mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 05:53 
Cytuj  
No wiec niestety 8800 gtsow zasadniczo nie ma i nie bedzie.
nawet o uzywki ciezko:(

Wybor padl na Evga 9800 gtx+ 512 - z komputronika
karta w drodze.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 15:39 
Cytuj  
Karty nie komentuję, ale czemu wybrałeś jeden z najdroższych sklepów to nie wiem :roll:

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 15:51 
Cytuj  
Tez mialem to napisac ale pozniej moglby byc komentarz: odpie*** to sa moje pieniadze...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 16:16 
Cytuj  
Komputronik czasem ma dobre ceny. Jak mam zaplacic w jakims znanym od lat sklepie, gdzie korzystalem kilka razy i przeplacic te 10%, albo taniej na www.kupujbozajebiscietanie.pl to wybiore to pierwsze. Najlepsza imo opcja to kupno np. na allegro i odbior w salonie jakiegos sklepu. I tanio i wiesz z kim masz do czynienia.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 16:56 
Cytuj  
Nie chodzi o jakieś podejrzane okazje a inne istniejące od dłuższego czasu sklepy. Akurat przymierzam się do modernizacji kompa i po przejrzeniu różnych ofert wygląda to tak że w porównani z komputronikiem to każdą część (procesor, płyta gł, grafika) można kupić o jakieś 100 zł taniej a to już piechota nie chodzi :roll:. Przy jakiejś dupereli typu wiatraczek to fakt wszystko jedno gdzie się kupuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 18:27 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Przy jakiejś dupereli typu wiatraczek to fakt wszystko jedno gdzie się kupuje.
nazwij takie 5 wiatraków duperelami w wycenie kompa :P

http://www.komputronik.pl/Wentylatory_/ ... ,id,48729/


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 18:28 
Cytuj  
no duperele... a co wiecej zbedne w tej ilosci.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2009, 19:40 
Cytuj  
No panie ale to nie są zwykłe wiatraczki, to prawdziwe cuda:
"(...)zadziwiające parametry i eleganckie opakowanie(...)", "(...)zasilacz zaczął wyrzucać chłodne powietrze a do niedawna gorące (...)" :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2009, 16:59 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Karty nie komentuję, ale czemu wybrałeś jeden z najdroższych sklepów to nie wiem :roll:

No troszke masz racji wlasnie zauwazylem ze cena tej samej karty teraz na komputroniku to juz 660 (Ja dalem 700)....mowi sie trudno..
No i zalezalo mi konkretnie na evga , zadne tam gainwardy asusy czy inne pali-saphire etc:>
A dlaczego wybralem komputronika:
no wiec ogolnie na tle innych skleopw wcale nie sa najdrozszi..
i i plusem jest to ze zamawiajac karte-otrzymam karte.

to nie jest jakis sklep widmo ktory dzis jest i jutro znika, lub ktory oszukuje swoich klientow.
No dobra koniec z ta reklama ich sklepu

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2009, 18:54 
Cytuj  
Komputronik jest zajebisty ale jego ceny tez sa zajebiste w porownaniu do konkurencji chyba ze cos ostatnio sie zmienilo ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2009, 19:31 
Cytuj  
QFC napisał(a):
Komputronik jest zajebisty ale jego ceny tez sa zajebiste w porownaniu do konkurencji chyba ze cos ostatnio sie zmienilo ;]
zdecydowanie, mnie się podoba że mają duzy wybór i mozna odebrać bezpośrednio w sklepie (fizycznie). czyli kupuje online i odbieram na luzaku popołudniu.
fakt cen nie maja najlepszych, ale przynajmniej nie musze się martwić o to jak bedzie przebiegać naprawa gwarancyjna.

podstawowa sprawa, wybieram i ogladam zawsze najpierw w komputroniku a potem myśle jaka jest cena i czy warto szukac w innym - maja duzo kometarzy pod produktami bo te komentarze pochodza głównie z http://www.benchmark.pl/ - własciciel jest wspólny i z tego co pamietam komentarze sa klonowane


_________________
psn

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 09:46 
Cytuj  
@Poziomka - sklep wcale nie jest zly, solidna firma, a za jakosc sie placi. Natomiast jest chodzi o sam wybor grafy - krotko mowiac... zjebales :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2009, 19:21 
Cytuj  
Komputronik nie jest zajebisty, jakos obslugi niczym sie nie wyroznia. Dla mnie jedynym plusem tego sklepu jest mozliwosc odbioru osobistego - mam niedaleko. Ogolnie kupowalem w kilku sklepach w pl.. i jedyny problem jaki mialem to trafil mi sie w komputroniku. Kwestia pecha.

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2009, 11:04 
Cytuj  
ze mna akurat na odwrot - nigdy nie mialem problemow ;)
do sklepow Komputronika w Warszawie mam dwa kroki, wiec przewaznie odbieram osobiscie. Czasem tez zamawiam z przesylka, bo np. czegos nie maja w sklepach. Nigdy zadnego problemu ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2009, 12:05 
Cytuj  
Ja komputronikiem sugeruje sie tylko tym jak duzo taniej moge kupic w jednym z wielu straych odbrych sklepow w karkowie, conajmniej trzy istnieje juz ponad 15 lat i sa bardziej profesjonalne i pewne niz komputronik.
Komputronik dzieki reklamie stal sie popularny i dzieki temu moze miec tak wysokie ceny.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2009, 18:21 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja komputronikiem sugeruje sie tylko tym jak duzo taniej moge kupic w jednym z wielu straych odbrych sklepow w karkowie, conajmniej trzy istnieje juz ponad 15 lat i sa bardziej profesjonalne i pewne niz komputronik.
Komputronik dzieki reklamie stal sie popularny i dzieki temu moze miec tak wysokie ceny.

reklamy komputronika widuję tylko w prasie branżowej + nie ma bannerów na onecie itp. raczej VOBIS jest takim salonem, który się "ostro reklamuje" ;)

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2009, 18:46 
Cytuj  
FoQs napisał(a):
@Poziomka - sklep wcale nie jest zly, solidna firma, a za jakosc sie placi. Natomiast jest chodzi o sam wybor grafy - krotko mowiac... zjebales :P

Jakość www chyba, bo jak 99% sklepów z kompami nie mają na składzie większości towaru z oferty :roll:. Nie wiem gdzie ta jakość, bo kontakt taki jak w innych sklepach, terminy oczekiwania gdy czegoś nie ma podobne a i kurierem przesyłka idzie tyle samo czasu ;). Sklep jak sklep, jedynie bazę danych z towarami ma dużą i można się dobrze zorientować co jest na rynku. Natomiast największa wada to ceny ale to chyba każdy zauważa.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2009, 18:51 
Cytuj  
Ja właśnie zamówiłem w komputroniku gtx 260 216core za 979zł plus chiefteca 750w modularnego za 439zł dzięki rabatowi 5% przy sprzedaży wysyłkowej. Najlepsze ceny w Polsce po kilku dniach poszukiwań. Wysyłka gratis.

Komputronik ma zwykle ceny z kosmosu ale czasem można coś taniego ( relatywnie ) trafić.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2009, 19:06 
Cytuj  
Ja kupuje tylko w dwóch sklepach komputerowych : komputronik i znak


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2009, 21:40 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja komputronikiem sugeruje sie tylko tym jak duzo taniej moge kupic w jednym z wielu straych odbrych sklepow w karkowie, conajmniej trzy istnieje juz ponad 15 lat i sa bardziej profesjonalne i pewne niz komputronik.

BIT, Apollo, Włodipol? :wink:


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.