mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 23:03 
Cytuj  
PAD DO 40GB NIE JEST NA KABLU :D !!!!

Panowie no ileż można :D.

A na kablu jest w MM pewnie po to, żeby ktoś sobie go nie przywłaszczył :D


_________________
Gzzzt

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2007, 23:17 
Cytuj  
Morge napisał(a):
PAD DO 40GB JEST NA KABLU :D !!!!


kkfixdbye :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 00:39 
Cytuj  
1. Nie ma czegos takiego jak pad do PS3 + kabel. Nie ma. Sixaxis jest wireless, kabel usb jest uzywany tylko do ladowania. Moze SKlepy maja jakie sspecjalne pady od Sony by zapobiegac kradziezom.

2. Sixaxis jest chujowo wykonany i za lekki/za maly, pozatym nie ma "wibry".

3. Pad do x360 ma chujowo rozmieszczone przyciski/galki i mega skopany "krzyzak", ktory nie widzial sie nigdy z slowem "precyzja".
Niedoskonalosc pada do x'a widac juz w lazeniu po dashboardzie gdy dajesz do gory a przeskakuje strone w bok.

4. "spusty" sa akurat jednym z lepszych pomyslow, gdyz fajnie sie gra w FPSy na nich. A FPSow o dziwo jest na obie konsole na peczki. :-)

To tyle od osoby ktora z oboma konsolami spedzila dosc duzo czasu.
PS. Mimo wszystko X360 jest o wiele lepszy. Kupowanie PS3 moze tylko rozczarowac bo niema fajnych gier i masy funkcji ktore ma x360. (min. DivX, Rozbudawany sklep, XboxLive, kompatybilnosc z PCtem i pare innych).


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 16:55 
Cytuj  
Na allegro mozna kupic przejsciowke do X360 pozwalajaca na podlaczenie klawiatury+myszy oraz pada od PS.
IMO to idealny uklad - mozna sobie wybrac to co komu najbardziej pasi.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 18:23 
Cytuj  
@ Enhu - nie ładnie przerabiać cytaty :D

@Kabraxis

1. True
2. Powiedzmy, że true :D, mi akurat rozmiar i waga odpowiada, nie ma wibry (będzie DS3, nie ładnie Sony nie ładnie :D), pad czeszczy w rękach i sprawia wrażenie, że poszczególne elementy nie są dopasowane - natomiast nie wpływa to na jego "shock resist" :D
3. True, chociaż w moim odczuciu w padzie od X`a lepiej gra się w FPS`y, natomiast granie w "sportówki" i "mordobicia" to mordęga
4. nothing to comment :D
@PS. Kwestia gustu i oczekiwań, DivX w drodze, sklep jest jaki jest trochę dodatków do gier i dem, filmików i teledysków, do tego z X`a mu daleko ale tragedii nie ma, nie wiem co miałeś na myśli pisząc kompatybilność z PC, ale do PS3 bezproblemowo podłączysz M i K, również bezproblemowo możesz sobie za pomocą media servera posłuchać muzyki z kompa czy oglądnąć film. Pomijam możliwość instalacji linuxa.


_________________
Gzzzt

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 22:21 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Aldatha napisał(a):
w MM widzialem ps3 40 gb + sixaxis dodatkowy+ motorstorm za 1800

Brak kompatybilnosci z PS2, kontrolery na kablu i do dupy (miales kiedys w reku pady z PS3 i X360? Ja mialem, uwierz, sixaxis jest naprawde chujowy i kiepsko wykonany, do tego z xboxa sie w ogole nie umywa) i badziewna gra... Wez spadaj ;)

X.

PS. Tak sobie czytam po sieci opinie o PS3 i jestem naprawde zadowolony, ze go nie kupilem, naprawde. W porownaniu z nowymi X360 (w technologii 65nm) nie ma w ogole porownania ;)


Nie mowie ze to jakis zajebisty deal bo nie jest , tak czy siak Sony okroilo za bardzo 40gb , a konsola i tak jest imo za droga (1600)
x360 moze na dzisiaj byc lepszym wyborem ale mnie w konsolach interesowaly w 80% jrpgi a na reszte raczej sikalem , dlatego ps3 moze byc dla mnie jak zaczna wychodzic tego typu gry :)

ale redukcja ceny jest i tak konieczna


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 14:10 
Cytuj  
Ta wersja 40gb ps3 jest podobno nawet lepsza ,co prawda nie obsługuje gierek z ps2'a ,ale co z tego nie po to sie kupuje PS3 ,żeby grać w starocie przeznaczone na ps2 wtf? A wersja 40gb ma inny proc ,który nie robi tyle hałasu i jest wydajniejszy.

Pad na kablu? :D Ehh gracze z super marketów ...


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 14:20 
Cytuj  
Wlasnie sobie kupilem Xboxa ( heh i ciesze sie jak dziecko!) - mam pytanie jak to jest z tym triple red ring of death? Mam sie bac ze za czas jakis szlag mi trafi moje malenstwo?

Mam kupowac jakis cooler zew?

Aha i googlalem przed kupnem, ale nie znalazlem jakis konkretnych odpowiedzi...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 14:22 
Cytuj  
Po prostu nie zamykaj go w szafie ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 14:32 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Wlasnie sobie kupilem Xboxa ( heh i ciesze sie jak dziecko!) - mam pytanie jak to jest z tym triple red ring of death? Mam sie bac ze za czas jakis szlag mi trafi moje malenstwo?

Mam kupowac jakis cooler zew?

Aha i googlalem przed kupnem, ale nie znalazlem jakis konkretnych odpowiedzi...


moze Ci pieprznac w kazdej chwili niestety nie ma reguly :( , jakby co to mozesz zawsze wykorzystac towel trick albo zapakowac do serwisu
kupiles elite?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 16:16 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Wlasnie sobie kupilem Xboxa ( heh i ciesze sie jak dziecko!) - mam pytanie jak to jest z tym triple red ring of death? Mam sie bac ze za czas jakis szlag mi trafi moje malenstwo?

Jesli kupiles X360 w technologii 65nm (to te z wyjsciem HDMI), to to jest calkiem nowa konstrukcja, juz sie tak nie grzeje i raczej czerwonego kolka nie zobaczysz.
Podaj swoj gamertag, albo mnie dopisz ;)

X.

PS. Pozatym na RoD jest 3 lata gwarancji z dostawa kurierska do domu, wiec olac ;)


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 17:30 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
PS. Pozatym na RoD jest 3 lata gwarancji z dostawa kurierska do domu, wiec olac ;)


testowane już, naprawiona konsola wraca w 6 dni po wysłaniu :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 18:14 
Cytuj  
Odnosnie HDMI, tak to u mnie wyglada w 720p ;)

Obrazek

X.

PS. Pinball FX - najlepszy pinball ever! :D
Do zassania z XBLA, za 800 msp.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 19:08 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
mnie w konsolach interesowaly w 80% jrpgi a na reszte raczej sikalem


99 Nights, Eternal sonata, Lost Odyssey i cos tam jeszcze wychodzi.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 19:45 
Cytuj  
a ile z tych jrpg jest wart uwagi ? :)

czytalem wywiad naughty dog , uncharted jedzie prawie w calosci na cellu
wykorzystuje 30% a z RSX korzysta w sposob marginalny....nie mam pytan , teraz tylko czekac na FFXIII i versus :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 20:44 
Cytuj  
Kupilem premium non HDMI - jak wyglada sprawa z wymiana? Lece do sklepu gdzie kupilem, czy gdzies to sam wysylam?

Na razie nie wpialem sie w siec, bo musze kabelek dokupic co by sie u mnie w pokoju wpiac. Nigdzie nie bylo takiego jak chcialem, a w TV roomie nie mam gniazdka...

edit:
a propos kabli, ktos wie jakiej przejsciowki uzyc zeby wpiac chinche pod np. sluchawki? Wszystkie kable maja meskie mini jacki, i ni chu chu nie wiem jak to obejsc.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 21:13 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Kupilem premium non HDMI - jak wyglada sprawa z wymiana? Lece do sklepu gdzie kupilem, czy gdzies to sam wysylam?


jak ci się konsolka zjara, to dzwonisz do helpline microsoft polska, i prosisz o podesłanie kuriera :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 21:29 
Cytuj  
gucio, dzieki za wyklarowanie...

a z kablami ktos ma pomysl?

szukalem tego http://www.sirius.pl/gry_konsole/towar_ ... __Ste.html

ale we wrocku nie ma praktycznie nigdzie - cholerne cinche!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 21:35 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
a propos kabli, ktos wie jakiej przejsciowki uzyc zeby wpiac chinche pod np. sluchawki? Wszystkie kable maja meskie mini jacki, i ni chu chu nie wiem jak to obejsc.

Nie kumam, sluchawki podpinasz do pada, bez zadnych przejsciowek. Tak jak headset. Ewentualnie kable z dzwiekiem pod sprzet audio lub tv i stamtad sluchawki.

X.

PS. Ten kabelek w linku to przesciowka HDMI-VGA, tobie sie nie przyda.
PS2. Ja mam polaczone do TV po HDMI, z TV do wiezy audio chinchami i z wiezy albo glosniki albo sluchawki. Jak nie masz HDMI, to componentem do TV, chinche audio gdzies do audio i dalej sluchawki ;)


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 21:49 
Cytuj  
edit:
better safe then sorry, wiec usunalem tekst ;P nigdy nie wiadomo kto czyta heh

anyways chory jestem i ze tak powiem chyba musze zerknac jednak do manuala...

a kablek myslalem ze mi sie przyda, chcialem miec mozliwosc wpinania boxa do mojego samsunga 971p - tylko mi nie mow ze sie nie da ;/


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.