mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 15:50 
Cytuj  
No właśnie nie wiem czy mam chęci na kolejne bawienie się homebrew romami... :<

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 21:49 
Cytuj  
Lepszy ekran lepsze bebechy, lepszy multitouch. No ale na desire juz jest 2.2 a na galaxy s tylko jakies beta wersje .
Gps zdaje sie nie dziala jeszcze tak jak powinien w oficjlanych romach i maja to spatchowac(ofc ludzie sami sobie to juz dawno porobili w nieoficjalnych)
Rootuje itp sie go latwo i podobno ciezko go "ubic".
Mi siepdoba juz teraz ale mysle ze dopiero z 2.2 "rozwinie skrzydla"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 00:28 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
:[[[[

No myślę pomiędzy HTC Desire a Galaxy S, jak trafiam na fora to i jedni i drudzy spuszczają się, że zajebiste, w testach też wypadają fajnie, cenowo to samo także eeeeeee .:<


Imo htc wiekszy lans niz samsung.
Po porownaiu meine desire na ktorym wieszalem psy z innymi androidami (motorola, sony, stare galaxy) zaczalem szanowac swoj telefon.
Dobrze to podsumował engadget: "Sense" makes android make sense.

tbfh trzeba chyba kochac swoj TELEFON zeby sie podniecac pierdami typu lepszy ekran i multitouch. Gracie na tym w warcrafta ffs?

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 06:18 
Cytuj  
No tak, ale Super AMOLED to jednak cos. Najlepiej sprawdzic to w sloneczny dzien na dworze, roznica jest spora.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.04.2010
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 07:14 
Cytuj  
Wbrew testom i opiniom bardziej do gustu w słońcu przypadł mi iphone 3g niz Super Amoled ale pod każdym innym względem wyświetlacz jest naprawdę mega. Czerń wygląda jak czerń, pod jakimkolwiek kątem byś nie patrzył wszystko jest widoczne, kolory naturalne.

Oyci3C porownwanie Desire vs SGS z innego forum:
Cytuj:
I already posted this elsewhere in a similar thread but I'll throw my piece in here too.

CPU/GPU: Faster on the Galaxy (GPU is claimed to be up to 3x faster)
Screen: Flat out win for the galaxy, no comparison of 4" SAMOLED to 3.7" Amoled, multitouch is also better on the Galaxy (supports up to 16 touches) and the galaxy has gorilla glass
Video: Galaxy = 720p, to my knowledge the desire does 480, possibly 720 with update/hack?
Vid Output: Galaxy= HDMI, Composite, DLNA, Desire = none, maybe composite through 3.5mm jack?
Keyboard: Swype>Sense Keybo
Front Cam: Galaxy=Yes, Desire=No
Storage: Galaxy=16GB, Desire=0.5GB
Bluetooth: Galaxy = 3.0, Desire = 2.1
Wifi: Galaxy = N Desire = G
Battery: Galaxy =1500mAh, Desire=1400mAh
Weight: Galaxy=119g, Desire=135g
Thickness: Galaxy=9.9mm, Desire=11.9mm
UI: Sense is better looking than TW, Samsung did add in a lot more features though that aren't immediately apparent, checkout this thread:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=760801

The Desire having 2.2 is not really a plus as the Galaxy is getting it next month and unofficial roms are already out.

The main positives on the Desire are the Trackpad, the Notification LED and the camera flash. A couple of these are a matter of taste and I'm quite happy without them for the following reasons:
-Trackpad just duplicates what you can already do with the touchscreen, somewhat useful for text editing but Swype has a D-Pad you can use for that.
-Notification LED was not missed by me as I've never owned a phone with one. I keep my phone in my pocket, if it vibrates, I check it... If you really need one just install NOLED for your galaxy, it provides even more functionality than an led.
-Camera flash: Let's be honest. If you've ever tried to take a picture with a cameraphone with an led flash you know it really doesn't help that much anyways, it's more useful as a flashlight than anything. Plus the night mode works very well on the Galaxy, you can find numerous samples on these forums. I'd be willing to put the Galaxy in night mode head to head with the Desire + flash any day and I'm quite confident you would not notice the difference.

As for the build quality, the Galaxy may be plastic but it is certainly not cheap. The phone screams quality when you feel how light and thin it is, it does not flex, bend, creak or feel cheap in any way. The backcover is thin yes, but most are nowadays and a replacement is 20 bucks. I've had mine off many times and have had no problems with it.

The GPS issues I've found to be a bit overstated and mostly only apply to the US models. A lot of people forget that the aGPS is disabled by default and of course make angry posts before researching/checking. I bought my Canadian model on launch day, am running original firmware and my GPS works perfectly, better than other android phones I have compared it to. They are mostly fixed/being fixed for the US models as well.

After these stats it comes down to personal taste for the design. A lot of Android fans are turned off by how much the Galaxy looks like a 3GS. I got over it and have never looked back, there's also the US models which look more like Android devices. I know I was sold on the Desire when it was first announced but Samsung quickly changed my mind after I compared the two.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 09:35 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
No właśnie nie wiem czy mam chęci na kolejne bawienie się homebrew romami... :<

Po zabawie z windows na diamond mam serdecznie dosc. Jak place blisko 2k za telefon to oczekuje, ze bedzie chodzil dobrze, bez koniecznosci kombinowania. Fascynatem telefonow nie jestem i nie bawi mnie grzebanie w nich.

Samnsung zawsze kojarzyl mi sie z badziewnymi plastikowymi zabawkami, nazywanymi telefonami. Pewnie do dzis sporo sie zmienilo. Niestety na Desire w sloncu nie widac praktycznie nic, moze rzeczywiscie warto wziac tego Galaxy chocby dla lepszego ekranu.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 13:05 
Cytuj  
http://www.news.com.au/technology/apple-traitorware-can-take-your-photo-and-shut-down-your-jailbroken-iphone-ipad/story-e6frfro0-1225909901032

Zostawię to tutaj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 13:49 
Cytuj  
Zamówiłem Galaxy i utwardzaną obudowę. :)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 14:59 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Zamówiłem Galaxy i utwardzaną obudowę. :)

Link do obudowy plox? Też myślę nad tym modelem...


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 15:35 
Cytuj  
Co jak co, ale serwis Noki zrobił na mnie wrażenie, całe 2 dni czekałem na telefon. Mam nadzieje, że się nie będzie wieszała n97 mini.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 18:09 
Cytuj  
Wlasnie co za obudowa utwardzania link plx

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 19:06 
Cytuj  
Dunno, jutro zobaczę dopiero.

EDIT: hahaha @ ceny iPhone w PL z abonamentem 130+

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.04.2010
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 09:50 
Cytuj  
btw jak będziecie kupować kabel tv-out do swoich SGS to nie przepłacajcie za te niby kable do SGS 30zl czy lepiej tylko mozna kupic np takie cos za 3.50zł i smiga az milo:

http://allegro.pl/oryginalny-kabel-tv-out-ca-75u-nokia-n95-n96-n97-i1188807956.html

Nie kazdy taki kabel dziala z Galaxy np. probowalem kablem od kamerki ktora mam w domu i byly tylko czarne pasy, te od Nokii będą działać na pewno.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 11:38 
Cytuj  
Olałem SGS jak do łapy wziąłem Motorolę Milestone, high5.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 13:15 
Cytuj  
To witaj w klubie Oyci3c :)
Będziesz rootować?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 13:20 
Cytuj  
Pewnie się nie powstrzymam :<

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 sie 2010, 15:01 
Cytuj  
Hm, a co mozecie powiedziec o HTC wildfire? Za dwa miechy umowa mi sie konczy i tak kombinuje co tu wziasc. W gre wchodzi jeszcze Samsung Galaxy i5700(czy jakos tak) - bardziej kusi mnie ten HTC, taka sexi nazwe ma... Wildfire:D

Przenosze sie z gownianej ery(jezu, w zyciu nie widzialem TAK gownianej oferty :C. Za abonament 5 dych oferuja mi Samsunga Avile z GPSem(chyba 200zl), i jeszcze pare telefonow do wyboru. Mam nadzieje ze jak beda dzwonic w sprawie przedluzenia umowy to cos innego mi dadza, jak nie - to robie papa i spadam do play, za ten sam abonament w takiej samej cenie jak avile mam HTC wildfire albo 100zl wiecej za Samsunga Galaxy i5700

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2010, 13:44 
Cytuj  
Ok, Motorola Milestone jak na razie jest po prostu rewelacyjna.

Śmiga aż dymi, nie widzę sensu rootować ją w tym momencie.

Nie wiem czego ludzie chcą od tej klawiaturki, moje koślawe paluchy sobie z nią radzą. :/ No może poza top przyciskami gdzie czasami się nie mieszczą he he.

Ogólnie high5.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2010, 21:18 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ok, Motorola Milestone jak na razie jest po prostu rewelacyjna.

Śmiga aż dymi, nie widzę sensu rootować ją w tym momencie.

Nie wiem czego ludzie chcą od tej klawiaturki, moje koślawe paluchy sobie z nią radzą. :/ No może poza top przyciskami gdzie czasami się nie mieszczą he he.

Ogólnie high5.


No i gitarka. 8)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2010, 21:34 
Cytuj  
Oyci3c to Ty odłożyłeś w GB galaxiaka S w empiku play? ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.