mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 382  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 11:07 
Cytuj  
Tak sie konczy testowanie wynalazkow, zamiast sprawdzonych rozwiazan ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 11:49 
Cytuj  
mam tez comode w pracy i spisuje sie rewelacja w pracy mam xp w domu 7.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 12:01 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Tak sie konczy testowanie wynalazkow, zamiast sprawdzonych rozwiazan ;)

X.


podaj jakich :)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 14:46 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
mam tez comode w pracy i spisuje sie rewelacja w pracy mam xp w domu 7.

WinXP jest dużo bardziej liberalny w kwestii uprawnień niż Vista / Win7.

Dodatkowe konto nie powinno mieć żadengo wpływu. Obstawiam ten nowy anty-wir.

Po prostu albo musisz:
a) posiedzieć nad opcjami anty-wira i dokładnie go skonfigurować
b) wyjebać go w c*uj i zainstalować coś innego

No teoretycznie mogłeś ustawienia kont w systemie jakoś zmienić i zwykłych użytkowników zrobić jakoś mega restrykcyjnie pod względem uprawnień, ale jakoś nie widzę, żeby to można "przypadkiem" zrobić.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 13 lis 2011, 10:39 
Cytuj  
mam telewizor sharpa aquos 32" i ogarnalem, ze moge podlaczyc pena/hdd bezposrednio zeby ogladac filmy. problem w tym, ze niektore filmy sa bez dzwieku (ofc na kompie wszystko dziala poprawnie) i rzadko kiedy dzialaja napisy. (srt/txt, roznie)
dodam, ze ogladam glownie 720p w .mkv

da sie to jakos fixnac?


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lis 2011, 10:53 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):
da sie to jakos fixnac?

Musisz przekodowac dzwiek na kodek ogarniany przez tv, albo w tv zrobic upgrade kodekow. Tak samo z napisami, zapewne (jak wiekszosc) obsluguje tylko format microdvd ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 17:18 
Cytuj  
jak tak mało drukowania to kup hp jakieś ze skanerem/kopiarka od góry, często w marketach są po 120-150zł, sprawdza się bardzo dobrze do domowego małego zastosowania


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 19:02 
Cytuj  
Tonery w cenie nowego urządzenia także jak się skończą to idziesz po nową sztukę i tyle. :D


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 19:15 
Cytuj  
Epson SX425W
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj ... -3250.html

Wifi kombajn za jakieś 210 zł - mam i działa


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 20:08 
Cytuj  
Chcę zmienić 3x2GB OCZ 1333MHZ, na minimum 12GB ale lepszy, z wyższymi zegarami, nawet 2000MHZ wchodzi w grę.

Koszt, mam 500 stów powiedźmy. Co byście radzili? nie znam się na tym, i wiem że przy i7 920 jest jakiś potrójny kontroler krzyżowy i muszę do tego dobrać ram w 3 kościach podobno. Mógłby ktoś mi to wytłumaczyć? Moja płyta to Asus P6T Deluxe v2 no i i7 920.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 20:19 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Epson SX425W
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj ... -3250.html

Wifi kombajn za jakieś 210 zł - mam i działa


Gdzie w wawie za 210zł ? Bo bym wziął od ręki. :>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 20:22 
Cytuj  
ja kupiłem w komputroniku ze 20 zł drożej ale widziałem w media Markcie albo Saturnie - to bardzo popularne jest


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 01:19 
Cytuj  
Noob question:
Mam sluchawki w kompie, nie mam zadnych glosnikow. Jutro zamierzam pojechac do Saturna czy jakiegos Electroworlda i kupic sobie jakies glosniki (pewnie 2.1 czy chuj wie co tam bedzie). Czy powinienem kupic jakis rozgaleziacz na minijacki, zeby moc odtwarzac dzwiek jednoczesnie i ze sluchawek i z glosnikow, czy moze wystarczy jakos odpowiednio w gniazdka karty dzwiekowej powpinac kabelki?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 01:40 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Noob question:
Mam sluchawki w kompie, nie mam zadnych glosnikow. Jutro zamierzam pojechac do Saturna czy jakiegos Electroworlda i kupic sobie jakies glosniki (pewnie 2.1 czy chuj wie co tam bedzie). Czy powinienem kupic jakis rozgaleziacz na minijacki, zeby moc odtwarzac dzwiek jednoczesnie i ze sluchawek i z glosnikow, czy moze wystarczy jakos odpowiednio w gniazdka karty dzwiekowej powpinac kabelki?


Tak rozgałęźnik musisz mieć w takim przypadku, ponieważ i słuchawki i głośniki 2.1 będziesz miał podpięte pod zielone wejście. Więx musiałbyś je rozgałęzić właśnie.
Z zestawów 2.1, bierz tylko Logitecha i Creative'a z drewnianymi subkiem, nie pożałujesz, resztę olej (manta etc.). Problem by zniknął, gdybyś podłączył słuchawki pod spdif (światłowód) wtedy tylko w Windowsie byś sobie przełączał dźwięk na urządzeniu, ale takie głośniki są już dość drogie.

Teraz natomiast, co raz częściej do komputerów są podłączenia USB dzięki którym właśnie nie trzeba podłączać słuchawek do zielonego wejścia od karty dźwiękowej. Reszta tych wejść to albo mikrofon, albo centralny + subwoofer i tylne, nie ma drugiego wejścia pod słuchawki. Ale znając życie, masz pewno jakieś high quality więc USB zupełnie odpada.
Ewentualnie, pomyśl o zakupie drugiej karty dźwiękowej podłączanej pod USB z wejściem słuchawkowym, wtedy będziesz miał wybór pomiędzy urządzeniami w Windowsie bez przepinania kabelków i rozgałęźników.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 01:45 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Kupilem HP DESKJET 1050A i żałuje już, że otworzyłem. Nawet kabla USB nie dali w zestawie, a jak przeczytalem opinie w necie to sie zalamalem


To po co sie pytasz nas o opinie? :< HP to crap jesli chodzi o atramenty...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 02:09 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ewentualnie, pomyśl o zakupie drugiej karty dźwiękowej podłączanej pod USB z wejściem słuchawkowym, wtedy będziesz miał wybór pomiędzy urządzeniami w Windowsie bez przepinania kabelków i rozgałęźników.

Zalezy mi na tym, zeby nie musiec przelaczac niczego w Windowsie. Wlaczone glosniki -> leci mi dzwiek i w glosnikac i w sluchawkach. Wylaczone glosniki -> tylko w sluchawkach. Rozumiem, ze w takim przypadku nawet glosniki na usb (jesli cos takiego istnieje) odpadaja.
Sluchawki mam na minijackach oczywiscie, wiec siedza w zielonym gniazdku. Wezme wiec od razu rozgaleziacz.
Dzieki za pomoc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 03:21 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Noob question:
Mam sluchawki w kompie, nie mam zadnych glosnikow. Jutro zamierzam pojechac do Saturna czy jakiegos Electroworlda i kupic sobie jakies glosniki (pewnie 2.1 czy chuj wie co tam bedzie). Czy powinienem kupic jakis rozgaleziacz na minijacki, zeby moc odtwarzac dzwiek jednoczesnie i ze sluchawek i z glosnikow, czy moze wystarczy jakos odpowiednio w gniazdka karty dzwiekowej powpinac kabelki?


Zwykła integra w płytach np gigabyte pozwala na podłączanie wielu słuchawek czy głośników do obojętne jakiego wyjścia i pyta się co to ma być.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 09:26 
Cytuj  
to prawda ale nie jestem pewny czy jednocześnie będą grały.

ja mam tak że grają głośniki podpięte z tyłu jak wepnę słuchawki z przodu to głośniki przestają grać - logiczne dosyć
jak wyjmę słuchawki to grają głośniki

mam GA-P55A-UD5


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 11:58 
Cytuj  
Jakiś programista by się przydał - dlaczego ten program nie działa tak jak powienien:P? Nawet jak wpisze "wto" to wywala mi zawsze poniedziałek...

#include<stdio.h>

#include<conio.h>

#include<math.h>

void main()

{int tdni, i;

printf("podaj 3 pierwsze litery dnia \n");

scanf("%i", i);


enum tdni{pon, wto, sro, czw, pia, sob, nie};


switch(tdni) {

case pon: printf("poniedzialek"); break;

case wto: printf("wtorek"); break;

case sro: printf("sroda"); break;

case czw: printf("czwartek"); break;

case pia: printf("piatek"); break;

case sob: printf("sobota"); break;

case nie: printf("niedziela"); break;

default: printf("nie ma takiego dnia");}

getch();

}


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2011, 12:36 
Cytuj  
Domyślam się, że przy case'ach trzeba te trzyliterowe dni tygodnia umieścić w cudzysłowie np. "pon" itd.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 382  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.