mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 398 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 11:43 
Cytuj  
Mam nadzieję, że jak mam Win8 Professional, to otrzymam Windows 10 Professional :P


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 11:45 
Cytuj  
Właśnie na to bym nie liczył


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 11:51 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Właśnie na to bym nie liczył


Hmm, nic to, będę dzwonił do supportu. Ciekawe co mi powiedzą :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 14:15 
Cytuj  
Jeśli w win8 jest wersja PRO i win10 ma podobną to taką otrzymasz, a nie jakiegoś kastrata home itp, zresztą z tego co widzę podstawowa wersja win10 będzie normalna.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 15:08 
Cytuj  
Czytałem dzisiaj o rzeczach któe wycinają z win10. Same pierdoły, których nie uzywalem - fajnie,

Ale była tam jeszcze jedna informacja. W win10 w wersji home (czy tam tej która nie jest pro) nie będzie można wyłączyć automatycznej aktualizacji systemu. WTF?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 15:09 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
W win10 w wersji home (czy tam tej która nie jest pro) nie będzie można wyłączyć automatycznej aktualizacji systemu. WTF?

No to niech się pocałują w dupę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 15:11 
Cytuj  
Takie, "Kup pan pr0."

O tu znalazłem http://www.purepc.pl/oprogramowanie/win ... re_funkcje


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 15:20 
Cytuj  
Hmm no nic jak wyjdzie to się okaże.

Btw. wie ktoś czy nowy Windows Server też będzie? Bo nie śledzilem tematu w sumie.

edit:
Tak apropo "darmowego" Win 10 :

http://answers.microsoft.com/pl-pl/wind ... 6d4825964a

Cytuj:
Posiadam obecnie Windows 8.1 BOX i jak rozumiem, mam przez pewien czas możliwość darmowego zaktualizowania systemu do Windows 10. Powiedzmy, że to zrobię. Co w przypadku, gdy zajdzie konieczność ponownego zainstalowania systemu (powiedzmy np. za 2 lata)? Jeśli zainstaluję Windows 8.1 BOX z płyty i będę chciał zaktualizować do "dziesiątki", to będzie to już płatne, czy jeśli raz dokonałem aktualizacji, to w przyszłości też będzie to możliwe nieodpłatnie?

Cytuj:
W takiej sytuacji bedziesz zmuszony zakupic licencje Win10


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 15:36 
Cytuj  
Imidża trzeba zrobić na fresz updacie


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 15:37 
Cytuj  
bzdura ponieważ po aktualizacji twoja licencja przypisana do klucza dostaje upgrade, oczywiście upgrade normalnie zrobiony, jeśli ktoś zrobi upgrade offline i nie pozwoli na update systemu i weryfikacje klucza to nikt o tym nie będzie wiedział, więc straci darmowy upgrade


nie czytajcie tych debili bo od kilku miesięcy ludzie mają problem ze zrozumieniem o co chodzi z "darmowym update przez rok"


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 16:52 
Cytuj  
No okej
Tak dokładnie to rozumiałem. Jedyne pytanie to czy po wykonaniu upgrade będzie można postawić świeży system.
Moim zdaniem raz zupgadowany system podczas darmowego roku będzie można zainstalować zawsze ale bedzie to update ze świeżo postawionej 7 lub 8

Btw da się już zainstalować normalnie 8.1 w oficjalny sposób czy dalej trzeba paczowac 8 i ściągać 3.5GB do 8.1?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 17:12 
Cytuj  
sula napisał(a):
tomugeen napisał(a):
W win10 w wersji home (czy tam tej która nie jest pro) nie będzie można wyłączyć automatycznej aktualizacji systemu. WTF?

No to niech się pocałują w dupę.


ja pierdole, a co to coś złego nie mieć najnowszych aktualizacji? jakbym czytał Deshrooma który musi koniecznie zmienić wersję Polską na Angielską jakieś gry, bo jest z Warszawy, jest elo i nie zniży się do poziomu grania w Polską wersję jakieś gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 17:22 
Cytuj  
Ale się przyjebaleś akurat do osoby która ma wszystko zawsze spaczowane. Każda poprawka do każdej aplikacji i systemu od 10 lat.


_________________
psn

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 17:53 
Cytuj  
@embe

Dlatego dodałem odpowiedni rysunek na końcu :wink:

Sobtainer napisał(a):
sula napisał(a):
tomugeen napisał(a):
W win10 w wersji home (czy tam tej która nie jest pro) nie będzie można wyłączyć automatycznej aktualizacji systemu. WTF?

No to niech się pocałują w dupę.


ja pierdole, a co to coś złego nie mieć najnowszych aktualizacji? jakbym czytał Deshrooma który musi koniecznie zmienić wersję Polską na Angielską jakieś gry, bo jest z Warszawy, jest elo i nie zniży się do poziomu grania w Polską wersję jakieś gry.

To nic złego, a nawet wskazane, tyle, że ja mogę mieć potrzebę nie zaaplikowania jakiejś konkretnej aktualizacji. Powiedz mi - czemu cię to irytuje?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 18:09 
Cytuj  
Bo mam od zawsze oryginalny system i nie mogę pojąć jak można nie chcieć jego aktualizacji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 19:05 
Cytuj  
Tak jak ludzie nie chcieli przesiadać się z 7 na 8 zaraz po premierze. Cieżko?
Teraz nie będzie kolejnych windowsów. 10tka po prostu będzie rozwijana, wprowadzą coś czego nie chcesz (jak zmiany na premiere 8mki) i nie będziesz miał możliwości olania aktualizacji i poczekania aż pójdą po rozum do głowy.
Prędzej czy później zmusza uzytkowników do wydawania kasy w ich sklepiku, przeforsują to początkowo gładko, tylko dla zainteresowanych, a później już wszystkim hardkorowo bez śliny. Czy tam żelu USG.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 19:10 
Cytuj  
To prawda. MS ma straszne ciśnienie na swój sklep. Zrobili go w ósemce a ludzie olali ósemkę i wielu nadal siedzi na win7.
Darmowy upgrade do windowsa z menu start i sklepem.


_________________
psn

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 21:57 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Bo mam od zawsze oryginalny system i nie mogę pojąć jak można nie chcieć jego aktualizacji.

Zdajesz sobie sprawę, że jakaś konkretna aktuualizacja czasem sprawia, że jakiś 3-rd party software się pierdoli/nie chcę się uruchomić albo jakieś inne kwiatki są?

To nie są częste sytuacje, ale się zdarzają i wtedy pominięcie /odinstalowanie jakiejś konretnej aktualozacji do czasu poprawek/bug fixów może być potrzebne.

Ja rozumiem, że mogłeś nie mieć z czymś takim doczynienia, ale ragować, że komuś się może nie podobać utrata części kontroli nad systemem operacyjnym zainstalowanym na jego komputerze jest conajmniej dziwne.


Już pomijam zupełnie kwestie poruszoną przez tomu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2015, 11:55 
Cytuj  
Kup sobie PRO

Cytuj:
Firma z Redmond postanowiła też zablokować możliwość wyłączenia aktualizacji automatycznych w wersji Windows 10 Home. Taka opcja będzie dostępna tylko dla użytkowników posiadających licencję na edycję Professional.


Windows 10: lista funkcji usuniętych z systemu
http://pclab.pl/news64160.html


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2015, 11:58 
Cytuj  
czyli jak mam w8 pro to mi zupdejtuje to w10 home?
cos nie chce mi sie wierzyc.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 398 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.