mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 857 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2014, 12:25 
Cytuj  
dobra cena http://www.ceneo.pl/28329332

High jedziecie po bezprzewodowej myszy, a nie a lepszej wireless... Kto twierdzi że kabel nie jest bardziej pro? Akumulator waży. O czym jest ta dyskusja...


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2014, 12:48 
Cytuj  
Nie wiem czego nie rozumiesz. Wszystko zależy od wymagan. Nie grasz w fps/rts/moba albo do grafiki to praktycznie możesz mieć to w dupie, byle było wygodnie. Waga i kształt to kwestia indywidualnych preferencji. Wedlug mnie najlepsza są ani za mało ani za dużo. 80g to dla mnie idealne. g700s to chyba 150g, JA bym się z tym meczyl.

G700s to dobra mysz... jak na laser i bezprzewodowa.
Jednak jeśli chodzi o precyzje, niezawodność itp. nie dorowna myszce z dobrym sensorem optycznym na kablu.

Lasery maja ogolna tendencje do gubienia sensora, są bardziej wrażliwe na powierzchnie na której pracują (dochodzi koszt drogiej twardej podkładki). Dzialaja tez na szalonych wartościach dpi, gdzie często pożądane jest by chodzilo dobrze na 400 dpi. W optykach za to wysokie wartości są często interpolowane i np. Kana v2 (dobra mysz) na 4000 dpi działa jak gowno.

Do tego bezprzewodowa potrafi zlagowac, gdzie nowe mysze maja pooling rate 1ms, czyli update jest zajebisty.
g700s i Sensei chwala się, ze nie ma laga. Ale kosztują dużo.

Poza tym wireless są po prostu drogie. Ja kupie sobie dobra mysz za 100-150 zl co jest dużo tańsze, mam większy wybor w myszkach i ma wyzsza precyzje.

Wedlug mnie najwazniejsza jest wygoda, ale, ze jest dużo myszek z dobrymi sensorami to jest w czym wybierac. Kabel to kabel, są na niego sposoby. Kupujesz mouse bungee, albo sam sobie robisz cos takiego i nie ma z nim problemu.

Za mniejsze pieniądze mam lepsza mysz, takie moje zdanie.

PS. w takiej g100s wymienisz slizgacze i jest o niebo wygodniej.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2014, 13:24 
Cytuj  
chodzi mi o stosunek nazwy tematu do zawartości, wypada porównać do innych bezprzewodowych a nie do wszystkich myszek. już podałeś lepszą za 600zł


_________________
psn


Ostatnio edytowano 29 paź 2014, 13:25 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2014, 13:25 
Cytuj  
już dawno nie jest to temat o g700 a myszkach w ogole.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2014, 13:26 
Cytuj  
no bo gadasz nie na temat to jest :D


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2014, 13:49 
Cytuj  
Ja sledze temat, caly.

nie powiedziałem, ze sensei jest lepsza od g700s, technicznie jest pewnie niemal taka sama.
Reszta to indywidualne preferencje.

Ja nie kupiłbym bezprzewodowej ani laserowej, i nic mi nie wypada.

Wole moje MS WMO za 50 zl niż to Sensei za 500.

Jeśli chodzi o dobre myszki jak na bezprzewodowe to jest beznadziejny wybor odnośnie kształtu/wagi.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2014, 14:00 
Cytuj  
Ok czyli wyszło na to że jak chce bezprzewodową to mam najlepszą jaka jest i to nie najdroższą z najlepszych.

To już mnie uspokoiłeś :wink: Dzięki.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2014, 14:06 
Cytuj  
No pod warunkiem, ze jest Ci wygodna.
W moim przypadku wiem, żeby tak nie było i poza schowaniem jej do szuflady to nic bym z nia nie zrobil.
I tak sądze, ze nie zważasz na to w ogole uwagi i starczyłaby Ci byle jaka bezprzewodowa. A 'najlepsza' to zbędny wydatek. Jakbym szukal bezprzewodowej to szukałbym wygodnej, nie najlepszej technicznie.


_________________
.


Ostatnio edytowano 29 paź 2014, 14:08 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2014, 14:08 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
No pod warunkiem, ze jest Ci wygodna.
W moim przypadku wiem, żeby tak nie było i poza schowaniem jej do szuflady to nic bym z nia nie zrobil.
I tak sądze, ze nie zważasz na to w ogole uwagi i starczyłaby Ci byle jaka bezprzewodowa. A 'najlepsza' to zbędny wydatek.
A jak nie jest wygodna to proponujesz żebym sobie kupił za 650 zł. Trochę za droga.

mam wrażenie ze wszedłeś na forum i "o temat o myszce bezprzewodowej, napisze w nim 1000 postów o myszkach bo się znam".


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2014, 14:14 
Cytuj  
Dziwny jesteś. Nic Ci nie proponuje. Skąd ja mam wiedzieć w ogole co preferujesz? Dla każdego cos innego jest wygodne. Nie jestem duchem świętym, musialbys mi powiedzieć jaka mysz była dla Ciebie wygodna. Wtedy można szukac czegos podobnego. Albo chociaż jak trzymasz mysz: http://www.test-gear.pl/gripy/

Ja obecnie wiem dokładnie co potrzebuje. Najlepsza technicznie mysz jest chujowa jeśli jest niewygodna.

Ale nad bezprzewodowymi laserami to szkoda w ogole się rozpisywać. Do gier jak BF to starczy i kulkowa.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2014, 14:15 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Dziwny jesteś. Nic Ci nie proponuje. Skąd ja mam wiedzieć w ogole co preferujesz? Dla każdego cos innego jest wygodne. Nie jestem duchem świętym, musialbys mi powiedzieć jaka mysz była dla Ciebie wygodna. Wtedy można szukac czegos podobnego. Albo chociaż jak trzymasz mysz: http://www.test-gear.pl/gripy/

Ja obecnie wiem dokładnie co potrzebuje. Najlepsza technicznie mysz jest chujowa jeśli jest niewygodna.


To nie jest temat o tobie ani o mnie tylko o myszkach. jak chcesz to jeszcze raz napisz jaka jest twoim zdaniem najlepsza myszka bezprzewodowa do grania to sobie ja kupie. najlepiej poniżej 600zł

odpowiedz samą nazwa modelu bez dodatkowego pierdzielenia


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2014, 14:20 
Cytuj  
Nie istnieje cos takiego jak 'najlepsza mysz' .
Dla jednego będzie to g100s, dla kogos innego Deathadder, dla kogos WMO albo G502.
I g700s może sobie być najlepsza bezprzewodowa, dla Ciebie będzie ok, dla mnie to już syf.

A np. prosy Quake graja na MS WMO, bo graja taka myszka od 10 lat i nie przestawia się na nic innego bo by stracili kilka % skilla.

No ja pisze o myszkach, nie o sobie ani Tobie. Nie wiem czego Ty nie kumasz. To jest kwestia bardzo indywidualna.

Żeby cos zarekomendować to musze mieć dane od osoby co chce kupic nowa mysz.
Jak masz takie podejście do tego to polecam model "byle jakie gówno", bo nie ma to raczej znaczenia w Twoim przypadku.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2014, 14:26 
Cytuj  
Wyślij do highlanera odlew ręki, to ci sprawdzi.

Ja mam claw grip, co mam kupić?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2014, 14:27 
Cytuj  
ja wszystko kumam, chciałem mysz bezprzewodową i kupiłem. pytam się eksperta czy poza tą za 650zł jest jakaś alternatywa. rozumiem że nie ma.

dzięki, akceptuje to. nie interesują mnie tak bardzo myszki. chciałem tylko wiedzieć czy mam iść do sklepu i coś sprawdzić czy jest lepsze od tego co mam.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2014, 14:31 
Cytuj  
I jakbym Ci powiedział, ze Sensei jest lepsze to bys poszedł kupic? Jeśli kształtem/waga pasuje Ci bardziej g700s to bylaby Ci na 100% niewygodna, bo to kompletnie inna mysz. Poza tym napisałem, ze na bezprzewodowych się nei znam i szkoda zachodu, lepiej kupic za 50 zl byle co bezprzewodowego. imo

Co do podkładki:
Hard pad is preferred. May people experience random positive/negative acceleration on cloth. Avago themselves have confirmed this problem with all versions of the ADNS-9500 (czyli dobre mysze laserowe).

tomugeen napisał(a):
Ja mam claw grip, co mam kupić?

Zowie EC2 evo (lub wersja CL)
Zowie FK / FK1
SS Kana v2
g100s
Abyssus / Abyssus 2014
TT saphira


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2014, 14:47 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
I jakbym Ci powiedział, ze Sensei jest lepsze to bys poszedł kupic?


Tak gdyby nie to, że kosztuje ponad 600zł a powiedziałeś że się nie znasz na bezprzewodowych


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2014, 14:51 
Cytuj  
Tylko rzuciłem propozycja z alternatywą.
Jak ja lubie myszki w stylu MS WMO / Abyssus to jakbym szukal bezprzewodowej i powiedzialbys g700s to moglbym Cie tylko nawyzywać. ;)

Ostatecznie wygoda jest wazniejsza niż technikalia. Twoje podejście jest bezsensu bo nie uwzglednia Twoich indywidualnych preferencji.

roccat pyra tez pewnie może być niezla wireless. Kompletnie cos innego niż g700s czy Sensei.


_________________
.


Ostatnio edytowano 29 paź 2014, 15:06 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2014, 15:06 
Cytuj  
Nie akceptujesz, że wireless to dla mnie absolutny warunek konieczny.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2014, 15:09 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Nie akceptujesz, że wireless to dla mnie absolutny warunek konieczny.

Akceptuje. Ale Ty nie rozumiesz, ze np. Sensei i g700s są pewnie technicznie identyczne. I wybor, która lepsza należy do Ciebie, co wygodniejsze. Jest sobie tez taka roccat pyra, która jest po prostu inna niż dwie powyższe.

Poza tym mój pogląd na sprawę bezprzewodowej myszy to: jakakolwiek, byle wygodna. Zwlaszcza, ze pewnie nie potrzebujesz precyzji.


_________________
.


Ostatnio edytowano 29 paź 2014, 15:13 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2014, 15:12 
Cytuj  
Ale G700 nie jest wygodna. Myślałem że jest najwygodniejsza poniżej 600 zł. 600 nie zapłacę. Zobacze co to ta pyra skoro dałeś trzecią opcję.


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 857 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.