mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 52  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 16:45 
Cytuj  
Havok napisał(a):
embe napisał(a):
Z tabletami to jest dziwna sprawa, większość ludzi ma straszną ochotę na zakup, jednak jak się zastanowią na co to im potrzebne, to rezygnują z zakupu :)

To wcale nie jest dziwne, właściwie to (prawie) bezużyteczna zabawka ;)


Loled. Ja kupiłem Nexusa 7... dużo osób pytało się co można z tym zrobić - dwie kupiły po mnie Nexusa :)

@Aldatha

Ta... a ile to ma cali? I jaka karta graficzna + procesor? ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 10:59 
Cytuj  
Tez dlugo nie widzialem sansu zakupu takiej zabawki, ale z czasem zebralo mi sie tyle plusów ze wydatek okazal sie sensowny.
Jesli nie mam pr0 smartfona do malych pierdol, ani laptopa ktorego bym w podróż zabieral, to tablet spisuje się świetnie jako coś pomiędzy.
Gdybym mial na nim pracować czy cos, to niestety tylko i wylacznie laptop daje rade.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 11:38 
Cytuj  
jako osoba,ktora kupila nexusa 7 musze przyznac,ze mnie tez mile zaskoczylo to urzadzenie i generalnie jestem teraz bardzo na plus z tabletami. pokusze sie nawet o stwierdzenie,ze wiekszosci userow laptopow tablet 10cali + klawiaturka BT w zupelnosci wystarczylby do funkcjonowania. moja dziewczyna juz nie bierze laptopa na kanape tylko www i yt na nexusie przeglada, mowi,ze jej klawiatury brakuje by na maile odpisywac, wiec to pewnie bedzie kolejny zakup. jak widze w jaki sposob moi dziadkowie korzystaja ze swojego laptopa i jakie problemy im co jakis czas sprawia, to jestem wrecz pewien,ze dla nich tablet z klawiatura z jakims stojakiem by moc go postawic na stole i odpisac na maila rodzinie w USA bylby idealnym urzadzeniem.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 11:45 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
jako osoba,ktora kupila nexusa 7 musze przyznac,ze mnie tez mile zaskoczylo to urzadzenie i generalnie jestem teraz bardzo na plus z tabletami. pokusze sie nawet o stwierdzenie,ze wiekszosci userow laptopow tablet 10cali + klawiaturka BT w zupelnosci wystarczylby do funkcjonowania. moja dziewczyna juz nie bierze laptopa na kanape tylko www i yt na nexusie przeglada, mowi,ze jej klawiatury brakuje by na maile odpisywac, wiec to pewnie bedzie kolejny zakup. jak widze w jaki sposob moi dziadkowie korzystaja ze swojego laptopa i jakie problemy im co jakis czas sprawia, to jestem wrecz pewien,ze dla nich tablet z klawiatura z jakims stojakiem by moc go postawic na stole i odpisac na maila rodzinie w USA bylby idealnym urzadzeniem.

Nie lepiej po prostu ASUS Transformer lub podobne?

Coraz więcej producentów próbuje tego typu urządzenia lub podobne warianty to oferta i może ceny będą bardziej ciekawe za jakiś czas.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 11:50 
Cytuj  
ja generalnie pisalem,ze czesto pewnie tablet bedzie sie robil sensowniejszym rozwiazaniem niz typowy laptop ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 11:54 
Cytuj  
Jak najbardziej. Do zastosowania typowego dla przeciętnego użytkownika: mail, www, film imo już jest lepszą opcją. Laptop będzie bardziej stacją roboczą.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 16:22 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Loled. Ja kupiłem Nexusa 7... dużo osób pytało się co można z tym zrobić - dwie kupiły po mnie Nexusa :)

Ojtam, swojego używam jako słownika i readera do pdf, czasem jakiś www ale te ogląda się chujowo bo ekran mały. Gdyby nie to, że staram się zrobi porządek z papierowymi książkami w życiu bym tableta na nie kupił. Do pracy/zabawy w zupełności wystarcza mi laptop.

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 18:08 
Cytuj  
Filmy to się ogląda na tv >50' a nie na laptopiku.
W podróży to filmy tylko na tablecie i to tylko max 7'
Tablet ma być mobilny a nie zajmować dwa miejsca w metrze, bo nerd gra w ptaki na iPadzie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 21:21 
Cytuj  
rotfl, 10' jest tak samo mobilny jak 7'. Ani jednego ani drugiego nie włożysz do kieszeni - za to oba mieszczą się w teczce. Jeden i drugi trzymasz jedną ręką. Gdzie tu ta przewaga w mobilności 7-calowców to ja nie wiem...

aaa ty po prostu wypisujesz pierdoły pijąc do ipad-a. Od jakiegoś czasu jest dostępny ipad mini - 7".

Havok napisał(a):
embe napisał(a):
Z tabletami to jest dziwna sprawa, większość ludzi ma straszną ochotę na zakup, jednak jak się zastanowią na co to im potrzebne, to rezygnują z zakupu :)

To wcale nie jest dziwne, właściwie to (prawie) bezużyteczna zabawka ;)


dokładnie, ale dla dziecka jako zabawka i/lub do nauki - genialne urządzenie. Po prostu masa aplikacji.
Do tego www, youtube, newsy, facebooki i inne twittery, skype, oglądanie zdjęć, etc. Zawsze gotowe do pracy - nic nie czekasz, otwierasz i robisz to co chcesz.

Zanim żona wyciągnie i odpali laptopa, lub nawet przejdzie do drugiego pokoju gdzie stoi komputer stacjonarny to 2x sprawdzi przepis kucharski na tablecie w kuchni ;) No i w kuchni przy garach może sobie poklikać na "dużym" ekranie z kimś na skype, lub pooglądać nowe fotki na facebooku.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 22:09 
Cytuj  
Alick napisał(a):
W podróży to filmy tylko na tablecie i to tylko max 7'

No, ale to max 7. Najlepiej na smartfonie 4-5'.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2013, 09:53 
Cytuj  
rootowal ktos nexusa 7?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2013, 10:15 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
rootowal ktos nexusa 7?

http://forum.android.com.pl/f601/nexus-7-root-197527/

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2013, 14:58 
Cytuj  
bardziej chodzilo mi o to, czy ktos z forum sie w to bawil,ale thx za linka - zrootowalem sobie i moge przez usb podpinac juz normalnie rzeczy :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2013, 17:08 
Cytuj  
zeby nie bylo,ze sie bawilem w jakies wpisywanie komend - zrobilem sobie backupa,a potem unlocka i roota oraz wgralem custom roma przez http://www.wugfresh.com/nrt/ ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2013, 22:54 
Cytuj  
http://www.spidersweb.pl/2013/02/asus-b ... lutym.html jesli ktos ma nexusa to warto skorzystac ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2013, 21:17 
Cytuj  
z tego linka powyżej

rotfl, ale gościu bzdury wali:
Według obiegowej opinii to Android ma gorszej jakości aplikacje i jest daleko w tyle za iOS. Liczby zdają się jednak obalać ten mit. Nie wiem czy wiecie, ale to iPhone’owe programy stwarzają użytkownikom więcej problemów.

niech ktoś mi wytłumaczy jakim cudem otwarty system, do tego modyfikowany przez producenta sprzętu pod swój kawałek hardwaru może być stabilniejszy niż system zamknięty, pisany tylko i wyłącznie przez producenta oprogramowania, co z tego wynika, znającego ten system od podszewki? Inna sprawa - iOS to raptem kilka modeli telefonów i 5 modeli tabletów, a nie srylion modeli telefonów i pierdylion tabletów.
Bzdura bzdurą bzdurę pogania - google im płaci za taką błazenadę czy oni tak za darmo?

Używałem androida, używałem iOS-a i niestety ale widzę 3 możliwości: albo gośc jest pierdolnięty, albo jebnięty, albo mu za to płacą.

Identycznie to ja mogę twierdzić (jako fanboj 30-letniej syrenki), ze blacharka w moim sprzęcie jest znacznie bardziej cudowniejsza niż tytanowy stop Columbii. Bo użytkownicy Columbii mieli z nią potężne problemy!

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2013, 22:42 
Cytuj  
Jakie bzdury? Opracowanie danych z infografiki. Spory rynek androidów to htc, nexusy i chińszczyzna, a nie tylko szajsungi.
Ja mogę powiedzieć póki co, że iP działa zajebiście pierwsze 3-6 miesięcy. Potem zaczynają się pojawiać problemy z tyłka (to samo dotyczy szajsunga, ale nie dotyczy już htc czy motoroli). Wniosek nasuwa się taki, że ejpel i szajs robią urządzenia na rok. Potem padną.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2013, 14:04 
Cytuj  
Cytuj:
ejpel i szajs robią urządzenia na rok. Potem padną.


Na jakim świecie ty żyjesz trollu ?

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2013, 12:22 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Cytuj:
ejpel i szajs robią urządzenia na rok. Potem padną.


Na jakim świecie ty żyjesz trollu ?

Tczew to stan umysłu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2013, 22:15 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Jakie bzdury? Opracowanie danych z infografiki. Spory rynek androidów to htc, nexusy i chińszczyzna, a nie tylko szajsungi.
Ja mogę powiedzieć póki co, że iP działa zajebiście pierwsze 3-6 miesięcy. Potem zaczynają się pojawiać problemy z tyłka (to samo dotyczy szajsunga, ale nie dotyczy już htc czy motoroli). Wniosek nasuwa się taki, że ejpel i szajs robią urządzenia na rok. Potem padną.


Jeśli masz rację (a moim zdaniem twoje problemy z tyłkiem muszą wynikać z czegoś innego ) to wniosek nasuwa się taki ze robienie urządzeń na rok to świetna recepta na sukces.
Apple i samsung robią taki gówniany sprzęt a jednocześnie jako jedyne firmy zarabiają i to miliardy a reszta towarzystwa ledwo zipie albo wręcz na minusie jest.
Nie chce mi się szukać ale zdaje się ze apple+ samsung zgarniają jakieś 90% zysków na rynku smartphonów.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.