mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 22:52 
Cytuj  
Mendol mylisz się chyba, ale to przyszłość pokaże.
Kilka lat temu w czasie pojedynku Microsoft vs Sony i XBOX vs PS2 Microsoft nie miał szans. Imho teraz szale się odróciły i PS3 mocno została w tyle. Do tego jest nowy gracz (który kilka lat temu był w odwrocie) Nintendo i też młoci rynek.
Na świecie sprzedano około 25 - 30 mln konsol.
Z tego X360 i Wii po około 12mln i Sony jakieś 5-6mln.
Różnica jest potężna i nie wiem czy do nadrobienia.. Zresztą Sony coś tam próbuje kombinować bo kilka miesięcy temu doszła do wniosku że cena PS3 jest zawyżona - w związku z czy w US obniżyła ją o prawie 50%, w Europie zostawiła bez zmian (rotfl?), nie wiem jak w Azji.

Widać nie tylko SOE daje dupy ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 22:56 
Cytuj  
Ps3 jest za drogie , i ma za malo gier dla ktorych warto ja kupic i tak bedzie do czasu az zaczna wychodzic finale i mgsy , norma


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 23:01 
Cytuj  
http://nexgenwars.com/ - tutaj są statystyki ponoć poparte badaniami, mające na celu pokazanie, jak co się sprzedaje.
Dziwne trochę, że na stronie byłem już wcześniej, ale teraz, kiedy szukałem jej przez google, wyskoczyło mi "this site may harm your computer", więc włazić na własną odpowiedzialność.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 23:21 
Cytuj  
Keii napisał(a):
http://nexgenwars.com/ - tutaj są statystyki ponoć poparte badaniami, mające na celu pokazanie, jak co się sprzedaje.
Dziwne trochę, że na stronie byłem już wcześniej, ale teraz, kiedy szukałem jej przez google, wyskoczyło mi "this site may harm your computer", więc włazić na własną odpowiedzialność.


raczej nie za bardzo to jest tak ok na stronce pisze "estimated", a Microsoft ogłosił jakoś ostatnio, że sprzedał już 14 milionową konsole, i że ponad 7 milionów użytkowników korzysta z usługi xbox live


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 23:51 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Keii napisał(a):
I że ponad 7 milionów użytkowników korzysta z usługi xbox live


Sam korzystam, natomiast uwazam ze placenie za multiplayera to dosyc gejowa inicjatywa.
Gdyby nie zaporowa cena i mniej fps niz na xboxie kupilbym ps3.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2007, 07:38 
Cytuj  
najlepsze gry pod wzgledem efektow wizualnych na ps2 wyszly w ciagu ostatniego roku. zreszta wystarczy przesledzic jak wygladalo to na playstation (tekken 1 - tekken 3). sony robi przejebana konsole pod wzgledem programowania i zawsze wyniki osiaga po latach kiedy a. stanieje
b. devsi zaczynaja robic "powazne" gry.
zreszta tak jak pisalem wczesniej. fable, kotor, ninja gaiden byly zajebiste na xboxie. mgs, gt, ff, re, fm, persona, silent hill na ps2.
i mimo wszystko xbox to troche bardziej wypasiony pecet a jesli chodzi o moc obliczeniowa to jest slabszy od ps3. ps2 na starcie o ile sie nie myle kosztowala 2.5k i podobnie jest z ps3. za rok, dwa kiedy bedzie warto kupic zejdzie do 1500zl i bedzie juz to cena do zaakceptowania. jedyne w czym stary xbox przebijal ps2 to funkcjonalnosc (divxy, muzyka, hdd).
nintendo to klasa sama w sobie ale mnie jakos nie ciagnelo nigdy w ta strone. a juz wyroslem z tego zeby kupowac konsole dla jednej gry.
poczekam spokojnie z rok az na ps3 i x360 zacznie w koncu wychodzic cos sensownego i kupie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2007, 08:26 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ps2 na starcie o ile sie nie myle kosztowala 2.5k i podobnie jest z ps3. za rok, dwa kiedy bedzie warto kupic zejdzie do 1500zl i bedzie juz to cena do zaakceptowania.

Ale ps2 kosztowała tyle tylko u nas, w reszcie świata kosztowała mniej więcej 1200 zł - dlatego tak szybko u nas staniała. Nie mam pojęcia, skąd tak wysoka cena się wzięła. PS3 natomiast jest drogie na całym świecie i przypuszczam, że na obniżkę przyjdzie nam trochę poczekać.

Edit:
Video Review Halo 3 z Gametrailers. Grałem chyba 2h w 2 na multiplayu i przyznam, że chętnie wypróbowałbym sequela ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.