mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 10:53 
Cytuj  
Wow to co byś napisał o Nvidii - jak podłączyłem 6600GT Gigabyte to na początku myślałem, że w ogóle nie ma kolorów, dopiero po chwili zacząłem dostrzegać że kolory jednak są.
Jakość obrazu raczej bardziej zależy od producenta karty niż od chipsetu. To był Sapphire?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 16:56 
Cytuj  
Tak to był Sapphire - właśnie dlatego nie rozumiem dlaczego tak się ludzie zachwycają ATI :( Tak jak napisałem na moim Gigabyte 6600GT mam dużo żywsze kolory. Na ATI obraz był ostrzejszy ale nasycenie kolorów pozostawiało wiele do życzenia. Ponadto z ATI miałem problem z ośrodkami oświetlenia w grach (najnowsze Catalysty) niektóre światła zamiast zmieniać intesywność raz znikały raz pojawiały się( lampy i pochodnie np:)
Na 9800Pro tego nie było więc bardzo się zdziwiłem, a dla wyjasnienia dodam że sprawdzałem też na sterach z płyty :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 11:40 
Cytuj  
za 2 dni montuje sobie cos takiego w kompie (6800GT na ddr3) :D

http://ai.pricegrabber.com/product_imag ... 04_640.jpg

najbardziej mi sie podoba radiator ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 12:04 
Cytuj  
złe sterowniki Kang albo po prostu przyzwyczajenie - inaczej tego nie da się wytłumaczyć ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 12:40 
Cytuj  
dokladnie , wczoraj podlaczylem kompa do mojego TV , to wszystko prawda co sie nasluchalem o rewelacjach ATI na tym polu, obraz-zyleta


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 12:57 
Cytuj  
zanim kupowalem karte zastanawialem sie - ati 800XT czy gf 6800GT, po przeczytaniu wielu testow i opinii zdecydowalem sie na to drugie, mimo ze z ati jestem obecnie zadowolony (moj 9500 pro przechodzi na emeryture)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 13:36 
Cytuj  
Mark - sterowników to ja sprawdziłem z 20 nie mówię tu tylko o oficjalnych :)
I to nie jest kwestia przyzwyczajenia bo przez rok miałem 9800Pro ;)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 14:21 
Cytuj  
ee to nie wiem, co Ci się mogło nie podobać. Ja bazuję głównie na własnych subiektywnych odczuciach, dla jednych obraz generowany przez ATI może być gorszy, dla innych lepszy. Do tego te moje subiektywne odczucia są podbudowane podobnymi odczuciami prawdziwego zawodowego grafika (a nie domorosłego kolesia który przez rok miał zainstalowanego Photoshopa), który zobaczywszy obraz generowany przez 9800XT Sapphire powiedział, ze można go porównać tylko do Matrox-a.
Dla jednych podoba się Picasso ze swoimi kwadratami czy zygzakami, dla innych da Vinci.

Do tego instalowanie kilkudziesięciu sterowników to moim zdaniem destabilizacja systemu - ja tego staram się uniknąć. Zawsze walczę do momentu aż uzyskam w pełni sprawny, super stabilny i bezproblematyczny system, a potem system chodzi nawet 2 lata bez reinstalki.
Od 9600PRo poprzez 9800XT przejechałem na jednym i tym samym sterowniku bez żadnych problemów ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.