mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 19:51 
Cytuj  
Cholera, a mieliśmy okazję pozbyć się Ery rok temu. :(

Anyway u nas to samo, od początku istnienia mobile phones u jednego. Oferta? Dramat. Chyba z lenistwa nadal jest Era ale pewnie się to zmieni niebawem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 20:10 
Cytuj  
podobnie jak Asmax , Plus praktycznie od poczatkow istnienia w Polsce , 10 lat , rachunki takie ze kazdy zdrowo myslacy operator by nie pozwolil odejsc takiemu klientowi , teraz mija umowa , dzwoni fruzia z obslugi klienta , pytam wprost czy jako klient z dekada lojalnosci i w chuj wysokimi rachunkami moge na jakiekolwiek benefity liczyc , dziewczyna zaczela sie jakac to sie wkurwiony pozegnalem czule , pora wsadzic im murzynskiego kutasa w otwor gebowy i zaczac klekac do dzidy Play z tego co piszecie , nie ma lepszej oferty


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 20:12 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
, pora wsadzic im murzynskiego kutasa w otwor gebowy i zaczac klekac do dzidy Play z tego co piszecie , nie ma lepszej oferty


dobre :)

Jaki model HTC warto brać? W ogóle nie jestem w temacie, a za miesiąc mi się kończy umowa :) HTC bo tu każdy biega z Iphonem, na Nokię jestem obrażony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 20:18 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Jaki model HTC warto brać?

Jesli potrzebujesz sprzetowe qwerty, to Touch Pro 2, jesli nie, to HD2. A jesli nie chcesz WinMo, to Desire ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 20:24 
Cytuj  
Ja mogę się tylko pod tym podpisać. Jestem, tfu BYŁEM, z Orange (właściwie Ideą) od początku i chuja mi zaproponowali.
Boli tylko, że reszta rodzinki z którymi gadam na co dzień siedzi w Orange. Przez to wyruchane stawki będą do mnie mieć (no chyba, że wezmę mbank) ;F

@Mark
Z tego co dziś poczytałem to HTC w USA właśnie zaczyna przeganiać popularnością, a w zasadzie medialnym hype, Apple'a.
Tak srają pod siebie, że nawet Jobs postanowił pozwać HTC o jakieś pierdoły w stylu zerżnięcia podobnych app.

Do Desire i HD2 bym jeszcze dodał tańsze alternatywy - Legend i Hero.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 20:48 
Cytuj  
No u mnie 90% ludzi z ktorymi mam ciagle kontakt poszla po rozum do glowy i zmienila na Playa. Mam osobiscie 5h do wszystkich sieci + 35h afair do playa + 500mb internet i 200smsow (teraz za cene kilku godzin do playa zwiekszam do 500) - osobiscie przekraczam abonament tylko smsami, ale zmienie sobie pakiet i bedzie Si.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 22:18 
Cytuj  
play suxuje :)
nie wspominajac o stawkach, ktore sa chore (dbam o swoja tesciowa).
plus daje rade i z tego co zauwazylem to kwestia negocjacji. niestety klient prywatny nie ma co liczyc na sensowna oferte - biznesowy ma swojego opiekuna, z ktorego mozna wyciagnac calkiem niezle deal'e.

jesli chodzi o telefony to BB podoba mi sie coraz bardziej (chociaz nie jest pozbawiony wad). klawiatura w 9000 jest baardzo fajna.
do telefonow opartych o windows mobile nie wroce juz nigdy, po 'doswiadczeniach' z omnia.
szkoda, ze w polsce zaden operator nie sprzedaje palma pre.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 23:04 
Cytuj  
Żadnym fanbojem nie jestem ale stawki od 20gr (najdroższa) do 18gr (najtańsza) do wszystkich sieci osobiscie mi nie 'suxuja'.
W porownaniu do plusa gdzie najdrozsza 66 a najtansza 29 to troche weak w chuj.

Clickz0r - poprosze o link z czyms lepszym.
Dla Twojej firmy, niezależnie od tego, jak dużo dzwonisz, minuta jest zawsze bezpłatna. Stan darmowy to nieograniczone rozmowy do Play i na stacjonarne, bezpłatne przez cały okres trwania umowy.

Oczywiscie mowie o podstawowych planach biznesowych - jezeli mialbym do tego dolaczyc znizki na podstawie lojalnosci to plus definitywnie gryzie glebe.
Nie ma ani jednej rzeczy jaka moglaby mnie przekonac do innej sieci niz play. Ani ceny polaczen, ani ceny smsow, ani ceny za internet, ani nawet telefony (chociaz to kupuje we wlasnym zakresie).

PLUS takiego opiekuna to moze sobie w dupe wsadzic. Oferowal mi obnizenie minut o polowe za 500mb pakietu danych (autentyk sprzed 3 lat) przy abonamencie ponad 100zl - rotfl.

Podobne jaja sa w erze gdzie rownie fajni opiekunowie wymyslaja rownie debilne promocje. Zeby sie na to zgodzic trzeba byc debilem - i nie mowie tu o osobie prywatnej, tylko o firmie z kilkunastoma telefonami i programem lojalnosciowym od lat ~~14.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 13:20 
Cytuj  
Z Play jest jeden problem, niska jakosc uslug. Problemy z nawiazaniem polaczenia zarowno do jak i od abonenta. Przynajmniej jesli chodzi o klientow indywidulanych.

Orientuje sie ktos jak na androidzie wyglada sprawa z aplikacjami? Rynek jest w powijakach czy moze jest tego sporo i da sie znalezc cos dobrego w zaleznosci od potrzeb? Ten Desire wyglada swietnie na prezentacjach.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 13:49 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Problemy z nawiazaniem polaczenia zarowno do jak i od abonenta. Przynajmniej jesli chodzi o klientow indywidulanych.


No nie wiem mam Play do samego poczatku ich istnienia i jak tylko skonczyla mi sie umowa z Orange(wtedy to chyba jeszcze Ideea byla) nawet ani razu nie pomyslalem zeby zmienic operatora. Nigdy nie slyszalem zeby ktos nie mogl sie do mnie dodzwonic ani ja takiego problemu nie mialem (i to nie odnosi sie tylko do miejsca zamieszkania bo i na wypadach roznych nic takiego nie zaobserwowalem)

Swoja droga chyba ktos wspomnial ze stawki do play sa za drogie i dba o czyjs rachunek, to gratuluje postawy ja bym nie decydowal sie na abonament, ktory bylby dla mnie cenowo gorszy tylko po to zeby ktos mogl do mnie taniej dzwonic, ale ja to chyba egoista jestem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 13:50 
Cytuj  
no stawki ty bedziesz mial fajne.
osoby dzwoniace do ciebie zdziwia sie za to bardzo.
jesli chodzi o jakosc uslug to nie wiem jak to tam wyglada.

u nas w firmie jest plus i nikt nie narzeka jakos.
gadamy w uj, odbieramy maile i mamy jakies smieszne rachunki. ale tak jak mowie - to kwestia dogadania.
w firmie obok zatrudniajacej paredziesiat osob z orange przeszli wlasnie do plusa - bo wynegocjowali bardzo dobre warunki.

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 14:22 
Cytuj  
My zamawialiśmy około 60 numerów i też najlepszą ofertę dostaliśmy od Plusa.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 14:43 
Cytuj  
No ja w swoim 'biurze' 60 numerow niestety nie mam, powiedzmy ze jestem indywidualnym biznesowym klientem i play ma dla mnie najlepsza oferte . Jezeli chodzi o klientow indywidualnych to w ogole sie nie ma nad czym zastanawiac .

Ojciec ma w firmie ~15 telefonow i tez w playu maja najlepiej.

Co do polaczen - rzeczywiscie, w sylwestra i w dzien katastrofy w smolensku mialem duze problemy. A samarytaninem nie jestem, jak ktos ma sprawe i jest z innej sieci to i tak zadzwoni, ale nie bede placil 20gr wiecej za polaczenie tylko dlatego zeby tesciowa miala do mnie taniej:<.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 18:29 
Cytuj  
Załatw mi lepiej tani pakiet netowy dla mixa w Orange, a nie jakieś ajfony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 18:35 
Cytuj  
dracos my rozmawiamy o planach biznesowych a nie prywatnych.
gdzie oferty sa inne, oplaty za polaczenia sa inne, ilosc minut w grupie, itd. itp.
i to, ze jestes egoista to ok. tylko, ze zone tez skazujesz na play'a, albo zmienisz jej po pierwszym rachunku, ktory dostanie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 19:24 
Cytuj  
http://telepolis.pl/news.php?id=17887
http://telepolis.pl/news.php?id=17897
Średnia ta oferta netowa ;(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 19:39 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
dracos my rozmawiamy o planach biznesowych a nie prywatnych.
gdzie oferty sa inne, oplaty za polaczenia sa inne, ilosc minut w grupie, itd. itp.
i to, ze jestes egoista to ok. tylko, ze zone tez skazujesz na play'a, albo zmienisz jej po pierwszym rachunku, ktory dostanie.


Odnosilem sie do wypowiedzi Tora i dlatego ja cytowalem, gdzie pisal o klientach indywidualnych. A jezeli chodzi o dbalosc o rachunki innych osob to takie zdanie pojawilo sie tez w wypowiedzi shp na poprzedniej stronie, a nie tylko u Ciebie. To nie jest tez tak ze zone/kogokolwiek na cos skazuje, przeciez w kazdej sieci masz x minut darmowych wiec to ze ja mam gdzie indziej abonament nie znaczy ze nagle osoba dzwoniaca do mnie wyskoczy poza skale (no chyba ze w niektorych sieciach jest x minut darmowych do wszystkich oprocz play, ale nie wiem czy cos takiego funkcjonuje)

Ja nikogo do niczego nie namawiam niech kazdy podpisuje umowe z kim mu sie podoba :) nie mam w tym zadnego interesu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 19:45 
Cytuj  
Roball, zalatw mi dobry telefon bez zmiany umowy (kontynuacja zajebistej Idea dla firm), bo mi baba jakis shit wciskala, a potem nie dostarczyli zamowionego modelu.

<3


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 21 kwi 2010, 19:45 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 19:45 
Cytuj  
no niestety w wiekszosci sieci tak jest, ze nie ma darmowych minut do play'a czy polsatu :)

ale to prawda - kazdy wybiera to co najlepsze dla niego.
kumpel tez zreszta zmienia operatora na play'a w calej rodzinie - bo bardziej sie oplaca.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 19:52 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Roball, zalatw mi dobry telefon bez zmiany umowy (kontynuacja zajebistej Idea dla firm), bo mi baba jakis shit wciskala, a potem nie dostarczyli zamowionego modelu.

<3

Sam mam Ideę dla firm i gówno a nie ofertę przedstawili mi jeszcze wczoraj.

Z tymi zamówionymi modelami w Orange to chyba często wały robią, rok temu przy przedłużaniu jednego numeru przywieźli zupełnie inny telefon niż zamówiony.
Babsko później wypierało się, że wcale a wcale tamtego nie proponowało tylko ten co przyszedł.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.