mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 13:38 
Cytuj  
raty nie byłyby problemem, tyle, że za bardzo nie ma do czego dopłacać jeśli się nie chce lepszej grafy (on nie jest do gier!) - hdd spory, nagrywarka dvd, wifi, niezły wyświetlacz, ram ok - nie ma imho sensu dopłacać 2k w tej sytuacji, już lepiej rzeczywiście będzie kupić zewnętrzną kartę muzyczną, np.
http://www.komputronik.pl/Karty_muzyczn ... ,id,33583/

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 13:52 
Cytuj  
No to wedlug mnie najlepszym wyborem bylby IBM ThinkPad R 61i albo HP 6720s GR645EA a ktory - to juz wedle uznania :)


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 14:21 
Cytuj  
ThinkPad, low budget HP sux.

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 15:29 
Cytuj  
Tez bym osobiscie tak wybrala, ale jak to mowia - jeden lubi ogorki, a drugi jak mu nogi smierdza...
Znam tez wielu zarliwych przeciwnikow ThinkPada'a od kiedy to jest IBM-Lenovo.


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 15:39 
Cytuj  
No dobra, a cos z 2gb+ ramu i dobrym geforce'm?
I max 15" ekran plox ;]

eddy: ahaha, a jeszcze moze wiecie gdzie i jak mozna kupic laptoy bez systemu operacyjnego i pierdol typu NORTON INTERNET SECURITY wtf.

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 16:18 
Cytuj  
To polecam IBM T61p jesli koniecznie chcesz grac w gry z wykrecona grafika na laptopie i ekranie 15 cali. Dziwny pomysl wedlug mnie...

A przy kazdym komputerze mozesz zwrocic do sklepu oprogramowanie i zazyczyc sobie zwrotu pieniedzy za nie, bo nie zgadzasz sie z licencja. Przy zakupie licencji nie podpisujesz wszak. Znam pare takich przypadkow. Zwykle opiera sie o Polubowny Sad Konsumencki czy jakos tak, a potem firma odpuszcza, bo wiecej by ja kosztowalo szarpanie sie z prawnikami niz zwrot kasy za oprogramowanie.


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 16:22 
Cytuj  
bloob napisał(a):
No dobra, a cos z 2gb+ ramu i dobrym geforce'm?
I max 15" ekran plox ;]

eddy: ahaha, a jeszcze moze wiecie gdzie i jak mozna kupic laptoy bez systemu operacyjnego i pierdol typu NORTON INTERNET SECURITY wtf.


jw. z laptopem.

co do systemu operacyjnego to musialbys dogadac sie ze sprzedawca.

latwe to nie bedzie.

mi sie udalo zrobic manewr zakupienia 6 laptopow z vista i office 2k7 po czym dostalem win xp i office 2k3 (sic!).

mi tam 15 cali tez by nie przeszkadzalo, spojrz na rozdzialke matrycy w jakiej pracuje.

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 17:36 
Cytuj  
Ja polecam notebooki firmy Compal. Sam mam jednego i wszystko bardzo ładnie chodzi (nawet gry). Posiadam tego lapka i jestem bardzo zadowolony. Co jest dobre w tych notebookach, że w porównaniu z markowymi laptopami można je dosyc szeroko konfigurowac, dzięki czemu możemy dopasowac komputer pod siebie. A co do sklepu, to polecam blue mobility. Sklep solidny, komputer stał w domu po 2 dniach od złożonego zamówienia. Poza tym, w tej cenie (3/4 k) niczego lepszego się nie dostanie. A na dodatek nie dostajemy żadnego windowsa, żadnego nortona, komputer jest dziewiczy jak Joanna d'Arc.

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 19:29 
Cytuj  
Obejrzalam i musze zgodzic sie z przedmowca. Wlasciwie mozna dobrac sobie laptopa "na miare" w calkiem przyzwoitej cenie. Nie wiem jak z ich awaryjnoscia, ale poniewaz sa VBI i na platformie Santa Rosa - to nie powinno byc szczegolnych problemow.
Na stronce: http://www.exelabs.pl/konfigurator.php zlozylam sobie nawet taki zestawik dla siebie za jedyne 4,5k :)


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 21:18 
Cytuj  
Witam. Obudowy tzw. kadłubków wykonane są całkiem całkiem, design bez bajerów (chociaż to mi się podoba). IFL90 którego posiadam ma wprawdzie bardzo łatwo zarysowującą się powierzchnie klapy, nie posiada zatrzasku wcześniej wspomnianej (ale nie ma z tym problemów), oraz posiada nikomu nieprzydatny panel dotykowy nad klawiaturą, ale reszta to same plusy które przysłaniają te drobne mankamenty. Złożenie przez wcześniej wspomniany sklep również bez zarzutu (nic się nie wygina, wszystko "tip-top"). Awaryjnośc... Hmm... Podobno notebooki te są niezawodne, niestety ja zawsze mam pecha i trafił mi się egzemplarz wadliwy. Około 3 dni po otrzymaniu sprzętu wysiadł monitor (na żadnym forum nie znalazłem podobnego problemu, a inne wypowiedzi chwalą bezawaryjnośc Compal'i). Na szczęście wcześniej wspomniany sklep mnie nie zawiódł i po prostu wymieniono mi laptopa przekładając jedynie dysk twardy oraz dokupione przeze mnie kości ram. Niestety, dużą wadą VBI jest właśnie serwisowanie. Dlaczego? Jeżeli sklep nie da rady naprawic jakiejś większej usterki lub nie wymieni nam notebook'a, to komputer wysyłany jest na Słowację. Wtedy serwis trwa naprawdę długo. Jednakże moim zdaniem warto i z mojej strony gorąco polecam.

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 15:20 
Cytuj  
Także Asus i Compal mają swoje kadłubki.
A serwis bluemobility pozostawia wiele do życzenia.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.