mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 09:30 
Cytuj  
gosugamer - bo jest, ale ty kalacha nigdy w reku nie trzymales. Wszystko jest blizsze realizmowi celowania niz mysz + klawiatura.

Ale to w ogole inny temat. Nie odbiegajcie od sedna, ktorym jest udowodnienie konsolowym ciemnym masom, ze jedyna platforma do gier dla prawdziwego hardcorowego miszcza solidnie wyksztalconego i pochodzacego z miasta jest ONLY & FOREVER PC. Ba nawet mozna do niego podlaczyc pada i podpiac go do TV.

jak pseudoargumenty ludzi ograniczajacych sie jednej platformy sie skoncza to poprosze rysuneczki. Te same co zawsze. Wymiatacie!!

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 09:32 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
pad sie nadaje o ile jest to zrobione z sensem.


Mendol napisał(a):
i nie wnikam w to czy sie nadaje czy nie, gralo mi sie fajnie i nie mialem z tym problemow.


Ok:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 09:33 
Cytuj  
no napisalem, ze sie nadaje, ale w ogolnej dyskusji mnie to jebie i nie wnikam.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 09:39 
Cytuj  
podoba mi sie twoja argumentacja:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 09:40 
Cytuj  
to git :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 09:41 
Cytuj  
Kryterium powinno być co jest wiodącą platformą jeśli chodzi o branżę gier i jej rozwój. Więcej ciekawych rzeczy dzieje się jednak na PC, a poza tym zapewnia ona pełną różnorodność gatunków. Dla mnie jest proste, że PC jest optymalnym wyborem. Konsole nowej generacji pewnie kupię jak pojawi się kilka dobrych gier, jak zrobiłem to w poprzedniej.

Nie każdemu się przelewa i jak Mark ma stary komputer, więc gra głównie na tańszej konsoli. Taki argument rozumiem.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 09:47 
Cytuj  
Z ta roznorodnoscia gatunkow to tak chyba nie do konca. Np. imo bijatyki przez dlugi czas lezaly i kwiczaly na PC. Teraz dopiero zaczyna sie cos ruszac.
Z drugiej strony kolejne bastiony pecetowe jednak padaja, np. mmo, czy nawet kurde bele hns ('djablo czy' ponoc jest nawet lepsze).


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 09:51 
Cytuj  
czy ja wiem, czy tak sie dzieje na pc. oprocz bijatyk, to jakos tego nie widac za bardzo.
jak kiedys wyjdzie star citizen, to bedzie pierdolniecie, na razie to serwuja nam kolejne czesci tych samych gier.
co do roznorodnosci to zgoda, chociaz nawet na konsole byly jakies probly z civilization :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 09:55 
Cytuj  
Co nie do końca? Nie ma znaczenia, ze jakiegoś konkretnego tytułu nie było, na PC masz wszystkie gatunki tak czy inaczej, często znacznie liczniej reprezentowane. Mogę sobie podpiąć dowolny kontroler, vr, czy anal dildo. Pecety były, są i będą bardziej wszechstronnymi platformami do grania.

To, że tobie się Mendol nie chce grać na pc to kwestia gustu. Ja przez całą generację PS3+X360 znalazłem zaledwie kilka interesujących tytułów.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 09:58 
Cytuj  
Ok. Teraz wymien interesujace tytuly ktore z wywieszonym jezorkiem ogrywales na PC majace premiere w czasie ostatniej generacji konsol.
Serio, niech zerkne na to zatrzesienie ambitnych i nowatorskich arcydziel bo sam zaledwie kilka potrafie wymienic. Kilka czyli identycznie jak na tych konsolach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 09:59 
Cytuj  
eee, ze co znowu nie chce mi sie wymyslasz? :P
chce mi sie, co wiecej mam pc, na ktorym mozna grac - problem w tym, ze nie ma w co.
wszystkie gatunki ok, liczniej tez, ale wcale nie oznacza, ze lepiej.

na konsolach mimo wszystko jest pare perelek, dla ktorych (o ile ktos ma kase) warto je kupic i tyle.
chociaz tutaj chyba jednak lepiej wybrac ps3, niz x360.


ja tez czekam, az na ps4/x1 wyjda w koncu jakies dobre tytuly, bo na razie to jest jakies nieporozumienie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 10:12 
Cytuj  
Z wywieszonym jęzorem to ja w nic już nie gram. Oceniam tylko rozwój tej branży. Od lat gram głównie w multi jak WoT, Dota czy kolejne BFy, z czego do niedawna tylko ostatni był na konsoli. Oprócz tego doceniam powrót do korzeni dzięki K$ i rpg w starym stylu, indie produkcje jak Rust, scenę moderską, rozwój esportu etc. Na konsolach są dopracowane, ale wtórne produkcje AAA. Fajnie mi się grało w Heavy Rain, Gearsy i U2/3, ale to tyle. Porównując pewnie z liczbą godzin w samą D2 w ciągu ostatniego czasu to kropla w morzu i jak dla mnie konsole mogą równie dobrze nie istnieć.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 10:18 
Cytuj  
wracajac do mareczka:
wychodzi na to, ze w fps-ach chodzi o kanape i realizm. Probuje wlasnie znalezc jakies filmiki zolnierzy biegajacych po polu walki z kanapami pod pacha, ale nie moge.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 10:28 
Cytuj  
no to faktycznie dla ciebie konsole moga nie istniec tor.
ja znalazlem zdecydowanie wiecej fajnych gier na ps3.
wot juz jest na konsole, jakies pierwsze proby z moba tez byly :)
i wiekszosc tytulow na pc to aa, z kickstartera do grania nadaje sie 1 na 10 gier.
ja gram w dote bo nie mam telewizora :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 10:29 
Cytuj  
gadanie o pad vs myszka to jakas sezonowa rzecz na tym forum? na jesien?
viewtopic.php?f=19&t=43168


_________________
.


Ostatnio edytowano 28 sie 2014, 10:33 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 10:31 
Cytuj  
tak. spadaj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 10:31 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no to faktycznie dla ciebie konsole moga nie istniec tor.
ja znalazlem zdecydowanie wiecej fajnych gier na ps3.
wot juz jest na konsole, jakies pierwsze proby z moba tez byly :)
i wiekszosc tytulow na pc to aa, z kickstartera do grania nadaje sie 1 na 10 gier.
ja gram w dote bo nie mam telewizora :P


Jakie to te fajne gry na PS3 co nie ma na PC? Może i indie 1/10 się nadaje, ale produkują tego tyle, że zawsze coś się znajdzie. I nie rozmawiajmy znów o gustach. Większa różnorodność oferty na PC to fakt.

W D2 grasz bo lubisz się kłócić, kto gra chujowiej. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 10:35 
Cytuj  
e juz sie nie kloce, wczoraj wyszlo, ze to ja gram chujowo a bulet sie obrazil :P

hm gta, rdr, jrpg, gran turismo, motorstorm, tlou i pewnie pare innych, o ktorych zapomnialem :)
i nie rozmawiamy o gustach czy ofertach, tylko po prostu przyjmijmy, ze kazdy z nas gra w to co lubi na tym co lubi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 10:37 
Cytuj  
Ano grajmy, chętnie sam bym się rozjebał przed kolejnym God of war na next genach, ale nic takiego nie ma. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 10:39 
Cytuj  
mam wrazenie, ze nikt nie ma pomyslu co zrobic z konsolami i jak je przywrocic do zycia.
licze, ze to sie zmieni za jakis czas, chociaz patrzac na to jak gowniane aa sie sprzedaja w milionach egzemplarzy, to pewnie zostanie tylko pc i kickstarter.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.