mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4779 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 239  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2015, 19:56 
Cytuj  
Mówisz o tym po lewej stronie całkiem? to chyba normalne jest, ja chyba też tak mam, nie chcę mi się wyciągać ale gdzieś to widziałem już.

http://www.purepc.pl/files/Image/artyku ... trix_2.jpg

YEP, to nie jest żaden fail. Chyba że chodzi Ci o ten bardziej z prawej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2015, 20:00 
Cytuj  
@Shador

jest tak. na początku tygodnia będę składał i5 z płytą i chłodzeniem plus monitor i crucial bx 250. jak wszystko ruszy to będę wsadzal GPU.
stwierdziłem że najpierw upewnie się że wszystko działa i nie wymaga reklamacji.
na koniec przyszłego tygodnia albo kupię Twoją albo 970 Asusa.

Dzięki.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2015, 20:26 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Mówisz o tym po lewej stronie całkiem? to chyba normalne jest, ja chyba też tak mam, nie chcę mi się wyciągać ale gdzieś to widziałem już.

http://www.purepc.pl/files/Image/artyku ... trix_2.jpg

YEP, to nie jest żaden fail. Chyba że chodzi Ci o ten bardziej z prawej.


Nie, chodzi o to całkowicie po drugiej stronie od tego krótkiego - jest takie naderwanie (licząc od lewej to 11 ząbek)

Deshroom napisał(a):
@Shador

jest tak. na początku tygodnia będę składał i5 z płytą i chłodzeniem plus monitor i crucial bx 250. jak wszystko ruszy to będę wsadzal GPU.
stwierdziłem że najpierw upewnie się że wszystko działa i nie wymaga reklamacji.
na koniec przyszłego tygodnia albo kupię Twoją albo 970 Asusa.

Dzięki.


Spoko mi się nie śpieszy, jak nie kupisz karty to może sam coś złożę dla narzeczonej bo coraz częściej wieczorami pyta o komputer ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2015, 20:33 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
coraz częściej wieczorami pyta o komputer ;)


hmmm... przykro mi stary


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 cze 2015, 01:31 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Może rzeczywiście w takim razie jak wprowadzali do oferty to nie było tego ficzera, a dodali później z updatem biosu. Teraz nie mam czasu się bawić. Generalnie jak kupowałem kartę to bankowo przedstawiano we wszystkich testach, że 970 tego nie ma, a 980 już tak.


Od początku w tym modelu nie kręcą się wiatraki, kupowałem jakoś miesiąc po premierze, nie zdawałem sobie z tego sprawy i na początku panika, że wiatraki mi nie działają ;) http://pclab.pl/art59688-3.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2015, 07:02 
Cytuj  
http://www.guru3d.com/news-story/gigaby ... o-far.html

ku przestrodze. morele źle informuje o rewizji płyty a rev. 2.0 jest po prostu hujowa..
znowu szukam płyty...


_________________
psn

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 cze 2015, 08:57 
Cytuj  
Ja się do Gigabyte zraziłem, nie polecam płyt od nich. Imo jadą na starej reputacji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2015, 09:01 
Cytuj  
Jaki ty bierzesz procesor że tak szukasz płyty i dopatrujesz się jakiś detali ?
wszystko ci będzie tak samo śmigać nawet na tym http://www.morele.net/plyta-glowna-msi- ... 33-604814/


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2015, 09:14 
Cytuj  
sula napisał(a):
Ja się do Gigabyte zraziłem, nie polecam płyt od nich. Imo jadą na starej reputacji.
właśnie mam to samo wrażenie. taka akcja z rewizja to chamstwo.
Nie przypuszczałem że wybiorę kiedyś ASRock...
B85 Fatal1ty, przynajmniej nie oszczedzali na radiatorach i sekcji zasilania.

@embe
straszna mądrala jesteś ale zwykle się nie przykładasz. widać że się znasz generalnie ale diabeł to szczegóły.

chipset biorę prosty ale radiatory chcę mieć przynajmniej konkretne.

płyta którą podałeś dla mnie sie nie na daje.
za mało banków na ram, brak usb3 na wewnętrznym złączu.
nie ma też HDMI


_________________
psn


Ostatnio edytowano 27 cze 2015, 09:17 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2015, 09:16 
Cytuj  
no to tez masz podejscie...
chuj z czipsetem, wazne zeby sie swiecilo i radiatorki byly konkret...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2015, 09:18 
Cytuj  
no akurat B85 jest lepsze niż H81

http://www.ukgamingcomputers.co.uk/diff ... -a-33.html

wysiłku trochę :D


_________________
psn


Ostatnio edytowano 27 cze 2015, 09:20 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2015, 09:19 
Cytuj  
na mobo powinno sie wydac w granicach ~500zl.
wtedy nie ma z niczym problemow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2015, 09:21 
Cytuj  
dlatego wybrałem coś za 430 zł


btw
napisze mi ktoś prosto na czym polega obsługa 3TB partycji HDD w BIOS UEFI

czy trzeba coś najpierw ustawić w biosie żeby sformatować ten inny rodzaj partycji GPT w windowsie?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2015, 11:28 
Cytuj  
chłopie pięć stron na temat detali, wyjścia hdmi na płycie, a po chu.. ci ono jak kupujesz grafe, usb3 na wewnętrznym złączu, ładny radiator, monitor z pułki czy z netu, opanuj się bo jesteś w wieku dużej ilości zawałów i zanim dojdziesz do wyboru koloru kabla sata wpływającego na temperature w budzie to się przekręcisz


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2015, 12:29 
Cytuj  
Lubię detale. Mam nadzieje że wolno rozmawiać o szczegółach.

Czytałem parę review i poprzednia płyta która wybrałem Gigabyte miała efekt przegrzewania się przy zwyklym 4460.
był tam efekt throttling u, nie znam się na tym ale chodziło o temp płyty a nie proca.

nie kupuje grafiki od razu i podoba mi się hdmi w płycie.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2015, 15:30 
Cytuj  
Sorki poniosło mnie ale sam przyznasz że twoje składanie kompa mogło wyprowadzić mnie z równowagi jak od ponad tygodnia wchodzę w ten temat i widzę twoje posty z kolejnym problemem.
Jestem ciekaw jak zamawiasz jedzenie w restauracji, kelner i kucharz ma przejebane pewnie.

Polecam ci brać części, które już są na rynku i ludzie mają przetestowane, a to czy ma 8 czy 12 złącz usb czy nawet mniej slotów na ram nie jest aż tak istotne.
Jakbyś sprecyzował pytanie na początku, chce 14 slotów usb, 8 sata, hdmi, ładny radiator na chipsecie i napisy nadrukowane w jednym kierunku, to ktoś miałby szanse ci doradzić, a tak masz odbijanie piłeczki.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 27 cze 2015, 15:56 
Cytuj  
embe napisał(a):
Sorki poniosło mnie ale sam przyznasz że twoje składanie kompa mogło wyprowadzić mnie z równowagi jak od ponad tygodnia wchodzę w ten temat i widzę twoje posty z kolejnym problemem.
Jestem ciekaw jak zamawiasz jedzenie w restauracji, kelner i kucharz ma przejebane pewnie.


Nie rozumiesz, składanie kompa to przyjemność :] Sam zanim zmieniłem kompa to "bawiłem się" 3 razy w kupowanie i nic nie kupiłem :] To bez sensu, ale fajna sprawa :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2015, 16:06 
Cytuj  
embe, spoko.

przepraszam i przyznaje ale jest dokładnie tak jak pisze Bahamut.
po 5 latach laptopa delektuje się składaniem taniego pc. czytam review i wymyślam.

a jem po prostu schabowego i buraczki

natomiast od tygodnia układam kable w obudowie..

koniec tematu.
już nic nie wybieram


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 cze 2015, 18:12 
Cytuj  
=(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2015, 18:47 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
embe, spoko.

przepraszam i przyznaje ale jest dokładnie tak jak pisze Bahamut.
po 5 latach laptopa delektuje się składaniem taniego pc. czytam review i wymyślam.

a jem po prostu schabowego i buraczki

natomiast od tygodnia układam kable w obudowie..

koniec tematu.
już nic nie wybieram


Też tak miałem 15 lat temu, teraz nawet nie zaglądam do pc, raz na rok wkładam rurę od odkurzacza i wciągam spierdolinę, która się ewentualnie zgromadzi. Sprzęt topowy, za około miesiąc przesiadka na i7-5930K, ddr4, 980 itp. Ma zapierdalać jak szmata, bo nie chce mi się już przy tym grzebać, przeszło mi spuszczanie się do obudowy z każdą nową częścią, ale fajnie, że się znowu jarasz pc, lapsy są dla pedałów. :P
#rich

ps. w sumie bym chętnie łyknął konsolę tylko taką top a nie takie kał jaki teraz jest czyli grafika jak gówno i 30 fps albo mniej :(


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4779 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 239  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.