mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 17:27 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
No to patrz co kupujesz.


Najwolniejszy telefon to to nie jest, WM jest za to mulasty


Przepakowali go zbędnymi procesami jak vistę, przez co chodzi jak by chciał a nie mógł


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 17:53 
Cytuj  
To wywal niepotrzebne procesy, a nie jojczysz. Albo wrzuc niebrandowany system, najlepiej golego WM, a nie z gownianymi dodatkami twojego operatora.
Reasumujac, po pierwsze, SPV do najszybszych nie nalezy i nie zmienisz tego nawet zaklinajac rzeczywistosc. Po drugie, SPV to brandowany jakis stary model HTC bodajze dla Orange (w Erze bylo to samo pod nazwa MDA), z dorzuconym orangowym gownem do systemu, ktore dosc ostro spowalnia system. I jakby nie patrzyl, nigdzie tu nie widze winy WM. Szczegolnie, ze na lepszych/szybszych urzadzeniach pogina az milo, bez zwiech, zaciec czy wywalania sie.
Porownaj zreszta swoj WM z WM na Omnii, Xperii, czy czymkolwiek HTC z serii Touch. A jak nie masz gdzie, to zapraszam do siebie, pokaze ci Omnie, pokaze ci SE Xperie, pokaze ci nawet z HTC Diamonda, Touch Pro i Touch Cruise. A nawet TytnaII. A ty mi pokazesz, gdzie do ciezkiej cholery jest ten WM wolny i mulasty. Bo ja chyba jakis slepy jestem.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 19:11 
Cytuj  
roball napisał(a):
Wlasnie zamowilem sobie upgrade z orange, telefon wyglada na fajny kombajnik multimedialny, zastapi mi aparat i mp3 playera, ma go ktos i moglby sie podzielic wrazeniami?

Obrazek


Badziew totalny.Ja ostatnio przedluzalem sporo umow i wziolem chyba z 10 takich.Po niecalym miesiacu wymienilem wszystko na Nokie N95.
Bardzo nie poreczny +slaba bateria.Jesli chodzi o "zabawke" dla dzieciaka to moze byc, ale jesli ktospotrzebuje funkcjonalnego telefonu z dobra bateria i bezawaryjnego to zdecydowanie odradzam.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 19:11 
Cytuj  
roball napisał(a):
CheGee napisał(a):
miales wkleic foty dla porownania


Nie chce mi sie ladowac akumulatorkow do zwyklej cyfrowki ktora ma jakies 10 lat i zdjecia i tak pewnie beda gorsze.


10 lat temu to nie bylo cyfrowek :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 20:46 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
10 lat temu to nie bylo cyfrowek :D

Byly. Mam nawet jakies zdjecia robione w 97 roku :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 06:55 
Cytuj  
Dla mnie "nie istanieja" inne telefony niz Nokie.W dalszym ciagu jestem szczesliwym posiadaczem noki 63010i i czesto gesto jak mi padnie bateria w N95 to pare dni biegam z tamta :> Dla mnie i pewnie dla wielu uzytkownikow to najlepszy telefon ever, jedyne co boli ze juz troche tak "obciachowo" wyglada :>

Przerabialem tez Samsunga Omnie - wiekszego gowna jeszcze nie widzialem, rysik mnie dobil :O

Nokia > all

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 09:06 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Dla mnie "nie istanieja" inne telefony niz Nokie.W dalszym ciagu jestem szczesliwym posiadaczem noki 63010i i czesto gesto jak mi padnie bateria w N95 to pare dni biegam z tamta :> Dla mnie i pewnie dla wielu uzytkownikow to najlepszy telefon ever, jedyne co boli ze juz troche tak "obciachowo" wyglada :>

Przerabialem tez Samsunga Omnie - wiekszego gowna jeszcze nie widzialem, rysik mnie dobil :O

Nokia > all


No to przykre jest, ze taki business man jak Ty nie potrafi sobie poradzic z telefonem Omnia tylko trafiaja do niego tak proste urzadzenia jak Nokia.

Anyway 6310i jest dobrym telefonem ale prawdziwym win ostatnich miesiecy/lat to seria E. Dobrze wykonane, dobrze dzialajace i ogolnie bardzo fajne~

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 09:12 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
k4czy napisał(a):
Dla mnie "nie istanieja" inne telefony niz Nokie.W dalszym ciagu jestem szczesliwym posiadaczem noki 63010i i czesto gesto jak mi padnie bateria w N95 to pare dni biegam z tamta :> Dla mnie i pewnie dla wielu uzytkownikow to najlepszy telefon ever, jedyne co boli ze juz troche tak "obciachowo" wyglada :>

Przerabialem tez Samsunga Omnie - wiekszego gowna jeszcze nie widzialem, rysik mnie dobil :O

Nokia > all


No to przykre jest, ze taki business man jak Ty nie potrafi sobie poradzic z telefonem Omnia tylko trafiaja do niego tak proste urzadzenia jak Nokia.

Anyway 6310i jest dobrym telefonem ale prawdziwym win ostatnich miesiecy/lat to seria E. Dobrze wykonane, dobrze dzialajace i ogolnie bardzo fajne~


Oyciec idz popluc sie gdzie indziej.Jesli chodzi o omnie i ten jebany rysik to jest to tak nieporeczne ze rece opadaja.Wyobraz sobie ze dziennie wykonujesz 50+ telefonow i za kazdym razem meczysz sie z tym rysikiem.

P.S. Aluzje do biznesmena sobie odpusc , a moze Ty tez masz za malego?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 09:14 
Cytuj  
Ahahah Kaczy jak Ty latwo "polykasz". No juz juz, PRZECIEZ GRALISMY W JEDNEJ GILDII W WOWIKA.~

Po co Ci rysik do odbierania telefonow? Albo do ich wykonywania? Wyobraz sobie, ze dziennie to moj telefon nie stygnie, a rysika uzywam tylko jak przelgadam poczte, lacze sie z shellem, lacze sie z vpn i chce cos druknac gdzies itd.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 09:17 
Cytuj  
No Ty tez lapiesz jak zaba bloto :>

No ja nie wiem , moze ja jestem jednak zacofany i kurde nie radze sobie z takimi urzadzeniami.
A jak Ty wybierales do kogos numer bez rysika?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 09:18 
Cytuj  
A po grzyba ci w Omnii rysik? Zainstaluj sobie Manile albo SPB Mobile Shella i juz. Ja nawet nie wiem, jak rysik w Omnii wyglada, korzystam z palca, szczegolnie, ze nawet menusy w WM omniowym sa wielkosciowo przystosowane do obslugi paluchem.

X.

PS. Jak wybieram numer? Naciskam "zielona" sluchawke i wbijam z klawiatury 3 pierwsze litery kontaktu, lub cyfry numeru telefonu. I naciskam "zielona" sluchawke jeszcze raz.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 22 lip 2009, 09:21 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 09:21 
Cytuj  
Xanth tylko moj paluch moze jest troche wiekszy od Twojego i nie przystosowany do obslugi Omni , musze zmienic sobie go na jakis inny model, pod Omnie :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 09:23 
Cytuj  
Watpie, zebys mial wieksze paluchy od moich :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 09:25 
Cytuj  
Moj paluch > Wasze paluchy.

Anyway dyskusja schodzi na tematy mocno homo wiec...

Tak jak mowi MARIUSZ-PC czyli SPB Mobile Shell. Nie wiem, musialbys miec chyba palce o szerokosci 3cm zeby nie trafic w wielki zielony bar CALL.

EDIT:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.