mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2014, 10:45 
Cytuj  
ale ja niczego nie oczekuję, po prostu mierżą mnie posty w stylu oycieca jakoby to android w końcu okazał się lepszy od iOS-a. Dalej są z nim problemy i dalej będą. Bo jest otwarty, jest dużo bardziej zasobożerny, bo jest gorzej lub wcale zoptymalizowany, bo musi działać na tysiącach możliwych konfiguracji i z tego powodu połowa softwaru działa jak działa o ile działa.
Ja telefonu używam do netu, poczty, rozmów, rzadko SMS-ów - czasy podniecania się "słuchawką" minęły kilka lat temu. Jak widać od kilku lat absolutnie nic nowego w smartphonach nie ma. Ot zwykłe upgrady hardware a funkcjonalność identyczna. Zresztą mało kto używa telefonu do czegokolwiek więcej.
Trendy posty "łał pobawiłem się ajfonem i jest to syf w porównaniu z moim ejchtisi łan".. bo co? dzwonić się nie da? poczta nie działa? czy internet za wolno działa?
Tak to się było można popodniecać kilka lat temu, jak rzeczywiscie różnice w funkcjonalnościach były znaczące i model telefonu czy system na jakim działa miał znaczenie. Teraz każdy oferuje dokładnie to samo, z kosmetycznymi wręcz różnicami w funkcjonalności i wyglądzie telefonu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2014, 10:58 
Cytuj  
tez uważam że taki htc one jest lepszy od fonów na ios, ba nawet motorola moto g za 100 funtów to lepszy wybór obecnie, a ty dalej bla bla bla zamiast napisać że dla ciebie nie, uzasadnianie tego kolejny raz to juz misja, nawet obecnie jesteś męczennikiem bo miałeś bana :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2014, 11:27 
Cytuj  
rotfl embe, to następnym razem kupię tą lepszą motorolę coby być cool i trendy, będziemy wszyscy razem hejcic japka i faworyzować gruszki :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2014, 11:36 
Cytuj  
marek bawiłeś się nexusem 5? tak czy nie? jak nie, to skończ pierdolić

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2014, 12:51 
Cytuj  
Co ty z tym N5 tak ciągle? Jedyna w sumie zaleta tego urządzenia to android bez nakładek producenta, którego można mieć na dowolnym urządzeniu po wgraniu jakiej dystrybucji community. No i jest tani. Do M8 HTC to startu nie ma, ale to już inna cena. Wszystkie topowe smarty oprócz tych z touch wiz dają i tak podobny performance. Zostaje kwestia wykonania, baterii etc.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2014, 12:54 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
rotfl embe, to następnym razem kupię tą lepszą motorolę coby być cool i trendy, będziemy wszyscy razem hejcic japka i faworyzować gruszki :D

Marku, lepsza dla mnie, dla ciebie nie wiem, masz inne gusta itd, nie przekręcaj kolejnego z tysięcy postów.

nexus ze wsparciem google lub moto g to dobry tani wybór, jednak dla mnie HTC to najlepsze fony obecnie


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2014, 12:59 
Cytuj  
No nie wiem czy daja ten sam performance. Bawilem sie ostatnio prawie kazdym telefonem oprocz iphonow i z predkoscia n5 zaden nie ma nic wspolnego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2014, 13:13 
Cytuj  
liczy się nie tylko performance, oczywiście dla wielu tak, wygląd, materiał, system, nakładka, responsywność, waga, grubość, bateria itd, oczywiście najnowsze HTC nie sa idealne, a dla mnie N5 to nie jest jakaś rewelacja.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2014, 14:14 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No nie wiem czy daja ten sam performance. Bawilem sie ostatnio prawie kazdym telefonem oprocz iphonow i z predkoscia n5 zaden nie ma nic wspolnego.


Podobny nie oznacza ten sam. SGS3 z touch wiz to muł, ale po wgraniu cyana zapieprza. Przewijanie jest płynne, apki otwierają się szybko, dla mnie komfort jest bardzo duży. Może i N5 otworzy folder 0.1s szybciej ale mam to w dupie. Kupić mogę za to HTC One dla wykonania i designu, bo performance mam świetny dwie generacje do tyłu.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2014, 14:30 
Cytuj  
Magia liczby 5. N5, 5S, SGS5, 5fingers... :P
Zainteresowałeś mnie tym Moto G embe. To jest coś na poziomie wydajnościowym sgs4?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2014, 15:20 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Magia liczby 5. N5, 5S, SGS5, 5fingers... :P


Dobre :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2014, 15:33 
Cytuj  
http://www.phonearena.com/phones/Motoro ... benchmarks
jakieś testy

fonik w polsce u operatorów nie osiągalny, nadal wciskają badziew głownie od sony bo im magazyny muszą wyczyścić i maja wysokie prowizje, fonik o tych parametrach powinien kosztować dużo dużo więcej jeśli patrzy się na konkurencje, moto g to hit w wielu krajach

pamiętaj że to kosztuje 100 funtów :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2014, 20:06 
Cytuj  
Bawił sie ktos Nokia Lumia 1520 i mógłby sie wypowiedzieć na jej temat?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2014, 08:00 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No nie wiem czy daja ten sam performance. Bawilem sie ostatnio prawie kazdym telefonem oprocz iphonow i z predkoscia n5 zaden nie ma nic wspolnego.

bawiłem się przez moment, nie dusi się tak jak reszta androidów, ale musiałbym go testnąć przez miesiąc-dwa by ferować jakieś wyroki. Bo to cały czas android.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2014, 08:17 
Cytuj  
No to po kilki miesiącach z iOS i iTunes chyba mogę spokojnie stwierdzić, nigdy więcej tego gówna od Appla. Chyba, że zrobią normalną synchronizację z innymi urządzeniami i coś z tym systemem dla pięciolatków.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2014, 08:26 
Cytuj  
a po co ci itunes? nigdy tego nie skumam :lol:
Ja używam sprzętu apple od czasu iphone 4 i itunes miałem na kompie przez pierwsze 2 miesiące. Do niczego to nie jest potrzebne.

A z iOS niby co mają zrobić? Otworzyć się tracąc na szybkości i niezawodności? Masz androida, po prostu sie przesiądź jak na gwałt potrzebujesz tej otwartości.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2014, 08:29 
Cytuj  
Mam andka na telefonie, jest systemem o klasę lepszym co już pisałem. No iTunes to gówno więc nie używam. Głupie wrzucenie filmu mkv na iPadato kombinowanie, bo nie da się korzystać jak z dysku. A brak sensownego adblocka i wypierdalanie się regularne Safari to już jakieś kuriozum na tej "perfekcyjnej" zamkniętej platformie.

I zapomniałby, w pół roku niecałe dwie zawieszki totalne urządzenia. Na tym chujowym androdzie SGS3 jeszcze z touch wizz nie miałem ani razu zawiechy przez rok użytkowania.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2014, 08:34 
Cytuj  
ja tu widzę logiczną nieprawidłowość.
Z itunes nie korzystasz bo to gówno, ale na itunes narzekasz. Zdecyduj się chłopi, bo zaczynasz sam sobie zaprzeczać
Wrzucenie filmu na sprzęt apple przez wifi to jedno kliknięcie. Moja 3.5-letnia córka sobie z tym radzi, ty sobie nie radzisz, jednocześnie pisząc, że iOS jest systemem prostackim dla 5-latków, a ty preferujesz (jak sądzę) mniej intuicyjne i trudniejsze w obsłudze systemy. Znów sam sobie zaprzeczasz.
A safari to jeszcze chyba mi się nigdy nie wykrzaczyło. Może podaj stronki na których ci się to wykrzacza.

Jedyne z czym mogę ci rację to średnie działanie adblocka. Generalnie z pluginami jest kiepsko.


Ostatnio edytowano 19 kwi 2014, 08:36 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2014, 08:35 
Cytuj  
mam iphona 4s i ipada.
bez itunes cos takiego jak przenoszenie filmow czy aktualizowanie biblioteki muzycznej to absolutna tragedia

jest to na poczatku meczace, ale idzie sie przyzwyczaic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2014, 08:36 
Cytuj  
Przerzuciłem się na chroma i kładę laskę na Safari. Co do wrzucania filmów to iTunes nawet nie wiedział mkv, więc musiałem ściągnąć VLC i zrobić upload przez link url. wtf? Jak znasz prostszy sposób to chętnie się dowiem.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.