mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2014, 19:48 
Cytuj  
jest biedniejsza o tyle że ja natychmiast zainstalowałem nova na cm


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2014, 19:54 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jest biedniejsza o tyle że ja natychmiast zainstalowałem nova na cm



Jak nie będą mocno skacowany to jutro CM instalnę w wersji 11.2. Wish me luck.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2014, 20:05 
Cytuj  
ja w cm mam wszystko co potrzebne, no i telefon w koncu jakos zaczal dzialac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2014, 20:08 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ja w cm mam wszystko co potrzebne, no i telefon w koncu jakos zaczal dzialac.

ostatnio godzinę nagrywalem w przedszkolu i wyszło na cm lepiej niż kiedykolwiek - dzień dziadka. mam wrażenie że podgląd szybciej reaguje.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2014, 20:16 
Cytuj  
jak działa cm na szajsungu s2? bo stockowe 4.1 potrafi mi się położyć i działa tylko przycisk wyłączania ekranu - nawet blokada ekranu się wtedy nie włącza. Po prostu wraca do poprzedniego stanu z przyciemnionym nieco ekranem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2014, 20:32 
Cytuj  
ja mam sgs2 ale nie miałem problemów na stockowym poza lagami.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2014, 20:36 
Cytuj  
dziala bez problemow tczewiak.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2014, 09:56 
Cytuj  
Desh Ty jedziesz na 10.2 czy to nowe 11.2 (póki co wersja nightly chyba)?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2014, 10:28 
Cytuj  
10.2 nightly. nie ma finalnego jb na sgs2. w 11 nie działa aparat nawet z tego co czytałem

jb jest dla mnie ok. kitkat to proszenie się o kłopoty na sgs2


http://download.cyanogenmod.org/?device=i9100

nie widzę 11 wcale ale na forach coś moduja i działa na sgs2 źle.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 13:22 
Cytuj  
Hmm...

Zainstalowalem CM 11.2 na SGS3 i teraz po prawie 3h nieaktywnosci (telefon był zablokowany) mam 96% baterii. Uznaje to raczej za tragiczny wynik :|(wyłączone 3g, wifi, synchro, gpsy etc). Na stockowym romie (4.1.2) telefon spokjnie trzymał mi 5-6 dni przy kilku h grania, sluchania muzy ze spotify w drodze do pracy i rozmowach. Tutaj nagle trace 1% bateri na godzine...

Robie restore do stockowego roma i sprawdze ile przez 5h nieaktywnosci mi zleci % bateri.

Póki co chyba nova launche prime mi wystarczy. Moze ewentualnie skusze się na 10.2 CM.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 14:31 
Cytuj  
lepiej chyba sprawdzić co zużywa baterię bo to ni erom tylko aplikacja


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 14:37 
Cytuj  
Tylko tyle, że najwięcej bateri zżerało "radio komórkowe" i "czuwanie". Ogólnie to po prostu był zablokowany telefon z czysto wgranym CM 11. Nie ma tam żadnego bloatware przecież ani śmieciowych aplikacji. Net był wyłaczony tak samo jak reszta bajerów związanych z komunikacją. Oczywiście mógłbym zakupić betterbattery stats i się pobawić w szukanie winnego(może tak zrobie jak mi rage przejdzie) ale póki co to tłumacze sobie, że to wina wersji nightly.

Poza tym sporo osób płacze, że nowy CM pożera sporo bateri na niektórych telefonach. Zainstaluje wieczorem CM 10.2 stosujac sie do wszystkich zalecanych operacji (wipe dalvik cache etc) i wtedy potestuje i zobacze.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 18:27 
Cytuj  
łandroid.
Dla porownania stary iphone 4 w stanie czuwania, odlozony na polce w Polsce, po tygodniu lezakowania wykazal 90%. 10% na ~170h. A jeszcze musialem z nim przyjechac z UK..
daj znac jak zlapiesz pierwszego syfa lub kasa zacznie znikac z konta (lub zaczna przychodzic zawyzone rachunki) please :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 20:27 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
łandroid.
Dla porownania stary iphone 4 w stanie czuwania, odlozony na polce w Polsce, po tygodniu lezakowania wykazal 90%. 10% na ~170h. A jeszcze musialem z nim przyjechac z UK..
daj znac jak zlapiesz pierwszego syfa lub kasa zacznie znikac z konta (lub zaczna przychodzic zawyzone rachunki) please :)


Mark weź daj sobie siana albo idź jakąś ścianę w uk pomalować. Miałem ipka4 to wiem co się z nim dzieje po niedługim czasie użytkowania. Bateria przez noc potrafiła zjebać o 10%. Nie mówiąc o tym, że bez jb telefon mogł tylko dzwonić a kosztował 2k - do tego miał chujowy aparat. Do tego nawet muzy tam wgrać normalnie nie można było. Telefon w sam raz dla głupich nastolatków.

Na stockowym romie jest ok. Jedynie launchera zmieniłem chociaż po części dlatego że "tak trzeba".
CM ma kilka fajnych opcji ale wersja "beta" to nie jest to czego szukam na tą chwilę. Może jak będę miał czas przetestuje wersje stabilne.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 20:41 
Cytuj  
Na mojego starego iphona jest tak wszystko zgodne że prawie każda gra dla dziecka po zainstalowaniu usuwa się i pisze że nie jest zgodna z moim iphone.

Co do baterii u mnie na 10.2 jest ok ale zastanawiam się czy nie wyłączyć location services google, ciągnie prad ale to obsługuje zdalne wskazywanie lokalizacji telefonu na mapie, dzwonienie wyciszonym, blokowanie pinem i wymazywanie !
Teraz można wejść na google w pc i to robić - działa


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 08:43 
Cytuj  
rotfl, zaboleq. Wez pod uwage, ze masz nowiotkiego samsunga - 2 generacje nowszego od smartphona z ktorym go porownujesz, ktorego bateria (czy zarzadzanie bateria) sprawuje sie znacznie gorzej. Po roku bedziesz nosil ze soba ladowarke..
Dzisiaj sprawdzilem - Iphone 5 podobnie, naladowalem, polezal noc - rano 100%.

Napisz mi please czego uzywasz na androidzie i jest to dla ciebie niezbedne w codziennym uzytkowaniu, a nie mozna tego zrobic na iphonie, bez zadnego jailbreaka. Google tez nie wspiera flasha, zreszta nawet pirackie liczace sie streamingi TV juz dawno sa na html5. Z checia poczytam o tym, ze pierdolenie sie z tym gownem jest tego warte, bo wyswietlanie cisnienia na ekranie obok aktualnej godziny jest sooo must have i jeden click to dla ciebie za duzo. Powodzenia w doladowyeaniu telefonu w okolicy poludnia - to w sumie standard u szajsungowcow..

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 09:16 
Cytuj  
Mark przesadzasz. Szajsung jest chujowy, ale bateria wytrzymuje mi te 22h na luzie.
Idąc spać podłączam do ładowarki i potem cały dzień korzystam.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 09:31 
Cytuj  
Ja się wczoraj pobawiłem SGS4 z cyanogen 4.4 i pięknie śmiga ten telefon, tylko aparat jest gorszy niż na stocku. Ktoś powinien odstrzelić gości od touchwizza. Twórca CM założył firmę i będzie dostarczał soft dla chińskich smartfonów.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 12:51 
Cytuj  
Mareczku - najprostrze sprawa to to, ze np moge sobie normalnie wrzucic dzwonki, mp3, pdfy i w uj innych rzeczy i mam do tego dostep. Do tego customizacja interfejsu - praktycznie zerowa bez JB. W porównaniu z Andkiem to wyglada tragicznie. Instalowac mozna tylko to co jest w AppStore praktycznie chociaz jest to niezgodne z prawem. Tutaj chociażby mam CR i mam na prawdę w czym wybierać.

Pomjam oczywiscie kwestie sprzetowe jak np brak mozliwosci wymiany bateri, zjebane wyjmowanie kart sim czy chujowy aparat w stosunku do telefonow konkurencji (w przedziale cenowym). No i brak slotu na kartę SD to dymanie w anusa.

Polityke apple pomijam(jeśli chodzi o ceny i o JB).

Co do porownywan zywotonosci bateri - iphone miałem rok i sie rozjebal + bateria trzymała chujowo pół roku po. Kumple mają SGS3 od premiery i jakoś nie płacza na żywotność baterii. IOS tak samo wpierdalał baterie jak się włączyło wszystkie bajery. Sry ale jesteś chorym fanbojem.


Co do custom romow na SGS jeszcze...
Może źle zrobiłem flash tego CM 11.2 w sensie nie dość dokładnie. Póki co styka mi stockowy rom bo tutaj mam wszystko poustawiane jak chciałem. W weekend wgram CM 10.2 bo jest stable i wtedy potestuje. Jestem ciekaw kiedy CM 11 bedzie stable.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 13:52 
Cytuj  
Nie instalujecie nic poza stable, chyba że tylko w celu przetestowania ale nie jako system na co dzień.


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.