mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2010, 22:26 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
http://applefobia.blox.pl/2010/09/Ile-bys-doplacil-aby-zadzwonic-z-iPoda-Touch.html

Nieźle. ;)


niezły to jest tam komentarz

Cytuj:
Panie Ogrodniku.
Widze że to przybrało teraz jakąś znajomą mi formę.
Niczym zbijanie się z kolejnych odcinków Klanu.
A teraz tak serio. Zajął by się Pan czymś kreatywnym.
Pomógł by Pan w domu dziecka, w hospicjum, w domu dla osób starszych.
Szkoda tego czasu na takie bzdetne tematy.
Można pomóc innym. Zwłaszcza tym którzy tego potrzebuja.
Over and out.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2010, 23:20 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=Zu9p6vYWMMc&NR=1


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2010, 13:41 
Cytuj  
Moja matka jedzie do sanatorum we wtorek. Nie ma tam internetu, więc się kobieta zanudzi. Chciałbym jej zafundować iplusa albo inną możliwość mobilnego internetu.

Nie znam się na tym kompletnie, bo nigdy mi to potrzebne nie było. Trzeba to załatwić w 1 dzień, co byście polecili na miesiąc czasu? i jak to w ogóle wygląda?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2010, 13:43 
Cytuj  
playonline na kartę.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2010, 13:44 
Cytuj  
Tia.

iPlus z doswiadczenia sredni, Orange beznadziejny, Era byla droga, nie wiem jak teraz :P

Siostra sie przesiadla z iplusa na playonline i jest o wiele bardziej zadowolona.

Byle tylko matka zasieg dobry tam miala :p

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2010, 13:47 
Cytuj  
Zasięg można sprawdzić w punkcie.

Czyli co, kupuje playonline na 30 dni, http://www.playmobile.pl/pl/internet/pr ... index.html

Ale tu jest jakaś akcja, że trzeba doładowywać konto co miesiąc. Czy można to olać i doładować tylko raz?

Dobra, nie ma zasięgu w Złocieńcu, ale i tak się przejdę i zobaczę dokładnie.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.04.2010
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2010, 16:10 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Tia.

iPlus z doswiadczenia sredni, Orange beznadziejny, Era byla droga, nie wiem jak teraz :P

Siostra sie przesiadla z iplusa na playonline i jest o wiele bardziej zadowolona.

Byle tylko matka zasieg dobry tam miala :p


U mnie na dwóch laptokach i netbooku orange chodzi świetnie w porównaniu do beznadziejnego Play, ciągle zrywanie połączenia i problemy z zasięgiem. Odkad orange wprowadzil dodatkowe bonusy za doladowania w Orange Free na karte jest naprawde ok. Chcialbym zobaczyc cos podobnego w Tak Taku, a nie beznadziejny Blueconnect max "bez limitu" z limitem 100mb.
Nie wspomne o ich zabojczej ofercie ktora wciaz jest dostepna i mozna z niej skorzystac:
" Jedynie 5 zł miesięcznie i swobodnie korzystasz z Internetu w telefonie! Czytasz newsy, przeglądasz ulubione portale (np. Onet, Nasz -Klasa) lub katalog dzwonków, tapet i filmików. W ramach Blueconnect 5MB dostajesz aż 5MB danych na miesiąc - niewykorzystana ilość MB przechodzi na następny miesiąc."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2010, 21:40 
Cytuj  
no pobawiłem się Desire, mocny procesor to to czego mi brakowało w iphone w sumie wszystko ok. (trochę śmierdzi chińczykiem (tajwańczykiem) ale ogólnie super)

Iphone oddałem żonie uznałem że dla osoby która nie grzebie w necie i multimediach iphone 3g będzie super - intuicyjny i wygodny interfejs.

grał ktoś dużo w Zenionia, to chyba zajebiście długa gra ?
Dungeon Hunter to chyba taki torchlight


_________________
psn

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2010, 23:03 
Cytuj  
Z netem mobilnym jest tak że po prostu trzeba wypróbować wszystkich dostawców :f
Jeden będzie miał dobre łącza, inny nie. Chyba każdy ma mapkę zasięgu w całej Polsce, więc spokojnie można online wybrać i obowiązkowo wypróbować w miejscu gdzie się chce korzystać (głównie, wiadomo że mobilny >_>). Akurat w iplusie miałem tak że za koszt aktywacji (50 zł) mogłem przez tydzień testować i jeśli coś nie teges, zwrócić. 50 to sporo ale to i tak lepiej niż w ciemno podpisywać umowę na 2 lata na dość drogi net...
Miesiąc po tym jak się zdecydowałem na iplusa mój lokalny provider (2 Mbit symetryk za 30 zł, bez lojalki) ZNACZNIE poprawił łącze, wcześniej przez 6 miechów narzekałem :<<<
Dlatego jak ktoś jest zainteresowany cesją iPlusa (chyba 6 miechów mi już mija) to dawać znać =P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 00:57 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Zasięg można sprawdzić w punkcie.

Czyli co, kupuje playonline na 30 dni, http://www.playmobile.pl/pl/internet/pr ... index.html

Ale tu jest jakaś akcja, że trzeba doładowywać konto co miesiąc. Czy można to olać i doładować tylko raz?

Dobra, nie ma zasięgu w Złocieńcu, ale i tak się przejdę i zobaczę dokładnie.

Nie patrz na mapkę, bo aktualizują ją raz na 200 lat. Zasięg momentami jest silniejszy na zadupiach niż w erze. Teraz jadąc pociągiem z Gdańska do Krakowa przez większość trasy jest zasięg Play 3G.
Mam playonline na kartę, mam w play telefony i intensywnie korzystam z sieci - czasami nawet poflejmuję tutaj z trasy. Pożycz modem, kup starter za 20zł i sprawdź. Ewentualnie umowa testowa na 7 dni w punkcie play żebyś mógł sprawdzić zasięg jeśli nikt nie może Ci modemu 3G pożyczyć. należy jeno pamiętać, że ten tani internet mobilny w playonline działa tylko na nadajnikach 3G Play. Jeśli jest sygnał tylko GPRS/EDGE to jest to już roaming plusa i tam playonline działać nie będzie.

Warto też pamiętać, że różne modemy mają różne zasięgi. Dla przykładu stary hujwej 160 działa lepiej niż jego następca 169 na skrajach zasięgu. Do modemów można też na allegro za 30 dychy dorwać antenki, które znacząco wzmacniają sygnał.
160 kiedyś dawali w promocji w playu za 130zł i dlatego ten model można dość tanio wyrwać na aukcjach, a poza problemami z wykrywaniem urządzenia (co jest irytujące gdy trzeba 2-3 razy wkładać i wyciągać z usb zanim wykryje) jest chyba najlepszym modemem w cenie do 400zł.

h3h3 moje szczęście... chciałem sprawdzić ceny na allegro i na orange... oba serwisy mają maintenace lolz


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 02:58 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
chciałem sprawdzić ceny na allegro i na orange... oba serwisy mają maintenace lolz


same,
chciałem coś sprawdzić na allegro a tu dupa


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 07:06 
Cytuj  
sam swojego 160 dorwalem w salonie play za 119zl bodajze z dwa lata temu - pamietam,ze bylem chyba w 5ciu salonach nim w koncu udalo mi sie go dorwac - przede mna byla kolejka 1h i moze dwie osoby nie przyszly do nich po internet, zdjecie simlocka jest bardzo proste (ja zupelnie poszedlem na latwizne i chyba za 3zl kupilem w necie kod do zdjecia simlocka), i potwierdzam problemy z wykrywaniem urzadzenia przez windows - czasem musze na lapku restart zrobic, by w koncu go zlapalo.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 17:10 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
no pobawiłem się Desire, mocny procesor to to czego mi brakowało w iphone w sumie wszystko ok. (trochę śmierdzi chińczykiem (tajwańczykiem) ale ogólnie super)

Iphone oddałem żonie uznałem że dla osoby która nie grzebie w necie i multimediach iphone 3g będzie super - intuicyjny i wygodny interfejs.
[...]

LOL, tak jakby IPhone był robiony w "boskich" USA ... :lol:


_________________
Obrazek

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.04.2010
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 17:32 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
Deshroom napisał(a):
no pobawiłem się Desire, mocny procesor to to czego mi brakowało w iphone w sumie wszystko ok. (trochę śmierdzi chińczykiem (tajwańczykiem) ale ogólnie super)

Iphone oddałem żonie uznałem że dla osoby która nie grzebie w necie i multimediach iphone 3g będzie super - intuicyjny i wygodny interfejs.
[...]

LOL, tak jakby IPhone był robiony w "boskich" USA ... :lol:


Zapewne mu chodziło o to ze do do iphone użyto lepszych materiałów lub po prostu jest lepiej wykonany (skrzypienie, luzy i takie tam)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 17:38 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
zdjecie simlocka jest bardzo proste (ja zupelnie poszedlem na latwizne i chyba za 3zl kupilem w necie kod do zdjecia simlocka)

Moar info pls. Bym używał naprzemiennie playonline i orange free zaleznie od zasięgu =]


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2010, 07:52 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
RufeN napisał(a):
zdjecie simlocka jest bardzo proste (ja zupelnie poszedlem na latwizne i chyba za 3zl kupilem w necie kod do zdjecia simlocka)

Moar info pls. Bym używał naprzemiennie playonline i orange free zaleznie od zasięgu =]

na allegro sa po zetke, np tu.skoro tak tanio, to pewnie w necie jest gdzies generator za free do sciagniecia.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2010, 13:56 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
tczewiak napisał(a):
RufeN napisał(a):
zdjecie simlocka jest bardzo proste (ja zupelnie poszedlem na latwizne i chyba za 3zl kupilem w necie kod do zdjecia simlocka)

Moar info pls. Bym używał naprzemiennie playonline i orange free zaleznie od zasięgu =]

na allegro sa po zetke, np tu.skoro tak tanio, to pewnie w necie jest gdzies generator za free do sciagniecia.

Ja opis zdjęcia simlocka z modemu Huawei kupionego na allegro znalazłem tutaj: http://www.bez-kabli.pl/viewforum.php?f=12

Blokadę zdjąłem i przy okazji zamieniłem badziewny soft operatora (modem pochodził z angielskiej sieci 3) na oryginalny Huawei 8)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2010, 13:57 
Cytuj  
pytanie odnośnie oglądania seriali na komórce.

ostatnio obejrzałem 4 sezony dextera na komórce, ściągnąłem z dubbingiem przekonwertowalem i tyle.

czy jest jakaś polska strona gdzie można oglądać seriale jak na youtube ? tzn wchodzisz ściągasz downloaderem przez wifi i potem oglądasz offline.

ogólnie chodzi mi o to żeby pominąć komputer (konwertowanie, ściąganie, przerzucanie na fona) i żeby było z dubbingiem a nie napisami.

odnośnie telefonu - jeżeli to ma znaczenie dotyczy androida 2,1 (HTC desire)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2010, 14:45 
Cytuj  
Tak dla informacji to Desire ma juz upgrade do 2.2 Chyba radio poprawili bo mi strony szybciej sie laduja. Albo era jakims cudem poprawila jakosc uslug, w co jednak watpie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2010, 18:07 
Cytuj  
Era nie ma 2.2 (robią niby i ma być niedługo). rozważyłem za i przeciw i postanowiłem poczekać na brandowany update.

chyba najważniejsza dla mnie zmiana to to że będzie można instalować na karcie SD zamiast w pamięci telefonu.
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?p=7444078


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.