mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2014, 23:03 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Wrzuć na onedrive na pc, odpal w tel. office, wybierz źródło jako onedrive, przytrzymaj na pliku i "udostępnij", będziesz miał do wyboru z jakiego maila chcesz wysłać podpięty plik.
Prawda, że proste ? :D


Jakbym chciał rozwiązywać zagadki to bym puzzle kupił :har:

MS way or highway..


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 lip 2014, 11:17 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
930 fajnie sie prezentuje. Tylko za chuja nie rozumiem dlaczego wykastrowano nowa Lumie z Glance Screena :wtf:



Bo był niedojebanym gadżetem? :p
Mocno obciążał baterie i poza godziną w sumie nic nie pokazywał. Mieli dodać powiadomienia ale jak widać zupełnie sobie odpuścili :D

Na 930 sam się przymierzam. Obecnie mam 820 (wziąłem ja z powodu wymiennej obudowy, nostalgia :D) i nie ma się do czego przyczepić. W sumie na lepszym aparacie najbardziej by mi zależało :o

Wedge, widzę, że ty w temacie. Można już normalna wersje 8.1 na 820 zainstalować? Taka nie z PFD (bo tą mam obecnie i mi wpieprza baterie :[)

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2014, 11:40 
Cytuj  
Przeciez glance screen pokazuje powiadomienia. Ba, jak sobie ustawisz to wyswietli numer telefonu, tresc smsa albo zdarzenie z kalendarza. Po 2 jak czujnik swiatla jest przysloniety to gs sie "usypia". Obciazenie baterii jest minimalnie wyzsze (sprawdzalem na L920, ktory ma chyba najbardziej chujowa baterie ever).

Co do aktualizacji to gdzies wczesniej w tym temacie wklejalem link, gdzie pokazuja ktore modele dostaja juz aktualizacje, a ktore sa w kolejce.
http://www.nokia.com/global/support/sof ... in-europe/

Generalnie na 1 ogien ida topowe niebrandowane modele. Wiem, ze L625 i chyba L925 od T-mobile juz ma 8.1.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2014, 19:38 
Cytuj  
Kużwa Wedge mastahu od WP, wytłumacz mi jak mam widzieć pdfy i inne zapisane załączniki z maila w tych fajnych eksploratorach bo ni huhu ich nie ma..


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2014, 20:14 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Przeciez glance screen pokazuje powiadomienia. Ba, jak sobie ustawisz to wyswietli numer telefonu, tresc smsa albo zdarzenie z kalendarza. Po 2 jak czujnik swiatla jest przysloniety to gs sie "usypia". Obciazenie baterii jest minimalnie wyzsze (sprawdzalem na L920, ktory ma chyba najbardziej chujowa baterie ever).

Co do aktualizacji to gdzies wczesniej w tym temacie wklejalem link, gdzie pokazuja ktore modele dostaja juz aktualizacje, a ktore sa w kolejce.
http://www.nokia.com/global/support/sof ... in-europe/

Generalnie na 1 ogien ida topowe niebrandowane modele. Wiem, ze L625 i chyba L925 od T-mobile juz ma 8.1.


Glance to syf, bo ekran jest cały czas podświetlony, to nie amoled, gdzie można podświetlać pojedyncze piksele.. No i czujnik światła też ciągle chodzi także ja to badziewie wyłączyłem. Brakuje po prostu kontrolki sygnalizującej o nieodebranych połączeniach/sms itp.


_________________
@polygamia

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2014, 20:30 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Kużwa Wedge mastahu od WP, wytłumacz mi jak mam widzieć pdfy i inne zapisane załączniki z maila w tych fajnych eksploratorach bo ni huhu ich nie ma..

Masz zainstalowanego Adobe Readera?
Zakładam, że tak. W takim razie w nim zapisują się zalaczniki pdf.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2014, 20:50 
Cytuj  
Czyli nie będzie widać nigdzie tych plików nawet za pomocą FM? A co z xls, doc, itp?


_________________
.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2014, 20:52 
Cytuj  
Kurwa Jok :wink: . Jak wchodzisz do adobe readera to masz tam widoczne wszystkie pdfy, ktore zapisane sa w telefonie.
Do plikow xls, doc masz Office.

Jak chcesz przeslac pdf dalej to sciagnij sobie PDF send.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2014, 20:54 
Cytuj  
Ten system niszczy życie takimi rozwiązaniami. :D
Jednak android > all jeśli chodzi o uniwersalność.


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2014, 21:09 
Cytuj  
No właśnie o to chodzi, qrwa w każdym systemie (prócz WP) z poziomu eksploratora plików (w BB nawet standardowym) widać wszystkie (!) pliki jakie są w pamięci tel i na karcie i se mogę z nimi zrobić w większości co chcę, to samo jak chcę wysłać mail z załącznikiem.. W życiu bym się nie spodziewał że system w 2014 w dodatku od czołowej firmy robiącej systemy desktopowe wypuści taką niedojebkę.. To jest po prostu chore, a najciekawsze że jeszcze inni im przyklaskują i chwalą jaki to fajny system idealny dla biznesu, etc...

Czyli co, jak chcę w jednym mailu wysłać pdf i xls to nichuja, muszę dwa maile prokurować? :D


_________________
.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2014, 21:25 
Cytuj  
Jok marudzisz jakby w waszej firmie nie bylo stacjonarek czy lapkow tylko wszyscy jebali na smartfonach only. :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2014, 21:52 
Cytuj  
Ależ oczywiście że są, tylko nie jeżdżę z laptopem w aucie bo to niewygodne w cholerę. Pierwszy i nierozwiązany problem to właśnie ten pdf.. dzwoni klient że chce na szybko ofertę, ja jestem w aucie więc mu mówię że kolega mi zrobi a ja mu prześlę. Że kolega przesłał z info których nie powinienem wysyłać dalej to zapisałem załącznik i chciałem go załączyć do nowego maila - zonk.. ok to skasuję treść maila i prześlę dalej - zonk... no qrwa to ma być system do biznesu? Coś takiego na starym BB 9370 z OS7 bym zrobił w 1min.. Chyba po to są smartfony żeby zminimalizować korzystanie w podróży z laptopów, a ty mi mówisz że powinienem wozić ze sobą kobyłę żeby załączyć pdf do maila? ROTFL


_________________
.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2014, 22:03 
Cytuj  
No to zajeb szefa, ze dal ci lumie zamiast bb.
Wszystko co opisales da sie zrobic na wp, ale niestety droga okrezna.
WP dla biznesu? To zwykly marketingowy bullshit.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2014, 22:24 
Cytuj  
Prędzej dział informatyków.. tylko dlatego przeszli z BB na WP bo migracja w wielu krajach by była problematyczna z powodu różnych terminów końca umów, a że BES10 nie jest kompatybilny w dół.. szkoda że BB sobie samo strzeliło w stopę, teraz dopiero wrzucają BES12. Mam nadzieję że zrobią w intranecie jakąś ankietę, żeby można było zjebać ich ;)


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 09:28 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Przeciez glance screen pokazuje powiadomienia. Ba, jak sobie ustawisz to wyswietli numer telefonu, tresc smsa albo zdarzenie z kalendarza. Po 2 jak czujnik swiatla jest przysloniety to gs sie "usypia". Obciazenie baterii jest minimalnie wyzsze (sprawdzalem na L920, ktory ma chyba najbardziej chujowa baterie ever).

Co do aktualizacji to gdzies wczesniej w tym temacie wklejalem link, gdzie pokazuja ktore modele dostaja juz aktualizacje, a ktore sa w kolejce.
http://www.nokia.com/global/support/sof ... in-europe/


Lol, przestałem używać jak jeszcze nie było.

Co do aktualizacji, to stronę znam ;]

@Yog, z OneDrive możesz dodawać "różne" pliki do jednego maila;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 17:22 
Cytuj  
yogs - serio, poprosiłeś kolegę o zrobienie pdf-a, mogłeś go już poprosić o przesłanie tego pdf-a zamiast pod Twój adres to bezpośrednio na adres klienta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 18:21 
Cytuj  
całe szczęście że na androidzie działa normalnie klient poczty i załączać można wszystko co jest na karcie lub w pamięci,
dobrze wiedzieć o takich rzeczach bo moja euforia odnośnie fona na win8/8.1 juz opadła,
a tak z ciekawości, jak to wygląda w iOS ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 19:32 
Cytuj  
podobnie jak na windowsie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 19:39 
Cytuj  
Jak dadzą 4,5-5" to się będzie można zastanowić nad ich urządzeniem.
W aktualnym stanie to..

Obrazek

BTW macałem w arkadii 930-kę i zajebiste wykonanie, leciutka w porównaniu do 920, aluminium dookoła i dobrze leży w łapie. Także pewnie za jakiś czas będę się na to przesiadał, najładniejsza lumia i ogólnie smartphone dla mnie atm.


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 20:08 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
podobnie jak na windowsie.

Haha to już wiem czemu mi takie fajne rady dajesz :D Sorry myślałem że to smartfon, jeden mi mówi żebym woził ze sobą pc do załączania plików do maili, drugi żeby ktoś inny robił moją pracę.. :lol:

Szczerze przez chwilę zaraz po rozpoczęciu korzystania z WP pomyślałem "a może przesiąść się z BB na WP" - już mi przeszło :> W sierpniu wpada Z10 lub Q10, jeszcze się nie zdecydowałem czy chcę zaryzykować przejście na full dotyk.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.