mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 382  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 17:03 
Cytuj  
Ja swojego Death Addera kupiłem w 2007 roku (przy premierze pierwszej części Wiedźmina, miałem zamówioną EK, która z powodu nieudolności CDP dostarczana była w 3 częśćiach, w ramach przeprosin dostałem kupon na 100zł do wydania w ich sklepie, dołożyłem i kupiłem wtedy DA).
Do dzisiaj chodzi bez zająknięcia, z wierzchu wygląda okropnie, zaczęła schodzić gumowa powłoka, ale elektronika jest nie do zajechania, działa perfekcyjnie przez te wszystkie lata. Nie da się ukryć, że jestem z niej zadowolony.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 17:06 
Cytuj  
bo to nie jest zla mycha, tylko ja mam nieco inne kategorie i najwazniejszy dla mni jest sensor.

Mnie drazni delikatnosc razera jedynie.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 17:10 
Cytuj  
mi po pol roku zaczely sie walic lmb i rmb. nie wspomianajac wlasnie o jakosci wykonania samej myszki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 17:15 
Cytuj  
Pod tym wzgledem razer ssie, tandeta ktora ma tylko wygladac. Zreszta nowe edycje DA maja problem z sensorem i trzeba uwazac co sie bierze.


_________________
.

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 19:19 
Cytuj  
MÓj razer DA dostał doubleclicka i przez jakieś pół roku mnie męczył. Po tym czasie nastąpiła samonaprawa lol

BTW polecacie jakąś dobra mysz do finger/claw gripa? Bo DA do tego stworzony raczej nie jest.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 19:21 
Cytuj  
u mnie tez byla samonaprawa.

masz wyzej, te ponoc:
CM Storm Spawn
Razer Abyssus

sam nie uzywalem bo tak nie chwytam ;p


_________________
.

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 19:43 
Cytuj  
Cytuj:
Cm spawn currently has issues with mumble, teamspeak and ventrilo, mouses starts to skip and cpu loads goes very high when this issue appears. Currently the mouse not usable becose of this.


PRzez rok nic z tym nie zrobili

Z oficjalnego forum
Cytuj:
I lost days and weeks trying to figure what causes my stutters in Arma 2. I disassembled my rig and assembled it again. I LOST TONS OF TIME. A FUCKING TONS OF TIME. A FUCKING TONS OF TIME. And i didn't know it was my mouse. And CM Storm is fixing those problem for such a long time?!
Who the **** is working at your support? 14 years old programmers?
You can't fix one small **** - a problem with overloading CPU.



Dzięki za radę!


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 21:12 
Cytuj  
Chce sobie zsynchronizować save'y do Warbanda między PC a laptopem. Zamierzam wykorzystać do tego dowiązanie twarde gdyż folder dropboxa mam na dysku D a save do WB są na C. Teraz pytanie: jak to zrobić? Wystarczy dowiązanie twarde do save'ów w folderze dropa i plik będzie automatycznie wrzucany na serwer i pobierany do dokumentów na obu komputerach?

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 14:58 
Cytuj  
Szybkie pytanie - potrzebuję kupić drukarkę laserową, czarno białą. Zastosowanie pół domowe/pół firmowe.
Oczywiście sieciowa, preferowane modele z wifi, ale nie jest to warunek konieczny.
No i ofc dobrze by było gdyby dostępne były jakieś sensowne zamienniki oryginalnych tonerów. :)

Ktoś coś poleca?


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 15:02 
Cytuj  
Ja mam Brothera wifi, ktory raczej spelni te wszystkie potrzeby. Ale nie pamietam jaki model, jak wroce do domu to napisze ;] mozliwe, ze to Brother DCP-J315W ale nie jestem pewien. Mam PC i laptopa na wifi podpietego, drukara w drugim pokoju i smiga.

a... laserową, sry :/ to moze inny model zobacz od tej firmy ;p


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 15:07 
Cytuj  
ja mam brothera nie wifi, ale za to drukuje mi praktycznie za darmo - kupilem do niego sam proszek i dosypuje do tonera jak sie konczy ;d proszek na 3-4k stron za pare zlotych mozna juz dorwac.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 15:43 
Cytuj  
ogolnie sa tanie zammieniki do nich, ale trzeba zachowac oryginalne na wypadek reklamacji, bo z zamiennikami nei uznaja ;p


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 20:18 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
kupilem do niego sam proszek i dosypuje do tonera jak sie konczy ;d proszek na 3-4k stron za pare zlotych mozna juz dorwac.


Na zeszłorocznym spotkaniu stowarzyszenia behapowców była jedna babka z ciekawą prezentacją - przedstawiała dane z badań prowadzonych w latach 2010-2012 przez amerykanów na temat wpływu tonerów na organizm ludzki (przebadali ok 100 najbardziej popularnych tonerów oraz ich zamienników). Efekt prezentacji był ciekawy: paru gościom nieźle wydłużyły się miny, a po odczytaniu raportów toksykologicznych kilku pozostałych mało nie spadło ze stołków. Jak koniecznie chcesz się w to bawić to polecam dobrą (!) maseczkę przeciwpyłową, rękawice jednorazowe i solidne czyszczenie (na mokro, bez dodatkowego pylenia) miejsca gdzie uzupełniałeś toner. Ale generalnie to szczerze z odradzam - to trochę tak jakbyś się raz na jakiś czas sztachnął azbestem.


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2013, 01:00 
Cytuj  
Ciekawe info,będę ostrożny - juz teraz traktowalem proszek jak jakąś ciężką chemię-nie chcialem się pobrudzic,ale maseczke niezla mam do malowania aerografem większych powierzchni na modelach :-)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2013, 18:18 
Cytuj  
Mam problem z ustawieniem lapka.

Podlaczam do to TV, zamykam, rozdzialka ladnie przeskakuje w rozdzialke TV (1900 na cos tam) wszystkie ladnie chodzi tylko po kilku minutach przechodzi w stan uśpienia. W ustawieniach mam ze ma nic nie robic ale komp jakby na to w ogole nie reaguje.

Jakie pomysly co moze byc powodem?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2013, 21:48 
Cytuj  
Potrzebuje jakiegoś benchmarka pod dx11 do maksymalnego obciążania karty na kilka godzin, coś jak furmark tylko zamist opengl, dx11. Dobrze by było gdyby była w tym benchu opcja obciążenia CPU.

Dziwne rzeczy się dzieją ale jak gram w niektóre gry to obraz tak jak by hm faluje. Widać to jedynie na krawędziach, np modeli czy interfejsu. Wygląda to tak jak by nałażono zakłócenie na dwu wymiarowy obraz a nie na to co jest renderowane w 3D - jak filtr pełno ekranowy. Przypomina to nieco żar :P choć jest mniej intensywny oraz raczej ostry i kanciasty niż krągły i płynny; ciężko to opisać...

PC to gf gtx660Ti Asus DCu II, i5 2500k, Asus P8P67 pro rev 3.0, 2x4gb ram crosair vengeance low profile 1600MHz, ustawione na 1333MHz.

Dodam że nawet po wyłączeniu gry te zakłócenia pozostają przez jakiś czas widoczne na pulpicie, co ciekawe furmark ich nie wywołuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2013, 23:02 
Cytuj  
matryca w monitorze Ci pada


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2013, 23:51 
Cytuj  
Ale to tylko się dzieje gdy odpalę grę i jakiś czas po tym, w idlu nic.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 11 sty 2013, 10:40 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Ale to tylko się dzieje gdy odpalę grę i jakiś czas po tym, w idlu nic.


To brzmi jak coś z kartą graficzną - masz możliwość podmienić na inną i sprawdzić w grze? Ewentualnie przełożyć swoją do czyjegoś komputera i sprawdzić czy tak samo się zachowa?


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 14:50 
Cytuj  
Coś mi się spierdzieliło z forum, za każdym razem jak klikam nowy post, cytowanie, czy nawet chcę zmienić podpis w profilu to w miejscu na blok tekstu wkleja mi miliard enterów i coś takiego " <a href=http://download.cnet.com/Free-Youtube-Downloader-Pro/3000-2071_4-75329731.html >youtube downloader</a>" - próbowałem googlować czy to jakiś virus, ale nic nie wyskakuje. Gdzie to się da usunąć w rejestrze, żeby z każdym otwartym okienkiem nie autouzupełniało tego syfu?


_________________
Duh, winning

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 382  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.