slotu sd przeżyje.

Coś miesza mi się bo jedne recki pokazują htc one x z głośnikami stereo góra i dół a na innych ich nie widzę.
Podoba mi się też szybki aparat 4mpx ale w innej recenzji bylo że ma 8mpx

Bateria w jednej recenzji 2600 a w filmie o wymianie koles wyciaga 2000 i zamienia ja na jakas htc one Plus.

Ktoś może potwierdzić jakiego daje t-mobile? Jest simlock? Bo odrazu biore go do karty Playa.
Nie wiem czy bede rootowac bo nagrywanie w mojej apce chodzi już bez roota.
Pewnie zrootuje dla titanium backup.

W htc podobają mi sie
Obudowa
Głośniki
Aparat strzelajacy jak karabin
I lepsza górna belka - wysuwana do szybkiego ui. Sense jest po prosu lepszy.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 10:33 
Cytuj  
chyba cos namieszałeś

HTC ONE X
Obrazek


HTC ONE
Obrazek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 10:35 
Cytuj  
no dokładnie.

myślałem że każdy One ma literkę. Kiedyś były tylko S V X, rozumiem ze ten HTC One jest najnowszy i ma 4 megapixele aparat.

edit
już mam, dziękuje

http://komorkomania.pl/2013/04/24/htc-o ... nd-na-nowy


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.