mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2009, 21:26 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ktos posiada wiedze praktyczna o samsung led'ach?

A co tu posiadac, zwykla matryca lcd podswietlana ledami. Roznica jest tylko taka, ze obraz jest duzo jasniejszy i bardziej kontrastowy, niz przy standardowym podswietleniu (moj laptop ma podswietlenie ledowe i moge porownac ze standardowym podswietleniem w laptopie żony). No i mniej żre pradu.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2009, 21:37 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
obraz jest duzo jasniejszy i bardziej kontrastowy

To, że ma większy kontrast to tylko na plus, ale jeszcze jaśniejszy ??? LCD mają właśnie tą wadę że strasznie świecą po oczach, no chyba, że na tych ledach jest większa możliwość regulacji natężenia światła.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2009, 21:43 
Cytuj  
No oczywiscie, ze jest mozliwosc regulacji podswietlenia. Z tym, ze przy maksymalnym swieci naprawde jasno. Szczerze mowiac, moj laptop (Dell Studio 17) swieci dwa razy jasniej niz laptop mojej zony (Dell XPS 1330), ktory tez wcale nie jest jakis mocno ciemny. Z tym, ze im ciemniej, tym gorszy kontrast, ale to normalne przy dowolnym oswietleniu.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2009, 23:18 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Plazmy Panasonica rox dobry stosunek cena/jakosc, a jak ktos ma wypchany portfel to tylko plazmy Pioneera, lcd sie chowa ze swoim obrazem. Plazmy lg czy samsung to jest wytwor marketingu gdzie siedzi 1000 gosci od marketingu a 10 z lutownicami

Sam mam Panasonica 42PY80P
Najlepsze plazmy robił Pioneer i robi/robił Hitachi. Mojemu staruszkowi udało się kupić z rok temu właśnie Hitachi i nawet dzisiaj jak porównuję obraz z nowszymi i teoretycznie lepszymi tv, to naprawdę było warto wydać na niego kasę. Sam mam nowego 100Hz lcd Samsunga serii 6 i obraz jest chujnia w porównaniu z tym Hitachi...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 06:25 
Cytuj  
xanth no wlasnie na przyklad to co porownales...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 23:18 
Cytuj  
Szukam czegoś w przedziale cenowym 1200-3000zł :lol:
Do biura. Czyli zdecydowanie prosta obudowa bez urozmaiceń w postaci wystających gówien. TV ma służyć do grania i prezentacji multimedialnych. Jedno wejście HDMI starczy (byleby do PS3 podłączyć - reszta i tak z PC poleci po mediaserverze).
Raczej FullHD, chyba, że ktoś mnie przekona, iż HDReady jest absolutnie wystarczające. Muszę dokonać zakupu stosunkowo szybko, aby nie wpierdzielić się w pułapkę podatkową (a co - nie będę sponsorował cyrku pt. wyboru do eurochlewu).
Teoretycznie - jak najtaniej, bo muszę przekonać wspólnika o sensowności inwestycji.

Do filmów kupujemy raczej rzutnik - piszę o tym, aby nie przekonywać się o "kinie domowym" przy wielkości 50". Cel to tylko gry i prezentacje.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 18:10 
Cytuj  
fullHD to tak od 50 cali dopiero, niżej podobno ludzie nie widzą różnicy (ja widzę na 21" monitorku komputerowym).

Najładniejsze i proste obudowy ma Kuro. Na serio. Ale to nie ta stawka cenowa.

Cała reszta jest mniej więcej na tym samym poziomie. Bodajże LG ma taką fajną bazarową dziurę. Naokoło niej można poprzyklejać migoczące diodki co by dodatkowo dodawały uroku. Ale to kwestia gustu ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2009, 07:55 
Cytuj  
Aktualnie jestem w posiadaniu telewizora 37'' Samsunga Full HD. Ugadałem z ojcem temat i on dostanie ten TV a ja kupię sobie nowy.

Wybór padł na plasme. Chciałbym żebyście mi pomogli w wyborze. Jakieś sprawdzone modele, może jakaś nowość, ewentualnie możemy trochę przekroczyć budżet 3k. Co jak co, jest to zakup na minimum 10 lat. Na co zwracać uwagę jeżeli chodzi o jakość obrazu? HD to wiadomo, tutaj na każdym telewizorze mamy świetną jakość obrazu, szczegóły konkretne tutaj chyba raczej nie mają znaczenia. Chciałbym żeby i HD i SD telewizja wyglądały ładnie, bo na LCD SD wygląda tragicznie i to mnie odstraszyło od LCD.

Więc tak.

1. Telewizor będzie podłączony pod telewizję HD, więc tuner wbudowany mile widziany.
2. Podłączony do komputera, oglądanie filmów z blueraya przez DVI/HDMI.
3. Głośniki wbudowane nie mają znaczenia, podłączony będzie pod kino.

Aktualnie w pakiecie HD, mam 8 programów nadających w 1080p, więc po prostu wybór plasmy w tym momencie jest chyba najlepszym rozwiązaniem. Jak wiadomo, na plasmie będzie to znacznie lepiej wyglądało niż na LCD.

Z góry dzięki za wszelaką pomoc. Mam na oku Viere Panasonica i raczej tego będę się trzymał. Budżet na TV 3500PLN. 42'' minimum.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 1 gru 2009, 08:15 
Cytuj  
Panasonica bierz i mawet się nie zastanawaj, sam mam 42 plazme i jestem bardzo zadowolony. Świetnie tez nadaje się do grania.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2009, 09:36 
Cytuj  
Chłopaki na forum HDTV polecają http://panasonic.pl/oferta.php?prod=4380.

Ktoś ma? jak wrażenia?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2009, 10:31 
Cytuj  
Biez cos wiekszego. Sam mam 42 cale i z checia bym lyknal 50. :> Jak kupowalem wydawal sie duzy, ale apaetyt rosnie w miare jedzenia.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2009, 10:46 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Biez cos wiekszego. Sam mam 42 cale i z checia bym lyknal 50. :> Jak kupowalem wydawal sie duzy, ale apaetyt rosnie w miare jedzenia.


Ja mam 37 aktualnie i uważam, że mógłby być ciupkę większy. 42 będzie idealny :), 50 cali to ja do niego wejdę :). Mam TV 2m od siebie, może ciupkę mniej, 1,8-2m.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2009, 10:48 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Biez cos wiekszego. Sam mam 42 cale i z checia bym lyknal 50. :> Jak kupowalem wydawal sie duzy, ale apaetyt rosnie w miare jedzenia.

to może od razu

Obrazek

:wink:


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 1 gru 2009, 15:20 
Cytuj  
Jak ma maly pokoj lub sredni i nie siedzi daleko od niego to jak najbardziej 42 styka


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.