mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 gru 2013, 16:18 
Cytuj  
Bo to się teraz poprawiło, począwszy od wyglądu androida w wersji 4.x. Ale pamiętam, że gdy równolegle do iP używałem SGS2 to takie aplikacje jak Dropbox, Foursquare, Evernote wyglądały jak marne porty, do których się nikt nie przyłożył. Ale rynek dojrzewa, samo Google chyba dojrzało i wzięło trochę "towarzystwo" za pysk.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2013, 16:22 
Cytuj  
Tak.
Teraz masa aplikacji przechodzi na holo ui które jest ładne i funkcjonalne.
Dropbox, greader, pocket, maverick, tapatalk, itp.

Na sto parę kupionych aplikacji ze 20 ostatnio zmieniło ui.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2013, 20:04 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
To słowo doskonale oddaje czym dzisiaj jest iOS w stosunku do Androida pod względem budowy interfejsu i możliwości dostosowania do użytkownika. Mówię to z perspektywy użytkownika ipad air.


rororrotfl, nie błaźn się już torbuś. Iphony czy ipady sprzedają sie aktualnie tylko z powodu iOS-a (no jeszcze niezawodoność). Bo sprzętowo konkurencja już dawno dogoniła apple. Tylko, nie każdy jest hardwarowym masochistą i nie każdemu chce się jebać z upierdliwym (ale o większej funkcjonalności - bo przeca mp3 jako dzwonek można wrzucić a na iphonie trzeba kliknąć dwa razy więcej) androidem.

Razoth - coś mi się wydaje, że ktoś tu modli się do google. Robocikiem przez plecy raz!

Napisałem dość proste zdanie o archaicznosci iOS i większej customizacji Andka i już placzesz. To są fakty, pogodz sie z tym. Nie przeszkadza mi to uważać aira za bardzo dobry produkt. Nikt nie kwestionuje niezawodności i płynności działania iOS. A jabłka sie sprzedają z kilku powodów.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2013, 21:58 
Cytuj  
Mój iphone 4 zdechł. 3 tygodnie temu zjebał mi się guzik od blokady(zapadł sie) ale to mi nie przeszkadzało bo i tak miałem inaczej buttony zdefiniowane w activatorze. Wczoraj jednak po prostu się wyłączył :/. Mam jeszcze gwarancję i jakieś ekstra ubezpieczenie ale ciekawe co mi t-mobile powie...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 19 gru 2013, 23:18 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Mój iphone 4 zdechł. 3 tygodnie temu zjebał mi się guzik od blokady(zapadł sie) ale to mi nie przeszkadzało bo i tak miałem inaczej buttony zdefiniowane w activatorze. Wczoraj jednak po prostu się wyłączył :/. Mam jeszcze gwarancję i jakieś ekstra ubezpieczenie ale ciekawe co mi t-mobile powie...


"Spierdalaj" bo to banda zlodzieji :)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2013, 00:27 
Cytuj  
Operator nie zajmuje sie serwisowaniem telefonow. Co najwyzej odesla do autoryzowanego serwisu. Tam (jesli masz tel. na gwarancji) na bank stwierdza, ze sam cos zebales, po czym zaspiewaja odpowiednia sumke za naprawe. :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2013, 10:40 
Cytuj  
No do tej pory bywało różnie ale to regenersis jebane(czu jak się ta firma zwie) z reguły daje dupy. Plus taki, że miałem ekstra ubezpieczenie/gwarancje wykupione więc zobaczymy co mi tam powiedzą... Mam w sumie telefon zastępczy więc mi się mega nie spieszy w sumie ale na pewno tanio skóry nie sprzedam i będę się z ujami kłócił.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 20 gru 2013, 10:45 
Cytuj  
Iphone Air wtf w 2014 bedziemy sie lamac iphonami na swieta


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2013, 12:17 
Cytuj  
Zaproponowali mi sgs III za 150zł więc w sumie tragedii nie ma.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2013, 12:23 
Cytuj  
Odradzam ten telefon. Po roku mam go dość. Nie biegam za gadżetami i myślałem, że ze dwa lata go potrzymam, ale wymieniam ten badziew.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2013, 12:51 
Cytuj  
I są problemy z kablami.


(to nie żart, ani złośliwość hehe - dwóm kumplom ujebały się gniazdka microusb w tym szajsungowym gównie).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 gru 2013, 14:56 
Cytuj  
W czworce jest podobny problem, kilka osob na reddicie androida pisala tez ze support samsunga prosil o nienaglasnianie uszkodzenia :-D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2013, 15:01 
Cytuj  
Co ciekawe S5 ma nie mieć już plastikowej obudowy, chyba poszli po rozum do głowy, że w tym segmencie jednak wiocha z tandetnym plastikiem. Ciekawe czy coś zrobią z mulącym sense.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2013, 15:06 
Cytuj  
Z tego co pamiętam to grozili plastikową obudową, widać się ugięli.
Dla mnie SGS skończył się na nr 2 - każdy następny to ponoć fail.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2013, 15:12 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Zaproponowali mi sgs III za 150zł więc w sumie tragedii nie ma.


kolezanka kurwila mocno na sgs III , smialem sie z niej rownie mocno kladac mojego sgs +


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2013, 15:12 
Cytuj  
SGS2 miał parę niedociągnięć, ale to była bardzo udana konstrukcja. Ostatnio bawiłem się SGS4 i ma te same wady co 3. Obudowa robi trochę lepsze wrażenie, ale jednak ciągle ma się poczucie niższej półki. HTC One zrobił na mnie po bliższym zapoznaniu świetne wrażenie. Miałem już brać, ale w Q1 ma być One 2 (lol nazwa). Chyba day 1 zakup, bo nie sądzę żeby spierdolili.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2013, 15:20 
Cytuj  
Miałeś w ręku HTC One Max? Zastanawiam jak bez rysika to się sprawuje.
Interesuje mnie wyłącznie phablet bo sgs2 działa jeszcze. Jak nie to to Note 2 bo 3 za drogie.
HTC najdroższe ale przynajmniej to nie samsung.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2013, 15:33 
Cytuj  
Nie miałem. Skoro masz sgs2 i nie zamierzasz zmieniać to nie lepiej iść w Nexus7? Z ciekawości pytam, bo jednak phablet dla mnie spokojnie jeszcze może zastąpić normalny smartfon. dwa takie same urządzenia. Samsung reklamuje note jako bardziej do pracy stąd rysik, ale nie wiem ile w tym prawdy i komfortu przy jakichś biurowych taskach. Pierwszy note miał 5,3" cala, teraz do sgs4 wpakowali 5" ekran, prawie to samo.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2013, 16:04 
Cytuj  
Za to nowy Sony Xperia po prostu miażdży.
Bawiłem się nim trochę i gdyby nie rozmiar też bym kupił.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2013, 16:22 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie miałem. Skoro masz sgs2 i nie zamierzasz zmieniać to nie lepiej iść w Nexus7? Z ciekawości pytam, bo jednak phablet dla mnie spokojnie jeszcze może zastąpić normalny smartfon. dwa takie same urządzenia. Samsung reklamuje note jako bardziej do pracy stąd rysik, ale nie wiem ile w tym prawdy i komfortu przy jakichś biurowych taskach. Pierwszy note miał 5,3" cala, teraz do sgs4 wpakowali 5" ekran, prawie to samo.

7 to za dużo. Nie chcę kolejnego urządzenia pilnować (teraz siedzę na kanapie i piszę)
Rysik jest bardzo fajny. Widziałem jak rozpoznaje pismo odręczne i w końcu można coś naszkicowac.
SGS2 prawie mi wystarcza do lola na youtube ale cal więcej i rysik mnie kusi.
Boję się że note2 będzie lagowal i miał zwiechy jakieś choć w kwietniu ma być na 100% kitkat na note 2.

Tak wiem że dużo gadam, ale mam opóźnienie z telefonami w pracy. Możliwe że sam będę musiał kupić telefon jeżeli to będzie taki drogi.
Możliwe że wezmę note2 w play za złotówkę


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.