mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 382  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2011, 12:36 
Cytuj  
obadaj sobie http://www.thermaltake.outervision.com/


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2011, 13:22 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ale po co 550W :E?? Skoro 1 dysk, i5-2400 i nawet 6870 nie wezmą więcej niż 360 W to 450 powinna wystarczyć (z 80+ chociaż). Owszem można 550 jednak to już ponad 200zł??

Musisz imho obie poszukać info na necie ile twój proc+karta biorą max przy maksymlnym obciążeniu i bo tu mogą być wartości drastycznie inne niż średni pobór. Ale masz rację ,że zbyt mocnego zasilacza nie ma co brać , bo zbyt słabo obciążony zasilacz to też nie dobrze, może np. podawać zbyt duże napięcia , no i sprawność wtedy drastycznie spada.
No przynajmiej jakieś 3 lata temu tak było jak się o zasilaczach naczytałem.

Chyba aż 550 ci nie potrzebne , chyba ,że zamierzasz w przyszłości zmienić proca , dołożyć drugą kartę , albo dużo pierdół typu dodatkowe kości pamięci , urządzenia zasilane z usb , dyski twarde , jakieś neony w obudowie ;p

Zawsze też możesz spojrzeć w przedział pomiędzzy 450 a 550 , są jeszcze 500 i kiedyś jeszcze były 480 i 520 tylko nie wiem czy dalej je robią

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2011, 15:51 
Cytuj  
http://kwejk.pl/obrazek/469310/15,minut.html

Na jakim telefonie wygladaja tak smsy?;f

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2011, 15:57 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
http://kwejk.pl/obrazek/469310/15,minut.html

Na jakim telefonie wygladaja tak smsy?;f

iphone


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2011, 14:58 
Cytuj  
Zna ktoś dobrą przeglądarkę internetową na Windows CE?
Znajomy kupił minibook EPC-1026 i ma problem z otwieraniem stron na "IE", działa google i jeszcze dwie strony na kilkadziesiąt innych które próbowałem otworzyć (i niby w większości miały wersje mobilną). Net jest, wyszukiwarka i obrazy w google działa, kilka innych stron i po za tym dupa.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 09:52 
Cytuj  
Zgubiłem paragon od karty grafinczje a jest ona na gwarancji. Odnalazłem wyciąg z karty z marca (płaciłem kartą), na której ta transakcja jest uwzględniona tzn kwota i data ale nie ma za co płaciłem. Jest jakas szansa na uzyskanie gwarancji??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 09:57 
Cytuj  
Raczej nie

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 10:33 
Cytuj  
Wprawdzie paragon stanowi dokument zakupu danego towaru, jednak fakt ten można wykazać na wiele innych sposobów. Coraz częściej posługujemy się bowiem kartami płatniczymi. Wprawdzie z wydrukiem z terminala postępujemy zwykle w ten sam sposób co z paragonem, tj. pozbywamy się go, jednak płatność bezgotówkowa ma tę zaletę, że pozostaje o niej ślad w historii operacji na naszym koncie czy też na rachunku karty kredytowej. Nawet jeżeli płacimy gotówką, bywa że w trakcie zakupów towarzyszy nam inna osoba (świadek). Poza tym również samo nasze oświadczenie (kupującego) może stanowić dowód zakupu, zwłaszcza że sprzedawca może nierzadko potwierdzić jego prawdziwość we własnej dokumentacji czy w systemie komputerowym. Może też po prostu pamiętać, że kupowaliśmy daną rzecz.

Zachowujesz prawa

Tak czy inaczej brak paragonu nie powoduje po stronie konsumenta utraty praw z tytułu tzw. niezgodności towaru z umową, choć oczywiście komplikuje sprawę. Ewentualne zastrzeżenia znajdujące się na wywieszkach w sklepie czy na kartkach przy ladzie, które stanowią o reklamacjach tylko za okazaniem paragonu, nie mają żadnego znaczenia. Ani wyłączenia, ani ograniczenia uprawnień unormowanych w ustawie o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej nie są bowiem dopuszczalne (art. 11 ustawy - Dz. U. z 2002 r. nr 141, poz. 1176 ze zm.). Jeżeli towar konsumpcyjny jest niezgodny z umową, kupujący - stosownie do art. 8 ust. 1 ustawy - może żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów.

Paragon a gwarancja

Wbrew częstym zapewnieniom sprzedawców paragon nie stanowi również o udzieleniu rocznej czy dwuletniej gwarancji. Sprzedawca, który w rzeczywistości udziela gwarancji, powinien wraz z towarem wydać kupującemu dokument gwarancyjny, w którym należy zamieścić podstawowe dane potrzebne do dochodzenia roszczeń z gwarancji, w tym w szczególności nazwę i adres gwaranta lub jego przedstawiciela w Polsce, a także czas trwania i terytorialny zasięg ochrony gwarancyjnej. Co jednak ważniejsze, oświadczenie o udzieleniu gwarancji winno określać obowiązki gwaranta i uprawnienia kupującego w przypadku, gdy właściwość sprzedanego towaru nie odpowiada właściwości wskazanej w tym oświadczeniu. Ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej stanowi wyraźnie, że nie uważa się za gwarancję oświadczenia, które nie kształtuje obowiązków gwaranta (art. 13 ust. 1 zd. drugie ustawy). To samo dotyczy sytuacji, gdy gwarancji udziela inny podmiot, np. producent, importer. W dokumencie tym powinno być również zawarte stwierdzenie, że gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową. Jest to kolejny dowód na nienaruszalność uprawnień konsumenckich, o których mowa w tej ustawie.

Bez gwarancji można się jednak obyć, ponieważ sprzedawca odpowiada za tzw. niezgodność towaru z umową (czyli najczęściej w razie wystąpienia wady) przez dwa lata od wydania tego towaru kupującemu. Wystarczy, że w tym terminie stwierdzimy ową niezgodność. Od tego momentu mamy dwa miesiące na zawiadomienie sprzedawcy o wadzie. W razie wymiany towaru, dwuletni termin odpowiedzialności sprzedawcy biegnie od nowa.

Źródło:

wwwbankierplwiadomoscReklamacja-bez-paragonu-1597627l


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 11:04 
Cytuj  
Duży post, a sprawa jest banalna.
Paragon jest wydawany po to by nie martwić się o same papierki gwarancyjne, jeśli masz paragon to załatwisz gwarancje, jeśli masz sam papier gwarancji bez pieczątki i/lub danych firmy to już masz problem, a jak będą wymagać wpisanego nr seryjnego przedmiotu ( a maja do tego prawo ) to nic nie załatwisz bez paragonu.
Dlatego tu już tylko uprzejmość i przychylność sprzedawcy pozostaje jeśli nie masz paragonu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 11:46 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Gdzie dostane kabel USB z taką wtyczką jak na zdjęciu ? Albo chociaż jak to się 'fachowo' nazywa :o

http://www.dansdata.com/images/diamondb ... de1024.jpg


standardowe female 5pin, sklepy elektroniczne i allegro


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 12:22 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Bez gwarancji można się jednak obyć, ponieważ sprzedawca odpowiada za tzw. niezgodność towaru z umową (czyli najczęściej w razie wystąpienia wady) przez dwa lata od wydania tego towaru kupującemu. Wystarczy, że w tym terminie stwierdzimy ową niezgodność. Od tego momentu mamy dwa miesiące na zawiadomienie sprzedawcy o wadzie. W razie wymiany towaru, dwuletni termin odpowiedzialności sprzedawcy biegnie od nowa. l

Jaaaasne... gosc zapomnial o zajebistym szczegole:
Cytuj:
Niezgodność musi istnieć w chwili wydania towaru. Ciężar udowodnienia tego faktu spoczywa na konsumencie, gdy ten stwierdzi niezgodność towaru po upływie 6 miesięcy od daty wydania towaru. Czyli istnieje ustawowe domniemanie prawne o istnieniu niezgodności w przypadku jej stwierdzenia przed upływem 6 miesięcy od chwili wydania towaru.

Po 6 miesiacach to TY musisz udowodnic ze usterka istniala w chwili wydawania towaru, jak nie jestes w stanie to karta leci normalna gwarancja, a tu autoryzowane serwisy maja gdzies czy sprzedawca pamieta ze faktycznie kupywales towar tylko najnormalniej w swiecie wymagaja dowodu zakupu w postaci paragonu lub faktury. Jak nie masz, odsylaja i jeszcze moga ci dupnac koszty przesylki... ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 12:35 
Cytuj  
Można jakoś w ustawieniach sprawdzić jakie jest hasło na WIFI ?

Bo zapomniałem hasła a nie chce mi sie szukać kartek a do telefonu potrzebuje -.-

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 13:04 
Cytuj  
Blizzard downloader

Naszło mnie na pokopanie dupy komuś w Warcraft 3 , a że nie płytki mi wcieło już dawno , to uznałem ,że sobie ściągnę od Blizza jako ,że mam CD-keye dodane.

No i nie mogę...

Ściągam downloadera i jak odpalam to wyskakuję "this download is not-authorized" i nic się nie ściąga.

Próbowałem odpalać jako administrator , w trybie zgodności z 95/98 i XP , próbowałem ściągać klienty do wersji Polskiej (key jest z polskiej) i do wersji angielskiej i to samo :/

Mam Vistę x64

Ma ktoś jakiś pomysł?

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 13:50 
Cytuj  
sciagasz z piratebaya pirata i wstukujesz swoje cd-keye.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 13:56 
Cytuj  
To ,że tak mogę zrobić to ja to wiem , ale chciałbym ten problem rozwiązać ,żeby w przyszłości nie mieć problemów ze ściągnięciem czegoś innego ze strony Blizza.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 16:19 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Bez gwarancji można się jednak obyć, ponieważ sprzedawca odpowiada za tzw. niezgodność towaru z umową (czyli najczęściej w razie wystąpienia wady) przez dwa lata od wydania tego towaru kupującemu. Wystarczy, że w tym terminie stwierdzimy ową niezgodność. Od tego momentu mamy dwa miesiące na zawiadomienie sprzedawcy o wadzie. W razie wymiany towaru, dwuletni termin odpowiedzialności sprzedawcy biegnie od nowa. l

Jaaaasne... gosc zapomnial o zajebistym szczegole:
Cytuj:
Niezgodność musi istnieć w chwili wydania towaru. Ciężar udowodnienia tego faktu spoczywa na konsumencie, gdy ten stwierdzi niezgodność towaru po upływie 6 miesięcy od daty wydania towaru. Czyli istnieje ustawowe domniemanie prawne o istnieniu niezgodności w przypadku jej stwierdzenia przed upływem 6 miesięcy od chwili wydania towaru.

Po 6 miesiacach to TY musisz udowodnic ze usterka istniala w chwili wydawania towaru, jak nie jestes w stanie to karta leci normalna gwarancja, a tu autoryzowane serwisy maja gdzies czy sprzedawca pamieta ze faktycznie kupywales towar tylko najnormalniej w swiecie wymagaja dowodu zakupu w postaci paragonu lub faktury. Jak nie masz, odsylaja i jeszcze moga ci dupnac koszty przesylki... ;]



Tylko mi kurwa karta działa !!!! Tylko chcę ją sprzedać a skoro jest na gwarancji to zobaczymy co sklep odpowie - wyslałem zapytanie do miejsca gdzie kupowałem kartę...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 22:34 
Cytuj  
Czy dekoder DTS 96/24 jest zgodny z DTS HD i DTS HD MA czy nie ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 12:37 
Cytuj  
Zależy o co konkretnie pytasz:)

Ogolnie rzecz biorąc nie, ale....

If your player has 5.1 (or 7.1) Multi Channel anologue outs, and can decode and send via said output, and your receiver has the same inputs then yes you can get DTS HD-MA 96/24, LPCM 96/24, or TrueHD 96/24. If you player does not then you will get the core 48kHz track.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 16:09 
Cytuj  
POżyczyłem takiemu hujowi dysk przenosny samsung(wtedy nie wiedzialem ze typ jest hujem) i niby kot mu zrzucil dysk i komp go nie widzi.Bez mojej wiedzy dal dysk "elektrykowi" a potem wyslal "do samsunga" i powiedzial ze wymienia talerze i glowice. Powiedzial ze kolo 250zl zaplacil a odzyskiwanie danych to od 1000zl sie zaczyna...

Jesli wymienia talerze to rozumiem, ze o bezcennych danych moge zapomnieć i bede musiał kolesiowi nogi połamać i wyrżnąć nozem na czole swastyke?
W srode ma przyjsc dysk a ten skurwiel w piatek do angli chce spierdalac...

Takie serwisy trzymaja czesci z dyskow przez akis czas czy "niedzialajace" czesci z miejsa wyjebuja?

Jest jakas nadzieja?


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 16:23 
Cytuj  
ja na twoim miejscu bym stwierdził, że wolę kasę od dysku :]


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 382  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.