mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 16:26 
Cytuj  
Osobiście jestem z mojego iPhone (nie 3g) bardzo zadowolony. Ma wszystko czego oczekuje od telefonu (Mms mi nie potrzebne) + funkcje iPoda, i można dużo ciekawych aplikacji instalować dzięki Jailbreakowi. No i wygodna obsługa dzięki touchpadowi - polecam.


_________________
http://rince.mybrute.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 16:29 
Cytuj  
No ja kurczę tez chyba iPhona kupię teraz. Ceny wcale nie są kosmiczne, spodziewałem się przynajmniej takich.

Tylko, że czekać na Plusa muszę, w marcu 2009 kończy mi się umowa, mam nadzieje, że do tego czasu wprowadza ofertę.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 18:00 
Cytuj  
kreda napisał(a):
Osobiście jestem z mojego iPhone (nie 3g) bardzo zadowolony. Ma wszystko czego oczekuje od telefonu (Mms mi nie potrzebne) + funkcje iPoda, i można dużo ciekawych aplikacji instalować dzięki Jailbreakowi. No i wygodna obsługa dzięki touchpadowi - polecam.

no po jailbrake'u jest sporo fajnych programów, ale wraz z firmware 2.0 i AppStore jest ich teraz masa, tylko brakuje mi MobileScrobbler którego miałem na 1.1.4 :/ oraz mGadu


_________________
Obrazek

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 20:06 
Cytuj  
Z czasem wszystko przepiszą wszystko na 2.0 :) A minus AppStore jest taki ze za wszystko trzeba płacić...


_________________
http://rince.mybrute.com/

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 20:55 
Cytuj  
kreda napisał(a):
Z czasem wszystko przepiszą wszystko na 2.0 :) A minus AppStore jest taki ze za wszystko trzeba płacić...

nie za wszystko, jest sporo fajnych darmowych aplikacji

btw mam nadzieję że pojawi się niedługo Installer 4, mam w tej chwili jego betę, fajnie wygląda ale nie działa jeszcze tak jak powinien (jeżeli go masz to znasz jakieś fajne repo?), no i cydia ale tego nie da się nazwać installerem

aaa no i wszystkiego chyba nie przepiszą w tym mojego MobileScrobblera ;/ bo w firmware 2.0 aplikacje nie mogą działać w tle


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2008, 11:10 
Cytuj  
Popierdolilo ich z tymi cenami iphone w polsce, zwlaszcza ze za ta sama kase mozna dostac 4x tyle w abonamencie w UK.

1500 za tel, spoko, 100/150pln za abonament? pojebalo. Zwlaszcza jak nie ma w tym nielimitowanego dostepu do danych, tylko jakies 500mb miesiecznie.

Poprzewracalo sie w dupach, jada nas na uslugach telekomunikacyjnych jak leci. Standardowe polaczenia tez sa beznadziejne. We francji za cene naszego Neo 6mb mozna miec telefon w kraju za darmo bez ograniczen, i polaczenia do 3/4 europy tansze niz nasze lokalne. No i net 24/1 mbit + TV.

Ale z racji tego ze u nas zarabia sie polowe tego co na zachodzie, to musimy placic 2 razy wiecej, prosta matematyka.


_________________
Nestor#1522

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2008, 11:18 
Cytuj  
a kto nas skubie? francuzi :) a dokładnie France Télécom który jest właścicielem TP'sy i Orange

btw
Cytuj:
TP zmieni się wkrótce w Orange

Tak jak Idea Centertel zmieniła się w Orange, tak teraz Telekomunikacja Polska po zmianie w TP zmieni się także w Orange. Dla klienta zapewne wiele się nie zmieni… poza wizualizacją salonów, faktur i nazw usług. Bez zmian pozostanie za to usługa telefonii stacjonarnej, zapewne dlatego, że korzysta niej zbyt dużo starszych osób.

A jak wiadomo dla tych klientów, zmiana nazwy może wprowadzić sporo zamieszania. TP poinformowała w swoim komunikacie, że:

    - marka Orange w produktach takich jak obecne Videostrada, Neostrada, TP Biznes pojawi się w ciągu 12 miesięcy
    - zmiana nazwy przyniesie wzrost liczby klientów (przewidywania)
    - TP będzie płacić za wykorzystanie znaku Orange 1,6% przychodów operacyjnych ze sprzedaży usług pod znakiem Orange
    - umowa obowiązuje na 10 lat z możliwością przedłużenia


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2008, 11:40 
Cytuj  
No tak, tylko zanim orange wszedl, to nas TP jechalo w pupke na SDI, wiec nie ma co narzekac.

A we francji w orange wlasnie net jest jaki pisalem ;p Tesknie do transferow rzedu 2mb/s z torrenta :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2008, 12:11 
Cytuj  
a ja 3.5mb/s nie z torrenta ;-p

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2008, 14:03 
Cytuj  
Ja nie narzekam. W neciku za 49zl osiagam takie transfery:

Obrazek


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2008, 14:12 
Cytuj  
ja za 69zł nawet niedawno miałem 2MB/s teraz gorzej bo "jedynie" ~800kb/s, mając w umowie łącze 512kbit dzień/2mbit w nocy, nie ma to jak krótka rozmowa z adminem :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 19 sie 2008, 14:40 
Cytuj  
Jako że jeszcze nic nie kupiłem :| mam pytanie o iphona,a dokładniej o youtube.Trzeba za to jakoś płacić za połączenia itp czy po prostu odpalam i ogląda co chce?Jest jakaś aplikacja żeby mozna było miec dzwonek mp3 ? (słyszałem ze tylko polifonia :| ? )

Acha i jeszcze jak działa internet ? trzeba wykupić jakiś pakiet na miecha czy coś? żeby wysłac tego e-maila czy popatrzeć coś w necie

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2008, 14:44 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Jako że jeszcze nic nie kupiłem :| mam pytanie o iphona,a dokładniej o youtube.Trzeba za to jakoś płacić za połączenia itp czy po prostu odpalam i ogląda co chce?Jest jakaś aplikacja żeby mozna było miec dzwonek mp3 ? (słyszałem ze tylko polifonia :| ? )

jeżeli łączysz się z netem np. przez swój router wifi lub jakiś inny darmowy hotspot, np. w restauracji to za nic nie płacisz, jedynie jeżeli np. będziesz miał abonament w orange i będziesz korzystał z ich sieci ale to już masz wliczone w abonamencie

co do polifoni, jest taki program iPhone PC Suite którym m.in. możesz sobie przerobić mp3 na dzwonek, nie wiem jak to wygląda bo ja mam iPod Touch 32GB, więc odsyłam ciebie tutaj
http://www.myapple.pl/iphone-aplikacje/ ... e-win.html


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2008, 16:12 
Cytuj  
Za przesyl danych placi sie niesamowita kase, na tym wlasnie polega caly bol z iphone u nas.

W orange masz za darmo, o ile zlapiesz ich hotspot, podobnie w erze. W przeciwnym wypadku masz 500mb na miesiac przy taryfie 150pln (95 era), a potem za kazde 50kb w orange masz 25gr, 0.001pln za 1kb w erze.

Nie posiadajac horendalnie drogich abonamentow, sens uzywania iphona jako przenosnego urzadzenia multimedialno-internetowego traci w tym kraju poprostu sens.

Chyba ze czesto bujasz sie po restauracjach, to mozesz sobie tam poklikac przez hotspot.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2008, 16:24 
Cytuj  
w plus masz 12 gr za 100kb , lepiej niz w orange ale i tak chujnia. Ceny zleca , za drogie sa i za duzo ludzi sie na to wkurwia , Strezynska z UKE to jedyna osoba w rzadzie ktora cos robi , nie tak dawno na 1 abonencie operatorzy mieli 100zl dzis polowe tego , nic dziwnego ze kazdy chce Strezynska ujebac


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 19 sie 2008, 17:01 
Cytuj  
Jak juz to bym brał iphona z ery i z tego co tam patrzyłem 500 mega na wykorzystanie bym miał płacąc 95 zł

W sumie ten iphon ciekawa zabawka,tylko jak wgram aplikacje ściągnięte z internetu np.możliwosć wysyłania mmsów,radia itp to trace gwaracje jakos czy jak to jest ? czy TRZEBA ściaganąc to od apple ?"orginalnie"

Patrzyłem na oferte ery to jedynie co jest tam fajnego to ten iphone/n95/n73/i jeszcze jakaś nokia z e series.

Tak wiec iphone jest czym "innym" i chyba nie tak maślanym jak nokie :p które w sumie są nudnawe

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2008, 19:10 
Cytuj  
Jak nie masz jailbreaka i innych hackow to tylko aplikacje z AppleStore.

I FYI, z firmware 2.0 na dzien dzisiejszy nie da sie simlocka zdjac.


_________________
Nestor#1522

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2008, 23:30 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
W sumie ten iphon ciekawa zabawka,tylko jak wgram aplikacje ściągnięte z internetu np.możliwosć wysyłania mmsów,radia itp to trace gwaracje jakos czy jak to jest ? czy TRZEBA ściaganąc to od apple ?"orginalnie"

w tej chwili są jakby 3 źródła aplikacji, te na jailbrake'a, scrackowane aplikacje z AppStore które możesz wrzucić iphone/ipod touch po jailbrake'u oraz oficjalną drogą z AppStore

co do gwarancji, jeżeli zrobisz jailbrake'a a chcesz np oddać telefon do serwisu to robisz restore (w iTunes, ale zdaje się miała się pojawić taka funkcja w iphonie/ipodzie, ja mam w tej chwili ipoda na 2.0 i u mnie takiej funkcji nie ma, nie wiem jak to wygląda w telefonie) i masz czyste urządzenie


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 19 sie 2008, 23:36 
Cytuj  
Czyli bez przeróbek nie mozna wrzucić gier,czy tez innych aplikacji jak na nokie,se albo inne telefony?
troche kiepsko :/

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 01:11 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Czyli bez przeróbek nie mozna wrzucić gier,czy tez innych aplikacji jak na nokie,se albo inne telefony?
troche kiepsko :/



Nikt nie buduje biznesu naokolo ulatwiania piratom zycia :)


_________________
Nestor#1522

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.