mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 382  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 13:50 
Cytuj  
ja nic takiego nie zauwazylem, sprawdz stery od grafy


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 14:07 
Cytuj  
U mnie też nie ma takich problemów, a wgrywam wszystkie aktualizacje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 16:37 
Cytuj  
Przeskanuj kompa pod kątem wirów i innych takich.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 17:56 
Cytuj  
zero zwolnień win 7 x64 z SP1
instalacja ponad pół roku temu


_________________
psn

*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 18:40 
Cytuj  
Mam problem z grzejącym się laptopem. Pół roku temu był u Acer'a w serwisie, gdzie wymienili chłodzenie, ale znowu zaczął się grzać. O ile typowe przegrzewanie bym jeszcze zdzierżył to bardziej irytuję mnie to, że gdy podczas normalnej pracy mam temperaturę 65-72 to gdy zostawię włączonego laptopa na ponad 10 minut np. na ściąganie to temperatura rośnie do ok. 80 stopni. Patrzyłem w ustawieniach chłodzenia w power options w windzie, ale nie znalazłem niczego co by zmniejszało pracę chłodzenia przy braku akcji na pc. Da się jakimś program regulować pracę chłodzenia?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 19:07 
Cytuj  
taka regulacjach jest w sterowniku karty graficznej panel nvidi lub ccc dla ati. na idlu karty pewnie zwalnia ci chłodzenie
wsadzili ci jakieś złe chłodzenie jak ci się grzeje na idlu

z tego co pamiętam rivatuner też pozwala regulować prędkość pracy wiatraków

inna sprawa ze ten acer to ci sie zepsuje po gwarancji i wtedy go wyrzucisz


_________________
psn

*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 21:49 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
taka regulacjach jest w sterowniku karty graficznej panel nvidi lub ccc dla ati. na idlu karty pewnie zwalnia ci chłodzenie
wsadzili ci jakieś złe chłodzenie jak ci się grzeje na idlu

z tego co pamiętam rivatuner też pozwala regulować prędkość pracy wiatraków

inna sprawa ze ten acer to ci sie zepsuje po gwarancji i wtedy go wyrzucisz

W Nvidia control panel niestety nie mogę nic znaleźć oprócz zarządzania kolorami, ekranami i ustawieniami 3d. Laptop jest już bez gwarancji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 22:12 
Cytuj  
przykro mi.

ja to robiłem kiedyś tak:
http://forums.bit-tech.net/showthread.php?t=151595

ostatnio (kilka lat temu) w overclock zakładce w sterowniku

może warto dać to komuś niech rozbierze może brudne albo się odkleiło skoro robili to w serwisie


_________________
psn

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2011, 22:23 
Cytuj  
Szczerze to znam taki przypadek (Acer + nvidia) znam osobiscie. Lapek latal po gwarancji do serwisu z 3-4 razy az wlasciciel dal sobie chyba spokoj. To krecenie w Riva Tunerze podziala na krotka mete, niestety.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 14:13 
Cytuj  
Podpinam swoja mp3(czy tam mp4;f, irvier e50 w kazdym razie) przez miniusb do kompa a ten kretyn nie widzi jej jako dysk. Co ciekawe, jak zmieni kabelek na inny to juz widzi, mimo ze wczesniej na nim nie działało, a na obecnie nie dzialajacym - dzialalo(maslo maslane;f). Ktos wie co z tym zrobic?

mp3 tylko laduje sobie baterie...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 14:21 
Cytuj  
tez mialem podobny problem z irivrem ale inny model
nie dosc ze byly problemy z wykrywalnoscia to i nie 'dzialalo' bezpieczne usuwanie sprzetu..
pozniej wymienili mi egzemplarz i dysk widzial ok, ale problem z usuwaniem sprzetu pozostal:>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 17:44 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
tez mialem podobny problem z irivrem ale inny model
nie dosc ze byly problemy z wykrywalnoscia to i nie 'dzialalo' bezpieczne usuwanie sprzetu..
pozniej wymienili mi egzemplarz i dysk widzial ok, ale problem z usuwaniem sprzetu pozostal:>


A o co chodzi z tym usuwaniem? Przecież usb się "wtyka i wytyka" bez potrzeby korzystania z funkcji bezpiecznego usuwania sprzętu.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 17:46 
Cytuj  
no wiesz jak podlaczam pendrivy i inne urzadzonko to zawsze mi sie pojawialo np takie cos ze bezpiecznie mozesz usunac sprzet czy jakos tak:>
a w tym iriverze za cholere nie
niby takie male cos co w sumie nie przeszkadza ale dziwne troche

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 21:16 
Cytuj  
Czy spotkał się ktoś z was z wypalaniem obrazu na monitorach LCD? Mam taki problem od około tygodnia i niestety nasila się, na ekranie zostają ślady tego co gościło na nim przez dluższy czas, chodzi tutaj głównie o widok postaci np w lotro czy WoW. Z tego co mi wiadomo podobne przypadłości miały jedynie plazmy i to też w niewielkim stopniu. Czy jest ewentualnie jakiś sposób żeby coś z tym zrobić? Z początku miałem jedynie po dwa pionowe paski po obydwu stronach monitora(od grania w oknie, krawędzie), jednak po wyłączeniu monitora na dłużej zniknęły. Byłbym wdzięczny za każdą podpowiedź :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2011, 12:55 
Cytuj  
To raczej nie jest wypalenie jeśli znika po jakimś czasie ;-)
Widać monitor się starzeje, wątpię żeby dało się coś sensownego z tym zrobić bo to raczej natury mechanicznej/struktury w samym panelu.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2011, 00:35 
Cytuj  
Od tygodnia jakaś kurwa u nas w kamienicy regularne ściąga coś przez neta. Nie da się praktycznie z niego korzystać już nie mówię o graniu. Potrzebuję programu, który będzie mi w stanie wskazać ip, które napierdala coś z neta. Jest coś takiego? Chodzi mi o to żeby dowiedzieć się kto to, zadzwonić do drzwi, i pierdolnąć mu przez próg.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2011, 04:23 
Cytuj  
Nie prosciej na routerze po prostu dupnac limity?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2011, 11:56 
Cytuj  
borboun napisał(a):
Od tygodnia jakaś kurwa u nas w kamienicy regularne ściąga coś przez neta. Nie da się praktycznie z niego korzystać już nie mówię o graniu. Potrzebuję programu, który będzie mi w stanie wskazać ip, które napierdala coś z neta. Jest coś takiego? Chodzi mi o to żeby dowiedzieć się kto to, zadzwonić do drzwi, i pierdolnąć mu przez próg.
Jak płaci to co się czepiasz? Nie da się grać to leć do administratora sieci i jemu pierdolnij.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2011, 11:59 
Cytuj  
borboun napisał(a):
Od tygodnia jakaś kurwa u nas w kamienicy regularne ściąga coś przez neta.


placi to sciaga, ma prawo.. a ty spadaj jak cie nie stac na swoj wlasny internet.


_________________



****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2011, 12:23 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
borboun napisał(a):
Od tygodnia jakaś kurwa u nas w kamienicy regularne ściąga coś przez neta.


placi to sciaga, ma prawo.. a ty spadaj jak cie nie stac na swoj wlasny internet.


Tak się składa, że ja też płacę za ten internet trollu. Więc przysługuje mi takie samo prawo do normalnego używania jak każdemu innemu. Ty też spadaj grać w WoW'a : (((

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 382  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.