mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2014, 09:49 
Cytuj  
do tej pory nie ma czegoś takiego jak stabilny PC. Na niektórych konfiguracjach ten sam program śmiga, na niektórych haczy mimo potężnej konfiguracji na jeszcze innych w ogóle się wykrzacza - albo trzeba pożonglować sterami etc. Identycznie jak na androidzie. Z tym, że o ile przy PC można od czasu do czasu przysiąść i ustawić to i owo by programy na których nam zależy śmigały jak należy to sorry, ale w smartphonie mi to nie jest do niczego potrzebne.

Embe - nie trafił w "send"? :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 5 lip 2014, 12:06 
Cytuj  
Cytuj:
Gościu z ajfonem zatrzymał się na etapie zrobienia zdjęcia :)


PDF it All i po problemie,ale co ja tam wiem :D

Nie ogarniam czemu wy wszyscy tak pierdolicie o tym iphonie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2014, 12:09 
Cytuj  
Bo jest chujowy do kwadratu i jedyne przez co wypłynął to przez gimbusów:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2014, 12:10 
Cytuj  
nie wiem, ja na swoim robię zdjęcie, daje pdf, ustawiam rogi żeby wyszedł z tego prosty dokument i wysyłam, widocznie prostota ajfona przerosła gościa :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2014, 12:11 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Bo jest chujowy do kwadratu i jedyne przez co wypłynął to przez gimbusów:)

i dekoratorów wnętrz bez wykształcenia ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2014, 13:54 
Cytuj  
oyciec krótka pamieć jak widzę gdyby nie apple, to tablety wygladałyby tak:

http://www.itok.pl/Jak-wygladaly-tablet ... -g654-2168

a smartphonów czy androida w ogóle by pewnie jeszcze nie byłoby :D

no ale trzeba się ponapinać. Przecież doktoryzujący się przygłup z neokolonii (który wyjebał się przy stawianiu bloga rotfl) zarabiający ledwie tyle co zamiatacz ulic w normalnym kraju nie kupi sobie przedrogiego ajfona on wybierze racjonalnie i inteligentnie - hujawuja aż 20USD tańszego (na raty) i jeszcze bardziej przezajebistego. Ahh te polskie kompleksy - kiedy ten naród się z tego wyleczy..

embe - no trzeba wcześniej zainstalować appkę ktora przerobi fotkę na pdf-a bo sorry ale złe apple nie dostrzegło potrzeby ładowania tego w firmware. I nie dziwię się im w sumie, uważam, że procent osób który tego potrzebuje jest niższy niż 0.01%. Nie ma takiej opcji nawet w gołym windowsie.. :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2014, 14:09 
Cytuj  
Obrazek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2014, 14:09 
Cytuj  
że Tobie się marek jeszcze chce :) każdy dobrze wie, że iphone jest dla lansu i plebu który kładzie w knajpie komórkę na stoliku o średnicy 35cm zaraz obok paczki L&M w celu zajebistego polskiego lansu i żenady.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 5 lip 2014, 14:20 
Cytuj  
Cytuj:
każdy dobrze wie, że iphone jest dla lansu i plebu który kładzie w knajpie komórkę na stoliku o średnicy 35cm zaraz obok paczki L&M w celu zajebistego polskiego lansu i żenady.


Trolololololo , pozdro 600

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2014, 14:21 
Cytuj  
embe - i na serio dziwisz się, że świat nie był zainteresowany tym czymś co Gates trzyma w rękach? To poczytaj o tym deczko - to przestaniesz sie dziwić.
To nie sztuka wypuścić coś na odpierdol - sam widzisz, że tablety są w naszej kulturze od lat 70-tych, sztuka wypuścić na rynek urządzenie kompletne pod każdym względem. Sztuka stworzyć na te urządzenie popyt, zainteresować nim klientów, sztuka sprzedać go w milionach sztuk.
Urzędzenia gatesa nie dało się porównać pod żadnych względem do tabletów apple, czy nawet potem tych na androidzie. Microsoft potrzebował dobrych kilku lat by stworzyć działającego i trzymającego się kupy surface.

Chcesz inny przykład? Hełmy virtualnej rzeczywistości. Może nie pamiętasz, ale takie coś już był na rynku 25 lat temu. I nagle Oculus Rift powraca do tematu. Też uważasz, że nie powinno się im żadnych zasług przypisywać?
A ja uważam, że powinno się przypisywać. Bo aktualnie jest szansa by coś z tego wyszło. Ruszyli całą gamingową branżę. Zainteresowali masę klientów, konkurencja ruszyła ze swoimi projektami - masz już zapowiedziany helmik od Sony.

Podobnie było z apple - pierwszy telefon mogący pretendować do miana smartphona ukazał się nawet 7 lat wcześniej. Nokia. Jednak oni nie potrafi tego wprowadzić na rynek. I to apple zawdzieczasz fakt, że aktualnie twój HTC wygląda tak jak wygląda a nie tak:

Obrazek

google, sony, samsung poszło wydeptaną ścieżką. Ba powstały firmy które we światowym boomie i popycie na te urządzenia zaistniały na rynku. M.in. twoje HTC.

Sobtainer - ja nie palę fajek. A tutaj gdzie mieszkam to równie dobrze możesz się lansować dzinsami z biedry - sorry, na tym zgniłym zachodzie na byle telefon stać każdego :/ Szczególnie, że androidowskie "podróbki" cenowo już dawno dogoniły i przegoniły sprzęt apple.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2014, 14:32 
Cytuj  
nawet nie odczytałes przesłania tego zdjęcia co wkleiłem, a jest nim ostatnia część ta po prawej stronie :)

Ja wszystko rozumie mark, jobs odwalił rewolucyjny kawał roboty ale mamy już 2014 rok.

Telefony teraz sa serio bardzo tanie, za 1k masz większość topowych słuchawek sprzed roku, średnia półka za 400-600zł to dziesiątki modeli, chinszczyzna w sellgors/makro po 200-400zł, nie wiem jaki problem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2014, 14:36 
Cytuj  
Co za durny pleb... Nie apple, a hp zawdzięczamy ten wygląd. Wcześniej zaś Palm.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2014, 14:50 
Cytuj  
Pal dokladnie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2014, 15:26 
Cytuj  
embe napisał(a):
nawet nie odczytałes przesłania tego zdjęcia co wkleiłem, a jest nim ostatnia część ta po prawej stronie :)



a wszyscy wzorowali się na tym:
Obrazek :D

mi np. apple pasuje bo ten telefon jedynie ładuję. W odwrotności do androida przy którym musiałem od czasu do czasu przysiąść i pogrzebać. Mnóstwo ludzi wbrew pozorom używa smartphonów jedynie do rozmów, przeważająca większość do raptem kilku rzeczy: rozmowy, www, poczta, photo. I ja należę do tej grupy.

oyciec/tczewiak - no i co z tego? HP jak i Palm wyprodukowali coś czego nikt nie chciał i nikt nie był tym zainteresowany. I nie tylko wygląd skopiowali, wykorzystali mnóstwo innych rozwiązań - począwszy od tworzyw sztucznych, poprzez podstawy elektroniki, półprzewodniki, układy scalone, ekran dotykowy, LEDy itd. itp. Cięzko byłoby cokolwiek popchnąć do przodu gdyby za każdem razem musiano od nowa wynajdywać koło.
Ja juz pisałem wyjście na rynek z nowym towarem to nawet nie jest 20% sukcesu. Trzeba ten towar umieć wypromować i sprzedać. A żeby ten towar sprzedać, trzeba stworzyć taki produkt by zwykły Kowalski go chcial kupić, przekonać go do niego.
Kupiliście Palma? Kupiliście tablet HP? Przecież to się do niczego nie nadawało i sami dobrze o tym wiecie.

Od razu odpowiem bo zaraz jakiś mędrzec napisze, że ludzie kupowali ten sprzęt bo jabłko. Zauważcie, że jabłko cały czas jest te same i ci sami ludzie aktualnie jak konkurencja dogoniła (i pod względem funkcjonalności i pod wzgledem ergonomii czy wyglądu) apple wybiera sprzęt innej firmy. Z napisem Sony czy HTC lub nawet Samsung. Za czasów iphone 4 gdy konkurencja była w powijakach i android ledwo co działał na takim samsungu S2 jakieś 70-80% rynku smartphonów należało do apple. Aktualnie jakieś 50%. A jabłko identyczne. To jest ewenement co nie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2014, 16:06 
Cytuj  
Jak zawsze przesadzasz i to mocno, obecnie android ma ponad 60% rynku, ios ~20%, trzy lata temu było 50% do 30%.

Nadal nie rozumiesz że jest wielu kupuje urządzenia na android ze względu na duży wybór, wielu kieruje się wyglądem, ajfon od dobrych 3-4 lat jest tak samo nudny jak kolejny samsung.

Druga sprawa to cena, andoida na poziomie funkcjonalności ajpona kupisz za 1/4 ceny, jakość materiałów z jakich została słuchawka zrobiona spokojnie za 1/2 ceny ajfona.

Trzecia sprawa, większość nie chce grzebać w telefonach by robić typowe rzeczy jak tele, sms, internet, navi, mapa, plus zarządzanie kontami mobilnych usług, nawet gierki to dla wielu nie używana rzecz.

Czwarte, masz jeszcze na rynku win8, który wypada w porównaniu do w/w lepiej, oczywiście to moje zdanie.

Niestety ale cena/jakość/funkcjonalność dla ajfona wypada bardzo słabo ale nadal jest sporo fanatyków, którzy zwykłe narzędzie podnoszą do ranki sensu i stylu życia jak ty marek.
Mimo tego rozumie normalnych użytkowników, którzy kupują ajfona ale oni raczej nie mają takich problemów jak ty i często jest im obojętne czy ios, czy android czy win bo to jest smartphone.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2014, 17:11 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

mi np. apple pasuje bo ten telefon jedynie ładuję.


No do tego na pewno ten telefon się nadaje. Można też położyć na stoliku w knajpie emigrantów, wersja iPhone miarą suckcesu. Natomiast jak kiedyś byś chciał korzystać ze smartfona, szybko, stabilnie, z duża możliwością customizacji to polecam coś z Androidem.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2014, 19:24 
Cytuj  
Dostałem w końcu nowy tel służbowy - Nokia 625 także na szybko - da się tu jakoś ustawić tapetę na głównym ekranie? Jedyne co znalazłem to zmiana jasne/ciemne tło i kolory kafelków. System z tego co widzę chyba tak samo kaleki jak iOS.


_________________
.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2014, 20:22 
Cytuj  
Nie da się ustawić tapety tak jak w andku. Dopiero wp 8.1 ma zaoferować coś na wzor tapety wkomponowanej w kafelki. Poki co mozesz ustawiac obrazy jedynie na ekranie blokady.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2014, 21:20 
Cytuj  
Od kiedy nie można w andku zmienić tapety?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2014, 21:32 
Cytuj  
Przeczytaj to jeszcze raz i postaraj się zrozumieć :]

Ech a kiedy te 8.1 ma wyjść? Strasznie kulawy system imho..


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.