mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 10:21 
Cytuj  
Moj telefon jest OK, na moje potrzeby w sam raz.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 18:39 
Cytuj  
wlasnie przesiadlem sie z siemensow na Nokie N73 i jest koszmarnie -telefon 10x bardziej zaawansowany technicznie z brakiem podstawowych funkcji :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 08:34 
Cytuj  
Bo to nie telefon, tylko smartfon. I jest w nim tak jak w kazdym innym systemie operacyjnym: potrzebujesz jakiejs funkcji, to ja sobie zainstaluj.

X.

PS. Jesli nie wiesz, skad brac aplikacje, to poogladaj sobie
http://www.dotsis.com/mobile_phone/foru ... y.php?f=48


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 09:11 
Cytuj  
To i ja w temacie zapytam;)
Nokia N70 czy N72?:)

(wybór ograniczony bo to firmowe telefony więc muszę się zdecydować czy chcę N70 czy N72)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 23:22 
Cytuj  
N72. Szybszy procesor, wiecej pamieci i Symbian v3. Fakt, ze poki co wiecej aplikacji jest na Symbiana v2 (nie sa kompatybilne ze soba), ale z dnia na dzien sie to zmienia. Symbian v2 nie jest juz wspierany.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 cze 2007, 19:56 
Cytuj  
Witam!
Szukam jakiegoś telefonu na abonament (najlepiej w "mixie'') z klapką lub rozsuwany. Upatrzyłem sobie Samsunga E250 http://www.plusgsm.pl/telefony/samsung/e250/ ale wysłucham też innych propozycji. Najważniejsze to aby telefon miał bluetooth, aparat, odtwarzacz mp3 i aby był rozsuwany lub ew. z klapką.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2007, 20:13 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Bo to nie telefon, tylko smartfon. I jest w nim tak jak w kazdym innym systemie operacyjnym: potrzebujesz jakiejs funkcji, to ja sobie zainstaluj.

X.

PS. Jesli nie wiesz, skad brac aplikacje, to poogladaj sobie
http://www.dotsis.com/mobile_phone/foru ... y.php?f=48


poszukam budzika jak znajde chwilę czasu, bo m.in. brakuje w nokii tak zaawansowanej techniczne aplikacji jak zwykły budzik ;)

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2007, 21:27 
Cytuj  
jak ktos by byl zainteresowany :) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=200727244


_________________
Obrazek
Ubierz się www.artxenum.cupsell.pl

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2007, 22:23 
Cytuj  
wasyl napisał(a):


Super masz opisana aukcje.... pozdro szejset dla kazdego kto zalicytuje. :-)


_________________
Obrazek

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 09:13 
Cytuj  
hehe aukcja nie moja tylko kumpla :)


_________________
Obrazek
Ubierz się www.artxenum.cupsell.pl

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 09:29 
Cytuj  
mam w810i bardzo fajny, chociaz nowsze modele z tego co widzialem fajniejsze, pozatym brak symbiana to tez spory minus..

imho jakis nowy ericsson z serii walkman z symbianem bylby najlepszy... sa takie ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 10:10 
Cytuj  
A ogolnie jak sie telefon sprawuje? Sam od jakiegos czasu nad nim myslalem, ale caly czas sie musze powstrzymywac bo nie mam kasy... a nowy telefon wreszcie by mi sie przydal, zaczynalem nawet myslec, czy nie kupic W300 chociaz. Ma to ktos? Cos o nim powie?
Ashton a za swoj ile dales? Kupiles sam aparat w serwisie czy w jakiejs sieci?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 12:45 
Cytuj  
ja kupilem jakis rok temu, 400zl chyba moglem kupic w erze, w sklepach kosztowal wtedy 1,2k.


dziala dobrze, sluchawki dolaczone do odtwarzacza sa zajebistej jakosci :> wlasciwie caly czas ich uzywam (musialem podlaczyc do przedluzacza).
Mp3 dzialaja b.db. ciekawostka moze byc dosyc mocny glosnik jak na telefon na ktorym mozna dosyc glosno ustawic sobie mp3 jako dzwonek :)
Pozatym dolaczyli karte pamieci i kabel usb, po podlaczeniu bez sterow system wykrywa telefon i karte jako zewnetrzne dyski :>
Swego czasu przekompresowalem sobie troche amv i ogladalem na telefonie, calkiem najs je odtwarzal :)
Ogolnie wydaje sie byc dobrze wykonany mimo ze made by sony ;)

Co do minusow - brak symbiana chyba najbardziej boli, pozatym te nowsze maja chyba m.in wyswietlanie okladek etc w stylu itunes ;)

Z komorek bez osu, walkmany chyba sa najlepszyn wyborem.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2007, 22:59 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
wlasnie przesiadlem sie z siemensow na Nokie N73 i jest koszmarnie -telefon 10x bardziej zaawansowany technicznie z brakiem podstawowych funkcji :/


kiedys marku bylem wierny siemensom mimo ze na kazdym kolejnym sie zawiodlem heh.
Najlepsze jesli chodzi o solidnosc mialem doswiadczenia z samsungami.
Od jakiegos czasu dziwgam n95 i generalnie jestem zadowolony (mimo ze go zareklamowalem juz dzien po premierze ze wzgledu na ..luzny slider lol, kazalem sobie podac 5 roznych z ktorych, jak sie okazalo tylko dwa byly dobre reszta miala wieksze lub mniejsze luzy na "slajderku"- troche to patetyczne jak na flagowy model nokii)
aczkolwiek telefon nabierze rumiencow pewnie po paru patchach od nokii i dedykowanym sofcie jak juz sie pojawi.
Kumpel ma n73 i tez strasznie kwekal na niego, ze nawet glupiej blokady klawiatury musial szukac na necie. Ale generalnie to dobry telefon jak juz go sobie oprogramujesz a na necie jest w brod softu do 73.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 cze 2007, 23:52 
Cytuj  
N73 w wersji ME - świetny telefonik.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 12:22 
Cytuj  
ja polecam motorole a925 istny kombajn multimedialny jej jedyna wada to wielkość ale fonik wypaśny


_________________
Obrazek
Ubierz się www.artxenum.cupsell.pl

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 19:59 
Cytuj  
Ja wlasnie sobie sprawilem v6 maxx. Idealny telefon na moje potrzeby. Ani smartfon, ani zabawka, cos posrodku, ma wszystko czego potrzeba - i co najwazniejsze jest cholernie szybki w przerzucaniu fot itp. w czym ericssony ktorych ostatnio uzywalem kulaly.

Obrazek


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 20:07 
Cytuj  
wiesz mi nie chodzi o jakies oprogramowanie do telefonu, tylko, ze obsługa tych nokii jest koszmarna. Ja uzywam telefonu do rozmow/sms-ów/jako budzika/kiedys uzywalem jako stopera ale z wiekiem mi przeszlo.
Te 4 funkcje ma chyba kazdy siemens. Natomiast N73 nie ma budzika, stopera chyba tez nie ma. A klawisz kasowania (backspace w sms-ach) znalazlem po 3 dniach ;)

*

Posty: 59
Dołączył(a): 31.12.2006
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 20:38 
Cytuj  
Tylko o ile pamietam N73 ma symbiana wiec nie problem budziki stoper wgrac, nawet bez symbiana tez nie duzy problem.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 21:46 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Ja wlasnie sobie sprawilem v6 maxx. Idealny telefon na moje potrzeby. Ani smartfon, ani zabawka, cos posrodku, ma wszystko czego potrzeba - i co najwazniejsze jest cholernie szybki w przerzucaniu fot itp. w czym ericssony ktorych ostatnio uzywalem kulaly.

[img]http://www.handys-mobile.de/img/motorola_motorazr_maxx.jpg[img]


Fajny, bo cienki, ale dla mnie stanowczo za szeroki i dlugi.


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.