mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2009, 22:58 
Cytuj  
italios1 napisał(a):
PIerwsza wymiana byla w 1 gim...
100kg mozna wykurwic po okolo roku przemyslanych cwiczen i dobrej diecie+suple.

Tak,teraz wyciskam 115kg na klate.


I tak kurwa trzymamy ziom


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 10:22 
Cytuj  
Co do sluchawek to kupilem jednak
http://www.mp3store.pl/,dokana%C5%82owe ... 132218.htm
w tym sklepie zresztą, w Poznaniu. Dożywotnia gwarancja producenta itp. Co do wygody to wygodne, chociaz mysle, ze komus moga nie przypasowac dość duże gąbki. Większe niż epki, _wydaję mi się_ że trochęsą mocniejsze od epek, lepiej grają i nie szumią ani trochę ale w sumie porownywalne do epek 630. polecam.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2009, 00:19 
Cytuj  
jako,ze nie mam pomyslu na prezent dla siebie na gwiazdke, a nie chce ryzykowac otrzymywania jakichs koszul/krawatow, ktore mi nie beda sie podobac, zdecydowalem,ze poprosze o jakies dobre sluchawki - tym razem nauszne. cena 400-600zl, fajnie jakby byly trwale, mialy zajebisty dzwiek (praca z ipodem, kompem i wzmacniaczem), przewodowe no i na milosc boska niech nie wygladaja jak dla elo-elo zioma z wielkiej plyty, czy techno boya!


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 25 lis 2009, 21:59 
Cytuj  
the beats by dr.dre :)

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2009, 17:58 
Cytuj  
http://www.amazon.com/Westone-3-Way-Dri ... B001MBLBXQ

ktos to wogle mial w uszach ? u nas na te "rzeczy" specjalisci mowia monitory douszne ..za ta cene pewnie juz nie wypada powiedziec ...sluchawki lol.


_________________
Obrazek

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 gru 2009, 18:16 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
jako,ze nie mam pomyslu na prezent dla siebie na gwiazdke, a nie chce ryzykowac otrzymywania jakichs koszul/krawatow, ktore mi nie beda sie podobac, zdecydowalem,ze poprosze o jakies dobre sluchawki - tym razem nauszne. cena 400-600zl, fajnie jakby byly trwale, mialy zajebisty dzwiek (praca z ipodem, kompem i wzmacniaczem), przewodowe no i na milosc boska niech nie wygladaja jak dla elo-elo zioma z wielkiej plyty, czy techno boya!


Wez cos z Grado. Brzmienie rewelacyjne (bardzo szczegolowe, zywe) a i napedzic je latwo bo to tylko 32Ohm (warto na to zwrocic uwage, jesli chcesz podpinac sluchawki bezposrednio do karty dzwiekowej/ipoda).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2009, 18:18 
Cytuj  
lol 550f za sluchawki? chyba musialy by odrazu BJ robic.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2009, 18:26 
Cytuj  
Buka napisał(a):
RufeN napisał(a):
jako,ze nie mam pomyslu na prezent dla siebie na gwiazdke, a nie chce ryzykowac otrzymywania jakichs koszul/krawatow, ktore mi nie beda sie podobac, zdecydowalem,ze poprosze o jakies dobre sluchawki - tym razem nauszne. cena 400-600zl, fajnie jakby byly trwale, mialy zajebisty dzwiek (praca z ipodem, kompem i wzmacniaczem), przewodowe no i na milosc boska niech nie wygladaja jak dla elo-elo zioma z wielkiej plyty, czy techno boya!


Wez cos z Grado. Brzmienie rewelacyjne (bardzo szczegolowe, zywe) a i napedzic je latwo bo to tylko 32Ohm (warto na to zwrocic uwage, jesli chcesz podpinac sluchawki bezposrednio do karty dzwiekowej/ipoda).

Rowzniez polecam. Najlepiej SR60 albo 80. Swietny dzwiek i doskonaly wyglad. :> Nie wiem jak z trwaloscia. No i sa to sluchawki otwarte, wiec w pokoju wszyscy sluchaja razem z toba jak lubisz glosniej.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2009, 23:40 
Cytuj  
Nie bede zakladal nowego tematu bo tez o sluchawki chodzi:

Chce sluchawki bezprzewodowe ktore to zazyczyla sobie moja mama na gwiazdke.
Chce sobie odpalic muzyke na laptopie w pokoju jednym a sluchac bedzie czesto 6 metrow i dwie (no od biedy mozna powiedziec ze 1)sciany dalej.

Sluchawki nie zadne wkladane do uszu tylko duze wygodne.

Pytanie czy da sie kupic jakies dla ktorych te dwie sciany i 6 metrow to nie bedzie zaden problem i jakos dzwieku bedzie zadowalajaca?

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 23:01 
Cytuj  
Jakie polecacie słuchawki nauszne do mp3? Chwilowo mogę maksymalnie wydać na nie 100zł. Zastanawiałem się nad Sanhaiserami HD201. Uważacie, że to dobre słuchawki?

Z góry dziękuje za pomoc,

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2009, 09:51 
Cytuj  
ja na ulicy widze, ze w miare ciesza sie popularnoscia koss porta pro ;] nie lubie nausznych, ale to zdaja sie dobre sluchawki. No i dozywotnia gwarancja kossa ;p


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2009, 10:48 
Cytuj  
ja mam pytanie do koss porta pro.

chce kupic sluchawki ktore beda dobre do mp3 - tutaj oczywistym wyborem jest koss porta pro.
chcialbym jednak tez zeby sluchawki nadawaly sie do pracy, a kolega powiedzial mi ze porta pro na tyle dobrze przylegaja ze przy puszczonej muzyce dosc dobrze wyciszaja otoczenie.

jak to jest z tym wyciszaniem w tych kossach? slychac wszystko co sie dookola dzieje przy puszczonej muzyce?


_________________
Obrazek
Obrazek

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 13 gru 2009, 21:36 
Cytuj  
Dzisiaj byłem w sklepie i oglądałem Sanheisery HD201 - nie polecam chwilę posłuchałem i odłożyłem. Kiepsko przylegają do głowy i słychać wszystko co się dzieje wokoło zresztą jak zobaczyłem to aż mnie zmroziło 170zł gdzie na allegro można je dostać za 79zl.

So far znajomi polecili mi Koss Porta Pro - powiedzieli, że nadają się jak najbardziej do mp3/mp4. Zresztą dzisiaj jadąc pociągiem rozmawiałem z kolesiem, który miał je podłączone do ipod'a. Pozwolił mi nawet chwilę przetestować je i powiem szczerze, że naprawdę dobrze trzymają się głowy i za takie pieniądze to chyba najlepsze rozwiązanie. Dzisiaj zamawiam i mam nadzieję, że przed weekendem je jeszcze dostanę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2009, 21:45 
Cytuj  
Z krotkiego odsluchu Koss Porta Pro moge powiedziec, ze wyciszenie jest wystarczajace jesli slucha sie glosniej. Minus taki, ze slychac je dosc mocno na zewnatrz.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2009, 22:27 
Cytuj  
tbh wali mnie to ze inni beda slyszeli moj awesom musik.

bardziej chodzi mi o to czy ja bede slyszal jak ktos kaszle albo gada albo sra na drugim koncu pokoju.
licze na to ze nie ;]

dobra, dzieki za info. jak bede mial jakies wlasne wrazenia to sie nimi podziele


_________________
Obrazek
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2009, 22:36 
Cytuj  
zawsze chcialem miec now playing mod do RL ;]


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2009, 22:41 
Cytuj  
dokanalowki pod tym wzgledem to masakra, bo w sumei nei slychac nic, ani nikt Twojej muzy. Ja mam koss the plug, ale przechadzac przez ulice patrze 6 razy ;)


_________________
.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 13 gru 2009, 23:06 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
dokanalowki pod tym wzgledem to masakra, bo w sumei nei slychac nic, ani nikt Twojej muzy. Ja mam koss the plug, ale przechadzac przez ulice patrze 6 razy ;)


Mi dokanałówki wyślizgują się ciągle z uszu i mnie to wręcz wkurwia. Mam teraz Panasoniki i wyskakują non top... Pora kupić coś co mi nie spadnie i nie wypadnie :)

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 22:02 
Cytuj  
Potrzebuje w miare porzadne sluchawki do telefonu. Wiem tylko, ze chce cos z takich modeli :

Click

czyli nauszne, natomiast nie znam sie na tym w ogole. Ktos moze cos polecic? Nie musi to byc najwyzsza polka, bo jednak bede sluchal z telefonu (SE K800i); takze wysokiej jakosci nie ma sie co spodziewac, chocby nie wiem jak zajebiste byly te sluchawki. Cos do 100 zl.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 22:41 
Cytuj  
koss porta pro na allegro za ~120

btw, powiedzialem ze opisze wrazenia.

w sumie, to sa one dosc pozytywne. Bassy jak na takie male gowienka maja przepotezne. Jakosc dzwieku tez nieporownywalnie lepsza z innymi 'nausznymi' sluchawkami otwartymi.

ale sennheiser hd202 za ~90-100zl (zamkniete, duze) wydaje mi sie ze je miota pod wzgledem jakosci dzwieku, soz.

koss to pewnie najlepszy wybor do mp3 na miasto, ale do pracy - chyba polecilbym bardziej te sennheisery.


_________________
Obrazek
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.